نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
کاتالوگ راهبند اتوماتیک MICHEL-MOOVI

کاتالوگ راهبند اتوماتیک MICHEL-MOOVI

راهبند اتوماتیک MICHEL-MOOVI برای کنترل عبور و مرور در جاده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه می‌توانید کاتالوگ معرفی این راهبند را دانلود کنید.

از سری راهبندهای الکترومکانیک که با طراحی زیبا و قدرت بالا جهت کنترل ورودی های پرتردد مورد ساخت قرار گرفته است. این راهبردها به کمک گیربکس ویژه و کنترل برد دیجیتال خود تلفیق عملکردی دقیق و کنترل شده را در مدخل اعمال می کند.

michel-moovi-001

چندی از ویژگی های محصول:

 • سیکل کاری نامحدود برای تردد
 • مقاوم در مقابل کلیه شرایط و اتفاقات محیطی
 • دارای کنترل برد دیجیتال با دوره سه ساله
 • قابل اتصال به کلیه تجهیزات کنترل تردد و حفاظتی
 • حرکتی شتابدار با ترمز انتهایی و بدون هیچ گونه تنش
 • سرعت بالا در حرکت و واکنش سریع در مقابل موانع

 

این سری راهبردها که با بازوهای 4، 6 و 8 متری آیرودینامیک تجهیز می گردند قابلیت پوشش دهانه های تا ۱۶ متر را دارا هستند که ویژگی بازوها امکان مقاومت در برابر بادهای شدید را نیز برای شبکه کاری فراهم می‌سازد. قابلیت آمپر متریک سیستم این امکان را به راهبندها می دهد که به صورت اتومات افزایش فشار روی بازو را حذف کرده و عکس العمل نشان دهد.

با این وجود کنترل برد مرکزی این راهبند ها قابلیت اتصال به کلیه تجهیزات ایمنی از جمله چشم های مادون قرمز مدار مغناطیسی زیرسطحی و غیره را دارا است و به سادگی با تجهیزات هشداردهنده محیطی هماهنگ می گردد و با نوع هشدار سیستم بدون نیاز به هیچ اپراتوری عملکرد متناسب را انجام می دهد.

بازوهای راه بند قابلیت تجهیز و چراغ های هشدار دهنده ای را دارا است که در محیط های کم نور و شب اتومبیل را از وجود سیستم کنترل کننده آگاه می سازد چراغ ها از نوع ال ای دی می باشد که علاوه بر مصرف کم و عمر بالا از نوردهی بسیار مناسبی برخوردار می باشند.

michel-moovi-002 michel-moovi-003

 1. راهبند الکترومکانیکی
 2. بازوی راهبند
 3. چشم های ایمنی
 4. چراغ هشدار دهنده روی‌بازو
 5. فلاشر روی بدنه راهبند
 6. مکانیزم خلاص کننده
 7. کلید فرمان
نام فایل: کاتالوگ راهبند اتوماتیک MICHEL-MOOVI
سایز: 0.970 MB
فرمت: pdf
دانلود فایل