نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
جک بازویی الکترومکانیک NYX

جک بازویی الکترومکانیک NYX

جک بازویی الکترومکانیک NYX

جک بازویی الکترومکانیک NYX یک محصول الکترومکانیک برای تولید درب برقی پارکینگ مورد استفاده قرار می‌گبرد.

این مدل از جک پارکینگی NYX با در نظر گرفتن ساختار و جنس بدنه برای محیط های متفاوت دمایی از 20- زیر صفر درجه تا 50+ بالای صفر بسیار مناسب است.  این خصیصه محبوبیت این مدل جک برقی NYX  را برای استفاده کردن در تمامی مناطق جوی افزایش داده است.

این مدل محصول از خانواده جک‌های پیستونی محسوب می‌شود. با دوره حرکتی در حدود 38 سانتیمتر امکان ایجاد زاویه باز شو 120 درجه را برای درب برقی پارکینگ‌ها فراهم آورده است.

محصول جک بازویی NYX با موتور 24 ولت  علاوه بر آنکه حرکت کنترل شده ای را برای درب فراهم می‌آورد امکان عملکرد درب پارکینگ مجهز به این جک را در زمان قطع برق هم فراهم می‌سازد.

جک 24 ولت NYX محصولی از کمپانی بلانکو محسوب می‌شود. در زمره جک‌های رایج و پرکاربرد این خانواده است که در ایران نیز از آن به خوبی استقبال شده است.

جک برقی 24 ولت بلانکو ( ســری نـــیــــکــــس ) با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تولید شده است. مناسب ترین سیستم برای درب‌های سبک تا متوسط و کاربری مسکونی می‌باشد. این نوع جک بازویی کمپانی BLANCO از جریان برق DC نیرو می‌گیرد که اتصال باطری پشیبان را به سیستم راحت تر ساخته است .

در شرایط متعارف قدرت جک 24 ولت NYX شرکت بلانکو به نوعی می‌باشد که یک درب پارکینگی با عرض هر لنگه 2 متر و وزن حد اکثری 200 کیلو گرم را به سهولت خودکار می‌سازد.

برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

ویژگی جک برقی 24 ولت NYX

جک برقی 24 ولت NYX با توجه به ظاهری متناسب و زیبا، نیروی مثال زدنی را ایجاد می‌کند که این امر را باید مدیون مهندسی دقیق این جک پارکینگی دانست.
الکتروموتور جک بازویی NYX با توجه به نوع سیم پیچ و خصوصیت طراحی از دور و قدرت بالایی برخوردار است. این محصول در ادغام با یک گیربکس ویژه، با کاهش ولتاژ قدرت به مراتب افزایش خواهد یافت که نیاز اصلی یک درب برقی خوب می‌باشد.

حرکت درب ریموتی مجهز شده به این نوع سیستم اتوماسیون در سه مقدار دهی می‌تواند قابل تنظیم باشد به این گونه که در ابتدا با شتاب اولیه درب شروع به حرکت کند، در مرحله دوم درب پارکینگ وارد حرکت با شتاب ثابت می‌شود و در مرحله سوم درب با یک شتاب کند شونده سرعت را کاهش دهد و توقف کامل صورت می‌پذیرد.

ار خصوصیت‌های دیگر این جک پارکینگی میتوان به استاندارد سازی بین قطعات آن اشاره کرد. همین موضوع باعث شده راندمان و دوام این سیستم را نسبت به محصولات مشابه افزایش پیدا کند.

کاربرد جک پارکینگی NYX

اغلب برای درب‌هایی با وزن متوسط و تردد متوسط پیشنهاد می‌شود.به همین دلیل  استفاده این نوع از این سیستم برای درب اتوماتیک پارکینگی در مصارف مسکونی گروه بندی می‌شود.

سیستم موتوری استفاده شده در این گونه از جک پارکینگی NYX برای سیکل کاری‌های دائم کار طراحی شده اند.  این امر برای تردد بالا از درب پارکینگ تجهیز شده با این سیستم اتوماسیون کمک می‌کند در پیک کاری با راندمان بالا و عملکرد مناسب انتظارات را تحقق بخشد.

برای بهره مندی از این سیستم شرایط فیزیکی محیط درب باید مورد توجه قرار گیرد، از این رو که در مجاورت لولاها نباید ستونی با ضخامتی بیش از 10 سانتیمتر وجود داشته باشد که شرایط نصب را از حالت استاندارد خارج می‌کند.

در شرایط استاندارد این نوع جک بازویی هر لنگه درب با عرض 2.5 متر را می‌تواند به حرکت درآورده و در بیشترین حالت زاویه 120 درجه گشتاور را حول لولا ایجاد می‌کند.

