نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری درب زیر سقفی OVER HEAD DOOR

سری درب زیر سقفی OVER HEAD DOOR

درب زیر سقفی OVER HEAD DOOR یک محصول منطبق بر طرح های اروپایی برای ایجاد یک درب بالارونده استاندارد! درب زیر سقفی یک سازه یک پارچه است که با چرخش 90 درجه و هرکت به سمت بالا، در امتداد سقف قرار می گیرد و مسیر را برای تردد مقدور می سازد. برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

 

درب زیر سقفی OVER HEAD DOOR

درب زیر سقفی OVER HEAD DOOR به علت استفاده از فنر یا وزنه تعادل که وزن اصلی پانلها و یا سازه یکپارچه درب را خنثی می کند، حرکت نرم و راحتی را برای بهره برداری از این درب پارکینگی مقدور می سازد. فنر یا وزنه بالانس ضمن کاهش فشار وارده بر درب پارکینگی، به سهولت ایجاد درب اتوماتیک زیرسقفی کمک می کند.

بدین ترتیب در مکان هایی که نیاز به درب اتوماتیک با تردد بالا، انتظار می رود درب زیرسقفی اتوماتیک با استهلاک کم و عدم نیاز به سرویسهای دوره ای یکی از بهترین گزینه خواهد بود. درب زیرسقفی محدودیت های درب سکشنال را نداشته و می توان برای ساخت این نوع درب اتوماتیک از هر نوع سازه پایداری با هر طرحی بهره جست.

سیستم موتوری درب زیر سقفی در تنوع محصولی کمپانی BFT ایتالیا مدل های PHEBE و BERMA و ARGO می باشد که با تنوع در قدرت و شیوه اعمال نیرو شرایط اتوماسیون را برای ان درب ها فراهم می کنند.
این موتور ها که با ولتاژ 24 و 230 ولت کار می کنند کاملا بی صدا بوده راندمان بالایی در عملکرد دارند.

بیشتر بدانید: قیمت و خرید انواع درب زیر سقفی

امتیاز دهید

ویژگی های درب زیر سقفی OVER HEAD DOOR

درب زیر سقفی OVER HEAD DOOR یا درب گاراژی یک سازه یکپارچه می باشد که با حرکت در امتداد قائم و چرخش 90 درجه در امتداد سقف قرار می گیرد. این نوع درب با توج به خصوصیت سفارشی بودن بهترین گزینه برای ایجاد درب هایی است که می بایستی از طرح ها و الگوهای معماری خاص استفاده شود می باشد.

درب زیر سقفی OVER HEAD DOOR در تنوع گوناگونی از سازه تولید می شود که برای ابعاد و کاربری های گوناگون پیشنهاد می شود. تجهیزات جانبی و یراق آلات درب زیر سقفی با توجه به نوع کاربری تولید می شود و این امر موجب شده ساخت این درب را برای عموم دشوار کند ولیکن تیم فنی البرز صنعت با توجه به دانش فنی و تجربه اجرایی توانایی ساخت این نوع درب گاراژی را دارا می باشد.

سازه این درب معمولا از پرفیل صنعتی تولید می شود تا از کمترین تنش و خمش برخوردار گردد. وزنه های بالانس یا فنر تعادل کار ایجاد تعادل را برای درب فرام می سازد بگونه ای که هر کاربری با کمترین نیرو بتواند درب را باز و یا بسته نماید. سیستم تعلیق اشاره شده امکان ایجاد درب اتوماتیک زیر سقفی را مقدور می سازد.

سطح درب متناسب با نیاز پروژه می تواند از پنل های سبک ( پنل ساندویجی ) یا طرح حای فلزی باشد، این امر قبل از طراحی اولیه مشخص می شود و جنس کلاف و نوع یراق پس از محاسبه وزن خالص درب گاژی پیشنهاد می گردد.

این درب راهکار اتوماسیون برای هر محیطی می باشد که محدودیت عرضی و یا عمقی دارد مباشد. با حرکت درب بطور یک پارچه در زیر سقف از فضای مرده بهترین بهره برداری بعمل خواهد آمد.

نوع کاربری درب زیر سقفی OVER HEAD DOOR

 1. درب زیر سقفی یک درب گارژی کاملاً مهندسی شده است.
 2. درب زیر سقفی بهترین درب اتوماتیک برای پارکینگ های محدود.
 3. اگر به دنبال یک طرح اروپایی هستید درب زیر سقفی یک راهکار بهینه بشمار می رود.
 4. درب زیر سقفی نسبت به درب سکشنال از تنوع بیشتری در طرح و رنگ برخوردار است.
 5. ابعاد استاندارد برای درب زیر سقفی درنوع مسکونی حد اکثر 16 متر مربع پیشنهاد می شود.
 6. ابعاد استاندارد درب زیر سقفی در نوع صنعتی 30 متر مربع در دو طرح ساده و فولد آپ می باشد.
 7. این سیستم با یک ریموت کنترل و یا به کمک کارتخوان و یا تجهیزات کنترل تردد می تواند تجهیز شده و عملکرد مناسبی را ایجاد کند.

