نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری جک زیرسقفی BERMA

سری جک زیرسقفی BERMA

کمپانی BFT ایتالیا در تکمیل سبد محصولات الکترو هیدرولیک خود یک مدل جک زیرسقفی BERMA را عرضه کرده است که تکنولوژی آن محدود در میان چند کمپانی بیشتر نمی باشد. جک زیرسقفی BERMA الکتروهیدرولیک متشکل از پمپ هیدرولیک، شیشر های برقی و مکانیکی خروج و برگشت روغن، الکتروموتور و الکتروپمپ در یک پکیچ مینیاتوری قدرتی مثال زدنی را برای جابجایی درب زیرسقفی ایجاد می کند.

سری جک زیرسقفی BERMA

طراحی جک زیرسقفی BERMA با ضریب نفوذ پذیری بالا هیچ گونه نشت روغن نداشته و نیاری به روغن کاری هم ندارد، در عمل پکیج این سیستم یک چرخه بسته ( بی در رو ) می باشد. اگرچه درب های زیر سقفی در تمام مدل ها نیاز به وزنه تعادل یا فنر بالانس دارند تا وزن درب را خنثی نماید. صرفاً سیستم موتوری این گونه از درب های زیر سقفی نقش کنترل مرکز ثقل درب را ایفا می کنند ولی سری BERMA یکی از پر قدرت ترین محصولات این نوع جک های زیرسقفی است.
جک زیرسقفی BERMA یک سازه مقاوم که با حرکت در راستای قائم بهترین درب اتوماتیک برای محیط هایی می باشد که محدودیت فضایی دارند. این سری موتوری پیشنهاد شده برای درب های زیر سقفی در مدل 230 ولت طراحی شده است که به دلیل اعمال نیرو از طریق پکیج هیدرولیک تردد بالا را  برای معابری که با این جک پارکینگی تجهیز می شود را مقدور می سازد. جک زیرسقفی BERMA در زمات تجهیز به سیستم دربازکن برقی مخصوص از امکانات متنوع ترددی و ایمنی برخوردار می شود که علاوه بر سهوات در تردد امنیت استفاده از این نوع درب پارکینگ را افزایش می دهد.

 

امتیاز دهید

ویژگی های جک زیرسقفی BERMA

 1. جک زیر سقفی BERMA در پنج تیپ با تنوع سیستم پمپ هیدرولیک عرضه می شود.
 2. کنترل برد جک زیرسقفی BERMA با بهره گیری از قابلیت های دیجیتال بهترین کنترل را در عملکرد این جک هبدرولیک برقی دارد.
 3.  سیستم الکترو هیدرولیک زیر سقفی از معدود موتور هایی میباشد که بطور الکترونیکی قابل سینک شده با الکترو موتر مشابه خود می باشد.
 4. برای درب های عریض میتوان از دو پکیج جک هیدرولیک BERMA بر روی یک درب بهره جست که مانع از عدم تعادل درب دو نقطه اتصال وزنه می شود.
 5. درب اتوماتیک بلاروند جک زیرسقفی BERMA از گارانتی 3 ساله و خدمات پس از فروش  وارد کننده انحصاری ( البرز صنعت مبنا ) برخوردار است.
 6. قیمت درب برقی الکترو هیدرولیک زیر سقفی نسبت به سایر محصولات این خانواده بیشتر می باشد و دلیل آن پکیج هیدرولیک بکار رفته در این نوع از درب ها می باشد.

نوع کاربری

کاربری جک زیرسقفی BERMA برای ورودی هایی حد اکثر با مساحت 9 متر مناسب می باشد. معمولا این نوع سیسنم اتوماسیون درب زیرسقفی برای پارکینگ ها یا انبار ها و یا حتی محیط های تجاری و صنعتی پیشنهاد می شود.
با توجه به قابلیت هیدرولیک جک زیرسقفی BERMA هیچ گونه نگرانی از بابت عدم دسترسی به محیط داخلی و یا خلاص کردن درب وجود نخواهد داشت. ویژگی این نوع درب برقی این است که سازه درب با هر جنس و طرحی متناسب با شرایط معماری مجموعه قابل ساخت می باشد و سیستم موتوری بر روی هر نوع درب استاندارد قابل نصب می باشد.

داده های تکنیکی

با توجه به استفاده چند دهه از درب های زیر سقفی در اروپا ما در چند سال اخیر شاهد استفاده این نوع درب برقی در میان سازه های پروژه های لوکس می باشیم. از این رو که بستر نصب این نوع در نیاز به بررسی های مهندسی دارد و انتخاب یک سیستم موتوری درست تضمین کیفیت بهره برداری از این نوع درب پارکینگ می باشد.
اگر قصد خرید جک اتوماتیک زیر سقفی را دارید و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک پارکینگی BFT مدل BERMA از خانواده جک زیر سقفی  (OVER HEAD DOORS ) را از یاد نبرید. بی اف تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک زیرسقفی و درب بالا رونده در اروپا است.
طراحی ایتالیایی، کیفیت بالای قطعات و کسب استاندارد های اروپایی و امریکایی، نمایانگر یک سیستم زیبا و بدون نقص جک زیرسقفی BERMA می باشد که علاوه بر راندمان بالا به حفظ زیبایی شناختی در معماری سازه درب زیرسقفی کمک می کند.
مدار فرمان جک زیرسقفی BFT، کاربردی ترین کنترل برد برای این سیستم می باشد که باحذف پیچیدگی های زیاد نصب عملکرد ساده ای را فراهم ساخته است. سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 230 ولت و برخورداری از ویژگی های سیستم هیدرولیک، تردد نا محدود، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک زیرسقفی اتوماتیک محسوب می شود.
درضمن بهتر است برای نصب درب سکشنال BFT از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید. ریموت جک اتوماتیک بی اف تی دارای برد بلند می باشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است. جک زیرسقفی BERMA  هیدرولیک یکی از خاص ترین محصولات سری درب های برقی زیر سقفی اروپایی در ایران بشمار می رود.
درب زیر سقفی هیدرولیک BERMA از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور می سازد هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب اعمال نماید! موتور درب هیدرولیک زیر سقفی این کمپانی قدرت جابجایی دربهایی با حد اکثر مساحت 9 متر مربع را دارا می باشند.
سرعت عملکرد این سیستم برای حرکت یک سیکل کامل 20 ثانیه می باشد. سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي باشد که کاربری آن را برای مجموعه های پرتردد هم امکانپذیر ساخته.

