نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

نکاتی که برای نگهداری از درب سکشنال باید بدانید

برای نگهداری از درب سکشنال باید یک سری نکات را بدانید. ما در این مقاله قصد داریم درباره همین نکات صحبت کنیم.

بیشتر مردم نمی دانند که در واقع از درب گاراژ خود چقدر استفاده می کنند. این فقط چیزی نیست که ما اغلب درباره آن فکر کنیم. در حقیقت ، درهای گاراژ یکی از مواردی است که در خانه های ما مورد استفاده قرار می گیرد. ما همیشه برای ورود و خروج از خانه درب گاراژ را باز و بسته می کنیم. ما اغلب به جای حمل کلید خانه برای باز کردن درب گاراژ از صفحه کلید استفاده می کنیم. از آنجا که ما از گاراژهای خود بسیار استفاده می کنیم ، با گذشت زمان قطعات فرسوده می شوند و خطر شکستگی وجود دارد. با شکستن درب گاراژ ، ما دیگر به راحتی به درهای گاراژ خود دسترسی نداریم. یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای نظم مناسب گاراژ خود انجام دهید ، برنامه ریزی منظم برای تعمیر و نگهداری درب گاراژ است.

تعمیر و نگهداری درب گاراژ شامل یک متخصص می آید که به خانه شما می آید و درب گاراژ خود را بازرسی می کند. آنها تمام قطعات ، از جمله فنر ، غلطک ، یاطاقان ، ریل ، لولا ، موتور و نوارهای هوا را در پایین درب گاراژ بررسی می کنند. آنها به طور کامل همه موارد را از نظر علائم ساییدگی و زنگ زدگی بررسی می کنند. اگر مشکلی پیدا کنند ، می توانند قبل از باز و بسته شدن درب گاراژ شما آن را برطرف کنند. آنها همچنین می توانند تنظیماتی در راستای درب گاراژ انجام دهند و همه چیز را خرد کنند تا به نرمی کار کند. این می تواند به طور قابل توجهی عمر درب گاراژ شما را افزایش دهد و اطمینان حاصل کند که سالها کار می کند. این کار باعث می شود تا قبل از ضروری بودن درب گاراژ خود را تعویض نکنید.

کارکنان، مشتریان و تامین کنندگان شما هر روز از درب گاراژ شما عبور می‌کنند. به همین دلیل نگهداری از درب گاراژ بسیار مهم است! تعمیر و نگهداری روزمره از درب گاراژ و مکانیزم باز شدن آن، باعث افزایش ایمنی می‌شود و در طولانی مدت، در زمان و پول شما صرفه جویی می‌کند. بسیاری از مشکلات بزرگ از عدم رسیدگی به مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری‌های جزئی شروع می‌شوند که شما حتی بدون نیاز به تکنسین‌های خدماتی می‌توانید خودتان آنها را برطرف کنید.

تعمیر و نگهداری روزمره بهترین راه برای حصول اطمینان از طول عمر اموال شما است.به خواندن ادامه دهید تا اطلاعات بیشتری در مورد نگهداری از درب سکشنال پارکینگی خود کسب کنید!

انجام تعمیرات معمول برای درب گاراژ

انجام تعمیرات معمول برای درب گاراژ

یک بازرسی چشمی انجام دهیددر داخل ساختمان خود بایستید و درب گاراژ را بسته نگه دارید. همه فنرها، کابل‌ها، غلطک‌ها و سخت افزارها مانند لولاها یا قفل‌ها را کاملا بررسی کنید. به دنبال هر گونه کابل فرسوده، سیم‌های پوسیده یا اتصالات زنگ زده و دارای خوردگی و یا دیگر آسیب‌ها باشید.آیا شما سخت افزارهای شل شده‌ای را مشاهده می‌کنید یا متوجه چیزی می‌شوید که دارای ظاهر یا صدای غیرمعمول است؟

بهترین راه برای جلوگیری از وقوع خرابی در درب گاراژ شما این است که آن را به طور منظم بررسی کنید و به هر گونه تغییری که مشاهده می‌کنید توجه داشته باشید. اغلب مشکلات بزرگتر در قالب مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری جزئی شروع می‌شوند که شما می‌توانید با انجام یک بررسی چشمی کامل از درب گاراژ و سیستم بازکن متوجه آن شوید.

انجام تست تعادل

اگر درب سکشنال پارکینگی شما دارای یک سیستم درب اتوماتیک باشد، درب را ببندید و سیستم را قطع کنید. درب را به صورت دستی بلند کنید، باید به صورت ملایم و یکنواخت بالا برود. همچنین باید کاملا باز باشد. اگر به سختی باز شود یا باز باقی نماند، درب شما ممکن است از تعادل خارج شده باشد. این مورد باید فورا بررسی شود.شرکت ورنا مفتخر است که به شما برای رفع مشکل تعادل درب گاراژتان کمک کند!

انجام آزمایش مکانیسم معکوس

اگر درب گاراژ شما بعد از سال 1993 نصب شده باشد، دارای یک مکانیزم معکوس خودکار خواهد بود. شما می‌توانید این را باقرار دادن یک قطعه چوب 2 × 4 بر روی کف در مقابل مسیر عبور درب گاراژ خود بررسی کنید. اگر به محض لمس قطعه چوب، درب گاراژ جهت حرکت خود را عوض نکند، مکانیزم معکوس شما باید تعویض شود. با توجه به خطر ناشی از این موضوع، باید بلافاصله آن را تعمیر کنید. در این مورد، متخصصان دقیقا می‌دانند چه باید بکنند.

روغن کاری قطعات متحرک

روغن کاری قطعات متحرک

به طور منظم تمام قطعات متحرک فلزی درب سکشنال خود را روغن کاری کنید. اجزای پلاستیکی مانند غلطک یا تیغه‌ها راروغن کاری نکنید. برای دریافت بهترین اطلاعات در مورد چگونگی روانکاری و نگهداری از درب گاراژ، راهنمای سازنده آن را مطالعه کنید.

تراز کردن کرکره برقی

تراز نبودن درب کرکره برقی شما باعث اضافه شدن فشار اضافی بر روی کرکره اتوماتیک شما باعث میشود چون کرکره برقی هنگام باز شدن نمی تواند وزن یکسانی را روی فنر و جک های کرکره برقی تقسیم کند. ادامه پیدا کردن این مشکل باعث می شود تا به مرورزمان موتور کرکره برقی خراب شده نیاز به تعمیر اساسی پیدا کند. با تراز کردن کرکره برقی پارکینگ خود بر اساس پارامترهای وزنی مناسب، فشار حاصل از باز و بسته شدن کرکره برقی بر روی موتور را به حداقل برسانید.

مطمئنا واگذاری نصب کرکره برقی به نصاب حرفه ای کرکره برقی یکی از بهترین روش ها، برای جلوگیری از خرابی موتور کرکره برقی و متحمل شدن هزینه های تعمیر کرکره برقی است. برای خرید و نصب کرکره برقی و همچنین اطلاع از قیمت کرکره برقی با ما تماس بگیرید.

خوب است بدانید که اگر کرکره برقی شما درست تراز نشود هنگام قطع برق که باید بصورت دستی کار باز و بسته شدن آن انجام شود شما دچار مشکل خواهید شد. حال اگر کرکره برقی پارکینگ شما درست تراز شده باشد شما میتوانید به درستی و درنهایت تعادل و با استفاده از انرژی کمتری کرکره برقی را باز و بسته کنید.