نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
جک زیر سقفی EOS

جک زیر سقفی EOS

جک از نوع زیر سقفی با مدل EOS درسری محصولات تولیدی کمپانی BFT می باشد. جک زیرسقفی سری EOS یک محصول توسعه یافته که برای درب های پارکینگی عریض به شمار می رود. این محصول به راحتی در هر فضایی قابل نصب می باشد علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارد فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

محصول مقاوم جک زیر سقفی EOS

جک زیر سقفی EOS با قدرت بالا نسبت به مدل قدیمی خود ( BUTTICHELI ) به تازگی وارد بازار شده است که با قابلیت های ویژه مدار فرمان در بدو ورود به بازار مورد توجه زیاد مجریان و مصرف کنندگان قرار گرفته است. جک زیر سقفی EOS به علت استفاده از فنرهای بالانس که وزن اصلی پانلها را بالانس می کند، ضمن تقلیل فشار وارده بر موتور سیستم، تردد نا محدود را برای این سیستم به ارمغان می آورد.

سری جک زیر سقفی EOS با تشخیص فشار فنر فشار مازاد بر درب را در روند حرکت بررسی می کند و از این رو موانع را تشخیص می دهد. در مکان هایی که نیاز به درب اتوماتیک با تردد بالا، انتظار می رود جک زیر سقفی EOS با استهلاک کم و عدم نیاز به سرویسهای دوره ای یکی از بهترین گزینه ها بشمار می رود. لازمه استفاده از این درب تجهیز با موتور 24 ولت می باشد این موتور سکشنال از این خصوصیت پیروی می کند.

امتیاز دهید

ویژگی جک زیر سقفی EOS

 1. مدار فرمان جک زیر سقفی EOS بسیار ساده ولی کارآمد می باشد.
 2. جک زیر سقفی EOS در دو تیپ قدرتی 80 و 120 نیوتون عرضه می شود.
 3. گیربکس ویژه طراحی شده برای این نوع از جک زیرسقفی بسیار کوچک و پرقدرت و بی صدا است.
 4. میکروسوئیچ و اینکودر نصب شده بر روی این نوع جک زیر سقفی محدوده حرکت درب سکشنال را استانداد تنظیم می کند.
 5. درب بلاروند سکشنال مجهز به جک زیر سقفی EOS از گارانتی 3 ساله وارد کننده انحصاری ( البرز صنعت مبنا ) برخوردار است.

جک زیر سقفی EOS در تنوع کاربری به مسکونی و تجاری تقسیم بندی می شوند. مدار فرمان این درب زیرسقفی قابلیت دستور پذیری از هر نوع سیستم فرمان استاندارد را دارا می باشد.
کاربری جک برقی سکشنال (SECTIONAL ) برای ورودی هایی حد اکثر با مساحت 16 متر مربع می باشد. این سیستم قابلیت تجهیز با ادوات ایمنی از جمله چشم های حساس به مانع، لبه های حساس به برخورد و لوپ دیتکتور ها را دارا است.

با توجه به حضور کمتر از یک دهه از صنعت درب سکشنال و استفاده عموم از این مدل درب اتوماتیک چنانچه قصد خرید درب اتوماتیک زیر سقفی را دارید و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک زیر سقفی BFT مدل eos  از خانواده جک های سکشنال (SECTIONAL ) را از یاد نبرید.

کمپانی BFT یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک زیرسقفی و درب سکشنال در اروپا است، طراحی ایتالیایی و بدنه آیرودینامیک برای محیط های داخلی، نمایانگر یک سیستم زیبا و بدون نقص می باشد که علاوه بر راندمان بالا به حفظ زیبایی شناختی در معماری سازه درب سکشنال کمک می کند.
مدار فرمان جک زیر سقفی BFT، کاربردی ترین کنترل برد برای این سیستم می باشد که باحذف پیچیدگی های زیاد نصب و عملکرد ساده ای را فراهم ساخته.

سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 24 ولت، تردد نا محدود، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک سکشنال اتوماتیک محسوب می شود.

درضمن بهتر است برای نصب درب سکشنال BFT از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید.
ریموت جک اتوماتیک بی اف تی دارای برد بلند می باشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است. درب سکشنال 24 ولت از محبوب ترین محصولات درب برقی زیر سقفی در میان هم رده های خود بشمار می رود.
درب زیر سقفی 24 ولت از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور می سازد هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب اعمال نماید!

موتور درب سکشنال این کمپانی قدرت جابجایی دربهایی با حد اکثر مساحت 16 متر مربع را دارا می باشند.
سرعت عملکرد درب سکشنال در سه گروه مختلف از 4.5 متر بر دقیقه متغیر می باشد. سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي باشد که کاربری آن را برای مجموعه های مسکونی امکان پذیر ساخته.

 

نام محصول جک زیر سقفیEOS
کشور سازندهایتالیا
حداکثر مساحت درب زیر سقفی16 متر مربع
حداکثر ارتفاع درب2.4 متر
ولتاژ ورودی موتور جک زیر سقفی24 ولت
عملکرد در زمان قطع برقتوسط مدار باطری اضطراری فابریک امکان پذیر است
نوع گیربکس جک زیر سقفیقفل دائم و خلاص کننده سوئیچی
تعداد کارکرد روزانه144  تردد   ( در 24 ساعت )
تجهیزات ایمنی درب زیرسقفیمیکروسوئیچ ، مدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک زیر سقفیتغییرات سرعت در ابتدا و انتهای حرکت ، توقف در بین مسیر ، تشخیص اتوماتیک وزن و اصطکاک درب برقی
طول حرکت  باز شو درب زیرسقفی2.4 متر استاندارد  ( قابل افزایش )
سرعت باز شوندگی درب سکشنال5 متر بر دقیقه
گارنتی شرکتی3 الی 5 سال / ( البرز صنعت )
متعلقات همراه جک1 عدد جک ریلی – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

این سری جک زیرسقفی با ولتاژ 24 ساده ترین محصول اتوماسیون برای درب های سکشنال بشمار می رود. حد اکثر مساحت مفید درب اتوماتیک سکشنال برای بهره مندی از این نوع جک ریلی 16 متر مربع می باشد.
این نوع جک الکترومکانیک با مقاومت در شرایط دمایی 55+ الی 15- درجه سانتیگراد محصول مناسبی برای اقلیم ایران می باشد. این جک زیر سقفی با سرعت 5 متر بردقیقه از همنوع خود سریعتر می باشد. قابلیت اصلی که باعث پیدایش مدل eos گردید راندمان عملیاتی این جک است که برای مجموعه هایی با تردد متوسط پیشنهاد می گردد.

مدار فرمان جک پارکینگ این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است. برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند .

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها ، کددهی ریموت و حذف ریموت را آسان کرده می کند. در بعضی پارکینگ ها شرایط ناهماهنگ دربها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می کند، کمپانی بی.اف.تی ایتالیا برای حل این مشکل، در مدار فرمان های خود امکان برنامه ریزی پارامترهای جک ریلی را فراهم ساخته است.

این مدار کنترل های قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشند. یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از بین درب کشویی درب ریلی اتوماتیک دارند.

 واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان عزیز می باشد!

ویدیو

درباره جک زیر سقفی EOS

جک زیر سقفی EOS برای اتوماتیک کردن درب های پارکینگ که فضای جانبی کمی دارد و امکان استفاده از درب های ریلی و یا درب های لولایی را ندارد مناسب می باشد. اگر قصد ایحاد یک درب زیبا و مقاوم مطابق استاندارد های اروپایی را دارید این درب زیر سقفی مناسب ترین راهکار به شمار می رود.
جک زیر سقفی EOS  ایتالیا یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین جک های اتوماتیکی اروپایی است در اروپا، امریکا و کانادا مصرف بالایی دارد و دلیل آن قابلیت تردد بالا، مقاومت حرارتی بالا، سرعت حرکت، پشتیبانی از باطری پشتیبان می باشد.

جک زیر سقفی EOS بخصوص بدلیل پشتیبانی از کیت باطری در ایران نیز استقبال شده است و پیشنهاد می گردد علاوه بر استفاده از کیت باطری از ریموت کنترل و همچنین یراق استاندارد درب سکشنال استفاده شود تا کیفیت محصول حفظ شود.

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر
 • برد کنترل جک زیرسقفی 24 ولت این سری محصولات با مدار فرمان VENER-D نصبی ساده، سریع و دقیق را رقم می زند.
 • قابلیت اتصال به تیغه حساس به مانع که زیر تیغه درب نصب می شود و یا تجهیزات لوپ حساس به خودرو.
 • نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی عملکرد جک زیر سقفی درب سکشنال.
 • تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار فرمان.
 • قابلیت تنظیم شتاب اولیه و ترمز انتهایی درب زیر سقفی جهت جلوگیری از تنش و ضربه.
 • حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش.
 • قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت کنترل.
 • قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی و حساسیت در مقابل مانع.
 • ورودی فرمان خارجی از اتاق نکهبانی یا اتاق کنترل.
 • رمز گذاری برای عدم امکان تغییر در تنظیمات.


جداول
مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر مساحت دربتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک120 کیلو گرم16 متر مربع144 تردد در روزBFT / ایتالیاEOS
3 سالالکترومکانیک80 کیلو گرم13 متر مربع96 تردد در روزBFT / ایتالیاBUTTICHELI
3 سالالکترومکانیک60 کیلو گرم10 متر مربع52 تردد در روزBFT / ایتالیاTIZIANO
3 سالالکترومکانیکبالانس8 متر مربع83 تردد در روزBFT / ایتالیاPHEBE
3 سالهیدرولیکبالانس9 متر مربع209 تردد در روزBFT / ایتالیاBERMA
3 سالالکترومکانیکبالانس32 متر مربع180 تردد در روزBFT / ایتالیاARGO
سایز ها