نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
دزدگیر AL100

دزدگیر AL100

اهمیت کنترل امنیت منازل و محیط های اداری و حتی صنعتی یک امر فراگیر در جهان بشمار می رود، از این رو ما شاهد تنوع بالایی از تجهیزات اعلام سرقت (دزدگیر AL100) در صنعت حفاظت پیرامونی می باشیم. در اصل دزدگیر AL100، یک سیستم اعلام سرقت می باشد که برای هشدار دادن و آگاه ساختن مالکین از ورود غیر قانونی طراحی شده است.

دزدگیر AL100 یک مکانیسم کنترلی درحفاظت پیرامونی!

این سیستم هیچ قدرت بازدارنده ای ندارد از این رو معمولا با تجهیزات جانبی همچون دوربین مدار بسته یا درب های اتوماتیک همراه می باشد. دزدگیر AL100 ( سیستم اعلام سرقت ) به کمک حسگر های مکانیکی و رادیویی تمام ورودی های مجموعه ها را تحت پوشش قرار می دهد و با تغییر وضعیت در شرایط ورودی ها تحریک شده و متناسب با برنامه از پیش تعریف شده عملکرد متناسبی را انجام خواهد داد.

بخش اصلی دستگاه اعلام سرقت (دزدگیر AL100) مدارت الکترونیکی می باشند که کار شناسایی و پردازش و برنامه ریزی را بر عهده دارند، از این رو تنوع این تجهیزات بر مبنای نوع مدار الکترونیکی سیستم می باشد. اگرچه دستگاه دزدگیر خوب با مدار آنالوگ در بازار وجود دارد ولیکن پیشرفت تکنولوژی سیستم های اعلام سرقت دیجیتال را بوجود آورده است که با توجه به قابلیت های متنوع سهم بزرگی از این بازار را تصاحب کرده اند.

ویژگی دزدگیر AL100

 1. حساس به کوچکترین تحریک!
 2. کنترل وضعیت کلیه سنسور های موجود در کسری از ثانیه!
 3. مجهز به نرم افزار پردازش مجدد برای جلوگیری از خطا و اعلام اشتباه!
 4. مدار فرمان دیجیتال با قابلیت اتصال به تجهیزات جانبی کنترل تردد و حفاظت پیرامونی!
 5. قابلیت اتصال به سنسور های سیستم و سنسور های بدون سیم جهت پوشش کل محیط!
 6. برخورداری از صفحه نمایش جهت اعمال تنظیمات و مشاهده وضعیت و یا رخدادهای صورت گرفته!
 7. مجهز به نرم افزار کنترل از راه دور در نسخه های Android & IOS برای نصب بر روی گوشی های هوشمند!
 8. پشتیبانی و خدمات دزدگیر ها یا سیستم اعلام سرفت توسط کلیه نمایندگان و شعب البرز صنعت در سراسر ایران انجام می پذیرد!

سیستم دزدگیر AL100 اماکن از ۶ بخش اصلی تشکیل شده است:

 1. پردازنده مرکزی
 2. حسگر حرکتی
 3. سیستم آشکار ساز
 4. تجهیزات ارتباطی و مخابره
 5. ولتاژ پشتیبان
 6. تجهیزات فرمان

 

پردازنده مرکزی دزدگیر AL100 منازل:

بخش اصلی کنترلی و ایجاد یک محیط امن توسط پردازنده ای صورت می گیرد که کلیه حسگر ها برای اعلام وضعیت به آن متصل می شوند. این پردازنده مرکزی که قسمت اصلی یک سیستم اعلام سرقت را تشکیل می دهد در مرحله ابتدایی نصب در تنظیمات کارخانه می باشد.
که متناسب با نیاز محیطی باید بهینه و برنامه ریزی مجدد شود که این تنطیمات مشتمل بر منطقه بندی ها، معرفی حسگر ها و شیوه های فرمان پذیری می باشد.

 

حسگر حرکتی دزدگیر منازل:

حسگر حرکتی که به نام های سنسور حرکتی یا ( Motion Detector ) در صنعت حفاظت پیرامونی شناخته می شود وسیله ای است که در انواع مختلف با کارایی های گوناگون وجود دارد. ولیکن در دسته بندی دزدگیر های منازل بصورت رادیویی و یا مادون قرمز و الولتراسونک تولید می شود که برای محیط های متنوع قابلیت نصب و کنترل محیط را دارا می باشند.
عملکرد کلیه حسگر های حرکتی به این صورت می باشد که در کسری از ثانیه محیط را اسکن می کنند و با تغییر در المان های مشخص محیط فرمان مناسب را به پردازنده مرکزی ارسال می کنند.

