نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

سری محصول جک بازویی HESTIA یک محصول است که به صورت کاملا تخصصی و پر قدرت عمل می‌کند که برای درب‌های بزرگ که در عمق دیواره یا ستون هستند بسیار مورد کاربرد است.

سری جک بازویی HESTIA

در اکثر مواقع برای به کارگیری از فضای داخلی پارکینگ، درب اتوماتیک پارکینگ در مابین دو ستون ساختمان و در بخش خارجی نصب می‌شود که برای نصب جک خطی حتما باید ستون تخریب شود. این امر موجب می‌گردد که آسیب جدی در سازه ساختمان به وجود آید. سری جک بازویی  HESTIA راه حل مناسبی برای ایجاد درب برقی محسوب می‌شود.

جک‌های بازویی عموماً از دو مفصل و دو بازو تشکیل شده اند که امکان انتقال نیرو را در دو زاویه مختلف ایجاد می‌کند و این امر بدون آسیب به سازه ساختمان درب اتوماتیک استانداردی را ایجاد می‌کند. در زمان‌هایی که ضخامت ستون یا فاصله درب به دیوار  حدود 40 سانتیمتر است تنها جک برقی که می‌تواند نصب شود، جک بازویی اتوماتیک سری HESTIA است. این سری جک با بازوی بلند و قدرت موتور زیاد تمامی موانع را پشت سر قرار می‌دهد.

3/5 - (2 امتیاز)

ویژگی جک بازویی HESTIA

  1. جک بازویی HESTIA حرکت درب در بیشترین عمق ممکن را دارا می‌باشد.
  2. گیربکس قدرتی این سری جک بازویی راه گشای اتوماسیون درب های سنگین می‌باشد.
  3. حرکت این مدل از جک بازویی با میکروسوئیچ مکانیکی بازرسی می‌شود.
  4. تغییر سرعت در حرکت، حساسیت نسبت به مانع و بسیاری توانایی‌های عملیاتی دیگر موجب افزایش ایمنی و همچنین بازدهی درب جک دار اتوماتیک می‌شود.
  5. درب اتوماتیک یا درب برقی مجهز به سری جک بازویی HESTIA از ضمانت 3 ساله مخصوص شرکت البرز صنعت مبنا برخوردار است.

کاربری جک بازویی HESTIA

کاربری جک بازویی HESTIA در دسته بندی مسکونی و تجاری قرار دارد و برای درب‌های لولایی با حداکثر عرض مفید ورودی 5 متر و وزن کلی 500 کیلو گرم توصیه می‌شود. این سری جک بازویی توانایی عملکرد جدا از هم را دارا می‌باشند. برای نمونه می‌توان فرمان باز و بسته شدن تک لنگه را فقط صادر کرد. با به کارگیری از این سری جک بازویی درب اتوماتیک می‌توانید غیر از حرکت نرمال به داخل برای پروژه‌های ویژه درب را به صورت بیرون باز شو اتوماتیک کنید.

با در نظر داشتن  تنوع بالای محصولات جک پارکینگی و رقابت برندهای متفاوت با هم چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک را دارید و محدودیت فضای نصب جک به شما اجازه نصب جک خطی را نمی‌دهد و اگر کیفیت و دوام آن برای شما مهم است،جک بازویی بلانکو مدل (HESTIA) را امتحان کنید، محصولی که یقیناً رضایت شما را جلب می‌کند.

کمپانی بلانکو یکی از پیشینه ترین کمپانی‌های تولید جک برقی، جک بازویی و درب اتوماتیک در اروپا است. محصول HESTIA یک جک بازویی پرقدرت در سری محصولات مشابه خود است.

مدار فرمان این جک برقی پارکینگ بلانکو یکی از آسان ترین مدار فرمان‌های موجود است  که به دور از پیچیدگی‌های فنی کنترل بی‌نقصی را به وجود می‌آورد. اگرچه این جک بازویی  الکتروموتور و گیربکس پرقدرتی دارد، محدودیت‌های تردد هم در سری 24 ولت از بین رفته است ولی به دلیل قیمت بالا و عدم آگاهی بسیاری از مجریان نصب نسبت به جک بازویی سهم کمتری از درب‌های اتوماتیک را شامل می‌شود.

