نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
جک پارکینگی E5

جک پارکینگی E5

جک پارکینگی E5 در زمانی که كه درب در كنار ستون با اختلاف عمق تا 20سانتيـمتر باشد به دلیل وجود دو مفصل و دو بازوی مجزا درب را از داخل عمق ستون به سمت بیرون هدایت می کند. در مواقعی که ضخامت ستون یا فاصله درب به دیوار هر حدود 10 سانتیمتر باشد تنها جک برقی قابل نصب جک پارکینگی E5 خواهد بود.

جک پارکینگی E5

جک پارکینگی E5 یک محصول کاملاً تخصصی برای درب های کم عرض می باشد! جک پارکینگی E5 برای درب های لولایی با عرض 1.5 الی 1.8 متر و وزن هر کلی 200 کیلوگرم طراحی شده است. سری جک برقی E5 از از یک مدل 230 ولت تشکیل شده است که با تغییر در بازوی مکانیکی کاربری مختلفی خواهد داشت.

بازویی E کمپانی BFT ایتالیا ویژگی منحصربه فرد دائما خلاص را دارد که علاوه بر حرکت با برق در زمان قطع برق با فشار دست باز می شود. این ویژگی برای درب های اتوماتیکی که قابلیت دسترسی به جک زمان قطع برق نیست مناسب است. برد کنترل دیجیتال با قابلیت تنظیم سرعت، شتاب، دو سرعته و ترمز انتهای مسیر این جک برقی قابلیت نصب به آیفون تصویری و تجهیزات مختلف فرمان را دارا است.

تجهیزات جک پارکینگی E5

 1. جک پارکینگی E5 فقط در تیپ بازویی دو مفصل 180 درجه و بازو کشویی عرضه می گردد.
 2. گیربکس مرکب طراحی شده برای این نوع از جک برقی ، قدرت بالایی را ایجاد میکند که بطور مکانیکی قابل افزایش و کاهش است.
 3. این جک پارکینگی کوچکترین جک برقی در سری محصولات اتوماسیون بشمار می رود.
 4. بدنده این نوع جک برقی از جنس آلومینیوم با ضریب نفوذ پذیری بالا یک محصول ایمن را ایجاد کرده است.
 5. درب اتوماتیک یا درب برقی مجهز به جک پارکینگ E5 از گارانتی 3 ساله شرکت البرز صنعت مبنا برخوردار است.

کاربرد جک پارکینگی E5

کاربری جک پارکینگی E5 در رده بندی مسکونی میباشد و برای درب های لولایی با عرض 1.8 متر و وزن 200 کیلو گرم قابل پیشنهاد است. این سری از جک برقی (جک پارگینگی) الزاما نیازمند نصب قفل برقی میباشد که علاوه بر افزایش ایمنی از انتقال تنش های احتمالی درب به جک بازویی بکاهد.

این درب برقی برای مجموعه های مسکونی کم تردد یا درب های عابر پیاده و یا درب های پارکینگی که مشترک با درب عابر پیاده هم میباشد مناسب است. جک پارکینگی E5 یک محصول کاملا تخصصی میباشد که توسط کارشناسان قابل پیشنهاد است.

با توجه به تنوع بالای محصولات جک پارکینگی و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک را دارید و محدودیت فضای نصب جک به شما اجازه نصب جک خطی را نمیدهد و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک بازویی BFT مدل (E5) را امتحان کنید ، محصولی که یقیناً رضایت شما را جلب خواهد کرد.

کمپانی بی.اف.تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک برقی ، جک بازویی و درب اتوماتیک در اروپا است، محصول E5 یک جک بازویی مینیاتوری جهت ایجاد درب جکی برای ورودی های کوچک می باشد.
مدار فرمان این جک برقی پارکینگ BFT یکی از پر قدرت ترین کنترل برد های موجود در بازار درب بازویی در سری 230 ولت است.

تنوع قابلیت های قابل تنظیم یک نصب استاندارد را فراهم میسازد و کاربری درب برقی (درب بازویی ، درب اتوماتیک لولایی پارکینگ ) را برای کاربران سهل و ایمن میسازد. اگرچه این جک پارکینگی از الکتروموتور 230 ولت برخوردار است که محدودیت در تردد های بالا دارد ولی محاسن زیادی را برای کاربران بهمراه دارد که استفاده از این سیستم را بسیار افزایش داده است.

قابلیت برگشت پذیری که ویژگی مکانیکی تردد عابرین پیاده را مقدور میسازد ، کم حجم بودن که نصب را در هر فضایی مقدور می سازد ، برخورداری از گیربکس مرکب با قابلیت تنظیم قدرت ، ریموت کنترل 433 مگاهرتز با قابلیت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری و گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک برقی اتوماتیک می باشد.

درضمن بهتر است برای نصب جک پارکینگی BFT سری E از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید تا از امکانات متعدد سیستم برخوردار شوید ، پکیج درب بازویی سری E قابلیت های متنوعی دارد که برای فعال سازی آن مجریان دوره دیده شرکت البرزصنعت مبنا آموزش های لازم را فرا گرفته اند.

درب برقی 230 ولت به دلیل قدرت از رایج ترین محصولات درب برقی در میان مصرف کنندگان می باشد. درب بازویی 230 ولت از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور میسازد هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب اعمال نماید!
جک پارکینگی E5 قدرت جابجایی دربی با حد اکثر وزن مجموع 200 کیلوگرم با عرض کلی 1.8 متر را دارا می باشد. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه 22 ثانیه مي باشد. ولتاژ 230 و جریان 200وات این جک بازویی را در رده محصولات کم مصرف قرار داده است.