 

سیستم آشکار ساز دزدگیر AL100 منازل:

مفهوم سیستم آشکار ساز در تجهیزات اعلام سرقت ابزار و قطعاتی می باشند که ورود غیر مجاز را بصورت اختصاصی و یا عمومی اعلام می کند. در اعلام های اختصاصی سیستم به یک بیزر یا سایرن داخلی متصل می شود که نیز لازم برای اطلاع ساکنین را فراهم می کند. در اعلام های عمومی که می توان به فلاشر یا آژیر اشاره کرد هدف اطلاع عموم از موقعیتی است که ورود غیر قانونی صورت گرفته و این تجهیزات مستقیما به پردازنده مرکزی دزدگیر AL100 متصل می شوند.

 

تجهیزات ارتباطی و مخابره دزدگیر AL100 منازل:

این بخش که در مدل های گوناگون پردازنده مرکزی به صورت تلفیقی یا مجزا می باشند در عموم طراحی های سیستم دزدگیر یا اعلام سرقت به کار می رود. این سیستم با ثبت پیامی متناسب با هشدار دزدگیر و ذخیره شماره های تلفن مالکین و یا اداره پلیس پس از رخداد هشدار در اثر ورود غیر مجاز با شماره ها تماس گرفته و پیام را برای آنها پخش     می کند.
این شیوه تماس یا مخابره پیام از طریق خطوت تلفن ثابت و یا سیم کارت های تلفن همراه می تواند صورت گیرد. تجهیزات ارتباطی با توجه به قابلیت های گوناگون، حجم حافظه و نوع ارتباط به پردازنده مرکزی دزدگیر ها طبقه بندی می شوند که انتخاب درست آن بر عهده کارشناسان فن می باشد و چه بسیار عدم انتخاب درست در این بخش کل شبکه حفاظت پیرامونی (سیستم اعلام سرقت) را می تواند بلااثر کند.

 

ولتاژ پشتیبان دزدگیر منازل:

اهمیت سیستم های حفاظتی از جمله دزدگیر منازل در این امر خلاصه می شود که بطور 24 ساعته و تمام روز ها و فصول قابلیت کارکرد را داشته باشند و در عملکرد آن وقفه ای ایجاد نشود. این امر تا بخشی که مربوط به کیفیت قطعات باشد در تضمین کمپانی تولید کننده می باشد ولی تامین انرژی یک عامل منطقه ای به شمار می رود.
از این رو این سیستم اعلام سرقت قابلیت اتصال به برق اضطراری، باطری پشتیبان و سیستم UPS را دارا می باشد که در تمام پروژه ها طراحی اتصال به یکی از این منابع ولتاژ برای دزدگیر وجود داشته باشد.

 

تجهیزات فرمان دزدگیر منازل:

بخش کلیدی دیگر در بهره مندی از تجهیزات اعلام سرقت بهره مندی از نوع ریموت کنترل و تجهیزات جانبی فرمان می باشد. دزدگیر پیشنهادی از نوعی ریموت کنترل پشتیبانی میکند که قابلیت کپی برداری نمی باشد و امنیت فرمان را برای مالک آن تضمین می کند.
نوع دیگر از تجهیزات فرمان سیستم های کارتی و کدینگ میباشد که در شبکه کنترل تردد به آنها اشاره شده است و با اتصال یک کارتخوان یا سیستم تشخیص چهره می توان کنترل را سفارشی و خصوصی سازی کرد. در نوع دیگر سیستم های فرمان وجود اپلیکیشن و یا نرم افزار مخصوص این دزد گیر برای گوشی های همراه می باشد.

 • امکان ایجاد 4 منطقه شناسایی با حسگر های سیمی
 • امکان ایجاد 4 منطقه شناسایی برای حسگر های رادیویی
 • امکات افزایش تعداد ریموت کنترل فابریک تا 10 عدد
 • پشتیبانی از باطری پشنیبان 12 وات 7.5 آمپر
 • ورودی برق شهر 220 ولت و مجهز به ترانس کاهنده داخلی
 • مجهز به دو لاین خروجی برای آژیر و سیرن یا بیزر داخلی
 • مجهز به سارژر داخلی جهت جلوگیری از تخلیه باطری
 • بدنه زیبا و مقوم برای نصب تجهیزات داخلی و مدار فرمان
 • ورکانس رادیویی عملکرد 433.92 مگاهرتز
 • صفحه نمایش سون سگمت جهت نمایش کد خطا

 

این دزرگیر محصول ارتقاع یافته سری دزدگیر های مدل AL40 و AL42 میباشد که با ارتقاع سیستم برنامه دستگاه در سری جدید ارائه می شود. این محصول با یک نوع مدار فرمان ولی در دو ست کامل ارائه می شود که کاربری آن را برای محیط مسکونی و محیط تجاری ساده و اسان کرده است.

