نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
راهبند Moovi

راهبند Moovi

راهبند Moovi یک سازه سمبلیک می باشد که با جهت هشدار به عابرین در ورودی های قابل کنترل نصب می گردد. راهبند اتوماتیک یا راهبند بازویی در دو تیپ کلی ( راهبند الکترو مکانیک و راهیند هیدرولیک ) تولید و به بازار عرضه می گردد.

 

راهبند Moovi

راهبند MOOVI کمپانی BFT ایتالیا با بهره مندی از سیستم الکترو موتور و گیربکس پر قدرت قابلیت کنترلی معابری با حد اکثر عرض مفید 5 متر را دارا می باشد. این سری راهبند اتوماتیک در سری ولتاژی 230 ولت تولید می گردد و مجهز به حس گر های ویژه جریان برای ممانعت از برخورد با مانع می باشد.

راهبند Moovi از یک سازه موتوری مجهز به مدار فرمان و فنر بالانس و تجهیزات کنترل حرکت تشکیل می شود که به کمک اتصالات ویژه بازوه آلومینیومی را در مسیر حرکت خودرو ثابت نگاه می دارد و با دریافت فرمان مناسب مسیر تردد را باز می کند.
راهبند بازویی یا راهبند میله ای نامی عمومی است که به واژه انگلیسی AUTOMATIC BARRIERS مترادف راهبند اتوماتیک اطلاق می گردد. ماهیت کاربری راهبند ها این الزام را فراهم می کند که مدار فرمان دیجیتال و پیش رفته ای فرامین مورد نیاز از تجهیزات کنترل تردد را برای عملکرد صحیح مدیریت کند.

 

امتیاز دهید

ویژگی های راهبند بازویی Moovi

1-راهبند Moovi اتوماتیک بازویی مقاوم در مقابل هر نوع شرایط جوی و محیطی
2- گیربکس پر قدرت برای عملکرد طولانی مدت بدون هیچ گونه ضربه و تنش در مسیر حرکت
3- میکروسوئیچ و اینکودر نصب شده بر روی این راهبند عملکرد بسیار کنترل شده تری را نسبت به سایر محصولات مشابه ایجاد می کند
4- مدار فرمان این راهبندها کاملا هوشمند و با قابلیت نمایش هر رخداد و خطا می باشد
5- رابندهای اتوماتیک از گارانتی 3 ساله وارد کننده انحاری ( البرز صنعت مبنا ) برخوردار است

نوع کاربری راهبند پرتردد Moovi

راهبند اتوماتیک سری  Moovi یک راهبند بسیار مقاوم برای معابر کم عرض تا حد اکثر عرض 8 متر می باشد. راهبند Moovi با موتور 24 ولت برای مسیر هایی با تردد متوسط مناسب است که مورد کاربری این محصولات را برای پارکینگ های خصوصی و پارکینگ های مجموعه های کم تردد مقدور ساخته است.
راهبند Moovi با توجه به بدنه مقاوم و نوع رنگ آمیزی مناسب برای نصب در محیط های بیرونی طراحی شده است و در هر نوع شرایط آب و هوایی می تواند به عملکرد خود ادامه دهد.

داده های تکنیکی راهبند Moovi

 

بازار کنترل تردد و اتوماسیون امروزه شاهد حضور محصولات متنوعی از جمله راهبند های اتوماتیک در دو مدل کلی ( راهبند الکترومکانیک و راهبند الکتروهیدرولیک ) می باشد. اگر برای تجهیز ورودی های کم تردد و یا پر تردد نیاز به سیستم مناسبی دارید و کیفیت محصول و راندمان آن برای شما از اولوین انتخاب محصول می باشد راهبندهای این شرکت را بررسی فرمایید چون با بهترین مواد اولیه و در اروپا با بالا ترین شرایط استاندارد تولید و عرضه شده است.
بی اف تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید تجهیزات اتوماسیون و راهبند اتوماتیک می باشد و در سالهای اخیر با خرید کمپانی O&O یک غول سازنده راهبند جاده ای گوی سبقت را از رقبا گرفته است، طراحی ایتالیایی و بدنه مقاوم و زیبا، نمایانگر یک سیستم بدون نقص می باشد که علاوه بر راندمان بالا به حفظ زیبایی شناختی در معماری محیط های خارجی ورودی ها کمک می کند.
مدار فرمان راهبند اتوماتیک BFT، کاربردی ترین کنترل برد برای این سیستم می باشد که باحذف پیچیدگی های زیاد نصب و عملکرد ساده ای را فراهم ساخته است. سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 230 ولت، تردد بالا، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک راهبندبازویی اتوماتیک محسوب می شود.

