نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

بررسی کاربرد های درب پارکینگ زیر سقفی

آیا وجود درب پارکینگ زیر سقفی برای آسایش شما نقشی اساسی دارد؟ آیا تا به حال متوجه شده اید که پارکینگ ساختمان شما بیش تر اوغات نادیده گرفته می شود در صورتی که یکی از مهمترین قسمت های خانه شما به شمار می آید! تا به حال از درب های پارکینگی که به وسیله یک ریموت در دستان شما باز و بسته می شوند و راحتی فوق الهاده ای را فراهم می کنند استفاده کرده اید. در ادامه در مورد درب پارکینگ زیر سقفی که به این راحتی کار می کند صحبت می کنیم. 

 

بررسی درب پارکینگ زیر سقفی

 

درب پارکینگ زیر سقفی را می توانید هر روز چندین بار مورد با سرعت مطمئنه مورد استفاده قرار دهید.  این مدل به دلیل راحتی در باز و بسته شدن درب پارکینگ از شهرت و محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. با این حال، قسمت درب پارکینگ در اکثر ساختمان ها نادیده گرفته می شود. باید در نظر بگیرید که درب پارکینگ زیر سقفی در تسریع و راحتی افراد گزینه بسیار مناسبی می باشد. درب پارکینگ زیر سقفی یا بالارونده کم جا و مقاوم می باشد دارای تنوع رنگ در مدل و سایز های مختلف مناسب برای درب پارکینگ شما ساخته و نصب می شود شما می توانید با کارشناسان ما در البرز صنعت تماس حاصل فرمایید تا به شما در انتخاب بهترین نوع از درب پارکینگ زیر سقفی کمک کنند.

 

عایق بندی درب پارکینگ زیر سقفی

 

عایق بندی در هر گوشه و کنار خانه یا پارکینگ بسیار ضروری و مورد اهمیت است، از آنجا که این فضاها به دلیل نوسان دما در سرمای زمستان و گرمای تابستان در معرض خطر هستند، عایق بندی آن مهم و ضروری می باشد زیرا که این عایق بندی از تغییرات دما در فصول مختلف جلوگیری می کند. عایق بندی می تواند به منع ورود هوا، انتقال حرارت، حتی به صورت یک تهویه در پارکینگ شما عمل کند و از همه مهمتر در هزینه های غیرضروری برای صرفه جویی انرژی کمک می کند.

اگر درب پارکینگ زیر سقفی در ساختمان یا منزل شما نصب شده باشد، علاوه بر زیبایی بی نظیری که دارد در حال حاضر صرفه جویی زیادی در هزینه های انرژی خواهید داشت زیرا که مقدار زیادی از هوا خارج می شود و گرما بین این پارتیشن خاص منتقل می شود. به علاوه طبق قانون، عایق بندی این دیوار باید دارای درجه حرارت باشد، که یک لایه ایمنی اضافی به فضا می بخشد.

 

بررسی کاربرد های درب پارکینگ زیر سقفی

بررسی کاربرد های درب پارکینگ زیر سقفی

 

انواع درب های پارکینگ


با وجود انواع مختلف و متفاوت درب های پارکینگ، ما فکر کردیم که کمک می کند توضیح دهیم هر نوع درب برقی پارکینگ چه کاری انجام می دهد. در ادامه در مورد هر یک توضیح مختصری ارائه می دهیم.

 

درب پارکینگ زیر سقفی


درب پارکینگ زیر سقفی بهترین گزینه برای بیشتر صاحبان خانه است زیرا قابل اعتماد، کاربردی و جذاب هستند. آنها با دو سایبان یا دنده جمع شونده در دسترس هستند. چرخ دنده سایبان به معنای این است که صفحه درب به صورت عمودی بر روی رد های موجود در قاب کناری و یک مجموعه فنر در بالای قاب اجرا می شود.

درب پارکینگ زیر سقفی از فنر ها و ریل ها به خصوصی استفاده می کند که باعث می شود کل این درب در زیر سقف جمع شود. به دلیل اینکه درب پارکینگ زیر سقفی در زیر سقف جمع می شود فضای بسیار اندکی را اشغال می کند این امر ویژگی بی نظیر این مدل از درب پارکینگ زیر سقفی می باشد.

در درب پارکینگ زیر سقفی از موتور های فوق العاده قدرتمندی استفاده می کنند و به این صورت طراحی شده است که می توانید آن را در مکان های بسیار شلوغ نصب کنید زیرا که در ازدحام جمعیت به سرعت عمل می کنند و کار خود را ادامه می دهند. درب پارکینگ زیر سقفی از قدرتمند ترین فنرهای بالانس استفاده می کند تا وزن درب را متعادل کند اینگونه از وارد شدن فشار به سیستم درب جلوگیری خواهد شد.

