نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری راهبند زنجیری TWIN

سری راهبند زنجیری TWIN

راهبند زنجیری TWIN یک سازه سمبلیک می باشد که با جهت هشدار به عابرین در ورودی های عریض و قابل کنترل نصب می گردد. راهبند زنجیری یا راهبند اتوماتیک در یک تیپ الکترومکانیک تولید می گردد. راهبند TWIN کمپانی BFT ایتالیا با بهره مندی از سیستم الکترو موتور و گیربکس پر قدرت قابلیت کنترلی معابری با حداکثر عرض مفید 16 متر را دارا می باشد.

راهبند زنجیری TWIN

این راهبند زنجیری TWIN در سری ولتاژی 24 ولت تولید می گردد و مجهز به حس گر های ویژه جریان برای ممانعت از برخورد با مانع می باشد. راهبند زنجیری از یک سازه موتوری مجهز به مدار فرمان و یک سازه دیگر جهت نگهدارنده زنجیر و وزنه کشش تشکیل شده است.

راهبند زنجیری TWIN نامی عمومی است که به واژه انگلیسی AUTOMATIC CHAIN BARRIERS مترادف راهبند زنجیری اطلاق می گردد. ماهیت کاربری راهبند ها این الزام را فراهم میکند که مدار فرمان دیجیتال و پیش رفته ای فرامین مورد نیاز از تجهیزات کنترل تردد را برای عملکرد صحیح مدیریت کند.

امتیاز دهید

ویژگی های راهبند زنجیری TWIN

1- راهبند زنجیری TWIN مقاومت بالایی در مقابل شرایط جوی متغیر دارد.
2- گیربکس پر قدرت برای عملکرد طولانی مدت بدون هیچ گونه ضربه و تنش در مسیر حرکت.
3- میکروسوئیچ و اینکودر نصب شده بر روی این راهبند عملکرد بسیار کنترل شده تری را نسبت به سایر محصولات مشابه ایجاد می کند.
4- مدار فرمان این راهبندها کاملا هوشمند و با قابلیت نمایش هر رخداد و خطا می باشد.
5- رابندهای اتوماتیک از گارانتی 3 ساله وارد کننده انحاری ( البرز صنعت مبنا ) برخوردار است.

 درب اتوماتیک بیمارستانی یکی از انواع محصولات تخصصی و متنوع شرکت البرز صنعتنوع کاربری راهبند زنجیری TWIN

راهبند زنجیری TWINیک راهبند نمادین برای معابر عریض تا حد اکثر عرض 16 متر می باشد. این راهبند با موتور 24 ولت برای مسیر هایی با تردد متوسط مناسب است که مورد کاربری این محصولات را برای پارکینگ های خصوصی و پارکینگ های مجموعه های کم تردد مقدور ساخته است. راهبند زنجیری TWIN با توجه به بدنه مقاوم و نوع رانگامیزی مناسب برای نصب در محیط های بیرونی طراحی شده است و در هر نوع شرایط آب و هوایی می تواند به عملکرد خود ادامه دهد.

 خرید، فروش و قیمت جک درب اتوماتیک سوزوکی یکی دیگر از محصولات شرکت البرز صنعتداده های تکنیکی راهبند زنجیری TWIN

 

بازار کنترل تردد و اتوماسیون امروزه شاهد حضور محصولات متنوعی از جمله راهبند های اتوماتیک در دو مدل کلی ( راهبند الکترومکانیک و راهبند الکتروهیدرولیک ) می باشد. اگر برای تجهیز ورودی های کم تردد و یا پر تردد نیاز به سیستم مناسبی دارید و کیفیت محصول و راندمان آن برای شما از اولوین انتخاب محصول می باشد راهبندهای این شرکت را بررسی فرمایید چون با بهترین مواد اولیه و در اروپا با بالا ترین شرایط استاندارد تولید و عرضه شده است.
بی اف تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید تجهیزات اتوماسیون و راهبند زنجیری می باشد و در سالهای اخیر با خرید کمپانی O&O یک غول سازنده راهبند جاده ای گوی سبقت را از رقبا گرفته است، طراحی ایتالیایی و بدنه مقاوم و زیبا، نمایانگر یک سیستم بدون نقص می باشد که علاوه بر راندمان بالا به حفظ زیبایی شناختی در معماری محیط های خارجی ورودی ها کمک می کند.
مدار فرمان راهبند زنجیری BFT، کاربردی ترین کنترل برد برای این سیستم می باشد که باحذف پیچیدگی های زیاد نصب و عملکرد ساده ای را فراهم ساخته است. سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 230 ولت، تردد بالا، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک راهبندبازویی اتوماتیک محسوب می شود.
درضمن بهتر است برای نصب راهبند بازویی BFT از متخصصین نصب همین محصول بهره بگیرید. ریموت کنترل های بی.اف.تی دارای برد بلند میباشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است.راهبند زنجیری TWIN با توجه به حضور طولانی مدت در بازار ایران از محبوبیت بالایی در جامعه مصرف کنندگان برخوردار است.
راهبند زنجیری TWIN از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور می سازد هر نوع تنظیمی را در شیوه حرکت اعمال نماید. سرعت عملکرد راهبند زنجیری BFT برابر با 10ثانیه می باشد. سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي باشد که کاربری آن را برای مجموعه های مسکونی و تجاری مناسب ساخته است.

