نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری جک زیر سطحی ELI

سری جک زیر سطحی ELI

جک زیر سطحی ELI یک محصول الکترو مکانیک و متفاوت برای درب های خاص با طراحی ویژه یا درب هایی که میبایستی بیش از 90 یا 100 درجه باز شوند می باشد. مواقعی می باشد که به دلایل گوناگون امکان نصب جک خطی یا جک بازویی بر روی درب وجود ندارد. یا زاویه باز شوندگی درب به دلیل مجاورت رمپ باید بیش از 100 درجه باشد در این حالت جک کف گرد یا جک های دفنی تنها راهکار ایجاد درب اتوماتیک خواهند بود. برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

 جک زیر سطحی ELI برای درب های خاص!

جک زیر سطحی سری ELI یه محصول الکترو مکانیک می باشد که با نصب در زیر لولای درب و یا در سطح ورودی پارکینگ و مجاورت درب یا اعمال نیرو به لولا یا یخش تحتانی درب امکان حرکت اتوماتیک را برای درب پارکینگ مقدور می سازد.
این نوع جک زیر سطحی در دو مدل ولتاژی 24 و 230 ولت تولید میشود که گستره وسیعی از شرایط محیطی را برای نصب را پوشش می دهد و امکان ایجاد یک درب اتوماتیک لولایی استاندارد را فراهم می سازد. جک زیر سطحی ( جک کف گرد ) ELI در تنوع محصولی می تواند درب هایی با عرض معبر 2 متر و وزن 300 کیلو تا 3.5 متر تا وزن 400 کیلوگرم را جابجا کند. محصول 24 ولت در این سری جک زیر سطحی از قدرت بالاتری برخوردار است و حرکت خیلی نرم و ایمنی خواهد داشت.

 

 

امتیاز دهید

ویژگی های جک زیر سطحی ELI

 1. جک زیر سطحی ELI بدون مشاهده هیچ گونه جک برقی حرکت اتوماتیک را فراهم می سازد.
 2. گیربکس قدرتی این سری کف گرد راه گشای اتوماسیون درب هایی است که در مجاورت رمپ می باشد و زوایای بازشو بالایی را نیاز دارد.
 3. حرکت این نوع زیرسطحی با میکروسوئیچ مغناطیسی می باشد.
 4. تغییرات سرعت در حرکت، حساسیت به مانع و بسیاری قابلیت عملیاتی دیگر که به افزایش ایمنی، راندمان درب زیر سطحی اتوماتیک کمک می کند.
 5. درب زیر سطحی  مجهز به جک کف گرد ELI ( جک دفنی ) از گارانتی 3 ساله شرکت البرز صنعت مبنا برخوردار است.

نوع کاربری جک زیر سطحی

 • کاربری جک زیر سطحی برقی ELI در رده بندی مسکونی و تجاری و صنعتی طبقه بندی می شود.
 • این جک بازویی برای درب های لولایی با حد اکثر عرض مفید ورودی 3.5 متر و وزن کلی 300 کیلو گرم پیشنهاد می شود.
 • درب اتوماتیک تجهیز شده با این نوع جک زیرسطحی قابلیت تک لنگه باز شو را نیز دارد.
 • در عمل با حذف هر گونه قطعه مکانیکی بر روی سطح درب و ظاهر درب نمای سازه درب اتوماتیک بسیار زیباتر خواهد شد که در امر معماری نقش مهمی را ایفا می کند.
 • وقتی نیروی محرکه درب از زیر به لولا اعمال شود در باند مدت هم امکان تابیدگی و انحراف درب وجود نخواهد داشت.

داده های تکنیکی جک زیر سطحی

با توجه به تنوع بالای محصولات جک پارکینگی و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک را دارید و محدودیت فضایی مانع از نصب جک های متعارف میگردد و یا شرایط معماری سازه درب برقی مانع از نصب جک بازویی میشود و اگر کیفیت و دوام سیستم اتوماسیون برای شما اهمیت دارد بهتر است جک زیرسطحی BFT مدل (ELI) را امتحان کنید ، محصولی که یقیناً رضایت شما را جلب خواهد کرد .

کمپانی بی.اف.تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک برقی ، جک بازویی ، جک زیرسطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) و درب اتوماتیک در اروپا است، محصول ELI یک جک الکترو مکانیک زیرسطحی یا دفنی پرقدرت است که پس از نصب قابلیت رویت را ندارد و با اتصالات مخصوص سازه درب را به حرکت در می ورد .

مدار فرمان های پیشنهاد شده برای این جک زیر سطحی پارکینگی BFT بسیار متنوع میباشد ، از این رو قدرت انتخاب را برای مشاورین ، مجریان نصب و حتی مصرف کنندگان ایجاد میکند تا نیاز خود را از این سیتم بطور کامل برآورده سازند .
جک زیر سطحی کمپانی bft ایتالیا یک محصول بهینه شده که در کنار قابلیت های گسترده که نیاز اتوماسیون را فراهم میسازد از قبمت رقابتی هم برخوردار است که این امر کاربری این جک اتوماتیک را نسبت به مدل های مشابه ان افزایش داده است .

