نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
دزدگیر AL100

دزدگیر AL100

اهمیت کنترل امنیت منازل و محیط‌های اداری و حتی صنعتی یک امر فراگیر در جهان به شمار می‌رود، از این رو ما شاهد تنوع بالایی از تجهیزات اعلام سرقت (دزدگیر AL100) در صنعت حفاظت پیرامونی می‌باشیم. در اصل دزدگیر AL100، یک سیستم اعلام سرقت است که برای هشدار دادن و آگاه ساختن مالکین از ورود غیر قانونی طراحی شده است.

دزدگیر AL100 یک مکانیسم کنترلی درحفاظت پیرامونی!

این سیستم هیچ قدرت بازدارنده ای ندارد از این رو معمولا با تجهیزات جانبی همچون دوربین مدار بسته یا درب‌های اتوماتیک همراه می‌باشد. دزدگیر AL100 ( سیستم اعلام سرقت ) به کمک حسگرهای مکانیکی و رادیویی تمام ورودی‌های مجموعه‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد و با تغییر وضعیت در شرایط ورودی@ها تحریک شده و متناسب با برنامه از پیش تعریف شده عملکرد متناسبی را انجام خواهد داد.

بخش اصلی دستگاه اعلام سرقت (دزدگیر AL100) مدارت الکترونیکی هستند که کار شناسایی و پردازش و برنامه ریزی را بر عهده دارند، از این رو تنوع این تجهیزات بر مبنای نوع مدار الکترونیکی سیستم اسد. اگرچه دستگاه دزدگیر خوب با مدار آنالوگ در بازار وجود دارد ولی پیشرفت تکنولوژی سیستم‌های اعلام سرقت دیجیتال را بوجود آورده است که با توجه به قابلیت‌های متنوع سهم بزرگی از این بازار را تصاحب کرده اند.

امتیاز دهید

ویژگی دزدگیر AL100

 1. حساس به کوچکترین تحریک!
 2. کنترل وضعیت کلیه سنسور های موجود در کسری از ثانیه!
 3. مجهز به نرم افزار پردازش مجدد برای جلوگیری از خطا و اعلام اشتباه!
 4. مدار فرمان دیجیتال با قابلیت اتصال به تجهیزات جانبی کنترل تردد و حفاظت پیرامونی!
 5. قابلیت اتصال به سنسورهای سیستم و سنسورهای بدون سیم جهت پوشش کل محیط!
 6. برخورداری از صفحه نمایش جهت اعمال تنظیمات و مشاهده وضعیت و یا رخدادهای صورت گرفته!
 7. مجهز به نرم افزار کنترل از راه دور در نسخه‌های Android & IOS برای نصب بر روی گوشی‌های هوشمند!
 8. پشتیبانی و خدمات دزدگیرها یا سیستم اعلام سرفت توسط کلیه نمایندگان و شعب البرز صنعت در سراسر ایران انجام می‌پذیرد!

سیستم دزدگیر AL100 اماکن از ۶ بخش اصلی تشکیل شده است:

 1. پردازنده مرکزی
 2. حسگر حرکتی
 3. سیستم آشکار ساز
 4. تجهیزات ارتباطی و مخابره
 5. ولتاژ پشتیبان
 6. تجهیزات فرمان

 

پردازنده مرکزی دزدگیر AL100 منازل:

بخش اصلی کنترلی و ایجاد یک محیط امن توسط پردازنده ای صورت می‌گیرد که کلیه حسگرها برای اعلام وضعیت به آن متصل می‌شوند. این پردازنده مرکزی که قسمت اصلی یک سیستم اعلام سرقت را تشکیل می‌دهد در مرحله ابتدایی نصب در تنظیمات کارخانه می‌باشد.
که متناسب با نیاز محیطی باید بهینه و برنامه ریزی مجدد شود که این تنطیمات مشتمل بر منطقه بندی‌ها، معرفی حسگرها و شیوه های فرمان پذیری می‌باشد.

 

حسگر حرکتی دزدگیر منازل:

حسگر حرکتی که به اسامی سنسور حرکتی یا ( Motion Detector ) در صنعت حفاظت پیرامونی شناخته می شود وسیله ای است که در انواع مختلف با کارایی‌های گوناگون وجود دارد. ولیکن در دسته بندی دزدگیرهای منازل بصورت رادیویی و یا مادون قرمز و الولتراسونک تولید می‌شود که برای محیط‌های متنوع قابلیت نصب و کنترل محیط را دارا می‌باشند.
عملکرد کلیه حسگرهای حرکتی به این صورت می‌باشد که در کسری از ثانیه محیط را اسکن می‌کنند و با تغییر در المان‌های مشخص محیط فرمان مناسب را به پردازنده مرکزی ارسال می‌کنند.

