نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
جک درب برقی PHOBOS

جک درب برقی PHOBOS

جک برقی PHOBOS یکی از قدیمی ترین محصولات جک درب برقی الکترومکانیک تولید کمپانی BFT ایتالیا می باشد که برای درب های دو لنگه لولایی طراحی شده است. این محصول درب برقی که از استقبال بالایی روبرو شد در گذشت زمان با پیشرفت تکنولوژی باز طراحی شد تا به امروز که محصولی بی نقص در صنعت درب های برقی بشمار می رود.

برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

 جک درب برقی PHOBOS

جک درب برقی PHOBOS برای دربهای لولایی با عرض 2 الی 5 متر و وزن هر لنگه 250 کیلوگرم باز طراحی شده است. جک پارکینگی PHOBOS از یک خانواده متنوع از جک های برقی الکترومکانیک باتنوع ولتاژی و قدرتی تشکیل شده که با موتور 24 ولت DC و 230AC شرایط تردد اتوماتیک خوبی را برای درب های اتوماتیک پارکینگ فراهم می سازند.

یک درب برقی مناسب از یک جک بازویی، یک مدار کنترل و تجهیزات کنترلی حرکت همچون ریموت کنرل و چشم های خطی و فلاشر و … تشکیل می شود. جک الکتریکی ساخت BFT توسط مدار فرمان پیشرفته ای کنترل می شود که سرعت حرکت درب را در کل مسیر کنترل می کند و همپنین قدرت هر جک 24 ولت درب را بطور مجزا بررسی می کند و با تنطیمات اولیه خود مطابقت می دهد که در صورت تغییر پرامتر ها در مسیر حرکت فرمان مناسب را صادر می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

ویژگی های جک درب برقی phobos

 1. جک درب برقی phobos در دو تیپ پیستونی و ماردونی تولید میشود از این رو در هر شرایط محیطی کاربر و مجری نصب حق انتخاب بهترین راهکار اتوماسیون را خوهند داشت.
 2. با توجه به نوع گیربکس مرکب بکار رفته در این جک الکتریکی درب برقی از حرکتی نرم و بی صدا برخوردار می باشد.
 3. میکروسوئیچ های مغناطیسی نصب شده بر روی این نوع جک درب برقی را در ابتها و انتهای مسیر ساده کرده و درب بدون هیچ ضربه و تنش با شناسایی میکرو سوئیچ حرکت را متنوقف می  کند.
 4. با توجه به آنکه جک درب برقی منازل شمالی در معرض بارندگی قرار داند بدنه این جک پارکینگی از آلومینیوم و قطعات خاص و مقاوم پلی اورتان و ABS تشکیل شده که راندمان سیستم را بطور چشم گیر افزایش داده است.
 5. درب برقی در بهره مندی از این تجهیزات اتوماسیون قابلیت اتصال به تجهیزات کنترلی تردد و کنترل خانه هوشمند و سیستم های اعلام را دارا می باشد.

نوع کاربری جک برقی phobos

جک برقی phobos برای درب های لولایی پارکینگ در عرض عای هر لنگه 1.2 متر الی 2.5 مت و وزن هر لنگه 250 کیلو گرم مناسب است.
این درب برقی در دو قابلیت حرکتی میتواند جوابگوی نیاز شما باشد:

 • حالت دولنگه: این حالت که نرم درب های برقی پارکینگی است برای تردد خورو دو لنکه درب با فشار یک دکمه ریموت کنترل باز شده و پس از تردد خودرو ( متناسب با تنظیمات نصاب یا مجری خدمات درب ) پس از پند ثانیه درب مجدد بسته شود.
 • حالت تک لنگه: این درب که با هدف کاهش استهلاک جک برقی ارائه شده به این صورت است که با فشار دکمه ای خاص از ریموت فقط یک لنگه از درب باز می شود وسیله نقلیه کم عرض همچون موتور سیکلت و یا دوچرخه از درب خارج می شود و سپس این درب بسته می شود. این حالت برای منازلی که درب پارکینگ و عابر پیاده مشترک است راهکار مناسبی بشمار می رود.

