نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری جک سکشنال BUTTICELLI

سری جک سکشنال BUTTICELLI

اولین محصول در تولیدات اپراتور درب سکشنال که توسط کمپانی BFT به بازار معرفی شد سری محصولات جک سکشنال BUTTICELLI بود. این جک زیر سقفی که توسط موتور و ریل کشنده درب های سکشنال را بحرکت در می آورد برای درب های مسکونی طراحی شده بود.

سری جک سکشنال BUTTICELLI

با توجه به نیاز بازار مدل های متنوعی برای این جک ایجاد شد که امروزه سری خانواده جک های زیرسقفی یا جک های سکشنال BUTTICELLI را ایجاد کرده است. جک سکشنال BUTTICELLI یک سازه مقاوم که با حرکت در راستای قائم بهترین درب اتوماتیک برای محیط هایی می باشد که محدودیت فضایی دارند و نصب موتور این درب بر روی سقف علاوه بر ایجاد راندمان بالا هیچ گونه محدودیتی را برای تردد ایجاد نمی کند.

با توجه به آنکه این سری جک سکشنال متناسب با شرایط اروپا و امریکا طراحی شده بود برای ابعاد ورودی محدود با حد اکثر سطح مقطع 8 متر مناسب می باشد.

برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

 

امتیاز دهید

ویژگی های جک سکشنال BUTTICELLI

 1. سابقه حضور این جک زیر سقفی در بارار ایران و رضایت مجریان و مصرف کنندگان آن.
 2. گذراندن کلیه مراحل تست کیفی و عملیاتی در سازمان های استاندارد اروپا و آمریکا.
 3. قیمت مناسب پکیج کامل این موتور سکشنال در مقابل محصولات مشابه برند های دیگر.
 4. گیربکس ویژه کوچک و پر قدرت که با مصرف و جریان پایین بیشترین نیروی ممکن را فراهم می سازد.
 5. کنترل هوشمند حرکت به کمک میکروسوئیچ و اینکودر که حرکت نرم و ایمنی را برای درب سکشنال ایجاد می کند.
 6. درب بلاروند جک سکشنال BUTTICELLI از گارانتی 3 ساله وارد کننده انحاری ( البرز صنعت مبنا ) برخوردار است.

نوع کاربری جک سکشنال BUTTICELLI

کاربری جک سکشنال BUTTICELLI ( بو.تی.چلی ) برای ورودی هایی حداکثر با مساحت 9 متر مناسب می باشد. درب سکشنال مجهز به این سیستم موتوری فقط برای محیط های مسکونی با تردد کم پیشنهاد و نصب می گردد. سریجک سکشنال BUTTICELLI محصولاتی می باشند که برای مصارف مسکونی درب سکشنال طراحی شده اند. در این کاربری درب سکشنال یا درب زیر سقفی با چرخش 90 درجه در امتداد سقف حرکت کرده و معبر را برای تردد باز می نماید.

داده های تکنیکی جک سکشنال BUTTICELLI

با توجه به حضور کمتر از یک دهه از صنعت درب سکشنال و استفاده عموم از ایم مدل درب اتوماتیک چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک زیر سقفی را دارید و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک پارکینگی BFT مدل  BUTTICHELLI از خانواده جک سکشنال (SECTIONAL ) را از یاد نبرید.
بی اف تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک زیرسقفی و درب سکشنال در اروپا است، طراحی ایتالیایی و بدنه آیرودینامیک برای محیط های داخلی، نمایانگر یک سیستم زیبا و بدون نقص می باشد که علاوه بر راندمان بالا به حفظ زیبایی شناختی در معماری سازه درب سکشنال کمک می کند.
مدار فرمان جک زیرسقفی BFT، کاربردی ترین کنترل برد برای این سیستم می باشد که باحذف پیچیدگی های زیاد نصب و عملکرد ساده ای را فراهم ساخته است.
سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 24 ولت، تردد نا محدود، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک سکشنال اتوماتیک محسوب می شود.
درضمن بهتر است برای نصب درب سکشنال BFT از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید. ریموت جک اتوماتیک بی اف تی دارای برد بلند میباشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است. درب سکشنال 24 ولت از محبوب ترین محصولات درب برقی زیر سقفی در میان هم رده های خود بشمار می رود. درب زیر سقفی 24 ولت از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور میسازد هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب اعمال نماید!
موتور درب سکشنال این کمپانی قدرت جابجایی دربهایی با حد اکثر مساحت 10 متر مربع را دارا می باشند.
سرعت عملکرد درب سکشنال در سه گروه مختلف از 4.5 متر بر دقیقه متغیر می باشد. سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي باشد که کاربری آن را برای مجموعه های مسکونی امکانپذیر ساخته است.

