نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

درب بیمارستانی( اتوماتیک)

درب اتوماتیک بیمارستانی ها :

درب اتوماتیک بیمارستانی یکی از انواع محصولات تخصصی و متنوع شرکت البرز صنعت میباشد .
دربهای اتوماتیک با مزیت‌های فراوان و کارکرد ساده موجب سهولت در امور گردیده و در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.
همانگونه که در مقالات گذشته اشاره کردیم دربهای اتوماتیک از طیف وسیعی برخوردار میباشند، بطوریکه با ایجاد تغییرات متناسب با هر مکانی محصول تخصصی ایجاد میگردد که نیاز های آن کاربری را برآورده میسازد .

سهولت استفاده ، صرفه جویی در مصرف انرژی، جلوگیری از انتقال بیماریها،  زیبایی ظاهری ، تنوع در ایجاد سازه درب برخی از مزیت‌های است که گسترش استفاده از این درب را در بیمارستانها و مراکز درمانی موجب گردیده است.

درب های اتوماتیک بیمارستانی برای بهبود تحرک و کنترل عفونت در ورودی ها ، اتاق های جدا و جراحی و سایر درب ها

درب های اتوماتیک بیمارستانی به قابلیت دسترسی عمومی در لابی بیمارستان کمک می کنند و به پرسنل بیمارستان امکان می دهند سالن ها و اتاق ها را به سرعت و به راحتی – خصوصاً در موارد اضطراری بحرانی مانور دهند.

STANLEY Access Technologies می تواند فناوری پیشرو در صنعت را فراهم کند که بیشترین تحرک را برای بیماران و کارکنان بیمارستان یا سایر مراکز درمانی فراهم می کند. ما انتخاب متنوعی از درب های اتوماتیک بیمارستانی را تولید می کنیم تا بتوانیم برای هر نوع نیاز ، یک راه حل واقعی تهیه کنیم.

انتخاب درب اتوماتیک بیمارستانی از STANLEY Access Technologies شامل موارد زیر است:

درب های چرخشی خودکار – ما اپراتورهای سازگار با ADA سازگار درب های چرخشی هستیم که می توانند درب های تاب دستی دستی را به درهای اتوماتیک ارتقا دهند. سیستم درب اتوماتیک کم مصرف Express-Swing the فضای مورد نیاز را به حداقل می رساند و در نیمی از زمان درب چرخشی معمولی بسته می شود.
درب های گردان STANLEY Rush درب های اتوماتیک گردان ما برای ورودی های لابی در بیمارستان ها مناسب هستند و باعث می شوند ترافیک پا برای ادامه جریان داشته باشید. پانل های مهر و موم شده با محفظه درام به کاهش از دست دادن HV / AC کمک می کند و از ورود آلودگی های هوا به بیمارستان جلوگیری می کند.

علاوه بر طرح چهار پنل استاندارد ، ما یک طرح سه پنلی را نیز تولید می کنیم که فضای بیشتری برای عبور صندلی های چرخدار فراهم می کند. STANLEY Rush همچنین به دلیل طراحی های معماری سفارشی ما برای ورودی های کامل همراه با درها و ریخته گری های چرخان ، چرخش ، تاب و تعادل شناخته شده است.
درب های کشویی اتوماتیک – درب های کشویی اتوماتیک Dura-Glide Our با انرژی کامل ، که برای اتاق های تمیز کلاس 1 و 10 درجه بندی شده اند ، برای اتاق های عمل و سایر مناطق که نیاز به کنترل عفونت دارند ، ایده آل هستند ، زیرا برای باز شدن آنها نیازی به لمس فیزیکی نیست .

Automatic Hospital Doors - Automatic Door CompanyAutomatic Door Company

ماهیت طراحی و ساخت درب اتوماتیک بیمارستانی بگونه ای است که موجب صرفه جویی در زمان شده و برای مواقع اضطراری نیازی به باز و بسته کردن آن بطور دستی نباشد.
از طرفی دربهای اتوماتیک بیمارستانی منجر به کنترل عفونتها، بیماریها و میکروبها در بخشهای مختلف بیمارستان می‌شوند.
این نوع دربها با کارکرد اتوماتیک خود و عدم نیاز به تماس با دست، میزان انتقال آلودگی‌ها را به حداقل می‌رسانند.
دربهای اتوماتیک بیمارستانی به انواع مختلف تلسکوپی، لولایی، کشویی، تاشو و آکاردئونی تقسیم بندی می‌شوند .

