نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
درب سکشنال

درب سکشنال

در صنعت اتوماسیون متناسب با شرایط محیطی درب های متنوعی طراحی می شود که جوابگوی نیاز بازار مصرف کننده و صنعت می باشد. درب سکشنال معروف به درب گاراژی یک نوع درب با کاربری مسکونی، تجاری و صنعتی می باشد که حضور آن در بازار های اروپایی به چند دهه می رسد و در دهه اخیر شاهد رونق این درب در کشورمان می باشیم. برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

درب سکشنال یک راهکار اتوماسیون استاندارد!

درب سکشنال یک سازه چند پارچه متشکل از پنل هایی با ارتفاع 45 و 55 سانتیمتری است که با توجه به یراق ویژه ای در راستای قائم حرکت می کند و با چرخش در زاویه افق (معمولا 90 درجه) در امتداد سقف قرار می گیرد. درب سکشنال که به درب زیر سقفی نیر معرفی می شود یک سازه چند پارچه از قطعات مکانیکی، قطعات محرکه به همراه  سازه و پنل سکشنال می باشد.

 1. قطعات مکانیکی: بخشی از درب سکشنال (درب زیر سقفی) می باشد که نوع کاربری درب را تضمین می کند. این تجهیزات که شامل فنر بالانس و موتور درب سکشنال می باشد در تنوع برای کاربری های مسکونی، تجاری و صنعتی تولید می شوند.
 2. قطعات محرکه و سازه: بخشی از درب می باشد که در دو تیپ کاربری مسکونی و صنعتی تولید می شود و عمر کاری درب را تضمین می کند.
 3. پنل های سکشنال: نمای اصلی درب را تشکیل می دهد و اگرچه از نظر ضخامت ورق، نوع رنگ، جنس فوم داخلی و …. تنوع کسترده ای از محصول را ایجاد می کند ولی در بازار صرفا از نظر ظاهری در طرح های درب زیر سقفی خط دار و درب زیر سقفی قاب دار شناخته می شود.

درب سکشنال چیست؟

درب سکشنال یا درب‌های مقطعی ازپنل‌های مجزایی ساخته شده‌اند که به سمت بالا حرکت می‌کنند و به موازات سقف قرار می‌گیرند. درب‌های مقطعی تشکیل شده از سه تا هشت قسمت هستند که توسط لولاهای محکمی در کنارهم قرار دارند. کاستورها به لبه‌های پانل ثابت می‌شوند تا درب بتواند در مسیر مشخص بالا و پایین برود.

این‌گونه درب‌ها یک نوع طرح ابتکاری هستند که تمامی مزیت‌های یک تکنولوژی مدرن را دارند. درب به صورت عمودی باز می‌شود و از 4-5 پانل تشکیل شده است. درهنگام بالا آمدن، در داخل آن فضا لولا می‌شود. پس ازاینکه کامل جمع شد، پانل‌ها به شکل افقی در فضای سقف قرار می‌گیرند.

 خرید، فروش و قیمت درب زیر سقفی  یکی دیگر از محصولات شرکت البرز صنعت 

انواع درب سکشنال

انواع گوناگونی از درب سکشنال وجود دارد که اکثر آنها به نوعی طراحی شده‌اند که می‌توانند متناسب با نیازهای ویژه خریدار باشند. بطور کلی این درب‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند: صنعتی و خانگی.

دربهای جمع شونده

درب‌های سکشنال جمع شونده تک پانلی هستند. درب سکشنال جمع شونده وقتی باز می‌شود از لحاظ قرارگیری متفاوت از نوع سایبان است. کاملا برخلاف درب نوع سایبان که تا حدی به سمت بیرون است، کاملاً به داخل پارکینگ یا فضای مورد استفاده می‌رود.

درب‌های جمع شونده فضای بیشتری نسبت به انواع دیگر دارند. هر درب اتوماتیک جمع شونده احتیاج به یک درب بازکن دارد که باعث می‌شود ارتفاع پارکینگ شما را کوچک کند.