داده های تکنیکی درب زیر سقفی OVER HEAD DOOR

با توجه به حضور کمتر از یک دهه از صنعت درب زیرسقفی و استفاده عموم از ایم مدل درب اتوماتیک چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک زیر سقفی را دارید و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک گاراژی BFT مدل PHEBE و ARGO از خانواده الکترو مکانیک و BERMA از خانواده الکتروهیدرولیک محصولات درب زیرسقفی (OVER HEAD DOOR ) می باشند.

بی اف تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک زیر سقفی و درب زیر سقفی در اروپا است، طراحی ایتالیایی و بدنه آیرودینامیک برای محیط های داخلی، نمایانگر یک سیستم زیبا و بدون نقص می باشد که علاوه بر راندمان بالا به حفظ زیبایی شناختی در معماری سازه درب زیر سقفی کمک می کند.
مدار فرمان جک زیر سقفی BFT، کاربردی ترین کنترل برد برای این سیستم می باشد که باحذف پیچیدگی های زیاد نصب و عملکرد ساده ای را فراهم ساخته است.

سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 24 ولت با راندمان عملیاتی بالا، ولتاژ 230 برای ایجاد قدرت زیاد در کاربری تجاری و صنعتی و تردد نا محدود در سری هیدرولیک، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک زیرسقفی اتوماتیک محسوب می شود.

درضمن بهتر است برای نصب درب زیرسقفیBFT از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید. ریموت جک اتوماتیک بی اف تی دارای برد بلند می باشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است. درب زیر سقفی 24 ولت از محبوب ترین محصولات درب برقی زیر سقفی در میان هم رده های خود بشمار میرود .
درب زیر سقفی 230 ولت از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور می سازد هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب اعمال نماید! موتور درب زیر سقفی این کمپانی قدرت جابجایی دربهایی با حد اکثر مساحت 20 متر مربع را دارا می باشند.

 

نام محصول جک گاراژیPHEBE /  BERMA / ARGO
کشور سازندهایتالیا
حداکثر مساحت درب سکشنال7 متر مربع / 9 متر مربع / 35 متر مربع
حداکثر ارتفاع درب3 متر / 4 متر / 7 متر
ولتاژ ورودی موتور جک زیرسقفی24 و 230 ولت  / 230 ولت / 24 وات
عملکرد در زمان قطع برقتوسط مدار باطری اضطراری و یا UPS   امکان پذیر است
نوع گیربکس جک کشوییقفل دائم و خلاص کننده سوئیچی
تعداد کارکرد روزانه93 الی 194  تردد   ( در 24 ساعت )
تجهیزات ایمنی درب زیرسقفیمیکروسوئیچ ، مدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک زیر سقفیتغییرات سرعت در ابتدا و انتهای حرکت ، توقف در بین مسیر ، تشخیص اتوماتیک وزن و اصطکاک درب برقی
گارنتی شرکتی3 الی 5 سال / ( البرز صنعت )
متعلقات همراه جک1 عدد جک زیر سقفی – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

تنوع درب زیر سقفی OVER HEAD DOOR

این سری جک زیر سقفی در دو تیپ ولتاژی 24 و 230 ولت یک محصول متنوع کاربردی برای اتوماسیون درب زیرسقفی می باشد. اگرچه سری 24 ولت این نوع جک زیرسقفی از راندمان کاری بالایی برخوردار است ولی برای پروژه های مسکونی و تجاری با تردد کم پیشنهاد می شود.
حداکثر مساحت مفید درب اتوماتیک زیرسقفی برای بهره مندی از این نوع جک زیرسقفی 7 متر مربع می باشد. این نوع جک الکترومکانیک با مقاومت در شرایط دمایی 55+ الی 15- درجه سانتیگراد محصول مناسبی برای اقلیم ایران می باشد. این جک زیر سقفی با نصب برروی سطح درب، به کمک دو بازوی به ستون های جانبی نیروی لازم برای حرکن درب را ایجاد می کند.

