نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
جک پارکینگی E5

جک پارکینگی E5

جک پارکینگی E5 هنگامی که كه درب در گوشه ستون با تفاوت عمق تا 20سانتيـمتر باشد به خاطر وجود داشتن دو مفصل و دو بازوی مجزا درب را از داخل عمق ستون به سمت بیرون فرستاده می‌شود. در زمان‌هایی که ضخامت ستون یا فاصله درب به دیوار هر حدود 10 سانتیمتر باشد تنها جک برقی که قابلیت نصب دارد، جک بازویی E5 خواهد بود. برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

جک پارکینگی E5

جک برقی E5 یک محصول کاملاً تخصصی برای درب های کم عرض می‌باشد! جک پارکینگی E5 برای درهای لولایی با پهنای 1.5 الی 1.8 متر و وزن کلی هر کدام 200 کیلوگرم، مدل سازی شده است. سری جک 24 ولت برقی E5 از از یک مدل 230 ولت تشکیل شده است که با دگرگونی در بازوی مکانیکی، کاربری متفاوتی اعمال می‌کند.

جک پا ملخی E5 کمپانی BFT ایتالیا خصوصیت منحصربه فرد همیشگی خلاص کن را دارد که علاوه بر حرکت با برق در زمان قطع برق با فشار دست نیز می‌تواند باز شود.  این ویژگی برای درب‌های اتوماتیکی که قابلیت دسترسی به جک در زمان قطع برق را ندارند مناسب است. برد کنترل دیجیتال با توانایی تنظیم سرعت و شتاب، به صورت دو سرعته و ترمز در آخر مسیر این جک bft برقی قابلیت نصب به آیفون تصویری و لوازم مختلف فرمان را شامل می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)

تجهیزات جک بازویی E5

 1. جک پارکینگی E5 فقط به شکل بازویی دو مفصل 180 درجه و بازو کشویی استفاده می‌شود.
 2. گیربکس مرکب طراحی شده برای این نوع از جک بازویی، قدرت بالایی را ایجاد می‌کند که به شکل مکانیکی قابلیت افزایش و کاهش دارد.
 3. این جک پارکینگی کوچکترین جک برقی در سری محصولات اتوماسیون به شمار می‌رود.
 4. بدنه این نوع جک پا ملخی برقی از جنس آلومینیوم با ضریب نفوذ پذیری بالا یک محصول ایمن را به وجود آورده است.
 5. درب اتوماتیک یا درب برقی دارای جک پارکینگ E5 از ضمانت 3 ساله کمپانی البرز صنعت مبنا بهره مند است.

کاربرد جک پا ملخی E5

کاربری جک پا ملخی E5 در دیه بندی مسکونی قرار می‌گیرد و برای درب‌های لولایی با پهنای 1.8 متر و وزن 200 کیلو گرم قابلیت استفاده دارد. این دسته از جک برقی (جک پارگینگی) ضرورتا نیازمند نصب قفل برقی است که علاوه بر افزایش ایمنی از انتقال تنش‌های احتمالی درب به جک بازویی نیز.

این درب برقی برای مجموعه های مسکونی کم تردد یا درب های عابر پیاده و یا درب‌های پارکینگی که مشترک با درب عابر پیاده هم می‌باشد مناسب است. جک پارکینگی E5 یک محصول کاملا تخصصی است که توسط کارشناسان قابل توصیه است.

جک bft مدل E5

با در نظر داشتن تنوع بالای محصولات مرتبط با جک bft مدل E5 و رقابت برندهای متفاوت با یکدیگر اگر قصد خریدن جک اتوماتیک را دارید و محدودیت در فضای نصب دارید، مدل (E5) بسیار مناسب است.

کمپانی بی.اف.تی یکی از با سابقه ترین کمپانی‌های تولید جک برقی، جک بازویی و درب اتوماتیک در اروپا محسوب می‌شود. محصول E5 یک جک پارکینگی مینیاتوری به منظور ایجاد درب جکی برای ورودی‌های کوچک است. مدار فرمان این جک برقی پارکینگ BFT یکی از قدرتمندترین کنترل بردهای موجود درب بازویی در سری 230 ولت است.

تنوع توانایی‌های قابل تنظیم یک نصب استاندارد را فراهم می‌سازد و کاربری درب برقی (درب بازویی، درب اتوماتیک لولایی پارکینگ ) را برای کاربران سهل و ایمن می‌سازد. اگرچه این جک پارکینگی از الکتروموتور 230 ولت برخوردار است که محدودیت در ترددهای بالا دارد ولی محاسن زیادی را برای کاربران به همراه دارد که استفاده از این سیستم را بسیار افزایش داده است.

