نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
کنترل پنل سیریو مدل SIRIO FR-TMA / SIRIO TMA / SIRIO MA

کنترل پنل سیریو مدل SIRIO FR-TMA / SIRIO TMA / SIRIO MA

واحد کنترل هوشمند سیریو در سه مدل مختلف به نام‌های SIRIO FR-TMA / SIRIO TMA / SIRIO MA موجود است. از این کنترل پنل‌ها برای درب سکشنال در مصارف صنعتی استفاده می‌شود.

شرکت ایتالیایی سیریو (SIRIO) از سال 2004 اقدام به تولید محصولات پیشرفته برای در حوزه سیستم‌های مدیریت کیفیت و تولید کرده است. این شرکت با عملکرد خوبی که در این زمینه داشته، خودش را به عنوان یک تامین کننده خوش‌نام در عرصه جهانی مطرح کرده است. این شرکت از نظر فنی و مکانیکی برای یافتن راه حل‌های هوشمند تلاش می‌کند. فعالیت رسمی این شرکت از سال 1972 آغاز شده و از این نظر قدمت زیادی دارد.

کنترل پنل‌های SIRIO FR-TMA / SIRIO TMA / SIRIO MA مجهز به واحد کنترل ریزپردازنده هستند و می‌توانند به کنترل یک اپراتور تک فاز یا سه فاز نصب شده روی یک دروازه کشویی یا درب سکشنال صنعتی بپردازند. مدل‌های SIRIO FR-TMA و SIRIO MA دارای سه دکمه برای باز کردن، بستن و توقف هستند. همچنین مدل SIRIO FR TMA به یک سوییچ قابل قفل مجهر شده و یک چراغ هشدار دهنده برای موارد ضروری دارد. روی این واحدهای کنترل، یک سری LED قرار گرفته‌اند که می‌توانند هر گونه عملکرد ناهنجار را گزارش دهند. برای دریافت اطلاعات فنی و تخصصی در مورد کنترل پنل‌های SIRIO FR-TMA / SIRIO TMA / SIRIO MA می‌توانید فایل PDF زیر را دانلود و مطالعه نمایید.

نام فایل: کنترل پنل سیریو مدل SIRIO FR-TMA / SIRIO TMA / SIRIO MA
سایز: 2.00 MB
فرمت: pdf
دانلود فایل