نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

جک زیر سطحی PLUTO یک محصول الکترو مکانیک و متفاوت برای درب‌های خاص با طراحی ویژه یا درب‌هایی که باید بیش از 90 یا 100 درجه باز شوند ‌می‌باشد. مواقعی است که به دلایل گوناگون امکان نصب جک خطی یا جک بازویی بر روی درب وجود ندارد. زاویه باز شوندگی درب به دلیل مجاورت رمپ باید بیش از 100 درجه باشد در این حالت جک کف گرد یا جک‌های دفنی تنها راهکار ایجاد درب اتوماتیک خواهند بود.

 جک زیر سطحی PLUTO برای درب های خاص!

جک زیر سطحی سری PLUTO یه محصول الکترو مکانیک است که با نصب در زیر لولای درب و یا در سطح ورودی پارکینگ و مجاورت درب یا اعمال نیرو به لولا یا یخش تحتانی درب امکان حرکت اتوماتیک را برای درب پارکینگ مقدور می‌سازد.

این نوع جک زیر سطحی در دو مدل ولتاژی 24 و 230 ولت تولید می‌شود که گستره وسیعی از شرایط محیطی را برای نصب را پوشش می ‌دهد و امکان ایجاد یک درب اتوماتیک لولایی استاندارد را فراهم می‌سازد. جک زیر سطحی ( جک کف گرد ) PLUTO در تنوع محصولی ‌می‌تواند درب‌هایی با عرض معبر 2 متر و وزن 300 کیلو تا 3.5 متر تا وزن 400 کیلوگرم را جابجا کند. محصول جک زیرسطحی 24 ولت PLUTO در این سری جک زیر سطحی از قدرت بسیار بالاتری بهره مند است و حرکت بسیار نرم و به شکل ایمنی دارد.

 

 

امتیاز دهید

ویژگی های جک زیر سطحی PLUTO

 1. جک زیر سطحی PLUTO بدون مشاهده هیچ گونه جک برقی حرکت اتوماتیک را فراهم می‌سازد.
 2. گیربکس قدرتی این سری کف گرد راه گشای اتوماسیون درب‌هایی است که در مجاورت رمپ می‌باشد و زوایای بازشو بالایی را نیاز دارد.
 3. حرکت این نوع زیرسطحی با میکروسوئیچ مغناطیسی می‌باشد.
 4. تغییرات سرعت در حرکت، حساسیت به مانع و بسیاری قابلیت عملیاتی دیگر که به افزایش ایمنی، راندمان درب زیر سطحی اتوماتیک کمک می‌کند.
 5. درب زیر سطحی  مجهز به جک کف گرد PLUTO ( جک دفنی ) از گارانتی 3 ساله شرکت البرز صنعت مبنا برخوردار است.

نوع کاربری جک زیر سطحی

 • کاربری جک زیر سطحی برقی PLUTO در رده بندی مسکونی و تجاری و صنعتی است.
 • این جک بازویی برای درب‌های لولایی با حد اکثر عرض مفید ورودی 3.5 متر و وزن کلی 300 کیلو گرم پیشنهاد می‌شود.
 • درب اتوماتیک مجهز شده با این مدل جک از نوع زیرسطحی توانایی تک لنگه باز شو را نیز فراهم می‌کند.
 • با حذف کردن هر نوع قطعه مکانیکی بر روی سطح درب و ظاهر درب نمای سازه درب اتوماتیک خیلی زیباتر می‌گردد که در امر معماری نقش به سزایی دارد.

داده های تکنیکی جک زیر سطحی

با توجه به تنوع بالای محصولات جک پارکینگی و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک را دارید و محدودیت فضایی مانع از نصب جک‌های متعارف می‌گردد و یا شرایط معماری سازه، درب برقی مانع از نصب جک بازویی می‌شود و اگر کیفیت و دوام سیستم اتوماسیون برای شما اهمیت دارد بهتر است جک زیرسطحی PLUTO را امتحان کنید، محصولی که یقیناً رضایت شما را جلب خواهد کرد.

کمپانی بلانکو یکی از پر سابقه ترین کمپانی‌های تولید جک برقی، جک بازویی، جک زیرسطحی و درب اتوماتیک در اروپا است.