درضمن بهتر است برای نصب راهبند بازویی BFT از متخصصین نصب همین محصول بهره بگیرید. ریموت کنترل های بی.اف.تی دارای برد بلند میباشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است. راهبند moovi با توجه به حضور طولانی مدت در بازار ایران از محبوبیت بالایی در جامعه مصرف کنندگان برخوردار است.
این راهبندها از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور می سازد هر نوع تنظیمی را در شیوه حرکت اعمال نماید. این سری راهبندالکترومکانیک در سه تیپ حرکتی ( MOOVI –S راهبند های سری سریع، MOOVI-RMM راهبند های سری دو سرعته، MOOVI راهبند ساده با سرعت ثابت) سرعت عملکرد راهبند در سه گروه مختلف از ( 1.5 و 4 و 8 ثانیه ) متغیر می باشد. سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي باشد که کاربری آن را برای مجموعه های مسکونی و تجاری مناسب ساخته است.

 

نام محصول راهبندMOOVI
کشور سازندهایتالیا
حداکثر عرض معبر راهبندبازویی5 متر
سرعت باز شوندگی1.5 الی 4 ثانیه
ولتاژ ورودی موتور راهبند بازویی230 ولت
عملکرد در زمان قطع برقحرکت دستی / عملکردی با ups
نوع گیربکس راهبند های بازوییقفل دائم و خلاص کننده سوئیچی
تعداد کارکرد روزانه109 الی 220  تردد   ( در 24 ساعت )
تجهیزات ایمنی راهبند الکترومکانیکمیکروسوئیچ ، مدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این راهبند اتوماتیکتغییرات سرعت در ابتدا و انتهای حرکت ، توقف در بین مسیر ، قابلت نصب چراغ  و پوشش و حصار روی بازو ،قابل اتصال به دوربین پلاک خوان و تجهیزات کنترل تردد .
گارنتی شرکتی3 الی 5 سال / ( البرز صنعت )
متعلقات همراه راهبندالکترو موتور و گیربکس – بدنه مقاوم و ضد زنگ – فنر بالانس – مدار فرمان BFT – بازوی راهبند – بیس پلیت – ریموت کنترل
تجهیزات جانبیچشم ایمنی – فلاشر هشدار دهنده – چراغ روی بازو – پوشش روی بازو – لوپ مغناطیسی – کلید فرمان دستی – کارت خوان – سیستم جامع کنترل تردد – ……

تنوع راهبند Moovi

 

  • سری راهبند اتوماتیک MOOVI

این سری راهبند الکترومکانیک که در سه سطح قدرتی برای معابر 3 و 5 و 6 متری تواید می شود توسط الکتروموتور 230 ولت کنترل می گردد. این سری راهبند بازویی کمپانی bft ایتالیا از ساده ترین راهبند های تولیدی این شرکت می باشد.

کنترل حرکت این سری از تجهیزات کنترل تردد توسط مدار میکروسوئیچ مکانیکی می باشد. سرعت حرکت در این سری راهبند بازویی ثابت و بدون کاهش انتهایی است.

  • سری راهبند اتوماتیک   MOOVI-S

این سری راه بند همانند سر گروه خود در دو سطح قدرتی با ولتاژ 230ولت برای معابر 3و 5 متر تولید می شود. این گروه محصول با تغییر در سیستم موتور و گیربکس از سرعت بالایی برخوردار است که کاربری این راه بند را برای کلیه معابر پر تردد مقدور می سازد. این محصولات هم توسط میکروسوئیچ های مکانیکی قابلیت کنترل میباشد و زاویه توقف بازوی راه بند قابل کنترل می باشد. سرعت حرکت این سری راه بند 1.5 ثانیه می باشد که در سری راه بند های فوق سریع گروه بندی می شود.