نام محصول جک زیر سقفیBERMA
کشور سازندهایتالیا
حداکثر مساحت درب زیر سقفی9 متر مربع
حداکثر ارتفاع درب2.5 متر
ولتاژ ورودی موتور جک زیرسقفی230 ولت
عملکرد در زمان قطع برقتوسط مدار باطری اضطراری فابریک امکان پذیر است
نوع گیربکس جک زیر سقفیقفل دائم و خلاص کننده سوئیچی
تعداد کارکرد روزانه209  تردد   ( در 24 ساعت )
تجهیزات ایمنی درب زیرسقفیمیکروسوئیچ ، مدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک سکشنالتغییرات سرعت در ابتدا و انتهای حرکت ، توقف در بین مسیر ، تشخیص اتوماتیک وزن و اصطکاک درب برقی
طول حرکت  باز شو درب زیرسقفی3.5 متر استاندارد  ( قابل افزایش ) در سری دو موتوره
سرعت باز شوندگی درب زیر سقفی20 ثانیه
گارنتی شرکتی3 سال / ( البرز صنعت )
متعلقات همراه جک1 عدد جک ریلی – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

تنوع جک های جک زیرسقفی BERMA

سری جک زیرسقفی BERMA با ولتاژ 230 ولت و برخورداری از مکانیزم الکتروهیدرولیک راندمان بالایی دارد.
راندامان بالا این سیستم نصب آن را برای درب های زیرسقفی با کاربری مسکونی، تجاری و حتی صنعتی مناسب کرده است.
حد اکثر مساحت مفید درب اتوماتیک سکشنال برای بهره مندی از این نوع جک ریلی 9 متر مربع می باشد. این نوع جک هیدرولیک با مقاومت در شرایط دمایی 55+ الی 15- درجه سانتیگراد محصول مناسبی برای اقلیم ایران می باشد.

جک زیرسقفی BERMA با نصب برروی سطح درب، به کمک دو بازوی به ستون های جانبی نیروی لازم برای حرکت درب را ایجاد می کند. ریموت کنترل فابریک این سیستم درب اتوماتیک تا 150 متر برد مفید را برای افزایش کیفیت بهره برداری از درب دارا می باشد.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

جک زیرسقفی BERMA ایتالیا یکی از پر قدرت ترین جک هیدرولیک برقی برای درب های طرح انگلیسی بشمار می رود. این نوع درب ها از سیستم بالانس دقیقی باید برخوردار باشند تا علاوه بر راندمان عملیاتی در زمان خلاص کردن جک ها درب با نیروی دست حرکت طبعی خود را انجام دهد.

در کنار چشم های ایمنی که بر روی ستون ها درب نصب میشود استفاده از لبه حساس به مانع برای این گونه درب الزامی است که در طول حرکت کمانی سازه درب از برخورد با اجسام ثابت یا متحرک در کورس حرکتی بکاهد.

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

مدار کنترل پیش فرض جک زیرسقفی BERMA

 • برد کنترل جک زیرسقفی BERMA مدل 230 ولت  مدار فرمان RIGEL-6  می باشد مدار فرمانی ساره و بسیار کارآمد.
 • قابلیت اتصال به تجهیزات جانبی ایمنی همچون لبه حساس به مانع و مدار مغناطیسی زیر سطح و چشم پرده ای.
 • پشتیبانی از ریموت کنترل های 433 مگاهرتز با طول برد 150 متری امواج رادیویی برای افزایش سرعت در تردد.
 • قابلیت برنامه ریزی خروجی های فرمان جهت اتصال به چراغ پارکینگ و یا سیستم اعلام سرقت.
 • قابلیت تنظیم شتاب اولیه و ترمز انتهایی درب زیر سقفی جهت جلوگیری از تنش، ضربه و صدا.
 • قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت کنترل.
 • قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی و حساسیت در مقابل مانع.
 • ورودی فرمان از تجهیزات جانبی خانه هوشمند.
 • رمز گذاری برای عدم امکان تغییر در تنظیمات.


جداول

 

تنوع جک های سکشنال و زیر سقفی

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر مساحت دربتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک120 کیلو گرم16 متر مربع144 تردد در روزBFT / ایتالیاEOS
3 سالالکترومکانیک80 کیلو گرم13 متر مربع96 تردد در روزBFT / ایتالیاBUTTICHELI
3 سالالکترومکانیک60 کیلو گرم10 متر مربع52 تردد در روزBFT / ایتالیاTIZIANO
3 سالالکترومکانیکبالانس8 متر مربع83 تردد در روزBFT / ایتالیاPHEBE
3 سالهیدرولیکبالانس9 متر مربع209 تردد در روزBFT / ایتالیاBERMA
3 سالالکترومکانیکبالانس32 متر مربع180 تردد در روزBFT / ایتالیاARGO