نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری جک بازویی IGEA

سری جک بازویی IGEA

سری جک بازویی IGEA یک محصول کاملاً تخصصی و پر قدرت می باشد که برای درب های بزرگ که در عمق دیواره یا ستون قرار دارد کاربرد دارد.

سری جک بازویی IGEA

بسیاری مواقع برای استفاده از فضای داخلی پارکینگ، درب اتوماتیک پارکینگ در بین دو ستون ساختمان و در بخش خارجی نصب می گردد که برای نصب جک خطی باید ستون تخریب شود و این امر باعث آسیب جدی در سازه ساختمان خواهد بود از این رو سری جک بازویی  IGEA راه حل مناسبی برای ایجاد درب برقی خواهد بود.

جک های بازویی عموماً از دو مفصل و دو بازو تشکیل می شوند که امکان انتقال نیرو را در دو زاویه مختلف ایجاد می کند و این امر بدون آسیب به سازه ساختمان درب اتوماتیک استانداردی را ایجاد می کند. در مواقعی که ضخامت ستون یا فاصله درب به دیوار هر حدود 40 سانتیمتر باشد تنها جک برقی قابل نصب جک بازویی اتوماتیک سری IGEA خواهد بود، که با بازوی بلند و قدرت موتور زیاد کلیه موانع را پشت سر می گذارد.

جک بازویی IGEA برای دربهای لولایی با عرض 5 متر و وزن کلی 500 کیلوگرم طراحی شده است. سری جک بازویی الکترو مکانیک IGEA از دو تیپ ولتاژی 230 ولت و 24 ولت تشکیل شده است که قابلیت نصب برای هر شرایط ولتاژی و هر تعداد تردد را دارا می باشد. برای این نوع جک بازویی نیز دو مدل بازو طراحی شده است که برای انواع درب ها با هر کاربری قابل استفاده است.

ویژگی جک بازویی IGEA

  1. جک بازویی IGEA حرکت درب در بیشترین عمق ممکن را دارا می باشد.
  2. گیربکس قدرتی این سری جک بازویی راه گشای اتوماسیون درب های سنگین می باشد.
  3. حرکت این نوع جک بازویی با میکروسوئیچ مکانیکی کنترل می شود.
  4. تغییرات سرعت در حرکت، حساسیت به مانع و بسیاری قابلیت عملیاتی دیگر که به افزایش ایمنی، راندمان درب جک دار اتوماتیک کمک می کند.
  5. درب اتوماتیک یا درب برقی مجهز به جک بازویی IGEA از گارانتی 3 ساله شرکت البرز صنعت مبنا برخوردار است.

کاربری جک بازویی IGEA

کاربری جک بازویی IGEA در رده بندی مسکونی و تجاری می باشد و برای درب های لولایی با حداکثر عرض مفید ورودی 5 متر و وزن کلی 500 کیلو گرم پیشنهاد می شود. این سری جک بازویی قابلیت عملکرد مجزا از همدیگر را دارا می باشند بطور مثال می توان فرمان باز و بسته شدن تک لنگه را فقط صادر کرد. با استفاده از این سری جک بازویی درب اتوماتیک می توانید غیر از حرکت نرمال به داخل برای پروژه های خاص درب را به صورت بیرون باز شو اتوماتیک کرد.

با توجه به تنوع بالای محصولات جک پارکینگی و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک را دارید و محدودیت فضای نصب جک به شما اجازه نصب جک خطی را نمی دهد و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک بازویی BFT مدل (IGEA) را امتحان کنید، محصولی که یقیناً رضایت شما را جلب خواهد کرد.
کمپانی بی.اف.تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک برقی، جک بازویی و درب اتوماتیک در اروپا است، محصول IGEA یک جک بازویی پرقدرت در سری محصولات مشابه خود می باشد.