در بستر سازی جهت ایجاد یک درب برقی استاندارد با این نوع جک برقی به این نکته باید توجه داشت که درب نباید دارای سطحی بسته باشد که در محیط‌های باد خیز به صورت مانع در برابر فشار باد عمل نماید.

الزام برای استفاده از قفل برقی برای این درب‌هایی با اتوماتیک شده سری جک بلانکو NYX الزامی می‌باشد.

مشخصات فنی جک برقی NYX

جک بازویی الکترومکانیک NYX کمپانی بلانکو در یک تیپ اکونومی طراحی و تولید شده است. این محصول که برای کاربری عمومی به بازار عرضه شده است از استانداردهای بالای تولید برخوردار است.

الکتروموتور جک برقی NYX با قدرت گشتاور 2400 دور در دقیقه به گیربکسی کاهنده ای متصل شده که با کاهش دور موتور قدرت بالایی را برای به حرکت درآوردن درب ایجاد می‌کند.

گیربکس مستقیما به شفت محرکه ای متصل می‌شود که در قالب یک پیچ قدرتی در اثر دوران پیستون جک را به حرکت در خواهد آورد و در اثر اتصال این پیستون به درب پارکینگ حرکت اتوماتیک به درب اعمال خواهد شد.

درب الکترو مکانیک تجهیز شده به این سیستم به طور هوشمند می‌تواند سرعت را در ابتدا و انتهای حرکت کاهش دهد. این کاهش سرعت باعث می‌شود تا از تنش و یا ضربه های احتمالی بکاهد. همچنین به شکلی هوشمندانه با برخورد با مانع آن را حس کرده و عملکرد مناسبی را انجام دهد البته این فرایند برخورد با مانع زمانی است که از چشم‌های ایمنی یا ( چشم بین درب ) استفاده نشود.

استفاده از این جک 24 ولت NYX الکترومانیک برای برقی کردن درب پارکینگ قابلیت‌هایی همچون فرمان پذیری با ریموت کنترل، باز شدن درب با نور چراغ، باز کردن درب با گوشی همراه، فرمان ریموت با بلوتوث، روشن شدن چراغ‌های پارکینگ در هنگام ورود و … را فراهم می‌سازد.

جک 24 ولت سری NYX

جک الکترونیکی از یک مجموعه متنوع از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی ایجاد شده که در ساختاری محاسبه شده برای  اتوماتیک کردن درب پارکینگ‌ها مدل سازی گردیده است.

جک 24 ولت سری NYX باید با دقت فراوان و شرایط استاندارد نصب شود. نصب و راه اندازی صحیح این پکیج اتوماسیون راندمان کاری را برای یک دهه تضمین می‌کند.

کلیه جک‌های الکترو مکانیک ( جک پیستونی ) در مقابل ضربه حساس اند زیرا پیستون توسط یک محور ماردونی شکل در داخل هدایت می‌شود. ضربه‌های پی در پی و یا ضربه های شدید باعت انحراف این محور شده که حرکت را مختل می‌کند.

به این منظور برای جک‌های پیستونی باید قفل برقی نصب شود تا در برابر ضربه و یا برخورد وسایل نقلیه یا فشارهای غیرعادی، نیرو به وسیله قفل جذب شود و به جک درب هیچ گونه صدمه ای وارد نگردد. این مجموعه جک پارکینگی قابلیت اتصال به انواع تجهیزات جانبی کنترلی را نیز دارد. از این رو بهره برداری از چشم خطی یا سنسور نوری استاندارد و یا حلقه‌های مغناطیسی ( LOOP DETECTOR ) توصیه می‌شود.

جک برقی 24 ولت الکترومکانیک NYX از طریق تجهیزات خانه هوشمند، تجهیزات اعلان، ریموت کنترل و تجهیزات کنترل تردد مثل کارت های مغناطیسی جهت تردد امن می‌توانند بهره برده و یک شبکه اتوماتیک کاملا هوشمند را در اختیار داشته باشند.

کارشناسان البرزصنعت همواره آماده ارائه مشاوره و پیشنهاد راهکارهای مناسب برای اتوماسیون و حفاظت مسیرهای تردد شما خواهند بود!

قابلیت‌های جک 24 ولت NYX

• مدل چپ و راست برای نصب استاندارد بر روی درب در جک  24 ولت NYX.
• توانایی برخورداری از مکانیسم چند سرعته در حرکت در جک برقی NYX.
• مجهز به سیستم اتولرنینگ ( خود شناسایی ) برای تنظیم دقیق سیستم.
• حرکتی بدون تنش مازاد و صدای غیر طبیعی الکتروموتور و گیربکس.
• استفاده از قطعات سبک در طراحی و ساخت که علاوه بر استحکام و مقاومت بالا وزن زیادی را به درب تحمیل نمی‌کند.
• برخورداری از دو سیستم حرکتی تایمینگ و آمپر متریک جهت افزایش راندمان.
• پشتیبانی از فرکانس های 433 مگاهرتز به صورت فیکس و کود لرنینگ.
• پوشش خدمات در سراسر ایران توسط نمایندگان و عاملین فروش شرکت البرزصنعت.