سرعت مکانیزم باز و بسته کردن درب پارکینگ زیر سقفی از مدل های دیگر بالاتر است و این پرسه بدون تولید صدا می باشد که این پرسه تحسین برانگیز می باشد. در بسیاری از این مدل درب های زیر سقفی از چرخ های ضد سایش و ریل نگه دارنده استفاده می کند که در طولانی مدت هزینه های نگه داری را کاهش می دهد همین امر می تواند دلیل محکمی برای خرید این مدل از درب باشد.

در پروسه ساخت موتورهای درب پارکینگ زیر سقفی از تنوع بسیاری استفاده شده که هر یک از آنها بسته به موقعیت شما ساخته، نصب و استفاده می شود این مدل از درب های برقی کاربری زیادی دارند اما همانطور که قابلیت های درب پارکینگ زیر سقفی مهم است از لحاظ زیبایی هم مهم می باشد زیرا که بسیاری از مشتریان به ظاهر درب ها اهمیت بیش تری می دهند. درب پارکینگ زیر سقفی در مدل ها و جنس های گوناگون تفاوت را برای شما ایجاد کرده است زیرا درب ها تائثیر بسزایی در نمایه ساختمان دارد.

درب پارکینگ زیر سقفی از پنل های 45 میلی متری استفاده می کند که از جنس فولاد گالوانیره هستند و در بخش داخلی درب در بالا و پایین به یکدیگر به خوبی متصل شده اند. این درب ها فقط برای ساختمان و پارکینگ ها ساخته نشده بلکه نوع های مختلف دیگری از این درب تولید شده که هر یک مناسب شرایط خودش می باشد. درب پارکینگ زیر سقفی با انتخاب مواد مختلف مانند فولاد و چوب در دسترس هستند و طیف وسیعی از رنگ ها تشکیل شده اند. نصب درب پارکینگ زیر سقفی آسان است و با پشتیبانی کامل فنی و گارانتی ارائه می شود.

بررسی کاربرد های درب پارکینگ زیر سقفی

بررسی کاربرد های درب پارکینگ زیر سقفی

کاربرد های درب پارکینگ زیر سقفی


درب های پارکینگ سکشنال یا زیر سقفی یکی از بهترین درب های پارکینگ مهندسی شده در بازار است که امنیت بسیار خوبی را برای صاحبان خانه فراهم می کند. درب به بخشهایی تقسیم شده است که از مسیرهای عمودی و سپس افقی به داخل پارکینگ کار می کنند. این درب ها به طور عمودی بالا می روند و فضایی از پارکینگ را از دست نمی دهند و فضای باز را از عرض  فراهم می کنند در نتیجه فضای بیشتری برای وسایل نقلیه فراهم می کنند این مزیت فوق العاده مورد توجه بسیاری از مشتریان می باشد.
درب های پارکینگ مقطعی با انتخاب گزینه های عایق از جمله کلاسیک و ممتاز ارائه می شوند. درب های کلاسیک عایق بندی نشده و دربهای عایق برتر دارای عایق 42 میلی متری هستند.

درب های پارکینگ غلتکی


درب غلتکی از لت های آلومینیومی عایق بندی شده تشکیل شده است که به صورت عمودی بلند می شوند و سپس به جعبه ای در قسمت سر دهانه درب پارکینگ می غلتند. درب غلتکی یک راه حل جمع و جور برای پارکینگ هایی که می خواهند سطح سقف یا دسترسی به سقف را حفظ کنند مناسب می باشد.

درب غلتکی تنها دربی می باشد که با کمک فنر کار می کند. فنر به کاهش فشار وارد شده بر روی موتور الکتریکی کمک می کند، این مدل عمر مفید بیشتری دارد و کار با آن بدون نیاز به میل لنگ دستی بسیار راحت تر است. تراش های آلومینیومی مقاوم در برابر زنگ زدگی به این معنی است که این درب گزینه مناسبی برای صاحبان خانه در کنار ساحل است.

درب های پارکینگ غلتکی در مدل های رنگی و روکش های فویل دار از نوع الوار موجود هستند و بصورت استاندارد با یک اپراتور برق و دو گوشی به صورت کامل عرضه می شوند. این درب همچنین دارای یک دکمه داخلی دیواری و نور است بنابراین می توانید در شبهای تاریک زمستان آن نور را مشاهده کنید.

درب های پارکینگ روی قاب فولادی خود ساخته می شوند و به سمت بیرون باز می شوند تا فضای نامحدودی در داخل پارکینگ فراهم شود. این درب ها ارتفاع و یک قفل پیچ و مهره را در بالا و پایین درب ایجاد می کنند. برای اطمینان از عملکرد قابل اطمینان ، لولاهای فولادی به طور ایمن بر روی قاب درب نصب می شوند. عایق این مدل از درب های برقی آن را در برابر هر نوع از آب و هوایی مقاوم کرده است. این درب ها در انواع فولاد و الوار، با طیف وسیعی از رنگ و اندازه های مختلف، در دسترس هستند. می توانید انواع درب های زیر سقفی و سکشنال را از کارشناسان ما در البرز صنعت خریداری کنید و خریدی لذت بخش را با ما تجربه کنید.