نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

تکنولوژی های استفاده شده

U-link

این تکنولوژی یک پلت‌فرم ارتباطی مجزا برای انواع گیرنده‌ها و مدارات کنترل میباشد. در محصولات نوآورانه کمپانی BFT ایتالیا ما شاهد راهکار های ارتباطی ایمن و برپایه امواج رادیویی میباشیم که در کنار اتصال سریع تجهیزات به یکدیگر مکان یکپارچه سازی تجهیزات اتوماسیون را فراهم ساخته است .
کروه فنی و مهندسی البرز صنعت مبنا با در اختیار گرفتن تکنولوژی U-link بستر ایمن و قابل اعتمادی را برای ایجاد یک شبکه اتوماسیون مشتمل بر درب های اتوماتیک ، دوربین های مدار بسته و راهبند های ایمنی فراهم ساخته است.


U-SDK

امروزه تنوع محصولات اتوماسیون و الزام بهره مندی از تکنواوژی خانه های هوشمند برای زندگی های شهری و در حال توسعه گسترش یافته است. گروه البرز صنعت  از طریق تکنولوژی  U-SDK، با نام ادغام‌کننده‌ سیستم‌های اتوماسیون این امکان را فراهم ساخته است تا ارتباط بین تجهیزات مختلف خانه های هوشمند به دور از تفاوت برندی ایجاد نماید و عملاً در هر نوع بستری  می‌توانند بین سیستم‌های اتوماسیون خانگی یک شبکه U-Link، ایجاد نماید و در بستر رادیویی به کنترل تجهیزات بپردازد .این تکنولوژی که توسط کمپانی BFT ایتالیا پایه ریزی شد توسط نماینده انحصاری bft در ایران بومی سازی شد و در قالب یک نرم افزار فرمان‌های ارتباطی و کنترلی  را به زبان U-Link ترجمه می‌کند.

 


U-Control

تکنولوژی نوین برای سهولت کاربران در کنترل تجهیزات خانه های هوشمند. این تکنولوژی به وسیله Bft برای کنترل اتوماسیون خانه شما از طریق تلفن های هوشمند یا تبلت و هر نوع گجت با سیستم عامل اندروید و IOS از هر کجا که هستید، ایجاد شده است.
با توسعه این نرم افزار توسط واحد IT گروه البرز صنعت  نصب و استفاده از این اپلیکیشن برای فارسی زبانان ساده گردیده. ما بر آنیم که، یک محصول تنها زمانی یک راهکار است که زندگی را ساده کند. از این رو محصولی را توسعه دادیم  که نه تنها با همه محصولات U-Link از کمپانی Bft ارتباط بر قرار کند ، بلکه با محصولات شرکت های دیگر نیز سازگاری داشته باشد .

 


U-BASE

اجرای درب های اتوماتیک و کرکره های برقی و راهبند های اتوماتیک و …… که هر کدام مدار فرمان ویژه خود را دارند و متقابلاً از تنظیمات ویژه ای برخوردار میباشند الزامی را بوجود آورد که نرم افزار جامعی برای کنترل و تنظیمات یکپارچه تجهیزات bft ایجاد شود .
نرم‌افزار U-Base که با توجه به نیازهای ویژه نصب‌کننده برای مدیریت آسان و تعمیرونگهداری سیستم‌ها طراحی شده است، یک رابط کاربری فوری و بصری ارایه نماید. این نرم افزار بطور آنلاین قابلیت تنظیم متغیر ها و پارامتر های مدار های کنترلی را دارا است و حتی بطور آفلاین میتواند به ذخیره سازی داده ها بپردازد . جهت اتصال این سیستم باید مدارات کنترل از بستر ارتباطی استانداردی تبعیت کنند .

 


U-BASE CLOUD

این سرویس که در توسعه تکنولوژی U-BASE عرضه شد تنظیمات را در بستر اینترنت برای مدارات کنترل فراهم ساخت که کنترل کلیه ادوات و تجهیزات را در خانه های هوشمند تا درب های برقی و دوربین های مدار بسته را فراهم می سازد
برخورداری از این سرویس برای محصولاتی با بستر U-Base پیشنهاد می شود و بهره مندی از این تکنولوژی نیاز به عرض یابی اولیه طرح اتوماسیون بوسیله کارشناسان شرکت البرز صنعت نماینده انحصاری محصولات bft در ایران میباشد .

 


BLU ENTRY

تکنولوژی دیگری برای اسمارت فون ها یا گوشی های هوشمند که با سیگنال بلوتوث به سادگی و با بالا ترین امنیت ممکن تردد از انواع درب های اتوماتیک و درب های برقی را انجام دهید .
این تکنولوژی که مشتمل بر تجهیزات الکترونیکی و نرم افزار مخصوصی میباشد پیکر بندی اتوماسیونی بی نقص را فرام میسازد .

 


MAGISTRO

این تکنولوژی در قالب یک نرم افزار جامع ارائه میگردد .magistro برای مدیریت سریع و بصری کل سیستم اتوماسیون خانگی ( خانه هوشمند ) از خانه یا از راه دور استفاده طراحی و ارائه شده است.
فن‌آوری پیش‌رفته‌ای که در Magistro Brain ترکیب شده است، متمرکز‌کننده‌ای است که تمام ماژول‌های متصل به سیستم را کنترل می‌کند و شما کنترل دما ، کنترل میزان نور و روشنایی و کنترل فعال کردن تجهیزات الکترونیکی و کنترل پرده های برقی و …. را از طریق گوشی همراه خود خواهید داشت .