این درب برقی برای مجموعه های مسکونی پیشنهاد می گردد و اگرچه در سری 24 ولت محدودیت ترددی وجود ندارد ولی برای حفظ کیفیت عملکرد جک برقی و عمر مفید قطعات مکانیکی تردد 180 سیکل در روز پیشنهاد شده است.

ریموت کنترل های این پکیج درب برقی از کیفیت فرکانسی بالایی برخوردار می باشند که امکان تداخل فرکانس کارا برای آنها امکان پذیر نیست و طول بردی تا 150 متر را برای بهبود عملکرد می توانند دارا باشند. چشم خطی این مجموعه درب برقی ساخت کمپانی BFT است و با بهره گیری از تکنولوژی روز و قطعات با کیفیت ساخته شده که نور و عوامل محیطی هیچ اثر منفی بر عملکرد آن ندارد.

داده های تکنیکی جک بازویی phobos

با توجه به تنوع بالای محصولات جک پارکینگی و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک را دارید و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک بازویی BFT مدل فوبوس (Phobos) را از یاد نبرید.

جک برقی بی اف تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک برقی و درب اتوماتیک در اروپا است، طراحی ایتالیایی و بدنه تمام آلومینیوم و تکنولوژی بکار رفته در آن ، نمایانگر یک سیستم زیبا و بدون نقص است.

مدار فرمان جک برقی پارکینگ BFT یکی از پر قدرت ترین کنترل برد های موجود در بازار می باشد که تنوع قابلیت ها و تنظیمات گسترده آن علاوه بر ایجاد یک نصب استاندارد، کاربری درب برقی (درب اتوماتیک لولایی پارکینگ) را برای کاربران سهل و ایمن می سازد.

سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 24 ولت، تردد نا محدود، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری و گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک برقی اتوماتیک محسوب می شود. درضمن بهتر است برای نصب درب برقی BFT فوبوس از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید. ریموت جک اتوماتیک بی اف تی دارای برد بلند می باشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است.

درب برقی 24 ولت از محبوب ترین محصولات درب برقی در میان هم رده های خود بشمار می رود. جک برقی 24 ولت از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور می سازد هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب اعمال نماید!

درب های برقی 24 ولت نسبت به سری محصولات 230 از تنش کمتری در حرکت برخوردارند. محصولات 24 ولت برای تردد های نسبتا بالا طراحی شد که ضعف سیستم 230 ولت را پوشش دهد. همچنین قدرت جابجایی دربی با حد اکثر وزن هر لنگه 200 کیلوگرم با عرض هر لنگه 2 متر را دارا می باشد. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه 15 الی 27 ثانیه مي باشد.

ولتاژ 24 با حد اکثر جریان 9 آمپر به کمک طراحی ویژه گیربکس دو محوره برای این گونه از جک برقی قدرت بالایی را تولید می کند. این قدرت نیروی معادل با 65 الی 90 N.m را ایجاد مینماید و به لولای درب جهت غلبه بر اینرسی درب اتوماتیک اعمال می گردد. سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي باشد که کاربری آن را برای مجموعه های مسکونی امکانپذیر ساخته است.

 

نام محصول جک برقیphobos
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب250 کیلو برای هر لنگه
حداکثر عرض درب2.5 متر برای هر لنگه
ولتاژ ورودی موتور جک برقی24 ولت و 230 ولت در دو نوع ولتاژی متفاوت
عملکرد در زمان قطع برقتوسط مدار باطری اضطراری فابریک امکان پذیر است
نوع گیربکس جک برقیقفل دائم و خلاص کننده سوئیچی
تعداد کارکرد روزانه95 بار در 24 ساعت
تجهیزات ایمنی درب برقیمیکروسوئیچ ، مدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک برقیتغییرات سرعت در ابتدا و انتهای حرکت ، توقف در بین مسیر ، تشخیص اتوماتیک وزن و اصطکاک درب برقی
زاویه استاندارد باز شو درب برقی95 درجه
سرعت باز شوندگی درب برقی15 الی 27 ثانیه (  قابل تنظیم )
گارنتی شرکتی ( البرز صنعت )3 الی 5 سال
متعلقات همراه جک2 عدد بازوو جک – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

تنوع درب برقی سری PHOBOS

این سری جک برقی با ولتاژ 230 از اولین محصولات کمپانی بی.اف.تی در ایجاد درب برقی بشمار می رود
حد اکثر عرض مفید درب اتوماتیک برای بهره مندی از این نوع جک برقی 4 متر بود. این نوع جک درب الکترومکانیک از سری ماردونی بود که برای ایجاد درب برقی در مناطق با درصد خاک و رطوبت بالا مناسب نبود.