توانایی برگشت پذیری که ویژگی مکانیکی تردد عابرین پیاده را امکان پذیر می‌کند. کم حجم بودن که نصب را در هر فضایی میسرمی‌سازد. بهره مندی از گیربکس مرکب با توانایی تنظیم قدرت، ریموت کنترل 433 مگاهرتز با قابلیت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری و گارانتی طولانی مدت از خصیصه‌های قابل توجه این جک برقی خودکار است.

درضمن بهتر است برای نصب جک پارکینگی BFT سری E از کارشناسان نصب همین جک بهره ببرید تا از امکانات متعدد سیستم بهره مند شوید. پکیج درب بازویی سری E توانایی‌های متنوعی دارد که برای فعال کردن آن مجریان دوره دیده شرکت البرزصنعت مبنا آموزش‌های لازم را دیده اند.

درب برقی 230 ولت به خاطر قدرت از مرسوم ترین محصولات درب برقی در میان طرفداران آن محسوب می‌شود. درب بازویی 230 ولت از گوناگونی بالایی در تنظیمات بهره مند است. همین امر مجری نصب و حتی مشتری را میسر می‌کند هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب انجام دهد.
جک پارکینگی E5 توانایی انتقال دربی با حداکثر وزن مجموع 200 کیلوگرم با پهنای کلی 1.8 متر را دارا می‌باشد. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه 22 ثانیه است. ولتاژ 230 و جریان 200وات این جک بازویی را در دسته محصولات با مصرف کم قرار می‌دهد.

 

نام محصول جک پارکینگیE5
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب200 کیلو در مجموع دو لنگه درب
حداکثر عرض درب1.8 متر عرض مفید تردد
ولتاژ ورودی موتور جک پارکینگی230 ولت
عملکرد در زمان قطع برقتوسط UPS / خلاص اتوماتیک
نوع گیربکس جک برقیبدون نیاز به خلاص کننده
تعداد کارکرد روزانه700 بار در 24 ساعت
تجهیزات ایمنی درب برقیمدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک برقیخلاص اتوماتیک ، ابعاد کم  ، حرکت درب از اعماق ستون ، زاویه باز شوندگی
زاویه استاندارد باز شو درب برقی130 درجه
سرعت باز شوندگی درب برقی22 ثانیه
گارنتی شرکتی ( البرز صنعت )3 الی 5 سال
متعلقات همراه جک2 عدد بازوو جک – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

جک پا ملخی E5 –N

این مجموعه جک پا ملخی با ولتاژ 230 ولت و گیربکس مرکب با بیشترین توان جابجایی برای درب لولایی اتوماتیک به وزن 200 کیلو را دارا است. این گونه جک برقی مجهز به دو بازوی مجزا با دو مجور دوران که درب را از اعماق ستون به بیرون حرکت دهد. این سیستم با ضریب نفوذپذیری 44 ( IP44 ) در بازه دمایی 60+ الی 20- درجه سانتیگراد با بیشترین بازده و کارایی کار می‌کند.

جک بازویی E5 –120

این گروه جک بازویی با ولتاژ 230 ولت و گیربکس مرکب با حداکثر توان در حرکت دادن درب لولایی اتوماتیک به وزن 200 کیلو را دارد. این نوع مجهز به یک بازوی کشویی که برای درب‌های در یک سطح که هنگام باز شدن بدون فاصله به دیوار یا یک مانع می‌رسند. این سیستم با ضریب نفوذپذیری 44 ( IP44 ) در بازه دمایی 60+ الی 20- درجه سانتیگراد با حداکثر راندمان کار می‌کند.

مدار فرمان درب اتوماتیک BFT ایتالیا

برد جک اتوماتیک BFT ، جهت کنترل درب پارکینگ دو لنگه یا درب پارکینگ تک لنگه با ولتاژ 230 ولت متناسب با استانداردهای اروپایی و بالاترین کیفیت ساخت، ایجاد گردیده است. مدار فرمان جک پارکینگی این کمپانی علاوه بر عملکرد با ریموت کنترل فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 توانایی وصل شدن به گیرنده‌های رادیویی غیر فابریک را نیز دارا  است.
برد تجهیز شده به کانکتور تحریک به صورت دستی است که توانایی اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را ایجاد می‎‌نماید. این اتصال به جهت این است که در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، به وسیله تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، درب را باز نماید.