ظاهری زیبا و شکیل در دو طرح کاملاً متفاوت ، نصب مدار فرمان در جک ، عدم نیاز به سیم کشی زیاد ، فرکانس بالای رادیویی و امنیت کد ریموت ها ، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری از دیگر ویژگی های این جک برقی بشمار میرود .

درضمن بهتر است برای نصب درب بازویی BFT سری ELI از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید تا از امکانات متعدد سیستم برخوردار شوید ، پکیج درب بازویی سری ELI قابلیت های متنوعی دارد که برای فعال سازی آن مجریان دوره دیده شرکت البرزصنعت مبنا آموزش های لازم را فرا گرفته اند .
با توجه به مصرف عمومی این جک زیر سطحی در پروژه های مسکونی طراحی این سیستم بر اساس موتور 24 ولت میباشد که علاوه بر مصرف پایین و کم صدا بودن ، حرکن نرمی را ایجاد کند و در زمان قطع برق بسادگی با باطری پشتیبان به کار خود ادامه دهد .

راندمان حرارتی این سیستم در بازه دمایی 50+ الی 15- درجه سانتیگراد میباشد ولیکن به دلیل فیزیک جک ها و کاور طراحی شده برای آنها قابلیت نصب هیتر یا فن خنک کننده وجود دارد و این امر مقاومت جک بازویی را در دما های بالا تر و پایین تر ایجاد میکند که متناسب با این امکان راندمان عملیاتی کاملا حفظ میشود .
درب زیر سطحی ELI قدرت جابجایی دربی با حد اکثر وزن مجموع 200 کیلوگرم با عرض کلی 2 متر را دارا میباشد .
سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه 15 ثانیه ميباشد .

 

نام محصول جک زیر سطحیELI
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب200 کیلو در مجموع دو لنگه درب
حداکثر عرض درب2 متر عرض مفید تردد
ولتاژ ورودی موتور جک برقی24 ولت
عملکرد در زمان قطع برقباطری پشتیبان
نوع گیربکس جک برقیخلاص کننده مکانیکی
تعداد کارکرد روزانه110 بار در 24 ساعت
تجهیزات ایمنی درب برقیمدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک برقیبدون نیاز به نصب مجزا مدار فرمان  ، حرکت درب از اعماق ستون ، زاویه باز شوندگی
زاویه استاندارد باز شو درب برقی120 درجه
سرعت باز شوندگی درب برقی14 ثانیه  ( دو سرعته )
گارنتی شرکتی ( البرز صنعت )3 الی 5 سال
متعلقات همراه جک2 عدد بازو جک – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

تنوع درب زیر سطحی سری ELI

1- سری جک برقی ELI –250N BT

این سری جک زیر سطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) از نوع الکترو مکانیک با ولتاژ 24 ولت و گیربکس قدرتی دو سرعته نفوذ ناپذیر . الکترو موتور این جک زیرسطحی با وات مصرفی 175 وات قدرت لازم برای جابجا کردن دربی به وزن هر لنگه 400 کیلو گرم و عرض هر لنگه 3.5 متر را دارا می باشد.

سرعت حرکت درب زیرسطحی در ایم مدل برای کورس 90 درجه 15 ثانیه می باشد. ضریب نفوذ پذیری این نوع جک برقی 67 ( IP67 ) بالا ترین مقدار مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک می باشد. ضریب حرارتی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 50+ الی 20- می باشد مدار فرمان پیش فرض این نوع جک پارکینگ THALIA  می باشد.

2-سری جک برقی ELI-250N

سری جک زیر سطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) از نوع الکترو مکانیک با ولتاژ 230 ولت و گیربکس قدرتی تک سرعته. الکترو موتور این جک زیرسطحی با وات مصرفی 300 وات قدرت لازم برای جابجا کردن دربی به وزن هر لنگه 300 کیلو گرم و عرض هر لنگه 3.5 متر را دارا می باشد.

سرعت حرکت درب زیرسطحی در ایم مدل برای کورس 90 درجه 28 ثانیه می باشد. ضریب نفوذ پذیری این نوع جک برقی 67 ( IP67 ) بالا ترین مقدار مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک می باشد. ضریب حرارتی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 50+ الی 20- می باشد. مدار فرمان پیش فرض این نوع جک پارکینگ ALTIR-P  می باشد.

3-سری جک برقی ELI –250N V

محصول دیگر جک زیر سطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) از نوع الکترو مکانیک با ولتاژ 230 ولت و گیربکس سرعتی تک سرعته. الکترو موتور این جک زیر سطحی با وات مصرفی 300 وات قدرت لازم برای جابجا کردن دربی به وزن هر لنگه 150 کیلو گرم و عرض هر لنگه 2 متر را دارا می باشد.

