نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

پیام گروه البرز صنعت

پیام رئیس هیئت مدیره

پیام رئیس هیئت مدیره

قريب 10 سال از ارتباط ما با صنعت اتوماسيون و كنترل ترد در ايران مي‌گذرد. در طول این دوره مجموعه اي گرد آورده ايم تا اندك سهمی در جهت پيشرفت فرهنگ و صنعت اين مرز و بوم داشته باشيم. مجموعه ای كه شهرت آن، خويشتن داری، نيكی و برادری است و هدف آن پويايی و تعالی نيت خدمت به همنوعان. در اين پويش به طبيعت جهان نزديك شده ايم و آموختيم افتادگی از خاك، سوزندگی از آتش، حركت از باد و آرامش از آب.


مدیر عامل

مدیر عامل

تلاش ما ایجاد یک خانواده کاری بوده است که با ارائه خدمات تخصصی و صادقانه گامی هر چند کوچک را در استانداردسازی صنعت اتوماسیون بردارد و رفاه و امنیت را برای مخاطبین خود عرضه نماید.


سرپرست واحد فروش

سرپرست واحد فروش

باور آنکه ما ایرانیان آنقدر پولدار نیستیم که برای یک محصول دو بار پول خرج کنیم ما را بر آن داشت تا فقط با هدف فروش برای شرکت به مشتری نگاه نکنیم. ما در گام نخست مشاور مشتری هستیم و پس از بررسی نیاز آنها محصولی را به مشتریان پیشنهاد می‌دهیم که تا سالیان سال دیگر به چالش‌های احتمالی این خرید فکر نکنند. ما محصول نمی‌فروشیم! البرزصنعت آرامش و امنیت را به خانه و محل کار شما هدیه می‌دهد!


سرپرست واحد فنی

سرپرست واحد فنی

این باور که ایرانی‌ها لایق بهترین‌ها هستند، تلاش ما را برای جلب رضایت شما مشتریان محترم دو چندان کرده است. تلاش همکاران من در واحد فنی شرکت البرز صنعت مبنا بر این بوده و است که در کمترین زمان ممکن پاسخگوی مناسبی برای سوالات و نیاز شما باشند. امیدواریم خدمات ما شایسته و درخور شما مشتریان گرامی باشد!


سرپرست واحد مالی

سرپرست واحد مالی

در هر فرایند اقتصادی منافع مالی یکی از ارکان معامله به شمار می‌رود. تیم مالی شرکت البرزصنعت همواره تلاش دارد که روند خرید را برای مشتریان سود آور نماید.

امتیاز دهید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.