 

نام محصول جک پارکینگیE5
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب200 کیلو در مجموع دو لنگه درب
حداکثر عرض درب1.8 متر عرض مفید تردد
ولتاژ ورودی موتور جک پارکینگی230 ولت
عملکرد در زمان قطع برقتوسط UPS / خلاص اتوماتیک
نوع گیربکس جک برقیبدون نیاز به خلاص کننده
تعداد کارکرد روزانه700 بار در 24 ساعت
تجهیزات ایمنی درب برقیمدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک برقیخلاص اتوماتیک ، ابعاد کم  ، حرکت درب از اعماق ستون ، زاویه باز شوندگی
زاویه استاندارد باز شو درب برقی130 درجه
سرعت باز شوندگی درب برقی22 ثانیه
گارنتی شرکتی ( البرز صنعت )3 الی 5 سال
متعلقات همراه جک2 عدد بازوو جک – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

سری جک پارکینگی  E5 –N

این سری جک برقی با ولتاژ 230 ولت و گیربکس مرکب با حد اکثر توان جابجایی درب لولایی اتوماتیک ی به وزن 200 کیلو را دارد. مجهز به دو بازمی مجزا با دو مجور دوران که درب را از اعماق ستون به بیرون هدایت می کند. این سیستم با ضریب نفوذ پذیری 44 ( IP44 ) در بازه دمایی 60+ الی 20- درجه سانتیگراد با حد اکثر راندمان کار می کند.

سری جک پارکینگی E5 –120

این سری جک برقی با ولتاژ 230 ولت و گیربکس مرکب با حد اکثر توان جابجایی درب لولایی اتوماتیک ی به وزن 200 کیلو را دارد. مجهز به یک بازوی کشویی که برای درب های همسطح که زمان باز شدن بدون فاصله به دیوار یا مانعی می رسند. این سیستم با ضریب نفوذ پذیری 44 ( IP44 ) در بازه دمایی 60+ الی 20- درجه سانتیگراد با حد اکثر راندمان کار می کند.

مدار فرمان درب اتوماتیک BFT ایتالیا

برد جک اتوماتیک BFT ، جهت کنترل درب پارکینگ دو لنگه یا درب پارکینگ تک لنگه با ولتاژ 230 ولت متناسب با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت، تولید شده است. مدار فرمان جک پارکینگی این کمپانی علاوه بر عملکرد با ریموت کنترل فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا  است.
برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها ، کددهی ریموت و حذف ریموت و تنظیمات جزئی  را آسان کرده می کند. در بعضی پارکینگ ها شرایط ناهماهنگ دربها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می کند ، کمپانی بی.اف.تی ایتالیا برای حل این مشکل، در مدار فرمان های خود امکان برنامه ریزی جداگانه پارامترهای هر یک از جک های برقی نصب شده بر روی درب را فراهم ساخته است.

این مدار کنترل های این قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا میباشد و یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو میباشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از بین درب برقی درب اتوماتیک شروع به بسته شدن خواهد کرد.

 

واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان میباشد !

خصوصیات جک پارکینگی E5

جک پارکینگی E5 ایتالیا که برای درب برقی غیر نرمال می باشد، پیشنهاد می گردد. سابقه حضور این سری جک پارکینگی به بیش از 10 سال در بازار ایران می رسد که البته در این مدت تغییرات در قطعات داخلی داشته و این محصول را به یک جک بازویی بی نقص تبدیل کرده است.

برای بهبود شرایط بهره برداری از این درب اتوماتیک لولایی بهتر است از قفل برقی یا قفل الکتریکی استفاده شود. در تهیه پکیج این جک پارکینگی بهتر است از مدار فرمان Rigel-6 بهرمند شوید تا قابلیت های متنوعی را در بهره برداری بخدوت بگیرید.

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

مشخصات جک پارکینگی E5

برد جک برقی 230 ولت ALCOR مدار فرمان پیش فرض این جک بازویی می باشد ولیکن پیشنهاد برای استفاده از مدار فرمان RIGEL-6 کنترل برد دولنگه و تک لنگه پیشرفته برای جک پارکینگی BFT میباشد که کاملترین برد دیجیتال در بازار درب پارکینگ به شمار می رود. نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی جک های برقی.

 • تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار فرمان.
 • قابلیت نصب قفل برقی، روشنایی پارکینگ ، عملگر شرایط اضطراری.
 • قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت تعریف شده برای درب اتوماتیک پارکینگ.
 • ورودی فرمان خارجی دولنگه و تک لنگه توسط تجهیزات جانبی.
 • رمز گذاری برای مجریان نصب و عدم تغییر تنظیمات اولیه.
 • قابلیت تنظیم سه سرعت برای هر لنگه درب برقی به صورت مجزا.
 • حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش برد کنترل.
 • قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی هر جک برقی بطور مجزا.
 • قابلیت تنظیم عملکرد اتوماتیک دو لنگه و تک لنگه برای درب با فعال کرد یک پارامتر در برد کنترل مرکزی سری RIGEL کمپانی BFT ایتالیا.


جداول
مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک450 کیلوگرم3 الی 5 متر( با قفل برقی )95 تردد در روزBFT / ایتالیاPHOBOS
3 سالالکترومکانیک500 کیلوگرم4 الی 5 متر( با قفل برقی )118 تردد در روزBFT / ایتالیاKUSTOS
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم1.8 متر( با قفل برقی )75 تردد در روزBFT / ایتالیاE5
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم2 متر( با قفل برقی )110 تردد در روزBFT / ایتالیاVIRGO
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم4 الی 5  متر( با قفل برقی )148 تردد در روزBFT / ایتالیاIGEA
3 سالالکترومکانیک300 الی 800 کیلوگرم4 الی7  متر( با قفل برقی )84 الی 120 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاELI
3 سالهیدرولیک300 الی 800 کیلوگرم3 الی5  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاLUX
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاP
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاSUB
سایز ها