سرعت حرکت درب زیرسطحی در ایم مدل برای کورس 90 درجه 14 ثانیه می باشد. ضریب نفوذ پذیری این نوع جک برقی 67 ( IP67 ) بالا ترین مقدار مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک می باشد. ضریب حرارتی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 50+ الی 20- می باشد. مدار فرمان پیش فرض این نوع جک پارکینگ ALENA-ACL2  می باشد.

 

مدار فرمان درب زیر سطحی BFT ایتالیا

برد جک اتوماتیک BFT، جهت کنترل درب پارکینگ دو لنگه یا درب پارکینگ تک لنگه با ولتاژ 24 ولت و 230ولت متناسب با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت، تولید شده است. مدار فرمان جک پارکینگ  این کمپانی علاوه بر عملکرد با ریموت کنترل فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است.

برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت و تنظیمات جزئی  را آسان کرده می کند. در بعضی پارکینگ ها شرایط ناهماهنگ دربها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می کند، کمپانی بی.اف.تی ایتالیا برای حل این مشکل، در مدار فرمان های خود امکان برنامه ریزی جداگانه پارامترهای هر یک از جک های برقی نصب شده بر روی درب را فراهم ساخته است.

این مدار کنترل های این قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشد و یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از بین درب برقی درب اتوماتیک شروع به بسته شدن خواهد کرد.

 • برد کنترل پیش فرض جک زیر سطحی ( جک کف گرد ) 24 ولت مدل Thalia است که در سری خود یک محصول بی نقص می باشد.
 • در سری جک زیر سطحی 230 ولت دو مدل برد Altair-P و Alena-ACL2 بطور پیش فرض در ست محصول قرار دارد که پیشنهاد به ارتقاع آنها با برد Rigel-6 می باشد که کاملترین برد 230 ولت موجود در بازار است.
 • برد کنترل یا مدار فرمان آپ گرید شده (مدار فول آپشن ) این سری جک بازویی قابلبت ایجاد فرمان روشنایی پارکینگ در هنگام باز شدن درب، قابلیت اتصال به تجهیزات اعلام حریق و عملکرد اتوماتیک و بسیاری قابلیت دیگر را دارا است.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

 1. جک زیر سطحی ELI ایتالیا که برای درب برقی غیر متعارف پیشنهاد می گردد.
 2. اگر چه این جک کف گرد از قدرت بالایی برخوردار است ولی استفاده از قفل برقی یک پیشنهاد دور اندیشانه است که راندمان و کیفیت و همچنین امنیت را در استفاده از این درب برقی چند برابر می کند.
 3. مدار فرمان داخل پکیج فابریک یک کنترل برد ساده با حد اقل امکانات است که برای محیط های مسکونی در نظر گرفته شده ولی پیشنهاد می گردد از مدار کنترل فول آپشن در نصب این درب بازویی استفاده شود.
 4. خلاص کن این جک ریز سطحی در دو مدل آچاری و سوئیچی ارائه می شود که پیشنهاد می گردد از سری سوئیچی استفاده شود.
تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

مدار کنترل پیش فرض جک زیر سطحی ELI

 • قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت تعریف شده برای درب زیر سطحی.
 • حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش برد کنترل.
 • تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار کنترل.
 • قابلیت تنظیم عملکرد اتوماتیک دو لنگه و تک لنگه برای درب زیر سطحی اتوماتیک.
 • نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی ججک زیر سطحی.
 • قابلیت نصب قفل برقی، روشنایی پارکینگ ، عملگر شرایط اضطراری و خطر.
 • قابلیت تنظیم سه سرعت برای هر لنگه درب زیر سطحی به صورت مجزا.
 • قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی هر جک زیر سطحی بطور مجزا.
 • ورودی فرمان خارجی دولنگه و تک لنگه توسط تجهیزات جانبی.
 • رمز گذاری برای مجریان نصب جهت عدم تغییر تنظیمات اولیه.


جداول

مشخصات درب اتوماتیک لولایی در یک نگاه

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک450 کیلوگرم3 الی 5 متر( با قفل برقی )95 تردد در روزBFT / ایتالیاPHOBOS
3 سالالکترومکانیک500 کیلوگرم4 الی 5 متر( با قفل برقی )118 تردد در روزBFT / ایتالیاKUSTOS
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم1.8 متر( با قفل برقی )75 تردد در روزBFT / ایتالیاE5
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم2 متر( با قفل برقی )110 تردد در روزBFT / ایتالیاVIRGO
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم4 الی 5  متر( با قفل برقی )148 تردد در روزBFT / ایتالیاIGEA
3 سالالکترومکانیک300 الی 800 کیلوگرم4 الی7  متر( با قفل برقی )84 الی 120 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاELI
3 سالهیدرولیک300 الی 800 کیلوگرم3 الی5  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاLUX
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاP
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاSUB
سایز ها