مدار فرمان‌های پیشنهاد شده برای این جک زیر سطحی پارکینگی بلانکو بسیار متنوع می‌باشد، از این رو قدرت انتخاب را برای مشاورین، مجریان نصب و حتی مصرف کنندگان ایجاد می‌کند تا نیاز خود را از این سیستم به طور کامل برآورده سازند .
جک زیر سطحی کمپانی بلانکو یک محصول بهینه شده که در کنار قابلیت های گسترده که نیاز اتوماسیون را فراهم می‌سازد از قبمت رقابتی هم برخوردار است که این امر کاربری این جک اتوماتیک را نسبت به مدل های مشابه ان افزایش داده است .

ظاهری زیبا و شکیل در دو طرح کاملاً متفاوت، نصب مدار فرمان در جک، عدم نیاز به سیم کشی زیاد، فرکانس بالای رادیویی و امنیت کد ریموت‌ها، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری از دیگر ویژگی‌های این جک برقی بشمار می‌رود .

درضمن بهتر است برای نصب درب بازویی بلانکو سری PLUTO از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید تا از امکانات متعدد سیستم برخوردار شوید، پکیج درب بازویی سری PLUTO قابلیت های متنوعی دارد که برای فعال سازی آن مجریان دوره دیده شرکت البرزصنعت مبنا آموزش‌های لازم را فرا گرفته اند.

با توجه به مصرف عمومی این جک زیر سطحی در پروژه های مسکونی طراحی این سیستم بر اساس موتور 24 ولت می‌باشد که علاوه بر مصرف پایین و کم صدا بودن، حرکن نرمی را ایجاد کند و در زمان قطع برق بسادگی با باطری پشتیبان به کار خود ادامه دهد.

راندمان حرارتی این سیستم در بازه دمایی 50+ الی 15- درجه سانتیگراد میباشد ولی به دلیل فیزیک جک‌ها و کاور طراحی شده برای آنها قابلیت نصب هیتر یا فن خنک کننده وجود دارد و این امر مقاومت جک بازویی را در دماهای بالاتر و پایین تر ایجاد می‌کند که متناسب با این امکان راندمان عملیاتی کاملا حفظ می‌شود.

درب زیر سطحی PLUTO قدرت جابجایی دربی با حد اکثر وزن مجموع 200 کیلوگرم با عرض کلی 2 متر را دارا می‌باشد.
سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه 15 ثانیه مي‌باشد.

 

تنوع درب زیر سطحی سری PLUTO

1- سری جک برقی PLUTO

جک زیر سطحی PLUTO  که از نوع الکترومکانیک با ولتاژ 24 ولت و گیربکس قدرتی به صورت دو سرعته نفوذناپذیر است . دستگاه الکتروموتور این گونه جک زیرسطحی با واتاژ مصرفی 175 وات قدرت لازم برای جابه جایی یک درب به وزن هر طرف 400 کیلو گرم و عرض هر طرف 3.5 متر را دارد.

سرعت حرکت درب زیرسطحی در این مدل برای کورس 90 درجه 15 ثانیه می باشد. نرخ قابلیت نفوذ این گونه جک برقی 67 ( IP67 ) بیشترین مقدار دوام در برابر نفوذ کردن آب و خاک را دارد. ضریب حرارتی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 50+ الی 20- می باشد مدار فرمان پیش فرض این نوع جک پارکینگ THALIA  می‌باشد.

2-سری جک برقی PLUTO

سری جک زیر سطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) از نوع الکترو مکانیک با ولتاژ 230 ولت و گیربکس قدرتی تک سرعته. الکترو موتور این جک زیرسطحی با وات مصرفی 300 وات قدرت لازم برای جابجا کردن دربی به وزن هر لنگه 300 کیلو گرم و عرض هر لنگه 3.5 متر را دارا می‌باشد.

سرعت حرکت درب زیرسطحی در این مدل برای کورس 90 درجه 28 ثانیه می باشد. ضریب نفوذ پذیری این نوع جک برقی 67 ( IP67 ) بالا ترین مقدار مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک می باشد. ضریب حرارتی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 50+ الی 20- می باشد. مدار فرمان پیش فرض این نوع جک پارکینگ ALTIR-P  می باشد.

3-سری جک برقی PLUTO

محصول دیگر جک زیر سطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) از نوع الکترو مکانیک با ولتاژ 230 ولت و گیربکس سرعتی تک سرعته. الکترو موتور این جک زیر سطحی با وات مصرفی 300 وات قدرت لازم برای جابجا کردن دربی به وزن هر لنگه 150 کیلو گرم و عرض هر لنگه 2 متر را دارا می باشد.