استفاده از درب های اتوماتیک بیمارستانی را میتوان در بخش های زیر مشاهده کرد :

  • درب اتوماتیک بخشهای ICU .
  • درب اتوماتیک بخش CCU .
  • درب اتوماتیک اورژانس .
  • درب اتوماتیک اداری .
  • درب اتوماتیک اتاق عمل .
  • درب اتوماتیک آزمایشگاه .

دربهای اتوماتیک بیمارستانی با ضریب نفوذهای مختلف و مواد مختلف بکار رفته در آن جهت قسمتهای مختلف یک بیمارستان بکار می‌روند.

شرکت البرز صنعت در راستای ارائه خدمات با کیفیت و طبق استانداردهای جهانی به کادر درمانی کشور، انواع دربهای اتوماتیک بیمارستانی را در ابعاد و مدل‌های مختلف عرضه می‌نماید.
تیم متخصصین البرزصنعت با بازدید و بررسی محل، نسبت به ارائه خدمات مشاوره جهت انتخاب بهترین مدل دربهای اتوماتیک نموده و کلیه خدمات نصب و آماده سازی آنها توسط واحدهای مربوطه صورت می‌پذیرد.
کیفیت مطلوب، کارایی فوق العاده و کارکرد طولانی مدت از جمله خصوصیات دربهای اتوماتیک بیمارستانی است.

مزایای اصلی درب های بهداشتی خودکار بیمارستانی

سیستم های بهداشتی درب با اتوماسیون هوشمند بهترین راه حل برای کمک به بیماران و کارکنان در یک مکان ایمن ، کارآمد و راحت در داخل مراکز درمانی هستند. درب های بهداشتی اتوماتیک به دلیل مزایای بیشماری که دارند ، در بیمارستان های پرمشغله محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

آلودگی درب های اتوماتیک ، درب های مقطعی

یکی از راه های اصلی انتشار عفونت و ویروس ها تماس دست است. مخصوصاً در اجزای سازنده ای که از جمله درها بیشتر استفاده می شود. درب های بهداشتی خودکار در مناطق کنترل کننده عفونت مانند بیمارستان ها ایده آل هستند ، زیرا به دلیل عدم نیاز به لمس سطح درب ، خطر آلودگی را کاهش می دهند. اتوماسیون همچنین راحتی بیشتری را برای کارکنانی که نیاز به جابجایی تجهیزات و تخت های بیمار در داخل بیمارستان دارند ، بدون نیاز به باز کردن یا لمس درها فراهم می کند.

آنها به ویژه برای استفاده در مناطق مهم بهداشتی مانند اتاق عمل ، واحدهای مراقبت ویژه و واحدهای انزوا مفید هستند. درب های بهداشتی با استفاده از تکنیک قالب گیری فشار منحصر به فرد از پلی استر Glass Reinforced ساخته شده اند. این باعث می شود تا در کاملاً صاف و بدون فضای خالی درب ایجاد شود که از پناه دادن باکتری جلوگیری می کند و تمیز کردن آنها آسان می شود.

درب اتوماتیک بیمارستانی ، درب مقطعی صنعتی

عملکرد

وقتی درب های اتوماتیک را انتخاب می کنید ، مجبور نیستید فرم را فدای عملکرد کنید. با انتخاب تعداد زیادی پیکربندی ، طرح و گزینه فعال سازی ، یافتن راه حلی متناسب با نیازهای شما آسان است. سه نوع اساسی درب اتوماتیک وجود دارد: کشویی ، کشویی و کشویی دو جداره. درب های چرخشی برای راهروها یا اتاق های پر رفت و آمد مناسب هستند ، درهای کشویی در مکان هایی که فضای محدود وجود دارد و درهای کشویی دو جداره اغلب در مناطقی که به حداکثر فضاهای باز نیاز دارند برای جابجایی آزادانه تجهیزات پزشکی و تخت های بیمار مناسب هستند.

قانون برابری درب های اتوماتیک ، درهای پرسرعت

درب های اتوماتیک بدون توجه به توانایی های فیزیکی ، دسترسی افراد را بهبود می بخشد. معرفی قانون تبعیض از کارافتادگی در سال 1995 و متعاقباً قانون برابری 2010 ، همراه با BS 8300 و سند مصوب M مقررات ساختمان ، نصب درب های اتوماتیک را برای اطمینان از انطباق با شرکت ضروری کرده است.

