توضیحات سیستم حفاظت پیرامونی البرز صنعت :در طبقه بندی صنعت ، تجارت و حتی کاربری مسکونی ما با مراکز حساس و یا استراتژیک برخورد میکنیم . امکان تردد و یا بهره برداری از این مراکز برای عموم مقدور نمیباشد و این امر صنعت را به ارائه راهکار هایی جهت سهولت این اقدام بازدارنده سوق داد . با توسعه تکنولوژی ، تجهیزاتی پا به عرصه بازار گذاشتند که دقت و کیفیت حفاظت را ارتقاع دادند . این تجهیرات با نام سیستم های حفاظت پیرامونی شناخته میشوند ، همانگونه که از نامشان مشخص است ادواتی متشکل از سخت افراز و یا حتی نرم افزار میباشد که به افزایش کیفیت حفاظت در پیرامون مراکز خاص میپردازد . در ساده ترین حالت ممکن میتوان از دیوار،نرده های فلزی وسیم های خاردار به عنوان یک سیستم حفاظت پیرامونی یاد کرد . این شیوه های حفاظت با نقیصه هایی همراه بوده است که با توسعه صنعت و تکنولوژی بهبود یافته است .امروزه تولید کنندگان سیستمهای حفاظتی،روش های مختلفی را جهت افزایش سیستم حفاظت پیرامونی ارائه نموده اند .در این توسعه میتوان به تکنولوژی های زیر اشاره کرد :
...
 1. سیستم حفاظت پیرامونی با استفاده از فیبر نوری
 2. سیستم حفاظت پیرامونی با استفاده از اشعه مادون قرمز
 3. سیستم حفاظت پیرامونی با استفاده از آشکار ساز میکروویو
 4. سیستم حفاظت پیرامونی با استفاده از میدان الکتروستاتیک وکابل ارتعاشی
ویژگی های سیستم های حفاظتی البرز صنعت :
سیستم های حفاظتی در نوع کلاسیک میبایست دو ویژگی مقاومت بالا و صعب العبور بودن طبقع بندی میشد که این ویژگی کمی مانع قطعی برای نفوذ نبوده است . در تجهیزات حفاظت پیرامونی نوین وجود دست آورد های تکنولوژیک خطای سیستم در نفوذ پذیری را به صفر کاهش میدهد و دقت بالای این سیستم هزینه های جانبی حفاظت از جمله نیروی انسانی را به شدت کاهش میدهد و امکان کنترل دورترین نقاط به مرکز را در لحظه فراهم میسازد . البرز صنعت مبنا یک مجموعه تخصصی با حیطه فعالیت مشاوره ، طراحی ، تامین و اجرای سیستم های حفاظت پیرامونی در مراحل زیرساخت و پیاده سازی سامانه یکی از معدود مجموعه های صاحب نام در این تخصص خاص میباشد . از دیگر ویژگی هایی که برای این محصول از کمپانی البرز صنعت میتوان یاد کرد :
 1. نیاز سنجی کارشناسی شده
 2. هزینه مناسب برای هر طرح حفاظتی
 3. دقت بالای سامانه حفاظت پیرامونی
 4. قابلیت اتصال به تجهیزات نظارت پیرامونی
 5. قابلیت اتصال به تجهیزات کنترل تردد
 6. قابلیت اتصال به تجهیزات اتوماسیون
 7. خدمات رسانی سریع
پیشنهاد برای بهره مندی از سیستم های حفاظت پیرامونی :
تجهیزات حفاظت پیرامونی این شرکت در رده های گوناگون برای محیط های مسکونی ، تجاری و اداری ، صنعتی و فوق امنیتی قابل ارائه و بهره برداری است . در نمونه های مسکونی انواع دزدگیر با تنوع بالای چند ده حسگر بهترین شرایط امنیتی را ایجاد میکند . در نمونه تجاری و اداری انواع دزدگیر و گیت های ویژه تردد و یا شیشه های ضد گلوله و دستگاه های تولید مه پکیج کاملی برای افزایش ایمنی میباشد ودر صنایع و مراکز خاص امنیتی انواع سیستم های حفاظت پیرامونی از جمله  الکتروفنس و اینفرارد فنس و ... پکیجی است که میتوان بهره برداری شود . کلیه منازل ، مغازه ها ، شرکت ها ، ادارات ، بیمارستانها ، بانک ها و سازمانهای خصوصی و دولتی ، کارگاه و کارخانه ها ، مراکز نظامی محیط مناسبی برای محصولات حفاظت پیرامونی میباشند . چرا محصولات حفاظت پیرامونی شرکت البرز صنعت :
اگرچه مشاوره تخصصی و رایگان ما بهترین دلیل برای استفاده از محصولات شرکت البرزصنعت میباشد ولی دلایل دیگری نیز وجود دارد که مارا انتخاب کنید .
از جمله :
 1. محصولی بومی شده متناسب با هر نیاز
 2. مناسب با هر نوع شرایط محیطی و جوی
 3. خدمات سریع و آسان در کوتاه ترین زمان
 4. منطبق با جدید ترین تکنولوژی های روز جهان
 5. مقرون به صرفه با توجه در دسترس بودن قطعات و تجهیزات
 6. پوشش شبکه سرویس رسانی از طریق شعب و نمایندگی های سراسر کشور
 7. برخورداری از دوره های آموزشی برای گروه کاربری و نگهداری در مجموعه ها