 • سری جک درب برقی Phobos -BT

این سری جک برقی با ولتاژ 24 از اولین محصولات درب برقی در صنعت اتوماسیون بشمار می رود. حد اکثر عرض مفید درب اتوماتیک برای بهره مندی از این نوع جک برقی 1.8 الی 2 متر برای هر لنگه درب می باشد. این نوع جک الکترومکانیک از سری جک های پیستونی می باشد که به دلیل شرایط خاص پیستون جک برقی مقاومت بالایی دارد. این جک در مقابل شرایط مختلف جوی مقاوم می باشد و تا به امروز پر مصرف ترین جک درب برقی اروپایی بشمار می رود.

 • سری جک برقی Phobos -N

این سری جک برقی با ولتاژ 230 ولت نسخه اصلاح شده سری L با طول بازوی کوتاهتر می باشد. حداکثر عرض مفید درب اتوماتیک برای بهره مندی از این نوع جک برقی 1.8 متر بود.این نوع جک الکترومکانیک از سری ماردونی بود که برای محیط هایی با تغییرات جوی کم و محدود مناسب است.

 •  سری جک بازویی Phobos –NL-bt

این سری جک برقی با ولتاژ 24 با تغییر در سیستم الکترو موتور و گیربکس برگرفته از طراحی سری L به بازار درب برقی معرفی شد.حداکثر عرض مفید درب اتوماتیک برای بهره مندی از این نوع جک برقی 3 الی 3.5 متر با نصب قفل برقی بود. این نوع جک الکترومکانیک از سری ماردونی بود در مناطق شمالی و غربی ایران بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان درب ریموتی قرار گرفت.

 • سری جک پارکینگی Phobos –A25

در سال 2017 کمپانی بی.اف.تی ایتالیا در یک طرح توسعه این جک برقی را برای درب برقی با تردد متوسط بجای محصول NL-BT پیشنهاد داد. حداکثر عرض مفید درب اتوماتیک برای بهره مندی از این نوع جک برقی 2.5 متر بود. این نوع جک الکترومکانیک با وجود شیوه عملکرد ماردونی به دلیل نوع گیربکس خاص و پوسته آیرو دینامیک مشکلات سری قدیمی خود در شرایط جوی بد را نداشت و راندمان بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت.

 • سری جک 24 ولت Phobos –A40

در سال 2017 کمپانی بی.اف.تی ایتالیا در اقدامی دیگر این جک برقی کورس بلند را برای درب برقی با تردد متوسط بجای در تکمیل بازه قدرتی جک خطی سری ( A ) پیشنهاد داد. حد اکثر عرض مفید درب اتوماتیک برای بهره مندی از این نوع جک برقی 4 متر بود. این نوع جک الکترومکانیک با وجود شیوه عملکرد ماردونی به دلیل نوع گیربکس خاص و پوسته آیرو دینامیک مشکلات سری قدیمی خود در شرایط جوی بد را نداشت و راندمان بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت.

مدار فرمان جک bft برقی اتوماتیک از BFT ایتالیا

برد جک BFT اتوماتیک، جهت کنترل درب پارکینگ دو لنگه یا درب پارکینگ تک لنگه با ولتاژ 24 ولت یا 230 ولت مناسب با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت تولید شده است. برد جک پارکینگ این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است.

برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت را آسان کرده می کند. در بعضی پارکینگ ها شرایط ناهماهنگ دربها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می کند، کمپانی بی.اف.تی ایتالیا برای حل این مشکل، در ودار فرمان های خود امکان برنامه ریزی جداگانه پارامترهای هر جک برقی را فراهم ساخته است.

این مدار کنترل های این قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشد و یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از بین درب برقی درب اتوماتیک شروع به بسته شدن خواهد کرد.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

جک پارکینگی phobos

جک پارکنیگی phobos ساخت ایتالیا یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین جک های بازار ایران بشمار می رود که بالای دو دهه از حضور آن در بازار می گذرد.