روی بیشتر مدار فرمان‌های BFT یک نمایشگر دیجیتالی قرار گرفته که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت و تنظیمات جزئی  را بسار راحت تر کرده است. در برخی پارکینگ‌ها شرایط ناهماهنگ درب‌ها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را بسیار مشکل می‌کند. کمپانی بی.اف.تی ایتالیا برای برطرف کردن این مشکل، در مدار فرمان‌های خود امکان برنامه ریزی جداگانه پارامترهای هر یک از جک‌های برقی متصل شده بر روی درب را فراهم ساخته است.

این مدار کنترل‌های این توانایی خودکار بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم را دارد. یک قابلیت مخصوص دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو است که با فعال شدن این خصوصیت پس از خروج خودرو از بین درب برقی درب اتوماتیک شروع به بسته شدن می‌نماید.

 

واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان است !

خصوصیات دربازکن E5

دربازکن E5 ایتالیا که برای درب برقی غیر نرمال است، توصیه می گردد. سابقه حضور این دسته جک پارکینگی به بیش از 10 سال در بازار ایران می‌رسد که البته در این مدت تحولاتی در قطعات داخلی داشته و این محصول را به یک جک بازویی بی نقص مبدل ساخته است.

برای بهبود شرایط بهره برداری از این درب اتوماتیک لولایی بهتر است از قفل برقی یا قفل الکتریکی استفاده شود. در آماده سازی پکیج این جک پارکینگی کاربردی تر است از مدار فرمان Rigel-6 بهره ببرید تا توانایی‌های مختلفی را در بهره برداری بخدمت بگیرید.

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

مشخصات جک bft E5

برد جک bft 230 ولت ALCOR مدار فرمان پیش فرض این جک بازویی است ولی توصیه برای استفاده از مدار فرمان RIGEL-6 کنترل برد دو لنگه و تک لنگه پیشرفته برای جک پارکینگی BFT است. این نوع جک کاملترین برد دیجیتال در بازار درب پارکینگ را دارد. نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطاهای احتمالی جک‌های برقی.

 • تنظیمات با دقت بسیار بالای دهم ثانیه و توانایی تنظیم عملکردهای متنوع در خروجی‌های مدار فرمان.
 • توانایی نصب قفل برقی، روشنایی پارکینگ، عملگر شرایط اضطراری.
 • توانایی تمیز کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت معرفی شده برای درب‌های اتوماتیک پارکینگ.
 • ورودی فرمان خارجی دولنگه و تک لنگه توسط تجهیزات جانبی.
 • رمز گذاری برای مجریان نصب و عدم تغییر تنظیمات اولیه.
 • توانایی در نظر گرفتن سه سرعت برای هر لنگه درب برقی به صورت جداگانه.
 • حفاظت ولتاژ خروجی در مقابل اتصال کوتاه و ارائه پیام خطا بر روی صفحه نمایش برد کنترل.
 • قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی هر جک برقی بطور مجزا.
 • قابلیت تنظیم عملکرد اتوماتیک دو لنگه و تک لنگه برای درب با فعال کرد یک پارامتر در برد کنترل مرکزی سری RIGEL از کمپانی BFT ایتالیا.


سوالات متداول جک بی اف تی E5

در ادامه سوالات متداول مربوط به محصول جک بازویی E5 را پاسخگو خواهیم بود.

قیمت جک پارکینگی E5؟

برای مشاوره و دریافت قیمت جک برقی E5 با البزر صنعت مبنا تماس بگیرید.

خرید جک بازویی E5؟

برای خرید جک 24 ولت E5 با مشاورین البرز صنعت مبنا تماس بگیرید.

جداول
مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک450 کیلوگرم3 الی 5 متر( با قفل برقی )95 تردد در روزBFT / ایتالیاPHOBOS
3 سالالکترومکانیک500 کیلوگرم4 الی 5 متر( با قفل برقی )118 تردد در روزBFT / ایتالیاKUSTOS
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم1.8 متر( با قفل برقی )75 تردد در روزBFT / ایتالیاE5
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم2 متر( با قفل برقی )110 تردد در روزBFT / ایتالیاVIRGO
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم4 الی 5  متر( با قفل برقی )148 تردد در روزBFT / ایتالیاIGEA
3 سالالکترومکانیک300 الی 800 کیلوگرم4 الی7  متر( با قفل برقی )84 الی 120 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاELI
3 سالهیدرولیک300 الی 800 کیلوگرم3 الی5  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاLUX
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاP
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاSUB
سایز ها