نام محصول جک سکشنال BUTTICHELI
کشور سازندهایتالیا
حداکثر مساحت درب سکشنال10 متر مربع
حداکثر ارتفاع درب2.3 متر
ولتاژ ورودی موتور جک سکشنال24 ولت
عملکرد در زمان قطع برقتوسط مدار باطری اضطراری فابریک امکان پذیر است
نوع گیربکس جک سکشنالقفل دائم و خلاص کننده سوئیچی
تعداد کارکرد روزانه96  تردد   ( در 24 ساعت )
تجهیزات ایمنی درب زیرسقفیمیکروسوئیچ ، مدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک سکشنالتغییرات سرعت در ابتدا و انتهای حرکت ، توقف در بین مسیر ، تشخیص اتوماتیک وزن و اصطکاک درب برقی
طول حرکت  باز شو درب زیرسقفی2.9 متر استاندارد  ( قابل افزایش )
سرعت باز شوندگی درب سکشنال4.5 متر بر دقیقه
گارنتی شرکتی3 سال / ( البرز صنعت )
متعلقات همراه جک1 عدد جک ریلی – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

تنوع جک سکشنال BUTTICELLI

1- سری جک سکشنال BUTTICHELLI
این سری جک زیرسقفی با ولتاژ 24 ساده ترین محصول اتوماسیون برای درب های سکشنال بشمار می رود.حداکثر مساحت مفید درب اتوماتیک سکشنال برای بهره مندی از این نوع جک ریلی 9 متر مربع می باشد. این نوع جک الکترومکانیک با مقاومت در شرایط دمایی 55+ الی 15- درجه سانتیگراد محصول مناسبی برای اقلیم ایران می باشد.
این جک زیر سقفی با سرعت 5 متر بردقیقه از همنوع خود سریعتر می باشد. قابلیت اصلی که باعث پیدایش مدل eos گردید راندمان عملیاتی این جک است که برای محیط های کم تردد پیشنهاد می گردد.

2- سری جک سکشنال BUTTICHELI-800
این سری جک زیرسقفی با ولتاژ 24 ساده ترین محصول اتوماسیون برای درب های سکشنال بشمار می رود. حد اکثر مساحت مفید درب اتوماتیک سکشنال برای بهره مندی از این نوع جک ریلی 10 متر مربع می باشد. این نوع جک الکترومکانیک با مقاومت در شرایط دمایی 55+ الی 15- درجه سانتیگراد محصول مناسبی برای اقلیم ایران می باشد.
این جک زیر سقفی با سرعت 4.5 متر بردقیقه درب سکشنال را به حرکت در خواهد آورد. این سری محصول برای تردد های بالا طراحی شده است. در ضمن کنترل برد این جک نسبت به نمونه قبل کامل تر و دقیق تر عمل می کند. مدار فرمان درب اتوماتیک سکشنال BFT ایتالیا برد جک اتوماتیک BFT، جهت کنترل درب سکشنال یا درب زیر سقفی با ولتاژ 24 ولت با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت تولید شده است.
برد ریموت پارکینگ این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است. برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید. روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها ، کددهی ریموت و حذف ریموت را آسان کرده می کند.
در بعضی پارکینگ ها شرایط ناهماهنگ دربها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می کند، کمپانی بی.اف.تی ایتالیا برای حل این مشکل، در مدار فرمان های خود امکان برنامه ریزی پارامترهای جک ریلی را فراهم ساخته است. این مدار کنترل های قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشند.
یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از بین درب کشویی درب ریلی اتوماتیک دارند. واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

