نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا

تکنولوژی های استفاده شده

U link

U-link

این تکنولوژی یک پلت‌فرم ارتباطی مجزا برای انواع گیرنده‌ها و مدارات کنترل می‌باشد. در محصولات نوآورانه کمپانی BFT ایتالیا ما شاهد راهکارهای ارتباطی ایمن و برپایه امواج رادیویی می‌باشیم که در کنار اتصال سریع تجهیزات به یکدیگر امکان یکپارچه سازی تجهیزات اتوماسیون را فراهم ساخته است.
گروه فنی و مهندسی البرز صنعت مبنا با در اختیار گرفتن تکنولوژی U-link بستر ایمن و قابل اعتمادی را برای ایجاد یک شبکه اتوماسیون مشتمل بر درب‌های اتوماتیک، دوربین‌های مداربسته و راهبندهای ایمنی فراهم ساخته است.


U SDK

U-SDK

امروزه تنوع محصولات اتوماسیون و الزام بهره مندی از تکنواوژی خانه‌های هوشمند برای زندگی‌های شهری و در حال توسعه گسترش یافته است. گروه البرز صنعت از طریق تکنولوژی U-SDK، با نام ادغام‌کننده‌ سیستم‌های اتوماسیون این امکان را فراهم ساخته است تا ارتباط بین تجهیزات مختلف خانه‌های هوشمند به دور از تفاوت برندی ایجاد نماید. عملاً در هر نوع بستری می‌توانند بین سیستم‌های اتوماسیون خانگی یک شبکه U-Link، ایجاد نماید و در بستر رادیویی به کنترل تجهیزات بپردازد. این تکنولوژی که توسط کمپانی BFT ایتالیا پایه ریزی شد توسط نماینده انحصاری bft در ایران بومی سازی گردید و در قالب یک نرم افزار فرمان‌های ارتباطی و کنترلی را به زبان U-Link ترجمه می‌کند.

 


U Control

U-Control

تکنولوژی نوین برای سهولت کاربران در کنترل تجهیزات خانه‌های هوشمند. این تکنولوژی به وسیله Bft برای کنترل اتوماسیون خانه شما از طریق تلفن‌های هوشمند یا تبلت و هر نوع گجت با سیستم عامل اندروید و IOS از هر کجا که هستید، ایجاد شده است.
با توسعه این نرم افزار توسط واحد IT گروه البرز صنعت نصب و استفاده از این اپلیکیشن برای فارسی زبانان ساده گردیده است. ما بر آنیم که، یک محصول تنها زمانی یک راهکار است که زندگی را ساده کند. از این رو محصولی را توسعه دادیم که نه تنها با همه محصولات U-Link از کمپانی Bft ارتباط برقرار کند، بلکه با محصولات شرکت‌های دیگر نیز سازگاری داشته باشد.

 


U BASE

U-BASE

اجرای درب‌های اتوماتیک و کرکره‌های برقی و راهبند‌های اتوماتیک و … که هر کدام مدار فرمان ویژه خود را دارند و متقابلاً از تنظیمات ویژه ای برخوردار می‌باشند الزامی را به وجود آورد که نرم افزار جامعی برای کنترل و تنظیمات یکپارچه تجهیزات bft ایجاد شود.
نرم‌افزار U-Base که با توجه به نیازهای ویژه نصب‌کننده برای مدیریت آسان و تعمیر و نگهداری سیستم‌ها طراحی شده است، یک رابط کاربری فوری و بصری ارایه نماید. این نرم افزار به طور آنلاین قابلیت تنظیم متغیرها و پارامترهای مدارهای کنترلی را دارا است و حتی به طور آفلاین می‌تواند به ذخیره سازی داده‌ها بپردازد. جهت اتصال این سیستم باید مدارات کنترل از بستر ارتباطی استانداردی تبعیت کنند.

 


U BASE CLOUD

U-BASE CLOUD

این سرویس که در توسعه تکنولوژی U-BASE عرضه شد تنظیمات را در بستر اینترنت برای مدارات کنترل فراهم ساخت که کنترل کلیه ادوات و تجهیزات را در خانه‌های هوشمند تا درب‌های برقی و دوربین‌های مدار بسته را فراهم می‌سازد.
برخورداری از این سرویس برای محصولاتی با بستر U-Base پیشنهاد می‌شود. بهره مندی از این تکنولوژی نیاز به ارزیابی اولیه طرح اتوماسیون به وسیله کارشناسان شرکت البرز صنعت نماینده انحصاری محصولات bft در ایران دارد.

 


BLU ENTRY

BLU ENTRY

تکنولوژی دیگری برای اسمارت فون‌ها یا گوشی‌های هوشمند BLU ENTRY است. این تکنولوژی با سیگنال بلوتوث به سادگی و با بالاترین امنیت ممکن تردد کار می‌کند.
این تکنولوژی که مشتمل بر تجهیزات الکترونیکی و نرم افزار مخصوصی می‌باشد، پیکربندی اتوماسیونی بی نقص را فرام می‌سازد.

 


MAGISTRO

MAGISTRO

این تکنولوژی در قالب یک نرم افزار جامع ارائه می‌گردد. magistro برای مدیریت سریع و بصری کل سیستم اتوماسیون خانگی (خانه هوشمند) از خانه یا از راه دور طراحی و ارائه شده است.
فناوری پیش‌رفته‌ای که در Magistro Brain ترکیب شده است، متمرکز‌کننده‌ای است که تمام ماژول‌های متصل به سیستم را کنترل می‌کند و شما کنترل دما، کنترل میزان نور و روشنایی و کنترل فعال کردن تجهیزات الکترونیکی و کنترل پرده های برقی و …. را از طریق گوشی همراه خود خواهید داشت.

 

امتیاز دهید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.