نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
گیت بازویی 700

گیت بازویی 700

گیت بازویی یک سیستم کنترل دقیق تردد برای مجموعه های حساس !

با توجه نیاز مجموعه های بزرگ به تجهیزات کنترل تردد و مباحث کنترل نیروی انسانی و یا مراکز با تردد بالا از جمله استادیوم ها ، مترو و … صنعت اتوماسیون با تنوع گیت های نفر متناسب با نیاز بازار همراه بوده است .

گیت بازویی یا گیت میله ای در اصل همان گیت نفری میباشد که با بدنه بزرگتر و مقاومت بالاتر برای نصب در محیط های عمومی میباشد .

گیت بازویی بخش کنترل مکانیکی را در شیکه کنترل تردد عهده دار میباشد و توسط یک سیستم الکترونیکی جهت پردازش شرایط تردد کنترل میشود .
گیت بازویی یا گیت میله ای از قطعاتی با عملکرد بالا تشکیل گردیده است که راندمان سیستم را در بلند مدت تضمین میکند .

کیت بازویی اگر چه از مقاومت نفوذ پذیری بالایی نسبت به شریط جوی برخوردار است ولیکن همواره پیشنهاد میشود در محیط های مسقف نصب شود تا مستقیم تحت تاثیر عوامل جوی قرار نگیرد .

این نوع گیت میله ای با سری 700 شتاخته میشود که مجهز به یک مدار فرمان پر قدرت میباشد و امکان اتصال سیستم را به کلیه ادوات کنترل تردد مقدور میسازد.

برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

امتیاز دهید

ویژگی های گیت بازویی سری 700

 1. سازه و استراکچر این گیت میله ای از استیل ساخته شده است !
 2. مدار کنترل این گیت میله ای قابلیت اتصال به کلیه تجهیزات کنترل تردد را دارد !
 3. قفل الکتریکی این گیت مقاومت بالایی در ممانعت از تردد های غیر مجاز از خود نشان میدهد  !
 4. استفاده از استیل در بدنه و بازوی این گیت علاوه بر افزایش طول عمر و مقاومت در برابر زنگ زدگی یک بستر استریل را برای عدم انتقال بیماری ایجاد میکند .
 5. پشتیبانی و خدمات گیت های کنترل تردد توسط کلیه نمایندگان و شعب البرز صنعت در سراسر ایران انجام می پذیرد !

نوع کاربری گیت بازویی 700

این نوع گیت نفر در دو حالت مکانیزه و هوشمند پیشنهاد میشود که حالت مکانیزه یک سازه الکتریکی و مکانیکی است که صرفا با ادوات فرمان عمل میکند و البته قابلیت توسعه آن با تجهیزات کنترل تردد مقدور میباشد ولیکن در پکیج اوله این تجهیزات بر روی سیستم نصب نمیباشد و این پکیج برای مجموعه هایی که نرم افزار و سخت افزار کنترل تردد سفارشی دارند مناسب است به این صورت که نرم افزار و سخت افزار های موجود به این پکیج متصل میشوند .

در حالت هوشمند این گیت بازویی خود مجهز به کارتخوان و یا تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری برای ایجاد یک شبکه کامل تردد هوشمند میباشد .

این نوع کیت نیز با ساخداری متعارف پس از دریافت فرمان با حرکتی 120 درجه حول محور مرکزی بازوی قرار گرفته در مسیر را برای تردد یک فرد بحرکت در خواهد آورد و پس از تردد یک نفر بازو مسیر را مسدود میکند .

داده های تکنیکی گیت نفر

ولتاژ مصرفی این گیت در دو استاندارد 110 و 220 ولت ( 50 ~ 60 Hz ) مقاوم در برابر 10 ولت نوسان برق میباشد .
الکترو موتور این گیت با ولتاژ 24 ولت مستقیم ( DC ) و جریان نامی 4.4 وات کار میکند که در شرایط پر باری تا 12 وات افزایش خواهد یافت .

ابعاد این گیت کنترل تردد 1060 * 955 * 280  میلیمتر میباشد که طول بازوی 470 میلیمتر به آن افزوده میشود .

بازو های این گیت کنترل تردد با ضخامت 2 میلیمتر و قطر 40 میلیمتر در حالت استاندارد از جنس استیل 304 میباشد که در حالت انتخابی میتوان از استیل 316 یا آلو مینیوم نیز استفاده کرد .

ساخدار بدنه این سیستم از استیل 304 ساخته شده است که مقاومت بالایی را برای کاربری محیط های سخت ایجاد نموده است ولی ایقابلیت وجود دارد که در حالت انتخابی بدنه با استیل 316 نیز ارائه شود .

برای راهنمایی مراجعین و نمایش عملکرد نمایشگر های قرمز و سبز بر روی این گیت بازویی نصب شده است .

کیت بازویی سری 602 در شرایط استاندارد قابلیت عملکرد در بازه دمایی 20- درجه سانتیگراد تا 68+ درجه سانتیگراد را دارا میباشد ولیکن میتوان برای محیط های سردسیر تا حد اکثر 50- درجه سانتیگراد سیستم را به هیتر مخصوص تجهیز کرد .

اگر چه این سیستم برای محیط های داخلی طراحی شده است ولیکن برای بهره برداری در محیط هایی همچون استخر ها و یا محیط های شرجی با رطوبت 95% غیر اشباع سیستم میتواند به کار خود ادامه دهد .

