نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

جک از نوع زیر سقفی با مدل EROS درسری محصولات تولیدی کمپانی بلانکو می‌باشد. جک زیرسقفی سری EROS یک محصول توسعه یافته که برای درب های پارکینگی عریض به شمار می‌رود. این محصول به راحتی در هر فضایی قابل نصب می باشد علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارد فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند.

محصول مقاوم جک زیر سقفی EROS

جک زیرسقفی EROS با قدرت بالا نسبت به مدل قدیمی خود  به تازگی وارد بازار شده است که با قابلیت های ویژه مدار فرمان در بدو ورود به بازار مورد توجه زیاد مجریان و مصرف کنندگان قرار گرفته است. جک زیر سقفی EROS  به علت استفاده از فنرهای بالانس که وزن اصلی پانل‌ها را بالانس می‌کند، ضمن تقلیل فشار وارده بر موتور سیستم، تردد نا محدود را برای این سیستم به ارمغان می‌آورد.

سری جک زیر سقفی EROS با تشخیص فشار فنر فشار مازاد بر درب را در روند حرکت بررسی می کند و از این رو موانع را تشخیص می‌دهد. در مکان‌هایی که نیاز به درب اتوماتیک با تردد بالا، انتظار می رود جک زیر سقفی EROS با استهلاک کم و عدم نیاز به سرویس‌های دوره ای یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود. لازمه استفاده از این درب تجهیز با موتور 24 ولت می‌باشد این موتور سکشنال از این خصوصیت پیروی می‌کند.

5/5 - (1 امتیاز)

ویژگی جک زیر سقفی AREION

 1. مدار فرمان جک زیر سقفی EROS بسیار ساده ولی کارآمد می‌باشد.
 2. جک زیر سقفی EROS در دو تیپ قدرتی 80 و 120 نیوتون عرضه می‌شود.
 3. گیربکس ویژه طراحی شده برای این نوع از جک زیرسقفی بسیار کوچک و پرقدرت و بی صدا است.
 4. میکروسوئیچ و اینکودر نصب شده بر روی این نوع جک زیر سقفی محدوده حرکت درب سکشنال را استانداد تنظیم می‌کند.
 5. درب بلانکو سکشنال مجهز به جک زیر سقفی EROS از گارانتی 3 ساله وارد کننده انحصاری ( البرز صنعت مبنا ) برخوردار است.

جک زیر سقفی EROS در تنوع کاربری به مسکونی و تجاری تقسیم بندی می‌شوند. مدار فرمان این درب زیرسقفی قابلیت دستور پذیری از هر نوع سیستم فرمان استاندارد را دارا می‌باشد.
کاربری جک برقی سکشنال (SECTIONAL ) برای ورودی هایی حد اکثر با مساحت 16 متر مربع می‌باشد. این سیستم قابلیت تجهیز با ادوات ایمنی از جمله چشم‌های حساس به مانع، لبه های حساس به برخورد و لوپ دیتکتورها را دارا است.

با توجه به حضور کمتر از یک دهه از صنعت درب سکشنال و استفاده عموم از این مدل درب اتوماتیک چنانچه قصد خرید درب اتوماتیک زیر سقفی را دارید و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک زیر سقفی بلانکو مدل EROS  از خانواده جک های سکشنال (SECTIONAL ) را از یاد نبرید.

کمپانی بلانکو یکی از پرسابقه ترین کمپانی‌های تولید جک زیرسقفی و درب سکشنال در اروپا است.
مدار فرمان جک زیر سقفی بلانکو، کاربردی ترین کنترل برد برای این سیستم می‌باشد که باحذف پیچیدگی‌های زیاد نصب و عملکرد ساده ای را فراهم ساخته است.

سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 24 ولت، تردد نا محدود، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگی‌هایی قابل توجه این جک سکشنال اتوماتیک محسوب می‌شود.

درضمن بهتر است برای نصب درب سکشنال بلانکو از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید.
ریموت جک اتوماتیک بلانکو دارای برد بلند می‌باشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است. درب سکشنال 24 ولت از محبوب ترین محصولات درب برقی زیر سقفی در میان هم رده های خود به شمار می‌رود.
درب زیر سقفی 24 ولت از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور می‌سازد هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب اعمال نماید!

موتور درب سکشنال این کمپانی قدرت جابجایی دربهایی با حد اکثر مساحت 16 متر مربع را دارا می‌باشند.
سرعت عملکرد درب سکشنال در سه گروه مختلف از 4.5 متر بر دقیقه متغیر می‌باشد. سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي‌باشد که کاربری آن را برای مجموعه‌های مسکونی امکان پذیر ساخته است.

این سری جک زیرسقفی با ولتاژ 24 ساده ترین محصول اتوماسیون برای درب‌های سکشنال بشمار می‌رود. حد اکثر مساحت مفید درب اتوماتیک سکشنال برای بهره مندی از این نوع جک ریلی 16 متر مربع است.
این نوع جک الکترومکانیک با مقاومت در شرایط دمایی 55+ الی 15- درجه سانتیگراد محصول مناسبی برای اقلیم ایران است. این جک زیر سقفی با سرعت 5 متر بردقیقه از همنوع خود سریعتر می‌باشد. قابلیت اصلی که باعث پیدایش مدل EROS گردید راندمان عملیاتی این جک است که برای مجموعه‌‍هایی با تردد متوسط پیشنهاد می‌گردد.

مدار فرمان جک پارکینگ این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده‌های رادیویی غیر فابریک را دارا است. برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می‌کند.

روی اکثر مدار فرمان‌های بلانکو یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت را آسان کرده می‌کند. در بعضی پارکینگ‌ها شرایط ناهماهنگ درب‌ها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می‌کند، کمپانی بلانکو برای حل این مشکل، در مدار فرمان‌های خود امکان برنامه ریزی پارامترهای جک ریلی را فراهم ساخته است.

این مدار کنترل‌های قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می‌باشند. یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می‌باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از بین درب کشویی درب ریلی اتوماتیک دارند.

 واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان عزیز می باشد!

درباره جک زیر سقفی EROS

جک زیر سقفی EROS برای اتوماتیک کردن درب‌های پارکینگ که فضای جانبی کمی دارد. اگر قصد ایحاد یک درب زیبا و مقاوم مطابق استاندارد های اروپایی را دارید این درب زیر سقفی مناسب ترین راهکار به شمار می‌رود.
جک زیر سقفی EROS بلانکو یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین جک‌های اتوماتیکی اروپایی است در اروپا، امریکا و کانادا مصرف بالایی دارد و دلیل آن قابلیت تردد بالا، مقاومت حرارتی بالا، سرعت حرکت، پشتیبانی از باطری پشتیبان می‌باشد.

جک زیر سقفی EROS بخصوص به دلیل پشتیبانی از کیت باطری در ایران نیز استقبال شده است و پیشنهاد می‌گردد علاوه بر استفاده از کیت باطری از ریموت کنترل و همچنین یراق استاندارد درب سکشنال استفاده شود تا کیفیت محصول حفظ شود.

اطلاعات بیشتر
 • برد کنترل جک زیرسقفی 24 ولت این سری محصولات با مدار فرمان VENER-D نصبی ساده، سریع و دقیق را رقم می زند.
 • قابلیت اتصال به تیغه حساس به مانع که زیر تیغه درب نصب می‌شود و یا تجهیزات لوپ حساس به خودرو.
 • نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی عملکرد جک زیر سقفی درب سکشنال.
 • تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکردهای مختلف در خروجی‌های مدار فرمان.
 • قابلیت تنظیم شتاب اولیه و ترمز انتهایی درب زیر سقفی جهت جلوگیری از تنش و ضربه.
 • حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش.
 • قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت کنترل.
 • قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی و حساسیت در مقابل مانع.
 • ورودی فرمان خارجی از اتاق نکهبانی یا اتاق کنترل.
 • رمز گذاری برای عدم امکان تغییر در تنظیمات.


Operator

FlasherBeam Sensors

Remotes

جداول
ویژگی‌های فنیEROS
نوع موتورEROS 100EROS 120
منبع تغذیه ورودی230 V
ولتاژ موتور24 V
قدرت برق100 W144W
نیرو1000N1200N
مساحت درب16 ~ 18 m218 ~ 24 m2
سیستم روشناییچراغ LED داخلی
طول ریل3.3/ 3.6/ 3.9 m
محرکزنجیر / تسمه
پیکربندی واحد کنترلیستم نیروی خودآموز
کاهش سرعتایست و شروع نرم
زمان چرخه140 mm/sec