 1. پکیج دستگاه اعلام سرقت AL100-H

 2. پکیج دستگاه اعلام سرقت AL100-M

تفاوت این دو پکیج به سنسور ها و حسگر های داخل آن می باشد!

کاربری دزدگیر AL100

سیستم اعلام سرقت (دزدگیر AL100) یک محصول کامل برای ایجاد یک شبکه امن و غیر قابل نفوذ می باشد ولی برای محیط هایی با وسعت محدود پیشنهاد می گردد. نصب این دزدگیر برای منازل، مغازه ها، شرکت های خصوصی بهترین گزینه پیشنهادی می باشد اگرچه این سیستم قابلیت نصب در محیط های صنعتی را نیز دارا می باشد.

با توجه به اهمیت کیفیت عملیاتی دزدگیر های البرز صنعت این محصوا به مدت 3 سال تحت پوشش گارانتی و خدمات این شرکت می باشد از این رو پیشنهاد می گردد از تیم مجرب این شرکت جهت کارشناسی پروژه مود نطر خود در سراسر ایران استفاده فرمایید.
دزدگیر AL100 پیشنهادی دارای قابلیت تفکیک منطقه در 4 بخش را دارد که شما می توانید در هنگام حضور در خانه بخش هایی را غیر فعال و بخش دیگر را فعال کنید. بطور مثال در شب، اتاق های خواب در منطقه بندی غیر فعال می باشد و تردد در آن هیچ تحریکی را برای سیستم اعلام سرقت ثبت نمی کند در صورتی که ورودی های منزل یا لابی و … در مدار فعال برای ثبت تردد می باشند.

در ضمن پیشنهاد می شود با توجه به تنوع بالای قطعات غیر فابریک که در کیفیت و راندمان دزدگیر AL100تاثیر مستقیم دارد، برای تهیه یا تعویض هرقطعه از نمایندگی های مجاز این شرکت در کل کشور مشاوره بگیرید. مشاوره تیم فنی و فروش البرز صنعت در سراسر کشور رایگان می باشد. در هنگام ورود کارشناسان حتما مدارک شناسایی آنها را کنترل فرمایید.

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

قابلیت های دزدگیر AL100

 • قابلیت منطقه بندی در دو برنامه زمانی گوناگون!
 • زمانبندی تداوم آژیر پس از شناسایی نفوذ توسط دزدگیر!
 • ثبت 10 شماره تلفن در حافظه جهت هشدار اعلام سرقت!
 • قابلیت کنترل تجهیزات متصله جهت اعلام هشدار حذف قطعه!
 • مجهز به خروجی پرقدرت جهت اتصال به انواع بلندگو و آژیر ها!
 • مجهز به خروجی مجزا برای فرمان به دوربن و یا کرکره اتوماتیک!
 • امکان ضبط پیام مناسب برای مخابره در زمان فعال شدن دزدگیر!
 • قابلیت FAST DIAL جهت شماره گیری سریع پس از فعال شدن دزدگیر!
 • مجهز به مدار شارژ کننده باطری جهت بهره مندی از آن در زمان قطع برق!
 • مجهز به دو نوع تکریک لحظه ای و دائم جهت اتصال به انواع تجهیزات جانبی!
 • این دزدگیر مجهز به حافظه داخلی برای نگهداری هشدار های اعلام شده می باشد!
 • بهره مندی از ریموت کنترل با کد چرخشی که امنیت سیستم اعلام سرقت را بالا می برد!

سیستم دزدگیر AL100 یک محصول مناسب برای منازل مسکونی و مغازه ها می باشد که بطور کامل نیاز مصرف کننده را برطرف می کند. بهره برداری این سیستم در محیط های صنعتی و کارخانه ها و سازمان های بزرگ هم امکان پذیر می باشد ولی چون تنوع زمان بندی و منطقه بندی زیادی ندارد برای محیط های صنعتی بزرگ پیشنهاد نمی شود.سایز ها