 • برای بهبود شرایط بهره برداری از این درب برقی پیشنهاد می گردد از قفل الکتریکی بر روی درب استفاده شود.
 • درب برقی مجهز به این نوع جک قابلیت اتصال به باطری اضطراری برای عملکرد در زمان قطع برق را دارا است از این را بهره مندی از این قابلیت علاوه بر امکان تردد در هر زمان به کیفیت و دوام سیستم نیز کمک می کند.
 • ریموت کنترل فابریک این پکیج درب برقی با برد 150 متر و فرکانس 433 مگاهرتز امنیت بالا را برای درب پارکینگ ایجاد می کند از این رو از بکار گیری ریموت های غیر فابریک جداً خودداری فرمایید.
 • درب برقی همانند سایر قطعات مکانیکی و الکتریکی در بلند مدت نیازمند سرویس دوره ای می باشد از این رو حتما با مجموعه ای معتبر قرارداد پشتیبانی تهیه نمایید.

—   —   —

شبکه نمایندگان گروه البرز صنعت در سراسر ایران آماده پاسخگویی به سوالات شما مصرف کنندگان و همکاران عزیز می باشند! 
—   با ما در ارتباط باشید   —

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

جک 24 ولت فوبوس

 • جک 24 ولت phobos یک محصول با سابقه بیست ساله در ایران
 • این درب برقی در شرایط قطع برق نیز می تواند به حرکت خود ادامه دهد.
 • برای درب های نا متقارن قدرت هر لنگه جک جداگانه قابل تنطیم است.
 • جهت عدم  تغییرات برای افراد غیر متخصص سیستم برد درب برقی قابلیت رمز گذاری دارد.
 • درصورت مفقود شدن ریموت برد درب برقی فقط آن ریموت را میتواند از لیست خود حذف کند.
 • در برقی جهت افزایش ایمنی به کمک سوئیچ مخصوص قابل خلاص کردن در مواقع خاص را دارد.
 • سرعت حرکت درب اتومایک در انتهای حرکت کاهش یافته و بدون هیچ ضربه ای درب بسته می شود.
 • این سیستم درب برقی قابلیت گزارش دهی از خطا های سیستم بر روی صفحه نمایش داخلی را دارد.
 • با توجه به ولتاي مصرفی ( 24 ولت ) جک درب برقی، هیچ گونه خطر برق گرفتگی برای کاربر وجود ندارد.
 • پشتیبانی درب های برقی BFT توسط نماینده انحصاری BFT ( البرز صنعت ) در سراسر ایران  به وسیله شعب و نمایندگی های مجاز در اسرع وقت صورت می پذیرد.


سوالات متداول جک بازویی PHOBOS

در ادامه سوالات متداول مربوط به محصول جک پارکینگی PHOBOS را پاسخگو خواهیم بود.

قیمت جک پارکینگی PHOBOS؟

برای مشاوره و دریافت قیمت جک برقی PHOBOS با البزر صنعت مبنا تماس بگیرید.

خرید جک بازویی PHOBOS؟

برای خرید جک 24 ولت PHOBOS با مشاورین البرز صنعت مبنا تماس بگیرید.

جداول

مشخصات جک های درب برقی اتوماتیک لولایی در یک نگاه

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک450 کیلوگرم3 الی 5 متر( با قفل برقی )95 تردد در روزBFT / ایتالیاPHOBOS
3 سالالکترومکانیک500 کیلوگرم4 الی 5 متر( با قفل برقی )118 تردد در روزBFT / ایتالیاKUSTOS
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم1.8 متر( با قفل برقی )75 تردد در روزBFT / ایتالیاE5
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم2 متر( با قفل برقی )110 تردد در روزBFT / ایتالیاVIRGO
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم4 الی 5  متر( با قفل برقی )148 تردد در روزBFT / ایتالیاIGEA
3 سالالکترومکانیک300 الی 800 کیلوگرم4 الی7  متر( با قفل برقی )84 الی 120 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاELI
3 سالهیدرولیک300 الی 800 کیلوگرم3 الی5  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاLUX
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاP
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاSUB

 

سایز ها