نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

المنتور #2816

البرز صنعت

اگر بخواهیم درباره البرز صنعت مبنا که با سابقه ای نزدیک به دو دهه در صنعت اتوماسيون ايران به عنوان نماینده انحصاریBFT ايتاليا به ثبت رسیده است و تا به امروز این افتخار نصیب ما گردیده که نماینده انحصاری ده برند و مارک مطرح اروپایی و بين المللي در ایران باشیم. شرکت البرز صنعت به عنوان یک شرکت مادر تخصصی در زمینه اتوماسیون ، کنترل تردد ، حفاظت پیرامونی و تجهیزات هوشمند سازی ساختمان نقش بسزایی در مشاوره ، طراحی و تامین نیاز صنایع و صنعت ساختمان کشور داشته است .

شرکت البرز صنعت که امروز به گروهی بزرگ تبدیل شده است با حمایت بیش از 30 نماینده خود در اقصی نقاط کشور یکی از محدود شرکت های خدمات در صنعت خود بشمار و این گام بزرگ را مدیون نمایندگان مسئول و وظیفه شناس خود می داند .

B 1

نوید سیدی

مدیریت مجموعه البرز صنعت : موسسه البرز صنعت با هدف ایجاد تغییر و در جهت توسعه و بهبود شایستگی فراگیران تاسیس و در راستای انجام رسالت خود افزون بر صداقت کاری، از کادری کاملا کارآموزده و با تجربه و همچنین پیشرفته ترین تجهیزات آموزشی برخوردار است

A

خانم قربانی

مدیر فروش مجموعه البرز صنعت : موسسه البرز صنعت با هدف ایجاد تغییر و در جهت توسعه و بهبود شایستگی فراگیران تاسیس و در راستای انجام رسالت خود افزون بر صداقت کاری، از کادری کاملا کارآموزده و با تجربه و همچنین پیشرفته ترین تجهیزات آموزشی برخوردار است

مديريت شركت البرز صنعت مبنا معتقد است مهمترین و اصلی ترین مرحله در پروسه جلب رضایت مشتری، شناسایی توقعات، انتظارات و احیاناً الزامات مطروحه از طرف مصرف کننده است و این مهم از روی حدس و ظن و گمان تحقق نمی یابد، بلکه فقط با مراجعه به مشتری و دریافت نقطه نظرات او محقق می گردد.

شرکت البرز صنعت در دو زمینه بازرگانی و فنی و مهندسی گام برداشته و دست آورد آن محصولاتی کاربردی و بومی سازی شد برای بازار ایران می باشد .

تقسیم بندی سبد کالایی گروه البرز صنعت مبنا عبارتند از موارد زیر که در تفکیگ به 1032 قلم کالا می رسد و کارشناسان ما وظیفه راهنمایی و ارائه مشاوره به شما همراهان گرامی را دارند تا محصولی متناسب با نیاز خود استفاده نمایید .

D

این یک عنوان است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

C

این یک عنوان است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

امتیاز دهید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.