 

2- سری جک زیر سقفی BERMA

این سری جک زیرسقفی با ولتاژ 230 ولت و برخورداری از مکانیزم الکتروهیدرولیکراندمان بالایی دارد. راندامان بالا این سیستم نصب آن را برای درب های زیرسقفی با کاربری مسکونی، تجاری و حتی صنعتی مناسب کرده است.
حد اکثر مساحت مفید درب اتوماتیک سکشنال برای بهره مندی از این نوع جک ریلی 9 متر مربع می باشد. این نوع جک هیدرولیک با مقاومت در شرایط دمایی 55+ الی 15- درجه سانتیگراد محصول مناسبی برای اقلیم ایران می باشد. این جک زیر سقفی با نصب برروی سطح درب، به کمک دو بازوی به ستون های جانبی نیروی لازم برای حرکت درب را ایجاد می کند.

 

3-سری جک زیر سقفی ARGO

مکانیزمی الکترو مکانیک با ولتاژ 24 ولت که برای درب های زیرسقفی بزرگ و عریض پیشنهاد می گردد. شیوه اتصال این جک برقی برخلاف نمونه های دیگر همین گروه میباشد و نیرو به فنر تعادل اعمال می شود.
این سیستم به کمک اینکودر در اولین مرحله تنظیم مسیر را شناسایی کرده و با تغییر سرعت در ابتدا و انتهای حرکت یک شیوه زیبا و استاندارد را برای عملکرد درب ایجاد می کند. این سری جک الکتریکی هم مقاومت عملکرد در دمای 55+ الی 15- درجه سانتیگراد را دارد.

 

مدار فرمان درب اتوماتیک ریلی BFT ایتالیا

برد درب اتوماتیک BFT، جهت کنترل درب بالارونده پارکینگ یا ( Over Head Door ) با ولتاژهای 230و 24 ولت با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت تولید شده است. برد درب زیرسقفی پارکینگ این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است.
برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها ، کددهی ریموت و حذف ریموت  را آسان کرده می کند. در بعضی پارکینگ ها شرایط ناهماهنگ دربها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می کند، کمپانی بی.اف.تی ایتالیا برای حل این مشکل، در مدار فرمان های خود امکان برنامه ریزی پارامترهای جک ریلی را فراهم ساخته است.

این مدار کنترل های قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشند. یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از بین درب کشویی درب ریلی اتوماتیک دارند.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

 1. اگر فضای پارکینگ یا انباری کوپکی دارید درب زیر سقفی بهترین گزینه است.
 2. درصورتی که محدودیت عرض و عمق مانع از نصب درب های متعارف است درب زیر سقفی بهترین راهکار است.
 3. اگر دنبال یک درب گاراژی اتوماتیک با طراحی خاص هستید بهترین راهکار استفاده از این نوع درب بالا رنده می باشد.
 4. درب زیر سقفی یک درب ایمن از نظر عملکرد است که حتی در زمان قطع برق هم به سادگی با اعمال یک نیروی کم باز و یا بسته می شود.
 5. اگر به دنبال یک سیستم به روز شده می باشید میتوانید از اتصال تجهیزات هوشمند ( خانه هوشمند ) برای کنترل این درب بهره ببرید.
تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر
 • قابلیت اتصال درب به تجهیزات کنترلی حرکت جهت ممانعت از برخورد.
 • سفارشی سازی متناسب با هر نوع طراحی و هر نوع کاربری.
 • سهولت در تردد هم بصورت دستی و هم بصورت اتوماتیک.
 • سرعت بالا در فرمان پذیری و عملکرد جهت تردد.
 • قبل تجهیز به جک برقی و یا جک هیدرولیک.
 • قابلیت اتصال به تجهیزات کنترل تردد.
 • سرویس و نگهداری ساده و سریع.
 • 5 سال گارانی و 10 سال خدمات.
 • مناسب برای مساحت 16 متر.


جداول

 

مشخصات درب زیر سقفی اتوماتیک

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک450 کیلوگرم3 الی 5 متر( با قفل برقی )95 تردد در روزBFT / ایتالیاPHOBOS
3 سالالکترومکانیک500 کیلوگرم4 الی 5 متر( با قفل برقی )118 تردد در روزBFT / ایتالیاKUSTOS
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم1.8 متر( با قفل برقی )75 تردد در روزBFT / ایتالیاE5
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم2 متر( با قفل برقی )110 تردد در روزBFT / ایتالیاVIRGO
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم4 الی 5  متر( با قفل برقی )148 تردد در روزBFT / ایتالیاIGEA
3 سالالکترومکانیک300 الی 800 کیلوگرم4 الی7  متر( با قفل برقی )84 الی 120 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاELI
3 سالهیدرولیک300 الی 800 کیلوگرم3 الی5  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاLUX
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاP
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاSUB
سایز ها