اطلاعات بیشتر

مشخصات ظاهری جک پارکینگی NYX

تنوع بالای محصولات پیشنهادی برای ایجاد درب اتوماتیک یا درب ریموتی پارکینگ و رقابت برندهای مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید درب ریموتی با کیفیت و دوام بالا را دارید پیشنهاد می‌گردد از سری محصولات کمپانی BLANCO استفاده فرمایید.

کمپانی تولید جک بلانکو NYX یکی از معتبرترین مجموعه‌های تولیدی تجهیزات اتوماسیون، درب‌های اتوماتیک، تجهیزات کنترل تردد و حفاظت پیرامونی در جهان است.  تجهیزات این کمپانی از طریق شرکت البرز صنعت به عنوان نماینده انحصاری بلانکو در ایران توزیع و مورد استفاده قرار می‌گردد.

محصولات بلانکو توسط شبکه گسترده ای از نمایندگان و عاملین فروش و خدمات این برند در ایران ارائه می‌شود. این اطمینان خاطر برای مشتریان این برند تجاری حاصل خواهد شد که در شهر و منطقه خود قادر باشند از خدمات و پشتیبانی استانداردی برای این محصول برخوردار گردند.

کنترل برد پیشنهاد شده برای این جک پارکینگی BLANCO از سری مدارفرمان های دیجیتال می‌باشد. از این رو قدرت اعمال تنظیمات و توانایی حرکتی متنوعی برای این سیستم فراهم شده است.
جک بازویی الکترومکانیک NYX کمپانی BLANCO یک محصول بهینه شده که در کنار قابلیت های گسترده که نیاز اتوماسیون را فراهم می‌سازد. این محصول با توجه به قابلیتی که دارد قیمت رقابتی هم برخوردار است.

ظاهری زیبا و شکیل، سیستم خلاص کننده سوئیچی با ایمنی بالا، حرکتی نرم وبی صدا، فرکانس رادیویی 433 مگاهرتز و امنیت کد ریموت‌ها، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری از دیگر ویژگی های این جک برقی است.

برای نصب جک برقی BLANCO سری NYX از مشاورین دوره دیده شرکت و متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید تا از امکانات متعدد سیستم برخوردار شوید. پکیج درب برقی بلانکو قابلیت‌های متنوعی دارد که برای فعال سازی آن مجریان دوره دیده شرکت البرزصنعت مبنا آموزش های لازم را فرا گرفته اند.

این سیستم در بازه دمایی 50+ الی 20- درجه سانتیگراد می‌تواند عملکرد مناسی داشته باشد ولی در شرایط جوی بیش از مقادیر یاد شده بهتر است از محصولات ارتقاع یافته این کمپانی بهره جست.

جک پارکینگی NYX قدرت جابجایی درب تا حد اکثر وزن 250 کیلوگرم یا عرض 2.5 متر را دارا می‌باشد. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه در طرح‌های مختلف متفاوت است ولی در بازه 14 تا 18 ثانیه است.جک بلانکو NYXجک پارکینگی NYXجک برقی NYX

Rainbow remote

Blanco Flasher

Beam Sensor

سوالات متداول جک بلانکو NYX

در ادامه سوالات متداول مربوط به محصول جک پارکینگی NYX را پاسخگو خواهیم بود.

قیمت جک پارکینگی NYX؟

برای مشاوره و دریافت قیمت جک برقی NYX با البزر صنعت مبنا تماس بگیرید.

خرید جک بازویی NYX؟

برای خرید جک 24 ولت NYX با مشاورین البرز صنعت مبنا تماس بگیرید.

جداول
نام محصولجک پارکینگی NYX
تحت لیسانساسپانیا
حداکثر توان جابجایی درب250 Kg
حداکثر عرض درب2.5 m
ولتاژ ورودی موتور جک بازویی24 ولت
عملکرد در زمان قطع برقباطری پشتیبان
وضعیت گیربکسحلزونی قفل شونده
تعداد کارکرد روزانه350 بار در 24 ساعت
تجهیزات ایمنی درب برقیمدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی جک بازوییسرعت بالا ، حساسیت به مانع
زاویه استاندارد باز شو درب اتوماتیک120 درجه
سرعت باز شوندگی درب اتوماتیک11 ~ 18 S
گارانتی شرکتی ( البرز صنعت )3 الی 5 سال
متعلقات همراه جک2 عدد بازو جک – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق
سایز ها