نام محصول راهبندTWIN
کشور سازندهایتالیا
حداکثر عرض معبر راهبند زنجیری16 متر
سرعت باز شوندگی10 ثانیه
ولتاژ ورودی موتور راهبند زنجیری24 ولت
عملکرد در زمان قطع برقحرکت دستی / عملکردی با ups
نوع گیربکس راهبند های زنجیریقفل دائم و خلاص کننده سوئیچی
تعداد کارکرد روزانه360  تردد   ( در 24 ساعت )
تجهیزات ایمنی راهبند الکترومکانیکمیکروسوئیچ ، مدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این راهبند اتوماتیکتغییرات سرعت در ابتدا و انتهای حرکت ، توقف در بین مسیر ، قابلت نصب چراغ  و پوشش و حصار روی بازو ،قابل اتصال به دوربین پلاک خوان و تجهیزات کنترل تردد .
گارنتی شرکتی3 الی 5 سال / ( البرز صنعت )
متعلقات همراه راهبند زنجیریبخش راهبند مستر – بخش راهبند اسلیو – زنجیر – مدار فرمان – وزنه تعادل و ریموت کنترل
تجهیزات جانبیچشم ایمنی – فلاشر هشدار دهنده – چراغ روی بدنه – فلاشر هشدار دهنده – لوپ مغناطیسی – کلید فرمان دستی – کارت خوان – سیستم جامع کنترل تردد – ……

تنوع راهبند زنجیری TWIN

 

  • سری راهبند زنجیری TWIN ON LIGHT
  • سری راهبند زنجیری TWIN OFF LIGHT
  • سری راهبند زنجیری TWIN-ON
  • سری راهبند زنجیری TWIN-OFF

 

مدار فرمان درب اتوماتیک ریلی BFT ایتالیا

 

برد راهبند زنجیری BFT، جهت کنترل ورودی پارکینگ ها با ولتاژ 24 ولت با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت تولید شده است. برد راه بند این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است.
برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

 خرید، فروش و قیمت راهبند اتوماتیک یکی دیگر از محصولات شرکت البرز صنعتروی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت  را آسان کرده می کند. راهبند زنجیری یکی از ادوات کنترل تردد به شمار می رود می بایستی قابلیت اتصاد به تجهیزات جانبی متنوع را دارا باشد.
از این رو کمپانی BFT ایتالیا مدار فرمان دیجیتالی را برای این سری راهبند بازویی پیشنهاد کرده که قابلیت اتصال به تمام تجهیزات کنترل تردد را دارا باشد. این مدار کنترل های قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن راه بند و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشند. یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از جلوی راه بند، بازو به سمت پایین حرکت کرده و مانع از تردد خودرو دیگر می شود.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

راهبند ها معمولاً به کمک مدار فرمان پیشرفته خود برخورد با مانع را حس کرده و عکس العمل نشان می دهند ولیکن پیشنهاد می گردد برای افزایش ایمنی در عملکرد راهبند ها از چشم های خطی یا سنسور لوپ مغناطیسی استفاده شود.

قیمت و خرید درب اتوماتیک در انواع مختلف

راهبند BFT ایتالیا که با استاندارد های جهانی تولید می گردد امکان اتصال به سیستم های اعلام حریق یا اعلام سرقت و کارتخوان و ریموت کنترل را دارا می باشد. از این رو برای افزایش راندمان پیشنهاد می گردد متناسب با نیاز راهبند زنجیری را تجهیز و هوشمند سازی نمایید و از کاربری کلاسیک توسط اپراتور کاسته شود.

 خرید، فروش و قیمت درب زیر سقفی  یکی دیگر از محصولات شرکت البرز صنعتتصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

مدار کنترل پیش فرض راهبند زنجیری TWIN

 

برد کنترل راهبند 24 ولت این شرکت، سری LOG BC می باشد. این مدار فرمان نیاز تردد اکثر مجموعه ها را برآوردی می سازد ولیکن در پروژه های خاص قابل توسعه به مدار فرمان فول آپشن bft را دارا است.

قیمت و خرید درب کرکره ای

• نمایشگـر دیجیتـال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی عملکرد راهبند زنجیری.
• تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار فرمان.
• حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش.
• قابلیت تنظیم شتاب اولیه و ترمز انتهایی بازوی راهبند جهت جلوگیری از تنش و ضربه.
• قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت کنترل.
• قابلیت اتصال به کلیه تجهیزات و حسگر های مانع در زیر بازوی راهبند.
• قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی و حساسیت در مقابل مانع.
• ورودی فرمان خارجی از اتاق نکهبانی یا اتاق کنترل.
• رمز گذاری برای عدم امکان تغییر در تنظیمات.

 

 خرید، فروش و قیمت درب صنعتی یکی دیگر از محصولات شرکت البرز صنعت

جداول

مشخصات راهبند های اتوماتیک

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهنام متعارفحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیکراهبند بازویی3 الی 5 متر220 تردد در روزBFT / ایتالیاMOOVI
3 سالالکترومکانیکراهبند الکتروو مکانیک6 الی 8 متر518 تردد در روزBFT / ایتالیاMICHELANGELO
3 سالالکترومکانیکراهبند جاده ای3 الی6 متر460 تردد در روزBFT / ایتالیاGIOTTO
3 سالالکترومکانیکراهبند ستونینا محدود250 تردد در روزBFT / ایتالیاSTOPPY
3 سالهیدرولیکراهبند ستونینا محدود475 تردد در روزBFT / ایتالیاXPASS
3 سالالکتروهیدرولیکراهبند ضد تهاجم4 الی6 متر300 تردد در روزR-BLOCKER
3 سالالکترومکانیکراهبند زنجیری6 الی8 متر220 تردد در روزBFT / ایتالیاTWIN