نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری جک پارکینگ DEIMOS

سری جک پارکینگ DEIMOS

سری جک پارکینگ DEIMOS یک خانواده محصولی با چندین مدل جک کشویی می باشد که در سری جک های الکترومکانیک از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. در برخی از محیط های مسکونی که به دلیل محدودیت در عمق و فضا امکان نصب درب لولایی و جک بازویی نمی باشد درب ریلی با سری جک های DEIMOS راه حل مناسبی برای ایجاد درب کشویی اتوماتیک خواهد بود.

سری جک پارکینگ DEIMOS محبوب برای درب های کشویی!

جک پارکینگ DEIMOS سازه یک پارچه درب را در امتداد دیواره بر روی یک ریل بر یک خط مستقیم به جلو و عقب هدایت می کند که موجب باز و یا بسته شدن درب ریلی می شود. جک برقی DEIMOS در دو تیپ ولتاژی 24 و 230 ولت طراحی و تولید می گردد.

تقسیم بندی دیگر جک کشویی DEIMOS بر اساس توان حمل وزن درب می باشد که در سری های گوناگون این جک ریلی قدرت حمل درب ریلی اتوماتیک از 400 الی 800 کیلو گرم مشخص شده است. کلیه جک های ریلی از دو طریق دنده شانه ای و زنجیر به درب اتوماتیک ریلی متصل می گردند. نصب دنده شانه ای فلزی بر روی درب به دو صورت پیچی یا جوش یک راهکار متداول در راه اندازی این گونه درب اتوماتیک خواهد بود.

 

 

امتیاز دهید

ویژگی جک پارکینگ DEIMOS

1-جک پارکینگ DEIMOS در دو تیپ با جریان برق DC و AC برای راندمان بالا و متوسط طراحی می شود.
2- گیربکس ویژه طراحی شده برای این نوع از جک پارکینگ کشویی اتوماتیک کاملاً بی صدا و امنی را ایجاد می کند.
3- میکروسوئیچ نصب شده بر روی این نوع جک ریلی محدوده حرکت درب ریلی را استانداد تنظیم می کند.
4- پوسته گیربکسجک پارکینگ DEIMOS از جنس آلومینیوم و کاور فوقانی آن از ABS مقاوم تشکیل شده که استقامت بالایی را برای این محصول بوجود می آورد.
5- درب ریلی یا درب کشویی برقی مجهز به جک پارکینگ DEIMOS از گارانتی 3 ساله وارد کننده انحاری ( البرز صنعت مبنا ) برخوردار است.

نوع کاربری جک پارکینگ DEIMOS از کمپانی bft ایتالیا!

کاربری جک پارکینگ DEIMOS برای درب های ریلی با عرض حد اکثر 8 متر الی با وزن 400 ، 600 یا 800 کیلو گرم می باشد. برای درب ریلی ایجاد شده توسط این نوع جک ریلی پیشنهاد می گردد حتما از یراق و چرخ های استاندارد فولادی استفاده شود تا از راندمان دستگاه در دوره کاری نکاهد.
عمومیت استفاده از این سری جک کشویی برای اتوماسیون درب های مجموعه های مسکونی یا مجموعه های تجاری با تردد پایین می باشد. درب کشویی ایجاد شده با این محصولات کاملاً ایمن و با حرکت نرم و یکنواخت همراه خواهد بود.

با توجه به تنوع بالای محصولات جک ریلی و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک ریلی را دارید و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک پارکینگی BFT مدل دیموس (Deimos) را از یاد نبرید.

بی اف تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک کشویی و درب کشویی در اروپا است، طراحی ایتالیایی و بدنه تمام آلومینیوم و تکنولوژی بکار رفته در آن، نمایانگر یک سیستم زیبا و بدون نقص است.
مدار فرمان جک ریلی پارکینگ BFT یکی از پر قدرت ترین کنترل برد های موجود در بازار می باشد که تنوع قابلیت ها و تنظیمات گسترده آن علاوه بر ایجاد یک نصب استاندارد، کاربری درب ریلی (درب اتوماتیک ریلی پارکینگ) را برای کاربران سهل و ایمن می سازد.

سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 24 ولت، تردد نا محدود، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک ریلی اتوماتیک محسوب می شود.

درضمن بهتر است برای نصب جک پارکینگ DEIMOS از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید. ریموت جک اتوماتیک بی اف تی دارای برد بلند می باشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است. جک پارکینگ ریلی 24 ولت از محبوب ترین محصولات درب برقی کشویی در میان هم رده های خود بشمار می رود.
جک پارکینگ کشویی 24 ولت از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور میسازد هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب اعمال نماید! درب های ریلی 24 ولت نسبت به سری محصولات 230 از تنش کمتری در حرکت برخوردارند.
محصولات 24 ولت برای تردد های نسبتا بالا طراحی شد که ضعف سیستم 230 ولت را پوشش دهد. همچنین قدرت جابجایی دربی با حد اکثر وزن 800 کیلوگرم با عرض 8 متر را دارا می باشد. سرعت عملکرد درب ریلی در سه گروه مختلف از 9 الی 16 متر بر دقیقه متغیر می باشد.

ولتاژ 24 با جریان مصرفی در حدود 70 وات و سری 230 ولت با جریان مصرفی300 وات به کمک طراحی ویژه گیربکس، قدرتی در بازه 3000 الی 8000 نیوتن را ایجاد می کنند که در تنوع برند های مختلف جک پارکینگ بسیار کم مصرف ولی پر قدرت به شمار می روند سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي باشد که کاربری آن را برای مجموعه های مسکونی امکانپذیر ساخته است.

نام محصول جک پارکینگDEIMOS
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب800 کیلو برای هر
حداکثر عرض درب8 متر برای
ولتاژ ورودی موتور جک ریلی24 ولت و 230 ولت در دو نوع ولتاژی متفاوت
عملکرد در زمان قطع برقتوسط مدار باطری اضطراری فابریک امکان پذیر است
نوع گیربکس جک کشوییقفل دائم و خلاص کننده سوئیچی
تعداد کارکرد روزانه73 تردد در سری 230 ولت و 108  تردد در سری 24 ولت  ( در 24 ساعت )
تجهیزات ایمنی درب ریلیمیکروسوئیچ ، مدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک پارکینگتغییرات سرعت در ابتدا و انتهای حرکت ، توقف در بین مسیر ، تشخیص اتوماتیک وزن و اصطکاک درب برقی
طول حرکت  باز شو درب ریلی8 متر استاندارد  ( قابل افزایش )
سرعت باز شوندگی درب کشویی9 الی 16 متر بر دقیقه
گارنتی شرکتی3 الی 5 سال / ( البرز صنعت )
متعلقات همراه جک پارکینگ1 عدد جک ریلی – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

تنوع جک پارکینگ DEIMOS

این سری جک برقی با ولتاژ 24 از پر کاربرد ترین محصولات کمپانی بی.اف.تی در ایجاد درب کشویی بشمار می رود حد اکثر عرض مفید درب اتوماتیک برای بهره مندی از این نوع جک ریلی 8 متر بود. این نوع جک الکترومکانیک با مقاومت در شرایط دمایی 55+ الی 20- درجه سانتیگراد محصول مناسبی برای اقلیم ایران می باشد. این سیستم قابلیت نصب هیتر را نیز دارد.
این سری جک ریلی خود به سه گروه قدرتی تقسیم می شوند:

a.DEMOS-BT-400

این جک با الکترو موتور توان پایین برای درب های ریلی با وزن حد اکثر 400 کیلو گرم بکار می رود.

b. DEMOS-BT-600

این جک با الکترو موتور توان متوسط برای درب های ریلی با وزن حد اکثر 600 کیلو گرم بکار می رود.

c. DEMOS-BT-800

این جک با الکترو موتور توان بالا برای درب های ریلی با وزن حد اکثر 800 کیلو گرم بکار می رود.

 

2-سری جک ریلی Deimos -230

این سری جک برقی با ولتاژ 230 از سری محصولات ارزان قیمت کمپانی بی.اف.تی در ایجاد درب کشویی بشمار می رود حد اکثر عرض مفید درب اتوماتیک برای بهره مندی از این نوع جک ریلی 8 متر بود. این نوع جک الکترومکانیک با مقاومت در شرایط دمایی 55+ الی 20- درجه سانتیگراد محصول مناسبی برای اقلیم ایران می باشد. این سیستم قابلیت نصب هیتر را نیز دارد.
این سری جک ریلی خود به سه گروه قدرتی تقسیم می شوند:

a.  DEMOS -400

این جک با الکترو موتور ( موتور سنکرون ) توان پایین برای درب های ریلی با وزن حد اکثر 400 کیلو گرم بکار می رود.

b. DEMOS-600

این جک با الکترو موتور ( موتور سنکرون ) توان متوسط برای درب های ریلی با وزن حد اکثر 600 کیلو گرم بکار می رود.

c.DEMOS-800

این جک با الکترو موتور ( موتور سنکرون )  توان بالا برای درب های ریلی با وزن حد اکثر 800 کیلو گرم بکار می رود.

