نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
جک BFT مدل زیرسقفی EOS 120

جک BFT مدل زیرسقفی EOS 120

جک زیرسقفی BFT مدل EOS 120 به‌طور خاص برای درب‌های گاراژ مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه می‌توانید کاتالوگ فارسی جک BFT مدل EOS 120 را مطالعه بفرمایید.

EOS-120

از سری جک‌های الکترومکانیک می‌باشد که در اتوماسیون درب های ویژه گاراژی به کار می‌رود این سیستم جهت محیط هایی که علاوه بر محدودیت‌های ارزی در عمومی دارای محدودیت می باشند بهترین راهکار محسوب می‌شود.

برخی از ویژگی های این سیستم

 • تغییر سرعت حرکت در طول مسیر
 • نصب موتور در فضای ایمن و بی خطر
 • برخورداری از کاملترین تجهیزات ایمنی
 • امکان انتقال سیستم خلاص کن به محیط خارجی
 • حذف فشار جک از پشت درب با حرکت یک کلید
 • هماهنگ سازی روشنایی محیط ورودی با حرکت درب

این سیستم که به منظور اتوماتیک کردن ورودی های مجموعه های مسکونی به بازار مصرف معرفی گردید بهترین راهکار برای پاسخگویی به شرایط سخت محیطی است که امکان نصب درب هایی به روش‌های متعارف را ندارد طراحی درب با استفاده از این اتوماسیون حرکتی در راستای قائم خواهد بود که با چرخش در بازه ۳۰ تا ۹۰ درجه به قرارگیری در در امتداد دیواره و سقف می انجامد بستر سازی اولیه جهت نصب این سیستم که معمولاً نیاز به کارشناسی و بررسی دقیق خواهد داشت عرضه این محصول را از توی بازار عرضه و تقاضا با رکود همراه ساخت و این امر فرهنگ استفاده از این تجهیزات را که منطبق با استانداردهای جهانی بود کمرنگ نمود تا این که بسیاری از مصرف کنندگان این سبک اتوماسیون را نمی شناسند.

با توجه به تولیدات کمپانی که این نوع از تجهیزات موتور را در دو تیم به بازار مصرف عرضه می‌کند متناسب با شرایط فیزیکی و نیازهای هر پروژه می توان طرح اجرایی را ارائه کرد سرعت عملکرد درب برای سیکل کاری تعریف حداکثر ۲۸ ثانیه می باشد که البته متناسب با ارتفاع درب می‌تواند تغییر کند این سریال محصول که با ولتاژ ۲۴ معرفی می گردد با وات مصرفی ۲۳۶ l۲۴۰ به کمک زنجیر انتقال نیرو قدرت را جهت به حرکت درآوردن آن درب های مخصوص اعمال می‌کند که به طور متوسط نیروی ثابتی در بازه ۵۰ الی ۸۰ نیوتن بر متر را خواهد داشت ضریب استاندارد حرارتی این سیستم مثبت ۶۰ تا منفی ۱۵ درجه سانتیگراد می باشد.

EOS-120-0002

 

EOS-120-0003

 1. الکتروموتور درب زیر سقفی:
 2. ریل انتقال نیرو به درب
 3. کنترل برد مرکزی
 4. چشم ایمنی
 5. نوار حساس به برخورد
 6. برخورد فلاشر هشداردهنده
 7. کلید فرمان
نام فایل: جک BFT مدل زیرسقفی EOS 120
سایز:
فرمت: pdf
دانلود فایل