گارانتی

این صفحه از وب سایت جهت پیگیری شرایط گارانتی محصولات خریداری شده فعال شده است . با ورود شماره هلوگرام و شماره سریال سیستم در کادر زیر میتوانید از وضعیت گارانتی محصول خود مطلع شوید .شرایط عمومی تعهدات گارانتی محصولات البرز صنعت :

تمامی کالاهای شرکت البرز صنعت دارای کارت گارانتی مخصوصی می باشند ، دقت فرمایید کارت گارانتی را از فروشنده دریافت نمایید .

 • به منظور استفاده از خدمات گارانتی، ارائه کارت گارانتی الزامی می باشد و این کارت ها بدون مدت اعتبار و مشخصات و شماره سریال کالا ، اطلاعات خریدار و فروشنده فاقد اعتبار است.
 • خدمات گارانتی فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی نمی شود.
 • انتقال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتی به مرکز خدمات و برگشت آن برعهده خریدار است و دستگاه باید در کارتن و بسته بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی گردد.
 • چنانچه تعمیر دستگاه در طول مدت گارانتی میسر نباشد، دستگاه معیوب با دستگاه سالم مشابه تعویض می گردد و مبلغ اختلاف قیمت احتمالی دریافت / پرداخت خواهد شد.
 • در صورت نیاز به واردات قطعات از خارج از کشور جهت تعمیر، با توجه به محدودیت های واردات ، امکان افزایش زمان تعمیر یا تعویض وجود خواهد داشت.
 • تعهدات شرکت محدود به موارد مندرج در ضمانت نامه بوده و ایفای سایر تعهدات تولید کننده اصلی کالا و یا سایر فروشندگان کالا منوط به بررسی و تعیین هزینه خواهد بود.
 • چنانچه پس از بررسی و تست فنی ، کارشناسان شرکت مورد خرابی کالا را خارج از شرایط گارانتی تشخیص دهند ، کارت گارانتی باطل و کالا به صاحب آن عودت داده می شود و فقط در صورت امکان ، با اخذ هزینه تعمیر می گردد .
 • خریدار با دریافت کارت ضمانت که در آن مشخصات کالا، تاریخ شروع و مدت گارانتی درج شده و ملصق به هولوگرام می باشد، شرایط آن را پذیرفته و کالا را با ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است.
 • توجه فرمایید در کارت های گارانتی ، نسخه مربوط به شرکت حتما به آدرس درج شده پشت آن ارسال شود در غیر این صورت تاریخ شروع گارانتی تاریخ خروج کالا از کارخانه خواهد بود .
موارد ابطال گارانتی :
 • دستگاهی که کارت گارانتی ، بر چسب هولوگرام یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال دستگاه مطابقت ندارد شامل گارانتی نمی باشد.
 • ضمانت دستگاه، محدود به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه, آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا عیوب مربوط به استفاده در محیط های آلوده و پر گردوغبار ، تغییر در قطعات ، قطع و وصل اتصالات در حین روشن بودن دستگاه ،صدمات حین عمل, بکارگیری آداپتورهای متفرقه ،استفاده نادرست (عدم رعایت شرایط مندرج در دستورالعمل نگهداری و کارکرد)، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز نمی باشد.
 • صدماتی همچون شکستگی و یا اثرات هرگونه ضربه برروی دستگاه که هنگام انتقال توسط پست ، پیک ،شرکت های حمل و نقل و.... پدید آید حتی اگر دستگاه قبل از ارسال کاملا سالم بوده باشد، آن را از شرایط گارانتی خارج خواهد ساخت.
 • شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات ذخیره شده در دستگاه ها قبل از دریافت و یا در مراحل تعمیر و جایگزینی ندارد. لذا پیشنهاد می شود همواره و بخصوص پیش از ارسال دستگاه به مرکز از تمامی اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه نمایید . ( این نکته برای تجهیزات نضارت پیرامونی و کنترل تردد الزامی است )

کلیه کالاهای خریداری شده پس از اتمام گارانتی به مدت 5 سال دارای خدمات پس از فروش میباشند و در صورت عدم وجود کالا ، در صورت صلاحدید شرکت و موافقت خریدار از نظر هزینه با کالای جایگزین یا مدل بالاتر دستگاه تعویض خواهد شد.

توجه توجه :

توضیحات برگه و کارت گارانتی و راهنمای استفاده از سیستم را کاملا مطالعه فرمایید