  • سری راهبند اتوماتیک   MOOVI-RMM

این سری راهبند مکانیکی که نسل ارتقاع یافته سر گروه خود می باشد در سه گروه قدرتی با ولتاژ 230 تولید می گردد این سری از راهبند های مکانیکی با تغییر در سیستم مدار کنترل و نصب اینکودر بجای میکروسوئیچ کنترل عملکرد راهبند مکانیکی را به شده بهبود داده است. سرعت حرکت این راهبند مکانیکی 4 ثانیه می باشد برای یک کورس حرکتی کامل که کاربری آن را برای کلیه معابر سهل و ایمن می سازد.

 

مدار فرمان درب اتوماتیک ریلی BFT ایتالیا

برد راهبند اتوماتیک BFT، جهت کنترل ورودی پارکینگ ها با ولتاژ 230 ولت با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت تولید شده است. برد راه بند این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است.
برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت  را آسان کرده می کند. راهبند اتوماتیک یکی از ادوات کنترل تردد به شمار می رود می بایستی قابلیت اتصال به تجهیزات جانبی متنوع را دارا باشد.
از این رو کمپانی BFT ایتالیا مدار فرمان دیجیتالی را برای این سری راهبند بازویی پیشنهاد کرده که قابلیت اتصال به تمام تجهیزات کنترل تردد را دارا باشد. این مدار کنترل های قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن راه بند و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشند.

یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از جلوی راه بند، بازو به سمت پایین حرکت کرده و مانع از تردد خودرو دیگر می شود.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

راهبند ها معمولاً به کمک مدار فرمان پیشرفته خود برخورد با مانع را حس کرده و عکس العمل نشان می دهند ولیکن پیشنهاد می گردد برای افزایش ایمنی در عملکرد راهبند ها از چشم های خطی یا سنسور لوپ مغناطیسی استفاده شود.
راهبند BFT ایتالیا که با استاندارد های جهانی تولید می گردد امکان اتصال به سیستم های اعلام حریق یا اعلام صرقت و کارتخوان و ریموت کنترل را دارا می باشد. از این رو برای افزایش راندمان پیشنهاد می گردد متناسب با نیاز راهبند اتوماتیک را تجهیز و هوشمند سازی نمایید و از کاربری کلاسیک توسط اپراتور کاسته شود.

سوالات متداول راهبند الکترومکانیک

در این بخش سوالات متداول راهبند الکترومکانیک ارزان را پوشش میدهیم.

قیمت راهبند ارزان Moovi؟

برای اطلاع از قیمت راهبند ارزان Moovi به سایت البرز مراجعه و از آنجا با مشاور تماس حاصل فرمایید.

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

مدار کنترل پیش فرض راهبند Moovi

 

برد کنترل راهبند 230 ولت این شرکت، سری Alpha می باشد. این مدار فرمان نیاز تردد اکثر مجموعه ها را برآوردی می سازد و لیکن در پروژه های خاص قابل توسعه به مدار فرمان فول آپشن bft را دارا است.
• نمایشگـر دیجیتـال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی عملکرد راهبند اتوماتیک.
• تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار فرمان.
• حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش.
• قابلیت تنظیم شتاب اولیه و ترمز انتهایی بازوی راهبند جهت جلوگیری از تنش و ضربه.
• قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت کنترل.
• قابلیت اتصال به کلیه تجهیزات و حسگر های مانع در زیر بازوی راهبند.
• قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی و حساسیت در مقابل مانع.
• ورودی فرمان خارجی از اتاق نکهبانی یا اتاق کنترل.
• رمز گذاری برای عدم امکان تغییر در تنظیمات.جداول

مشخصات راهبند های اتوماتیک

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهنام متعارفحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیکراهبند بازویی3 الی 5 متر220 تردد در روزBFT / ایتالیاMOOVI
3 سالالکترومکانیکراهبند الکتروو مکانیک6 الی 8 متر518 تردد در روزBFT / ایتالیاMICHELANGELO
3 سالالکترومکانیکراهبند جاده ای3 الی6 متر460 تردد در روزBFT / ایتالیاGIOTTO
3 سالالکترومکانیکراهبند ستونینا محدود250 تردد در روزBFT / ایتالیاSTOPPY
3 سالهیدرولیکراهبند ستونینا محدود475 تردد در روزBFT / ایتالیاXPASS
3 سالالکتروهیدرولیکراهبند ضد تهاجم4 الی6 متر300 تردد در روزR-BLOCKER
3 سالالکترومکانیکراهبند زنجیری6 الی8 متر220 تردد در روزBFT / ایتالیاTWIN