نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
کاتالوگ سیستم های هیدرولیکی LUX

کاتالوگ سیستم های هیدرولیکی LUX

از سری جک های هیدرولیک با طراحی زیبا و تنوع باورنکردنی تجهیزات کاملا صنعتی را برای اتوماتیک کردن درب های لولایی به خدمت گرفته است. این محصول با عملکردی بی نظیر جهت مجموعه های مسکونی و محیط‌های صنعتی طراحی گردیده است.

LUX-001  

چندی از ویژگی های محصول:

 • کاملاً بی صدا و بدون هیچ گونه تنش حرکتی
 • سیکل کاری نامحدود برای دفعات بالای تردد
 • قابل اتصال به تجهیزات امنیتی و حفاظتی محیط
 • امکان فعال سازی تغییر دور حرکت در انتهای مسیر
 • ارائه در مدلهای ۲۳۰ ولت و ۲۴ ولت به طور انحصاری
 • قابلیت تنظیم متقارن و غیر متقارن زاویه باز شوندگی تا ۱۲۰ درجه

این خانواده بزرگ از سری جک های هیدرولیک قدرت حمله دربهایی با حد اکثر وزن ۸۰۰ کیلوگرم و یا حداکثر عرض ۵ متر را دارا است و به کمک ویژگی هایی از قبیل ضریب امنیتی و استاندارد حرکتی ۶۰+ درجه 0۱- که به کمک تجهیزات جانبی به 30-نیز می‌رسد از مدل‌های مشابه متمایز گردید.

سیستم کد پذیری ریموت ها به صورت کد گردشی تا ۲۹۶، ۹۶۷ ،۲۹۴، ۴ خود با فرکانس433.92MHZ  ایجاد می کند که از نظر ایمنی شرایط مطمئنی را فراهم می سازد.

با توجه به اینکه سیستم دارای چشمهای حسگر مانع می‌باشد که از برخورد احتمالی در با شخص و یا وسیله نقلیه می‌کاهد کلاچ هوشمند سیستم نیز در اثر برخورد با مانع نیروی انتقالی به درب را میزان ۵ نیوتن کاهش خواهد داد. قابلیت دیگر امکان تردد از بخش محدودی از در می باشد به این معنی که می‌توان به دستگاه برنامه داد که با یک دکمه ریموت کل معبر برای تردد باز شود و با شخصیتی دیگر از همان ریموت نیمی از معبر جهت تردد شخص یا وسایل نقلیه کم عرض بازگردد همچنین کنترل روشنایی پارکینگ نیز از امکانات برد مرکزی دستگاه می باشد.

LUX-002

LUX-003

 1. جک هیدرولیک درب لولایی
 2. کنترل برد
 3. قفل الکتریکی
 4. چشمی ایمنی
 5. فلاشر هشدار دهنده
 6. کلید فرمان
نام فایل: کاتالوگ سیستم های هیدرولیکی LUX
سایز: 0.968 MB
فرمت: pdf
دانلود فایل