سرعت حرکت درب زیرسطحی در این مدل برای کورس 90 درجه 14 ثانیه می باشد. ضریب نفوذ پذیری این نوع جک برقی 67 ( IP67 ) بالا ترین مقدار مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک می باشد. ضریب حرارتی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 50+ الی 20- می باشد. مدار فرمان پیش فرض این نوع جک پارکینگ ALENA-ACL2  می باشد.

 

مدار فرمان درب زیر سطحی بلانکو

برد جک اتوماتیک بلانکو، جهت کنترل درب پارکینگ دو لنگه یا درب پارکینگ تک لنگه با ولتاژ 24 ولت و 230ولت متناسب با استانداردهای اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت، تولید شده است. مدار فرمان جک پارکینگ  این کمپانی علاوه بر عملکرد با ریموت کنترل فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است.

برد تجهیز شده با کانکتور تحریک به صورت دستی است. همین مورد امکان اتصال رسیور به شکل سیمکارتی و کلید کنترل دستی را امکان پذیر می‌کند تا در صورتی که مشتری  راغب بود از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، درب را باز کند، امکان پذیر باشد.

روی اکثر مدار فرمان‌های بلانکو یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت و تنظیمات جزئی  را آسان کرده می‌کند. در بعضی پارکینگ ها شرایط ناهماهنگ درب‌ها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می‌کند، کمپانی بلانکو برای حل این مشکل، در مدار فرمان‌های خود امکان برنامه ریزی جداگانه پارامترهای هر یک از جک‌های برقی نصب شده بر روی درب را فراهم ساخته است.

این نوع مدار کنترل‌ قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارد.  یک توانایی خاص دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو است که با فعال شدن این خصوصیت پس از خروج خودرو از بین درب برقی، درب اتوماتیک شروع به بسته شدن می‌کند.

–دپارتمان مشاوره کمپانی البرز صنعت در سرتاسر ایران  همواره آماده ارائه دادن مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان محترم است.

 1. جک زیر سطحی PLUTO که برای درب برقی غیر متعارف پیشنهاد می‌گردد.
 2. هرچند این جک از نوع کف گرد از قدرت بسیار بالایی برخوردار است ولیکن به کاربردن قفل برقی یک پیشنهاد دور اندیشانه است که کارایی و کیفیت و نیز امنیت را در استفاده از این درب برقی چند برابر می‌کند.
 3. مدار فرمان داخل پکیج فابریک یک کنترل برد ساده با حد اقل امکانات است که برای محیط های مسکونی در نظر گرفته شده ولی پیشنهاد می‌گردد از مدار کنترل فول آپشن در نصب این درب بازویی به کار رود.
 4. خلاص کن این جک ریز سطحی در دو مدل آچاری و سوئیچی ارائه می‌شود که پیشنهاد می‌گردد از سری سوئیچی استفاده شود.
اطلاعات بیشتر

مدار کنترل پیش فرض جک زیر سطحی PLUTO

 • قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت تعریف شده برای درب زیر سطحی.
 • نگهداری ولتاژ خروجی در مقابل الحاق کوتاه و نمایش پیغام خطا بر روی صفحه نمایش برد کنترل.
 • تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکردهای مختلف در خروجی های مدار کنترل.
 • قابلیت تنظیم عملکرد اتوماتیک دو لنگه و تک لنگه برای درب زیر سطحی اتوماتیک.
 • نمایشگر ازنوع دیجیتال به منظور نمایش تنظیمات و خطاهای احتمالی جک با نوع زیر سطحی PLUTO.
 • توانایی نصب قفل برقی، روشنایی پارکینگ، عملگر موقعیت اضطراری و خطر.
 • قابلیت تنظیم سه سرعت برای هر لنگه درب زیر سطحی به صورت مجزا.
 • قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی هر جک زیر سطحی بطور مجزا.
 • ورودی رل خارجی دولنگه و تک لنگه ب وسیله لوازم جانبی.
 • رمز گذاری برای مجریان نصب جهت عدم تغییر تنظیمات اولیه.


Remotes

Flasher

Beam sensors

جداول
ویژگیهای فنیPLUS L ADVANCED
منبع تغذیه ورودی230 V
ولتاژ موتور230 V
مصرف برق302 W
حداکثر عرض درب / بال دروازه3.5 m
حداکثر وزن درب / بال دروازه800 kg
حداکثر گشتاور330 Nm
حداکثر زاویه130 °
زمان چرخه18 s
جریان جاری1.5 A
کاهنده سرعتYes
قفلمکانیکی
خلاص کنکلید شخصی
واکنش ضربهضد تصادف
فراوانی استفادهنیمه فشرده
درجه حفاظتIP67