سری 230 ولت جک بازویی HESTIA نسبت به سری 24 ولت آن از قدرت بالا تری برخوردار است. برای محیط های صنعتی در اولویت توصیه می‌باشد. سری 24 ولت این نوع جک بازویی حرکت نرم و کنترل شده تری را خواهد داشت و درب اتوماتیک کاملا بی صدا و امنی را ایجاد می‌کند که استفاده از این جک برقی برای ایجاد درب اتوماتیک مسکونی را بسیار مناسب تر ساخته است.

جک بازویی بلانکو قدرت جابجایی دربی با حد اکثر وزن مجموع 500 کیلوگرم با عرض کلی 5 متر را دارا می‌باشد. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه 15 ثانیه مي‌باشد. برد کنترل این سری از جک برقی در دو مدل ولتاژی 24 و 230 ولت ارائه شده است که قابلیت کنترل درب و تغییرات سرعتی در ابتدا و انتهای حرکت درب و کنترل تجهیزات ایمنی جانبی را دارا می‌باشد.

برد کنترل یا مدار فرمان پیشرفته ( فول آپشن ) این سری جک بازویی قابلبت ایجاد فرمان روشنایی پارکینگ در هنگام باز شدن درب، قابلیت اتصال به تجهیزات اعلام حریق و عملکرد اتوماتیک و بسیاری قابلیت دیگر را دارا است.

این سری جک بازویی با ولتاژ 24 ولت و گیربکس قدرتی دو سرعته با حداکثر توان جابجایی درب لولایی اتوماتیک به وزن هر لنگه 200 الی 250 کیلو گرم. تجهیز شده به دو بازو جداگانه با دو محور دوران که درب را از اعماق ستون به بیرون راهنمایی می‌کند.

واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

جک بازویی HESTIA  که برای اتوماتیک کردن درب لولایی با عمق ستون تا 40 سانتیمتر توصیه شده یک محصول بی نقص در سیستم اتوماسیون محسوب می‌شود. اگر چه این جک بازویی توانایی بالایی دارد ولی استفاده از قفل برقی یک پیشنهاد دور اندیشانه به حساب می‌آید.

راندمان و کیفیت و همچنین امنیت درب برقی با نصب صحیح و استفاده از تجهیزات جانبی استاندارد ارتقاء خواهد یافت. کنترل برد این پکیج درب برقی یک مدار فرمان ساده با حداقل امکانات است که نیاز کاربران مسکونی را محقق می‌کند.

اطلاعات بیشتر

قابلیت های جک بازویی HESTIA

• نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی جک های بازویی.
• تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی‌های مدار کنترل.
• قابلیت نصب قفل برقی، روشنایی پارکینگ، عملگر شرایط اضطراری و خطر.
• قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت تعریف شده برای درب برقی پارکینگ.
• ورودی فرمان خارجی دولنگه و تک لنگه به وسیله تجهیزات جانبی.
• قابلیت تنظیم سه سرعت برای هر لنگه درب برقی به صورت مجزا.
• حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش برد کنترل.
• قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی هر جک بازویی بطور مجزا.
• قابلیت تنظیم عملکرد اتوماتیک دو لنگه و تک لنگه برای درب بازویی اتوماتیک.جداول
ویژگی‌های فنیتوضیحات
منبع تغذیه ورودی230 V
ولتاژ موتور24 V
مصرف برق144 W
حداکثر عرض درب / بال دروازه2.5 m
حداکثر وزن درب/ بال دروازه250 kg
نوع سوئیچسوئیچ محدود مکانیکی
توان موتور2500N
میزان جریان جذب شده5.5 A
کاهنده سرعتبله
نوع قفلمکانیکی
خلاص کناهرم و کلید شخصی
واکنش ضربهضد تصادف
تعداد دفعات استفادهمتمرکز
رتبه حفاظتیIP54
شرایط محیطی-20 ÷ 50 °C