نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

P2P

راهنمای تنظیمات P 2 P

اگه قصد دارید تا انتقال تصویر را بر روی گوشی موبایل شخص دیگری نیز داشته باشید ولی گوشی ان شخص در دسترس شما نیست تا بارکد SN رو اسکن کنید می توانید از اسکن شده بارکد SN در گوشی خود استفاده کنید بدین صورت که فقط کافیست تا متن بارکد را روی گوشی خود کپی و برای شخص مورد نظر ارسال نمایید. و تنظیمات را مطابق توضیحات بالا انجام دهید. برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

این آموزش برای دی وی ار های AHD و HD و همچنین IP هست و متاسفانه DVR های قدیمی آنالوگ از خدمات انتقال تصویر P2P پشتیبانی نمی کنند و شما حتما باید از IP STATIC برای این کار استفاده

در این روش نیازی به تنظیمات روتر نمی باشد ( Port Mapping) و کافیست دستگاه NVR  یا  DVR را از طریق کابل شبکه با کانکتور (RJ-45) به سوکت کارت شبکه کامپیوتر متصل نمایید.

در واقع در این روش وب سایتی وجود دارد که آدرس وب سرور می باشد . کافیست به این وب سایت وارد شوید و شماره سریال دستگاه ( MAC Address ) را که به صورت QR Code تعریف شده است وارد کنید. در واقع شما می توانید تصاویر DVR  ویا NVR خود را بدون وارد کردن IP  و یا نام Domain از راه دور مشاهده کنید.

image 589

روش انجام تنظیمات P2P و در منوی دستگاه NVR یا DVR

مرحله 1:

Obtain an IP address automatically ( تهیه خودکار یک آدرس IP ) را انتخاب کنید تا IP به صورت خودکار انتخاب شود و IP دستگاه با IP روتر هم رنج شود.

از طریق مسیر منوی START –تنظیمات  – شبکه  گزینه

image 590

مرحله 2 :

از طریق مسیر منوی START –تنظیمات  – شبکه – NAT وارد شوید و سرور NAT را فعال کنید.

image 591

سرور NAT : WWW.autonat.com

از طریق مسیر منوی START –تنظیمات  – شبکه – TCP/Ipv4 وارد شوید و تنظیم زیر را انجام دهید:

Preferred DNS:8.8.8.8

مرحله 3:

در این مرحله شما قادر خواهید بود تصاویر دستگاه خود را از طریق گوشی موبایل توسط نرم افزار super live plus مشاهده نمایید.می توانید جهت انجام این کاریه دو صورت عمل نمایید.

در حالت اول از مسیر منوی START –تنظیمات  – شبکه – وضعیت شبکه وارد شوید و آدرس Mac را یادداشت کرده و با اسکن کد دوبعدی در نرم افزار اقدام کرد. کافی است از مسیر منوی  

START –تنظیمات  – سیستم –  مقدماتی این کد را اسکن کرد.

image 592

3- روش انجام تنظیمات P2P در گوشی تلفن همراه

در گوشی تلفن همراه خود اپلیکیشن SUPER LIVE PLUS را در برنامه ی PLAY STORE ویا APP STORE جستجو کنید. سپس آن را دانلود و نصب کنید.

image 593

آنگاه به صفحه (LOGIN) SUPER LIVE PLUS وارد شوید سپس طبق قسمت های رنگی مشخص شده عمل کنید.

image 594

گزینه + را انتخاب کنید.

image 595

در این مرحله جهت مشاهده تصاویر در موبایل خود نیازمند سریال نامبر و با آدرس MAC می باشد که به دوحالت صفحه بعد می توانید این آدرس را به دست آورید.

حالت اول:

image 596

حالت دوم:

image 597

پس از انجام این مرحله با انتخاب گزینه پخش ، تصویر Live را می توانید مشاهده کنید.

image 598

4- روش مشاهده تصاویر از طریق وب (WEB)

آدرس سرور وب را که www.autonat.com می باشد و همچنین آدرس MAC دستگاه را درقسمت مشخص شده در عکس وارد کنید.با کلیک بر روی گزینه LOGIN قادر خواهید بود تصاویر را از طریق Web مشاهده کنید.

P2P

برای دانلود مقاله اینجا کلیک کنید.


 

امتیاز دهید