 

سیستم آشکار ساز دزدگیر AL100 منازل:

مفهوم سیستم آشکارساز در تجهیزات اعلام سرقت ابزار و قطعاتی می‌باشند که ورود غیر مجاز را بصورت اختصاصی و یا عمومی اعلام می‌کند. در اعلام‌های اختصاصی سیستم به یک بیزر یا سایرن داخلی متصل می‌شود که نیز لازم برای اطلاع ساکنین را فراهم می‌کند. در اعلام‌های عمومی که می‌توان به فلاشر یا آژیر اشاره کرد هدف اطلاع عموم از موقعیتی است که ورود غیر قانونی صورت گرفته و این تجهیزات مستقیما به پردازنده مرکزی دزدگیر AL100 متصل می‌شوند.

تجهیزات ارتباطی و مخابره دزدگیر AL100 منازل:

این بخش که در مدل‌های گوناگون پردازنده مرکزی به صورت تلفیقی یا مجزا می‌باشند در عموم طراحی‌های سیستم دزدگیر یا اعلام سرقت به کار می‌رود. این سیستم با ثبت پیامی متناسب با هشدار دزدگیر و ذخیره شماره‌های تلفن مالکین و یا اداره پلیس پس از رخداد هشدار در اثر ورود غیر مجاز با شماره‌ها تماس گرفته و پیام را برای آنها پخش می‌کند.
این شیوه تماس یا مخابره پیام از طریق خطوت تلفن ثابت و یا سیم کارت‌های تلفن همراه می‌تواند صورت گیرد. تجهیزات ارتباطی با توجه به قابلیت‌های گوناگون، حجم حافظه و نوع ارتباط به پردازنده مرکزی دزدگیرها طبقه بندی می‌شوند که انتخاب درست آن بر عهده کارشناسان فن می‌باشد و چه بسیار عدم انتخاب درست در این بخش کل شبکه حفاظت پیرامونی (سیستم اعلام سرقت) را می‌تواند بلااثر کند.

 

ولتاژ پشتیبان دزدگیر منازل:

اهمیت سیستم‌های حفاظتی از جمله دزدگیر منازل در این امر خلاصه می‌شود که به طور 24 ساعته و تمام روزها و فصول قابلیت کارکرد را داشته باشند و در عملکرد آن وقفه ای ایجاد نشود. این امر تا بخشی که مربوط به کیفیت قطعات باشد در تضمین کمپانی تولید کننده می‌باشد ولی تامین انرژی یک عامل منطقه ای به شمار می‌رود.
از این رو این سیستم اعلام سرقت قابلیت اتصال به برق اضطراری، باطری پشتیبان و سیستم UPS را دارا می‌باشد که در تمام پروژه‌ها طراحی اتصال به یکی از این منابع ولتاژ برای دزدگیر وجود داشته باشد.

 

تجهیزات فرمان دزدگیر منازل:

بخش کلیدی دیگر در بهره مندی از تجهیزات اعلام سرقت بهره مندی از نوع ریموت کنترل و تجهیزات جانبی فرمان می‌باشد. دزدگیر پیشنهادی از نوعی ریموت کنترل پشتیبانی می‌کند که قابلیت کپی برداری نمی‌باشد و امنیت فرمان را برای مالک آن تضمین می‌کند.
نوع دیگر از تجهیزات فرمان سیستم‌های کارتی و کدینگ می‌باشد که در شبکه کنترل تردد به آنها اشاره شده است و با اتصال یک کارتخوان یا سیستم تشخیص چهره می‌توان کنترل را سفارشی و خصوصی سازی کرد. در نوع دیگر سیستم‌های فرمان وجود اپلیکیشن و یا نرم افزار مخصوص این دزد گیر برای گوشی‌های همراه می‌باشد.

 • امکان ایجاد 4 منطقه شناسایی با حسگرهای سیمی
 • امکان ایجاد 4 منطقه شناسایی برای حسگرهای رادیویی
 • امکات افزایش تعداد ریموت کنترل فابریک تا 10 عدد
 • پشتیبانی از باطری پشنیبان 12 وات 7.5 آمپر
 • ورودی برق شهر 220 ولت و مجهز به ترانس کاهنده داخلی
 • مجهز به دو لاین خروجی برای آژیر و سیرن یا بیزر داخلی
 • مجهز به سارژر داخلی جهت جلوگیری از تخلیه باطری
 • بدنه زیبا و مقوم برای نصب تجهیزات داخلی و مدار فرمان
 • ورکانس رادیویی عملکرد 433.92 مگاهرتز
 • صفحه نمایش سون سگمت جهت نمایش کد خطا

 

این دزرگیر محصول ارتقاع یافته سری دزدگیرهای مدل AL40 و AL42 می‌باشد که با ارتقاع سیستم برنامه دستگاه در سری جدید ارائه می‌شود. این محصول با یک نوع مدار فرمان ولی در دو ست کامل ارائه ‌شود که کاربری آن را برای محیط مسکونی و محیط تجاری ساده و اسان کرده است.