سرنشینان ساختمان درهای اتوماتیک را ترجیح می دهند

نتایج نظرسنجی ثابت می کند که اکثریت قریب به اتفاق کاربران ساختمان ترجیح می دهند و اهمیت بالایی را بر روی درهای اتوماتیک قائل هستند. یک مطالعه تحقیقاتی اخیر توسط AAADM (انجمن آمریکایی تولیدکنندگان درب اتوماتیک) نشان داد که 98.9 درصد استفاده از درب های اتوماتیک را ترجیح می دهند. شرکت کنندگان در تحقیق همچنین اظهار داشتند که استفاده از درب اتوماتیک در بیمارستان از اهمیت بیشتری برخوردار است.

درهای اتوماتیک محیطی آرامتر و حریم خصوصی بیشتر برای بیماران فراهم می کند. کارکنان و بازدیدکنندگان در راهروها برای بیماران در اتاق های بسته غیرقابل تشخیص هستند و نمی توان مکالمات پزشک و بیمار را در راهروها شنید.

ایمنی و راحتی

درهای اتوماتیک در صورت نصب ، سرویس و نگهداری صحیح ، دسترسی مطمئن ، مطمئن و راحت را برای کاربران فراهم می کنند. یک درب اتوماتیک دردسرهای ناشی از تلاش برای باز کردن یک درب دستی سنگین را برطرف می کند. درهایی که دارای درجه حرارت آتش و یا دارای سرب هستند ، به دلیل وزن زیاد ، باز شدن آنها دشوار است. برای محیط های کنترل شده ، به ویژه در مکان هایی که تحت فشار هوا کار می کنند ، استفاده از اتوماسیون راه حل دیگری برای عملکرد بدون دردسر است.

آسان برای استفاده و نگهداری درب های اتوماتیک بیمارستانی ، درب های مقطعی

درهای اتوماتیک پیشرفته امروزی کاربر پسند و تقریباً خودکفا هستند. هنگامی که یک درب اتوماتیک به درستی نصب و نگهداری می شود ، کارکرد روزمره ساده و بدون دردسر است. درب های خودکار همچنین آسیب و سایش کمتری در وسایل نقلیه و سایر ترافیک های تهاجمی را تحمل می کنند که به نوبه خود باعث افزایش عمر درب و کاهش هزینه های نگهداری می شود.

ذخیره انرژی

پایداری یک نگرانی عمده در ساخت و ساز مدرن است و درب های خودکار با اطمینان از بسته شدن کارآمد ، ایمن و ایمن درها به صرفه جویی در انرژی کمک می کنند. درهای اتوماتیک فقط در صورت فعال و بسته شدن کاربر درها ، از باز ماندن درها جلوگیری می کند که منجر به هدر رفتن هزینه های گرمایش یا تهویه هوا می شود.

بعلاوه ، بسیاری از گزینه های درب کم انرژی جدید از حداقل انرژی برای کارکردن و ایجاد یک مهر و موم محکم و ایمن برای صرفه جویی در انرژی استفاده می کنند. به همین دلیل ، درب های اتوماتیک برای محیط های تحت کنترل دما مانند تئاترهای عملیاتی ایده آل هستند. درب های اتوماتیک ، درب های پرسرعت

هزینه و ارزش بلند مدت

درب های اتوماتیک به دلیل محدودیت تماس با برگ درب ، آسیب و سایش کمتری در چرخ دستی ها و سایر ترافیک های تهاجمی را تحمل می کنند. این باعث افزایش طول عمر درب و کاهش هزینه های نگهداری می شود. درب های اتوماتیک در طول چرخه عمر خود صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و انرژی دارند. درهای اتوماتیک که به طور صحیح نصب ، نگهداری و سرویس می شوند ، سالها به راحتی کار می کنند و از نظر راحتی و صرفه جویی در مصرف انرژی ، هزینه واقعی خود را پرداخت می کنند. درب های خودکار یک راه حل مقرون به صرفه برای ایجاد دسترسی جهانی در ساختمان ها است.


برای دانلود مقاله اینجا کلیک کنید.

شرکت البرز صنعت پیشرو در خدمات اتوماسیون 
قبل از خرید درب اتوماتیک بیمارستانی ، از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید .