نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری درب اتوماتیک VISTA-SW

سری درب اتوماتیک VISTA-SW

درب اتوماتیک VISTA-SW یک محصول برای اتوماسیون از خانواده محصولات درب اتوماتیک می باشد که اگرچه برای درب های شیشه ای طراحی شده است ولی به دلیل قدرت بالا قابلیت نصب بر روی درب های نفر رو سبک از هر جنسی را دارا می باشد.

 

درب اتوماتیک VISTA-SW

این مدل درب اتوماتیک VISTA-SW یک محصول کار آمد برای تردد محیط های داخلی می باشد که نقش مهمی در کنترل تردد و افزایش ایمنی دارد. این سیستم درب شیشه ای اتوماتیک لولایی اگرچه تنوع بالایی ندارد ولیکن با وجود قابلیت نصب بر روی هر سازه ای امکان ایجاد یک طرح معماری مناسب با محیط را می تواند فراهم سازد.

یکی از محصولات خاص خانواده درب های اتوماتیک شیشه ای مدل ( SWING AUTOMATIC DOOR ) می باشد.
درب شیشه ای لولایی اتوماتیک کمپانی BFT ایتالیا با بهره گیری از تجهیزات با کیفیت و موتور قدرت مند و همچنین مدار فرمان کاملا هوشمند یک محصول مناسب برای اتوماسیون محیط های عمومی با عرض معبر کم بشمار می رود.
موتور دانکر ( Dunker Motor ) نصب شده بر روی این محصول یکی از بهترین موتور های موجود در اروپا می باشد که به سفارش کمپانی BFT برای این سری اپراتور درب شیشه ای بهینه سازی شده است. درب اتوماتیک VISTA-SW ایتالیا با مکانیزمی متفاوت از آنچه در مورد محصولات مشابه خانواده درب اتوماتیک شیشه ای می دانید حرکتی حول یک نقطه را ایجاد می کند که این نوع حرکت مناسب درب های لولایی است، سرعت بالای این سیستم هیچ محدودیتی را برای تردد ایجاد نمی کند و در ضمن به کمک مدار فرمان دیجیتال ویژه طراحی شذه برای این سیستم انواع محدودیت های ترددی و تجهیزات ایمنی جانبی قابلیت کنترل و برنامه ریزی را خواهند داشت.

امتیاز دهید

ویژگی های درب اتوماتیک VISTA-SW

  1. درب اتوماتیک VISTA-SW به سادگی توسط باطری پشتیبان در زمان قطع برق پشتیبانی می شود.
  2. برای کنترل بهتر درب شیشه ای مدار مجهز به اینکودر می باشد تا لحظه به لحظه موقیت درب را کنترل کند.
  3. درب اتوماتیک VISTA-SW از گارانتی 3 ساله وارد کننده انحاری ( البرز صنعت مبنا ) برخوردار است.
  4. گیربکس ویژه طراحی شده برای این نوع از دربهای اتوماتیک شیشه ای کاملاً بی صدا بوده و حرکت ایمنی را ایجاد می کند.
  5. سازه این درب شیشه ای اتوماتیک از آلومینیوم و استیل تشکیل شده و برای محیط های استریل و ویژه درمانی نیز مناسب است.

نوع کاربری درب اتوماتیک VISTA-SW

درب شیشه ای اتوماتیک بی.اف.تی ایتالیا محصولی است برای تمام محیط های پر تردد بدون محدودیت در شرایط کاربری ( مسکونی، تجاری و حتی صنعتی ) است.
درب اتوماتیک شیشه ای BFT ایتالیا با موتور 24 ولت کمترین بار مصرفی را به جریان الکتریکی مجموعه ها وارد می کند و در ضمن راندمان بالا و سیکل کاری نا محدود را برای درب شیشه ای اتوماتیک رقم می زند. این درب اتوماتیک به کمک بهره گیری از مدار فرمان کاملا دیجیتال خود قابلیت اتصال به تجهیزات کنترل تردد ( ACCESS CONTROL )، تجهیزات اعلام حریق و سرقت و حتی خانه های هوشمند را نیز دارا است.

داده های تکنیکی درب اتوماتیک VISTA-SW

با توجه به تنوع بالای محصولات درب شیشه ای اتوماتیک و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید درب اتوماتیک شیشه ای را دارید و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است درب شیشه ای  BFT مدل ( VISTA-SW ) را از یاد نبرید.

بی اف تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک اتوماتیک و درب اتوماتیک کشویی در اروپا است.
طراحی ایتالیایی و بدنه تمام آلومینیوم و تکنولوژی بکار رفته در آن ، نمایانگر یک سیستم زیبا و بدون نقص می باشد که علاوه بر راندمان بالا به حفظ زیبایی شناختی در معماری سازه درب اتوماتیک کشویی کمک می کند.

مدار فرمان درب شیشه ای کشویی BFT یکی از پر قدرت ترین کنترل برد های موجود در بازار می باشد که تنوع قابلیت ها و تنظیمات گسترده آن علاوه بر ایجاد یک نصب استاندارد، کاربری درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک شیشه ای ) را برای کاربران سهل و ایمن می سازد.

سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 24 ولت، تردد نا محدود، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این درب اتوماتیک محسوب می شود.
درضمن بهتر است برای نصب درب اتوماتیک BFT از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید. ریموت جک اتوماتیک بی اف تی دارای برد بلند می باشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است. درب اتوماتیک شیشه ای 24 ولت از محبوب ترین محصولات درب برقی در میان هم رده های خود بشمار می رود.
درب شیشه ای اتوماتیک از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور می سازد هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب اعمال نماید!

محصولات 24 ولت برای تردد های نسبتا بالا طراحی شد که ضعف سیستم 230 ولت را پوشش دهد
اپراتور درب شیشه ای BFT ایتالیا  قدرت جابجایی هر لت به وزن 250 کیلو گروم و حد اکثر عرض 2.2 متر را دارا می باشد.

سرعت عملکرد اپراتور درب شیشه ای برای بهبود کارکرد و کاهش تنش یا اهمیت امنیت قابل تنظیم می باشد. ولتاژ 24 با جریان مصرفی در حدود 230 به کمک طراحی ویژه گیربکس، قدرتی بالایی را برای ردب شیشه ای اتوماتیک ایجاد می کند که در این حالت نیازی به نصب قفل هم برای اپراتور وجود ندارد.

سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي باشد که کاربری آن را برای بانک ها، مجموعه های اداری و تجاری، بیمارستان ها، هتل ها و …..  مقدور ساخته است.

 

نام محصول اپراتور شیشه ایVISTA-SW
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب اتوماتیک250 کیلو گرم
حداکثر عرض درب شیشه ای2.2 متر برای
ولتاژ ورودی موتور جک اپراتور شیشه ای24 ولت
عملکرد در زمان قطع برقتوسط مدار باطری اضطراری فابریک امکان پذیر است
نوع گیربکس اپراتور شیشه ایقفل دائم و خلاص کننده اهرمی
تعداد کارکرد روزانه1090  تردد   ( در 24 ساعت )
تجهیزات ایمنی درب شیشه ای اتوماتیکاینکودر، مدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز فوقانی و جانبی
ویژگی این درب اتوماتیک شیشه ایتغییرات سرعت در ابتدا و انتهای حرکت ، توقف در بین مسیر ، تشخیص اتوماتیک وزن و اصطکاک درب برقی
طول حرکت  باز شو درب اتوماتیک3 متر در بلند تریل ریل اپراتور
سرعت باز شوندگی درب شیشه ای1.5 الی 5
گارنتی شرکتی3 الی 5 سال / ( البرز صنعت )
متعلقات همراه اپراتور شیشه ایالکترو موتور و گیربکس – بازو انتقال نیرو – مدار فرمان – چشم فوقانب – چشم تلفیقی – پکیچ تجهیزات الکتیکی

تنوع درب اتوماتیک VISTA-SW

  • سری درب شیشه ای اتوماتیک VISTA-T

این سری درب اتوماتیک شیشه ای با ولتاژ 24 از پر کاربرد ترین محصولات کمپانی بی.اف.تی در سطح تجاری  بشمار می رود این خانواده محصولی متناسب با عرض ورودی محصول متناسبی را ارائه می دهد تا عرض حد اکثر 6 متر می باشد.

با توجه به موقیعت نصب اینن تجهیزات در محیط های داخلی ولیکن این نوع اپراتور شیشه ای با مقاومت در شرایط دمایی50 درجه سانتیگراد را دارا می باشد. سری درب های اتوماتیک شیشه ای کمپانی BFT ایتالیا از استاندارد های بالایی پیروی میکنند همچون EE-LINK و …..

 

مدار فرمان درب اتوماتیک شیشه ای  BFT ایتالیا

برد اپراتور شیشه ای لولایی BFT، جهت کنترل درب شیشه ای یا درب اتوماتیک شیشه ای با ولتاژ 24 ولت با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت تولید شده است. برد درب اتوماتیک شیشه ای این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است.
برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیم کارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت  را آسان کرده می کند. این مدار کنترل های قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشند. یک قابلیت ویژه در این مدارکنترل ها تنظیم فصلی باز شو و یا قفل یک جهته حرکت و …. می باشد.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

تجهیزات موتوری درب اتوماتیک VISTA-SW یک محصولی است که به سادگی قابل نصب بر روی هر نوع درب می باشد. برای نصب استاندارد باید بخش فوقانی درب فضای کافی را برای نصب را داشته باشد. این سیستم در مقابل نفوذ ضعیف می باشد از این رو برای محیط های مسقف مناسب است.

قبل از تجهیز ورودی ها به این نوع درب اتوماتیک شیشه ای حتما کارشناسان مربوطه باید محیط را از نظر زیرساخت و کاربری بررسی نمایند .
الزاماً جهت بهره مندی از حد اکثر راندمان دستگاه از تجهیزات جانبی فابریک و یا تایید شده شرکت وارد کننده استفاده شود. با توجه به طراحی مدار فرمان و قطعات الکتریکی کاملا کم مصرف برای این نوع درب اتوماتیک پیشنهاد می گردد از باطری پشتیبان برای عملکرد در زمان قطع برق نیز بهره مند شوید. نوسانات شدید برق یکی از عوامل آسیب رسان به این اپراتور درب شیشه ای می شود از این رو استفاده از محافظ و یا استاپ لایزر برای سیستم الکترونیکی این اپراتور پیشنهاد می گردد.

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

برد کنترل درب شیشه ای اتوماتیک 24 ولت این شرکت مدل ARIA-S می باشد که قابلیت های گسترده ای را در قیاس با محصولات مشابه ایجاد کرده است:

• تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار فرمان.
• قابلیت تنظیم شتاب اولیه و ترمز انتهایی درب شیشه ای جهت جلوگیری از تنش و ضربه.
• نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی عملکرد اپراتور شیشه ای.
• قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت کنترل.
• قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی و حساسیت در مقابل مانع.
• ورودی فرمان خارجی از اتاق نکهبانی یا اتاق کنترل.
• رمز گذاری برای عدم امکان تغییر در تنظیمات.جداول
مشخصات درب اتوماتیک
مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک240 کیلوگرم6 متر2160 تردد در روزBFT / ایتالیاVISTA-SL
3 سالالکترومکانیک240 کیلوگرم4.5 متر1218 تردد در روزBFT / ایتالیاVISTA-TL
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم1.7 متر720 تردد در روزBFT / ایتالیاVISTA-SW
CURVE
REVOLVING