همایش سالانه استان فارس

همایش سالانه استان فارس


هجدهمین همایش سالانه استان فارس شرکت البرز صنعت در روز های پنج شنبه و جمعه 22 اردیبهشت ماه 1396 با حضور نمایندگان کمپانی bft و مهندس نوید سیدی ، مهندس خبره ، مهندس اولیازاده و مدیریت اتحادیه برق و الکتریک استان شیراز ، نماینده اصناف و نمایندگان دیگری از شهرداری ، استانداری و ادارات دولتی درسالن اجتماعات مجتمع فنی احسان برگزار شد.
مهندس سیدی مدیریت شرکت البرزصنعت مبنا ، ضمن اشاره به پیشینه برگزاری همایش سالانه ، در خصوص اهداف آن گفت: همایش سالانه همه ساله با همکاری مراکز و اصناف با هدف ارائه های آخرین دستاوردهای صنعت اتوماسیون و کنترل تردد و حفاظت پیرامونی در شاخه های مختلف صنعت و تبادل اطلاعات علمی بین مشاورین، طراحان و مجریان این صنعت برگزار می گردد.
مهندس سیدی در ادامه افزود: شهر شیراز از استان فارس دومین بار میزبان این همایش است و با همکاری و حضور 217 نفر از صاحب نامان و توزیع کنندگان صنعت اتوماسیون در استان فارس با نوآوری های بسیار برگزار گردیده و زمینه ساز ایجاد ارتباط مؤثر بین ارکان مختلف صنعت و توزیع کنندگان شده است.

تجهیزات هوشمند سازی منازل

در ادامه مهندس خبره با برسی تکنولوژی KNX  در صنعت هوشمند سازی منازل ( BMS ) به بررسی مزایای محصولات شرکت پرداخت و با ارائه راهکار های نوین در این صنعت سهولت در طراحی و پیاده سازی شبکه عصبی کنترل المانهای رفاهی در مجموعه های مسکونی را شرح داد .
مهندس ابطهی سخنران بعدی این همایش که با شرح خدمات و توانمندی شرکت البرز صنعت در ارائه راهکارهای کنترل تردد، به بررسی و تعریف قابلیت های AccessControl  پیاده سازی این سرفصل تخصصی را برای عموم همکاران فراهم ساخت .
مهندس عبدیلی سخنرانی را با تحلیل شبکه های مدار بسته و تکنولوژی نوین در تجهیزات حفاظت پیرامونی ادامه داد و تکنولوژی نوین در دوربین های مداربسته vertina  را معرفی کرد .
مدیر منطقه خاور میانه ایتالیا و مدیر فروش آن کمپانی در ادامه مباحث جذابی را برای حضار در خصوص چرخه تولید و توسعه شبکه فروش در جهان مطرح کردند.
در روز جمعه 23 اردیبهشت همایش با برگزاری کارگاه های آموزشی ادامه پیدا کرد.