نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

همایش سالانه استان فارس

هجدهمین همایش سالانه استان فارس شرکت البرز صنعت در روز های پنج شنبه و جمعه 22 اردیبهشت ماه 1396 با حضور نمایندگان کمپانی bft و مهندس نوید سیدی ، مهندس خبره ، مهندس اولیازاده و مدیریت اتحادیه برق و الکتریک استان شیراز ، نماینده اصناف و نمایندگان دیگری از شهرداری ، استانداری و ادارات دولتی درسالن اجتماعات مجتمع فنی احسان برگزار شد.
مهندس سیدی مدیریت شرکت البرزصنعت مبنا ، ضمن اشاره به پیشینه برگزاری همایش سالانه ، در خصوص اهداف آن گفت: همایش سالانه همه ساله با همکاری مراکز و اصناف با هدف ارائه های آخرین دستاوردهای صنعت اتوماسیون و کنترل تردد و حفاظت پیرامونی در شاخه های مختلف صنعت و تبادل اطلاعات علمی بین مشاورین، طراحان و مجریان این صنعت برگزار می گردد.
مهندس سیدی در ادامه افزود: شهر شیراز از استان فارس دومین بار میزبان این همایش است و با همکاری و حضور 217 نفر از صاحب نامان و توزیع کنندگان صنعت اتوماسیون در استان فارس با نوآوری های بسیار برگزار گردیده و زمینه ساز ایجاد ارتباط مؤثر بین ارکان مختلف صنعت و توزیع کنندگان شده است.

تجهیزات هوشمند سازی منازل

در ادامه مهندس خبره با برسی تکنولوژی KNX  در صنعت هوشمند سازی منازل ( BMS ) به بررسی مزایای محصولات شرکت پرداخت و با ارائه راهکار های نوین در این صنعت سهولت در طراحی و پیاده سازی شبکه عصبی کنترل المانهای رفاهی در مجموعه های مسکونی را شرح داد .
مهندس ابطهی سخنران بعدی این همایش که با شرح خدمات و توانمندی شرکت البرز صنعت در ارائه راهکارهای کنترل تردد، به بررسی و تعریف قابلیت های AccessControl  پیاده سازی این سرفصل تخصصی را برای عموم همکاران فراهم ساخت .
مهندس عبدیلی سخنرانی را با تحلیل شبکه های مدار بسته و تکنولوژی نوین در تجهیزات حفاظت پیرامونی ادامه داد و تکنولوژی نوین در دوربین های مداربسته vertina  را معرفی کرد .
مدیر منطقه خاور میانه ایتالیا و مدیر فروش آن کمپانی در ادامه مباحث جذابی را برای حضار در خصوص چرخه تولید و توسعه شبکه فروش در جهان مطرح کردند.
در روز جمعه 23 اردیبهشت همایش با برگزاری کارگاه های آموزشی ادامه پیدا کرد.