مدار فرمان پیش فرض سری گیت بازویی 602 بصورت آنالوگ میباشد که فرامین ورودی و خروجی را بصورت فرامین لحظه ای دریافت و ارسال میدارد ولیکن این امکان وجود دارد برای اتصال به شبکه های خاص کنترل تردد از مدار فرمان دیجیتال با کانکتور های ( RS232  ,   RS485  ,  TCP/IP  ) بهره جست .

حالت استاندارد این گیت نفر برای تردد دو جهت با فشار بدن میباشد به این صورت که پس از تشخیص حرکت قفل بازو ها آزاد شده و با حرکت فرد بازو ها برای یک تردد حرکت میکنند و مجدد قفل میشود . میتوان این سیستم را در حالت انتخابی به موتور الکتریکی نیز تجهیز کرد که پس از دریافت فرمان از سوی تجهیزات کنترل تردد موتور بازو را برای یک سیکل کاری 120 درجه برای عبور یک نفر بحرکت در خواهد آورد .

جهت ایجاد فیدبک یا کاربری های مونیتورینگ این سیستم پس از هر مرحله حرکت یک تحریک ایجاد میکند که برای سناریو نویسی در خانه های هوشمند و یا کنترل تردد سفارشی بکار میرود .

در شرایط اضطراری بازوی گیت در محل اتصال به بدنه خم شده و مسیر را برای تردد باز میکند و البته این انتخاب نیز ر زمان تهیه امکان پذیر است که قفل مرکزی خلاص شده و بازوی گیت در شرایط آزاد حول محور خود دوران کند .

سیسم قابلیت 90 مانور را در دقیقه دارا میباشد که در حالت تئوری میتوان گفت 90 تردد در دقیقه مقدور میباشد ولیکن در شرایط عملیاتی 25 تردد در دقیقه برای سری 602 ثبت شده است .

تنوع گیت تردد سری 700

این گیت میله ای در چهار مدل طراحی شده است

 • گیت بازویی تک جهته کلاسیک :

سری گیت نفر 700E یک سازه ایستا با بازوی گردان در یک سمت

 • گیت بازویی دو جهته کلاسیک :

سری گیت نفر 700D یک سازه ایستا که در دو سمت آن بازوی دوار وجود دارد و در اصل یک سازه دو گیت را ایجاد میکند

 • گیت بازویی تک جهته ارتقاع یافته :

سری گیت نفر 700R یک سازه ایستا با بازوی گردان که نسبت به سری 700E از طراحی شکیل تری برخوردار میباشد و در بدنه آن از زوایای گرد شده تری استفاده شده و از حالت کاملا صنعتی به سمت مدرن تغییر ظاهر پیدا کرده است .

 • گیت بازویی تک جهته مدرن  :

سری گیت نفر 702R یک سازه ایستا با بازوی گردان که کاملا دستخوش تغییرات بنیادی در ظاهر سیستم شده و با تغییر در المان های هشدار و با نور پردازی ویژه یا محصول مناسب برای محیط های خاص معماری ایجاد شده است البته مدار فرمان این سیستم نیز دستخوش تغییرات فراوانی شده است .

ابعاد و شرایط ظاهری این گیت بازویی نصب آن را در محیط های محدود سخت میکند و معمولا برای ورودی های عریض پیشنهاد میشود .
میتوان از گیت میله ای برای عبور دو جهته بهره جست ولیکن طراحی قفل این سیستم بصورتی است که کنترل تک جهته را میسر میکند و همچنین با هدف بهره برداری بهینه از این نوع گیت کنترل تردد ، باید مسیر های ورودی را از خروجی تفکیک کرد تا هم سیستم کنترل تردد با راندمان بهتری کار کند و هم از ازدحام در مسیر تردد کاسته شود .

 

این سیستم گیت بازویی برای اداراتی و سازمان های دولتی ، شهرداری ها ، باشگاه ها ، دانشگاه ها ، بیمارستانها ، ورزشگاه ها ، کارخانجات بزرک ، پتروشیمی ها و … مناسب میباشد .

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

ویژگی های گیت بازویی

 • مجهز به مدار فرمان دیجیتال !
 • قابلیت اتصال به انواع تجهیزات کنترل تردد !
 • قابلیت اتصال به تجهیزات هوشمند سازی و اعلام در مجموعه ها !
 • مقاومت بالا در برابر ازدحام و فشار کاری از نظر حجم تردد در ساعات پیک تردد !
 • قابلیت اتصال به باطری پشتیبان جهت عملکرد در زمان قطع برق در بازه زمانی بلند مدت !
 • بدنه استیل ضد خش به همراه چراغ و علائم تردد و هشدار داخلی جهت اعلام تردد غیر مجاز !
 • امکان اتصال به قفل آزاد کن بازو جهت عدم ممانعت تردد در مواقع خطر ، حریق و زلزله برای تردد سریع !
 • این گیت بازویی با ضخامت کم برای نصب در محیط های ورودی کم عرض بهترین پیشنهاد سناریو حفاظت پیرامونی است !
 • پشتیبانی این محصول در ایران توسظ کلیه شعب و نممایندگی های البرز صنعت صورت می گیرد !


سایز ها