 

3-سری جک ریلی Deimos –ultra

این سری جک برقی با ولتاژ 24 که نسبت به سری BT تغییرات تکنولوژیک داشته است. در این سری جک کشویی دور موتور و نوع گیربکس تغییر کرده و در نتیجه سرعت بالا تری در حرکت درب کشویی بوجود آمده است.

سیستم میکروسوئیچ مکانیکی حذف و میکروسوئیچ مغناطیسی به جای آن قرار گرفته است. حد اکثر عرض مفید درب اتوماتیک برای بهره مندی از این نوع جک ریلی 8 متر بود. این نوع جک الکترومکانیک با مقاومت در شرایط دمایی 55+ الی 20- درجه سانتیگراد محصول مناسبی برای اقلیم ایران می باشد. این سیستم قابلیت نصب هیتر را نیز دارد.
این سری جک ریلی خود به سه گروه قدرتی تقسیم می شوند:

a.  DEMOS-BT-400

این جک کشویی پارکینگ با الکترو موتور توان پایین برای درب های ریلی با وزن حد اکثر 400 کیلو گرم بکار می رود.

b.  DEMOS-BT-600

این جک کشویی پارکینگ با الکترو موتور توان متوسط برای درب های ریلی با وزن حد اکثر 600 کیلو گرم بکار می رود.

 

مدار فرمان جک پارکینگ ریلی BFT ایتالیا

برد جک پارکینگ اتوماتیک BFT، جهت کنترل درب پارکینگ ریلی یا درب ریلی پارکینگ با ولتاژ 24 ولت یا 230 ولت مناسب با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت تولید شده است. برد جک پارکینگ این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است.
برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها ، کددهی ریموت و حذف ریموت  را آسان کرده می کند. در بعضی پارکینگ ها شرایط ناهماهنگ دربها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می کند، کمپانی بی.اف.تی ایتالیا برای حل این مشکل، در مدار فرمان های خود امکان برنامه ریزی پارامترهای جک ریلی را فراهم ساخته است.

این مدار کنترل های قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشند. یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو میباشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از بین درب کشویی درب ریلی اتوماتیک دارند.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

ویدیو

جک پارکینگ DEIMOS ایتالیا یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین جک های اتوماتیکی اروپایی است که برای درب برقی نرمال پیشنهاد می گردد. برای بهبود شرایط بهره برداری از این درب اتوماتیک بهتر است از قفل برقی یا قفل الکتریکی استفاده شود.
درب برقی مجهز به این نوع جک قابلیت اتصال به باطری اضطراری برای عملکرد در زمان قطع برق می باشد.
ریموت کنترل فابریک این پکیج جک برقی با برد 150 متر و فرکانس 433 مگاهرتز امنیت بالا را برای درب برقی ایجاد می کند.

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

مدار کنترل پیش فرض جک پارکینگ DEIMOS

  • برد کنترل جک پارکینگ 24 ولت این سری محصولات با مدار فرمان HAMAL و سری 230 ولت با مدار فرمان SHYRA سری متداول و پرر کار برد پارکینگ DEMOS می باشد و در سری جدید برد کنترل MERAK به بازار معرفی گردید.
  • قابلیت تنظیم نیمه باز شو ویا نفر رو برای درب ریلی، فعال سازی روشنایی پارکینگ، عملگر شرایط اضطراری.
  • نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی عملکرد جک کشویی یا درب کشویی.
  • تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار فرمان.
  • حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش.
  • قابلیت تنظیم شتاب اولیه و ترمز انتهایی درب ریلی جهت جلوگیری از تنش و ضربه.
  • قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت کنترل.
  • قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی و حساسیت در مقابل مانع.
  • ورودی فرمان خارجی از اتاق نکهبانی یا اتاق کنترل.
  • رمز گذاری برای عدم امکان تغییر در تنظیمات.


جداول

مشخصات درب اتوماتیک ریلی در یک نگاه :

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک800 کیلوگرم8 متر118 تردد در روزBFT / ایتالیاDEIMOS
3 سالالکترومکانیک1500کیلوگرم10 متر95 تردد در روزBFT / ایتالیاARES
3 سالالکترومکانیک2200 کیلوگرم12 متر75 تردد در روزBFT / ایتالیاICARO
3 سالالکترومکانیک4500 کیلوگرم20 متر110 تردد در روزBFT / ایتالیاSP4500
سایز ها