مدار فرمان این جک برقی پارکینگ BFT یکی از ساده ترین مدار فرمان های موجود می باشد که به دور از پیچیدگی های تکنیکی کنترل بی نقصی را ایجاد می کند. اگرچه این جک بازویی از الکتروموتور و گیربکس پر قدرتی برخوردار است که محدودیت های تردد هم در سری 24 ولت از بین رفته است ولی به دلیل قیمت بالا و عدم آگاهی بسیاری از مجریان نصب نسبت به جک بازویی سهم کمتری از درب های اتوماتیک را شامل می شود.

ظاهری زیبا و شکیل، ریموت کنترل 433 مگاهرتز با قابلیت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری و گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک برقی اتوماتیک محسوب می شود.
درضمن بهتر است برای نصب درب بازویی BFT سری IGEA از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید تا از امکانات متعدد سیستم برخوردار شوید، پکیج درب بازویی سری IGEA قابلیت های متنوعی دارد که برای فعال سازی آن مجریان دوره دیده شرکت البرزصنعت مبنا آموزش های لازم را فرا گرفته اند.

سری 230 ولت جک بازویی IGEA نسبت به سری 24 ولت آن از قدرت بالا تری برخوردار است و برای محیط های صنعتی در اولویت پیشنهاد می باشد. سری 24 ولت این نوع جک بازویی حرکت نرم و کنترل شده تری را خواهد داشت و درب اتوماتیک کاملا بی صدا و امنی را ایجاد می کند که استفاده از این جک برقی برای ایجاد درب اتوماتیک مسکونی را بسیار مناسب تر ساخته است.
جک بازویی IGEA قدرت جابجایی دربی با حد اکثر وزن مجموع 500 کیلوگرم با عرض کلی 5 متر را دارا می باشد. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه 15 ثانیه مي باشد. برد کنترل این سری از جک برقی در دو مدل ولتاژی 24 و 230 ولت ارائه شده است که قابلیت کنترل درب و تغییرات سرعتی در ابتدا و انتهای حرکت درب و کنترل تجهیزات ایمنی جانبی را دارا می باشد.
برد کنترل یا مدار فرمان پیشرفته ( فول آپشن ) این سری جک بازویی قابلبت ایجاد فرمان روشنایی پارکینگ در هنگام باز شدن درب، قابلیت اتصال به تجهیزات اعلام حریق و عملکرد اتوماتیک و بسیاری قابلیت دیگر را دارا است.

نام محصول جک بازوییIGEA
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب500 کیلو در مجموع دو لنگه درب
حداکثر عرض درب5 متر عرض مفید تردد
ولتاژ ورودی موتور جک بازویی230 ولت / 24 ولت
عملکرد در زمان قطع برقباطری پشتیبان /  UPS / خلاص اتوماتیک
نوع گیربکس جک برقیبدون نیاز به خلاص کننده
تعداد کارکرد روزانه148 بار در 24 ساعت
تجهیزات ایمنی درب بازوییمدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک برقیخلاص اتوماتیک ، ابعاد کم  ، حرکت درب از اعماق ستون ، زاویه باز شوندگی
زاویه استاندارد باز شو درب برقی125 درجه
سرعت باز شوندگی درب برقی15 ثانیه
گارنتی شرکتی ( البرز صنعت )3 الی 5 سال
متعلقات همراه جک2 عدد بازوو جک – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

این سری جک بازویی با ولتاژ 24 ولت و گیربکس قدرتی دو سرعته با حداکثر توان جابجایی درب لولایی اتوماتیک به وزن هر لنگه 200 الی 250 کیلو گرم. مجهز به دو بازو مجزا با دو محور دوران که درب را از اعماق ستون به بیرون هدایت می کند. این سیستم با ضریب نفوذ پذیری 44 ( IP44 ) در بازه دمایی 60+ الی 20- درجه سانتیگراد با حد اکثر راندمان کار می کند.

