نماینده انحصاری ROLLING CENTER

  • برند : رولینگ سنتر
  • محصول : ایتالیا
  • اخذ نمایندگی :

بیش از 40 سال پیش کمپانی رولینگ سنتر به عنوان یک واحد صنعتی شروع به کار کرد این کمپانی با بهره گیری از تکنولوی روز آن زمان با تولید قطعات مکانیکی و چرخ های صنعتی سهم خوبی از بازار صنعتی ایتالیا و اروگا را متوجه خود کرد . به تمرکز فعالیت بر ایجاد نوآوری در صنعت پرخ ها این شرکت همواره پیشگام بوده است و مدعی بزرگترین شبکه فروش در قاره آمریکا و اروپا میباش که از آمریکا تا خاور دور بازار هایی را ایجاد نموده است که به دلیل کیفیت محصولات تولیدی کم رقیب میباشد .


نماینده انحصاری FITEM

  • برند : فیتم
  • محصول : ایتالیا
  • اخذ نمایندگی :

کمپانی فیتم ایتالیا یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان موتور های تبولار ( موتور لوله ای کرکره ) در شمال اروپا به شمار میرود که به دلیل کیفیت بالای محصولات به عنوان یک برند موتور کرکره در اروپا شناخته شده است . این کمپانی با تولید موتور های تبولار از 50نیوتن تا 3600 نیوتون متنوع ترین پکیج موتور تبولار را در میان رقبا دارا میباشد که شرکت البرز صنعت با شناسایی نیار بازار اتوماسیون این بر روی این محصولات و با زایزنی های بسیار موفق به اخد نمایندگی انحصاری این برند تجاری شد .


نماینده انحصاری BFT

  • برند : BFT
  • محصول : ایتالیا
  • اخذ نمایندگی :

البرزصنعت به عنوان نماینده انحصاری BFT ایتالیا از سال …… در ایران میباشد که کماکان در این مهم ایفای نقش میکند .
درباره کمپانی BFT ایتالیا : کمپانی بی.اف.تی در سال 1981 در ویچنزا ایتالیا تاسیس شد و با اراده محصولات متنوع درب برقی کار را شروع کرد در گذر زمان یک سال پس از تاسیس یک محصول جدید جک بازویی برقی توسط این شرکت رونمایی شد . در سال 1984 یک محصول برای درب های ریلی یا درب کشویی برقی با نام LEM از سوی این کمپانی معرفی شد که از استقبال بالایی برخوردار بود . در سال 1992 با بهره گیری از تکنولوژی الکترو هیدرولیک محصول جدیدی به عنوان جک کف گرد برای درب های ریموتی لولایی به ثبت رسید . در سال 1994 اولین محصول درب اتوماتیک شیشه ای BFT به بازار اروپا وارد شد که این یک تحول بزرگ در تکمیل سبد کالایی این کمپانی بود .
از سال 1996 کمپانی BFT با تغییر اشل کاری و رویگرد توسعه بازار شروع به فعالیت کرد که با تغییر محل کاری همراه بود و ایجاد انبار بزرگتر برای سرویس دهی بهتر . این روند در سال 2002 با ایجاد شعبه آلمان همراه بود سال بعد ( 2003) شعبه فرانسه و این روند در سالهای بعد بریتانیا ، اسپانیا ، آمریکا و ….. را در بر داشت که امروزه این ابر کمپانی با ادعای 20 شعبه و 530 نماینده در جهان پیش تاز ارائه محصولات اتوماسیون میباشد .