 1. پکیج دستگاه اعلام سرقت AL100-H

 2. پکیج دستگاه اعلام سرقت AL100-M

تفاوت این دو پکیج به سنسورها و حسگرهای داخل آن می‌باشد!

کاربری دزدگیر AL100

سیستم اعلام سرقت (دزدگیر AL100) یک محصول کامل برای ایجاد یک شبکه امن و غیر قابل نفوذ می‌باشد ولی برای محیط‌هایی با وسعت محدود پیشنهاد می‌گردد. نصب این دزدگیر برای منازل، مغازه‌ها، شرکت‌های خصوصی بهترین گزینه پیشنهادی می‌باشد اگرچه این سیستم قابلیت نصب در محیط‌های صنعتی را نیز دارا می‌باشد.

با توجه به اهمیت کیفیت عملیاتی دزدگیرهای البرز صنعت این محصوا به مدت 3 سال تحت پوشش گارانتی و خدمات این شرکت می‌باشد از این رو پیشنهاد می‌گردد از تیم مجرب این شرکت جهت کارشناسی پروژه مود نطر خود در سراسر ایران استفاده فرمایید.
دزدگیر AL100 پیشنهادی دارای قابلیت تفکیک منطقه در 4 بخش را دارد که شما می@توانید در هنگام حضور در خانه بخش‌هایی را غیر فعال و بخش دیگر را فعال کنید. به طور مثال در شب، اتاق‌های خواب در منطقه بندی غیر فعال است و تردد در آن هیچ تحریکی را برای سیستم اعلام سرقت ثبت نمی‌کند در صورتی که ورودی‌های منزل یا لابی و … در مدار فعال برای ثبت تردد می‌باشند.

در ضمن پیشنهاد می‌شود با توجه به تنوع بالای قطعات غیر فابریک که در کیفیت و راندمان دزدگیر AL100تاثیر مستقیم دارد، برای تهیه یا تعویض هرقطعه از نمایندگی‌های مجاز این شرکت در کل کشور مشاوره بگیرید. مشاوره تیم فنی و فروش البرز صنعت در سراسر کشور رایگان می باشد. در هنگام ورود کارشناسان حتما مدارک شناسایی آنها را کنترل فرمایید.

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

قابلیت های دزدگیر AL100

 • قابلیت منطقه بندی در دو برنامه زمانی گوناگون!
 • زمانبندی تداوم آژیر پس از شناسایی نفوذ توسط دزدگیر!
 • ثبت 10 شماره تلفن در حافظه جهت هشدار اعلام سرقت!
 • قابلیت کنترل تجهیزات متصله جهت اعلام هشدار حذف قطعه!
 • مجهز به خروجی پرقدرت جهت اتصال به انواع بلندگو و آژیرها!
 • مجهز به خروجی مجزا برای فرمان به دوربین و یا کرکره اتوماتیک!
 • امکان ضبط پیام مناسب برای مخابره در زمان فعال شدن دزدگیر!
 • قابلیت FAST DIAL جهت شماره گیری سریع پس از فعال شدن دزدگیر!
 • مجهز به مدار شارژ کننده باطری جهت بهره مندی از آن در زمان قطع برق!
 • مجهز به دو نوع تکریک لحظه ای و دائم جهت اتصال به انواع تجهیزات جانبی!
 • این دزدگیر مجهز به حافظه داخلی برای نگهداری هشدارهای اعلام شده می‌باشد!
 • بهره مندی از ریموت کنترل با کد چرخشی که امنیت سیستم اعلام سرقت را بالا می‌برد!

سیستم دزدگیر AL100 یک محصول مناسب برای منازل مسکونی و مغازه‌ها است که به طور کامل نیاز مصرف کننده را برطرف می‌کند. بهره برداری این سیستم در محیط‌های صنعتی و کارخانه‌ها و سازمان‌های بزرگ هم امکان پذیر می‌باشد ولی چون تنوع زمان بندی و منطقه بندی زیادی ندارد برای محیط‌های صنعتی بزرگ پیشنهاد نمی‌شود.سایز ها