 

سری جک بازویی IGEA

این سری جک بازویی با ولتاژ 230 ولت و گیربکس قدرتی تک سرعته با حداکثر توان جابجایی درب لولایی اتوماتیک به وزن هر لنگه 250 کیلو گرم . مجهز به دو  بازو مجزا با دو محور دوران که درب را از اعماق ستون به بیرون هدایت می کند. این سیستم با ضریب نفوذ پذیری 44 ( IP44 ) در بازه دمایی 60+ الی 20- درجه سانتیگراد با حداکثر راندمان کار می کند.

 

مدار فرمان درب اتوماتیک BFT ایتالیا

برد جک اتوماتیک BFT، جهت کنترل درب پارکینگ دو لنگه یا درب پارکینگ تک لنگه با ولتاژ 230 ولت متناسب با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت، تولید شده است. مدار فرمان جک پارکینگ این کمپانی علاوه بر عملکرد با ریموت کنترل فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا  است.
برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیم کارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت و تنظیمات جزئی را آسان می کند. در بعضی پارکینگ ها شرایط ناهماهنگ درب ها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می کند، کمپانی بی.اف.تی ایتالیا برای حل این مشکل، در مدار فرمان های خود امکان برنامه ریزی جداگانه پارامترهای هر یک از جک های برقی نصب شده بر روی درب را فراهم ساخته است.

این مدار قابلیت کنترل اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشد و یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از بین درب برقی درب اتوماتیک شروع به بسته شدن خواهد کرد.

واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

جک بازویی IGEA ایتالیا که برای اتوماتیک کردن درب لولایی با عمق ستون تا 40 سانتیمتر پیشنهاد شده یک محصول بی نقص در سیستم اتوماسیون است. اگر چه این جک بازویی از قدرت بالایی برخوردار است ولی استفاده از قفل برقی یک پیشنهاد دور اندیشانه به شمار می رود.
راندمان و کیفیت و همچنین امنیت درب برقی با نصب صحیح و بکار گیری تجهیزات جانبی استاندارد ارتقاء خواهد یافت. کنترل برد این پکیج درب برقی یک مدار فرمان ساده با حداقل امکانات است که نیاز کاربران مسکونی را برآورده می کند. جهت ارتقاء سیستم و اتصال به تجهیزات خانه هوشمند از کنترل برد دیجیتال کمپانی BFT استفاده فرمایید!

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

قابلیت های جک بازویی IGEA

• نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی جک های بازویی.
• تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار کنترل.
• قابلیت نصب قفل برقی، روشنایی پارکینگ، عملگر شرایط اضطراری و خطر.
• قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت تعریف شده برای درب برقی پارکینگ.
• ورودی فرمان خارجی دولنگه و تک لنگه توسط تجهیزات جانبی.
• قابلیت تنظیم سه سرعت برای هر لنگه درب برقی به صورت مجزا.
• حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش برد کنترل.
• قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی هر جک بازویی بطور مجزا.
• قابلیت تنظیم عملکرد اتوماتیک دو لنگه و تک لنگه برای درب بازویی اتوماتیک.جداول
مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک450 کیلوگرم3 الی 5 متر( با قفل برقی )95 تردد در روزBFT / ایتالیاPHOBOS
3 سالالکترومکانیک500 کیلوگرم4 الی 5 متر( با قفل برقی )118 تردد در روزBFT / ایتالیاKUSTOS
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم1.8 متر( با قفل برقی )75 تردد در روزBFT / ایتالیاE5
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم2 متر( با قفل برقی )110 تردد در روزBFT / ایتالیاVIRGO
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم4 الی 5  متر( با قفل برقی )148 تردد در روزBFT / ایتالیاIGEA
3 سالالکترومکانیک300 الی 800 کیلوگرم4 الی7  متر( با قفل برقی )84 الی 120 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاELI
3 سالهیدرولیک300 الی 800 کیلوگرم3 الی5  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاLUX
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاP
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاSUB
سایز ها