توضیحات سیستم اتوماسیون البرز صنعت :
اتوماسیون در صنعت به کنترل و اتومتین سازی ماشین آلات و کاهش دخالت انسان در چرخه های کاری میباشد و بطور متقابل اتوماسیون در کاربری منازل و مجموعه های مسکونی نیز کاهش دخالت انسان در فرایند ها خواهد بود . در تقسیم بندی اتوماسیون مسکونی صنعت دو شاخه اتوماسیون ورودی ها و اتوماسیون انرژی را ایجاد کرده است که در دسته اول انواع درب های اتوماتیک ، درب های پارکینگی ، درب های صنعتی ، کرکره اتوماتیک را شامل میشود ، در دسته دوم ادوات کنترلی هوشمند همانند کنترل کننده های ولتاژ و جریان ، کنترل کننده های دما و .... میباشند که در مجوع به تجهیزات هوشمند سازی و یا ( خانه های هوشمند ) معرفی شده اند .
... ویژگی های سیستم های اتوماسیون البرز صنعت :
سیستم اتوماسیون ورودی های شرکت البرزصنعت مبنا دو تیپ ولتاژی 24 و 230 ولت تولید و عرضه شده است که این امکان را فراهم میسازد تا متناسب با بستر ولتاژی منطقه نصب و به بهره برداری برسد ، در تقسیم بندی دیگر تنوع سیستم محرکه این تجهیزات است که در دو مدل الکترو مکانیک و الکترو هیدرولید تولید شده است و در حجم تردد دست مشاورین و مجریان را باز گذاشته تا انتخاب بهینه ای را برای طرح اتوماسیون ارائه نمایند . و از همه مهمتر تنوع بالای محصولات است که متناسب با هر شرایط فیزیکی و محیطی سیستم استانداردی پیشنهاد میشود . در دسته دوم اتوماسیون مسکونی ( خانه های هوشمند ) گروه البرزصنعت تلاش کرده است با بهره گیری از دو تکنولوژی روز دنیا Z-wave  و  KNX بهتر بستر اتوماسیون را برای مجموعه های مسکونی ، تجاری و حتی نیمه صنعتی فراهم سازد ، تا با کاهش انرژی مصرفی فعالیت ها را به سادگی مدیریت کرد و به انجام رسانید . پیشنهاد برای بهره مندی از سیستم های اتوماسیون :
امروزه تکنولوژی به ما کمک میکند تا با شناسایی نیاز ها در زندگی انسانی ، راهکارهایی را ارائه نماییم که علاوه بر افزایش سطح ایمنی ، کیفیت زندگی را ارتقاع دهد . محصولات اتوماسیون شرکت البرزصنعت با بالاترین سطح کیفی تولید شده است و پس از طی مراحل تست کیفی در دسترس مصرف کنندگان قرار میگیرد . این محصولات در تنوع بالا به گونه ای تولید شده اند تا برای کاربری مسکونی ، تجاری و حتی صنعتی قابل ارائه باشند . چرا محصولات اتوماسیون شرکت البرز صنعت :
اگرچه مشاوره تخصصی و رایگان ما بهترین دلیل برای استفاده از محصولات  اتوماسیون شرکت البرز صنعت میباشد ولی دلایل دیگری نیز وجود دارد که مارا انتخاب کنید . از جمله :
  1. متناسب با شرایط محیطی
  2. متناسب با نیاز و بهره برداری کاربران
  3. خدمات سریع و آسان در کوتاه ترین زمان
  4. منطبق با جدید ترین تکنولوژی های روز جهان
  5. مقرون به صرفه با توجه امتیاز نمایندگی انحصاری کالا
  6. پوشش شبکه گسترده خدمات رسانی در سراسر کشور از طریق نمایندگان