این سری جک زیرسقفی در دو تیپ ولتاژی  230 ولت یک محصول متنوع کاربردی برای اتوماسیون درب زیرسقفی می باشد. اگرچه سری 24 ولت این نوع جک زیرسقفی از راندمان کاری بالایی برخوردار است ولی برای پروژه های مسکونی و تجاری با تردد کم پیشنهاد می شود.
حد اکثر مساحت مفید درب اتوماتیک زیرسقفی برای بهره مندی از این نوع جک زیرسقفی 7 متر مربع می باشد. این نوع جک الکترومکانیک با مقاومت در شرایط دمایی 55+ الی 15- درجه سانتیگراد محصول مناسبی برای اقلیم ایران می باشد.این جک زیر سقفی با نصب برروی سطح درب، به کمک دو بازوی به ستون های جانبی نیروی لازم برای حرکن درب را ایجاد می کند.

3- سری جک سکشنال BUTTICHELI-800U

این محصول از این خانواده مشخصات و قابلیت های مدل فوق را دارا می باشد و علاوه بر آن با ویژگی های  اضافه شده بر روی مدار فرمات امکات اتصال به تجهیزات کنترل تردد و خانه های هوشمنذ را نیز دارا می باشد.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

اگر فضای پارک شما محیطی است با محدودیت های فضایی این سیستم موتوری درب سکشنال بهترین گزینه اتوماسیون می باشد. اگر از درب های و پنل های سکشنال سبک استفاده می کنید و هزینه تجهیز سیستم موتوری برای شما مهم است جک سکشنال BUTTICELLI بهترین گزینه خواهد بود.
ریموت کنترل فابریک این درب سکشنال تا 150 متر میتواند شعاع عملیاتی ایجاد نماید. با تجهیز این پکیج اتوماسیون به باتری پشتیبان شما میتوانید ده ها بار در زمان قطع برق از این سیستم جهت تردد استفاده کنید. جهت افزایش ضریب ایمنی در استفاده از جک سکشنال BUTTICELLI ( درب زیر سقفی ) می توان از لبه حساس به مانع نیز استفاده کرد.

 

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

مدار کنترل پیش فرض جک سکشنال BUTTICELLI

 • برد کنترل جک زیرسقفی 24 ولت این سری محصولات با مدار فرمان VENER-D نصبی ساده، سریع و دقیق را رقم می زند.
 • قابلیت اتصال به تیغه حساس به مانع که زیر تیغه درب نصب میشود و یا تجهیزات لوپ حساس به خودرو.
 • نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی عملکرد جک زیر سقفی درب سکشنال.
 • تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار فرمان.
 • قابلیت تنظیم شتاب اولیه و ترمز انتهایی درب زیر سقفی جهت جلوگیری از تنش و ضربه.
 • حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش.
 • قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت کنترل.
 • قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی و حساسیت در مقابل مانع.
 • ورودی فرمان خارجی از اتاق نکهبانی یا اتاق کنترل.
 • رمز گذاری برای عدم امکان تغییر در تنظیمات.


جداول

تنوع جک های سکشنال و زیر سقفی

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر مساحت دربتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک120 کیلو گرم16 متر مربع144 تردد در روزBFT / ایتالیاEOS
3 سالالکترومکانیک80 کیلو گرم13 متر مربع96 تردد در روزBFT / ایتالیاBUTTICHELI
3 سالالکترومکانیک60 کیلو گرم10 متر مربع52 تردد در روزBFT / ایتالیاTIZIANO
3 سالالکترومکانیکبالانس8 متر مربع83 تردد در روزBFT / ایتالیاPHEBE
3 سالهیدرولیکبالانس9 متر مربع209 تردد در روزBFT / ایتالیاBERMA
3 سالالکترومکانیکبالانس32 متر مربع180 تردد در روزBFT / ایتالیاARGO