نوع درب سایبان

صفحه‌ای است که منحصرا از مسیرهای عمودی در حاشیه‌های چارچوب درب برای باز شدن استفاده می‌کند. حدود یک سوم این مدل درب زمان جمع شدن به سمت بیرون می‌آید و فضایی اضافی‌تر از پارکینگ فراهم می‌کند.

این درب با یک فنر پیچشی ایجاد شده که باز و بسته شدن را راحت می‌کند. درب‌های سایبان معمولا دارای وزن کمی هستند که به راحتی بالا و پایین می‌روند. کابل‌های اطراف درب نیز در حرکت به بالا و پایین کمک می‌کنند.

از معایب آن نیز اینکه اگر وسایل نقلیه‌ای در نزدیکی پارکینگ توقف کرده باشند، با چرخاندن درب سایبان به سمت بیرون، باید جابجا شوند. این نوع درب سکشنال در زمان باز یا بسته شدن می‌تواند پر سر و صدا عمل کند.

امروزه این نوع درب‌ها محدود هستند. اما درب‌های سبک سایبان اغلب جزء ارزانترین درب‌های گاراژ یا پارکینگ هستند که در بازار به فروش می‌رسند. درب‌های گاراژ سایبان غالبا به تعمیر و نگهداری کمتری به نسبت دیگر طرح‌ها نیاز دارند.

درب سکشنال غلتک

درب غلتکی یا Roller Garage Door به ​​عنوان یک راه مناسب برای فضای کم پارکینگ به حساب می‌آید. صفحات فولادی به‌صورت موج‌دار تولید می‌شوند. به این‌صورت که  کل رول درب گاراژ براحتی در یک جعبه در قسمت بالای گاراژ جمع می‌شود.

درب‌های نوع غلتک متراکم‌ترین نوع درب‌های گاراژ موجود هستند. آنها مسیرهای افقی ندارند که مانند درهای قابل جمع شدن گاراژ به داخل باز می‌شوند. علاوه بر این، درب‌های سکشنال غلتک دسترسی به سقف یا اتاق داخل گاراژ را محدود نمی‌کنند.

این درب‌ها تقریبا گران‌تر هستند اما از نظر تنوع محدودیت دارند. تقریبا ممکن نیست که خطوط را از قسمت‌های راه راه درب مخفی کنید. بسیار مقاوم و ایمن هستند. پس از نصب معمولاً به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارند. بخاطر جنس فولادی که دارند، مناسب شرایط سخت آب و هوایی هستند. بیشتر اینها عایق‌بندی‌اند تا شما را از دمای گرم و سرد بیرون محافظت کنند.

درب‌های غلتکی اغلب بی‌سروصداتر از سایر طرح‌های درب گاراژ یا پارکینگ هستند. زیرا از محفظه بالا به سمت بالا یا پایین می‌روند.

درب سکشنال افقی

درب‌های سکشنال افقی یا کشویی کناری، برخلاف درب‌هایی که به سمت بالا حرکت می‌کنند، به کناره باز می‌شوند. این امر به‌ویژه زمانی مفید است که مثلا، سقف گاراژ یا پارکینگ در محل نگهداری وسایل باید آزاد بماند یا اینکه به هر دلیلی نتوان از نوع دیگر درب استفاده کرد.

به دلیل طراحی درب‌های کشویی کناری یا افقی، برای نصب درب باید کف زمین کاملاً تراز باشد. زیرا مسیری که درب برای بسته شدن طی می‌کند، نباید جای گیر کردن درب باشد. شرکت البرز صنعت تجهیزات مخصوصی برای کمک به اندازه‌گیری دارد و در صورت نیاز به تراز کردن کف قبل از نصب، طرح‌های پیشنهادی خود را ارائه خواهد کرد.

درب سکشنال صنعتی

درب‌های سکشنال صنعتی از انواع درب‌هایی هستند که به‌صورت عمودی باز و بسته می‌شوند. این درب‌ها با استفاده از پنل‌های مختلف تولید می‌شوند تا در مقابل استفاده سنگین مقاوم باشند. کف فولادی دو لایه در صفحه اصلی و پنل‌های قاب‌دار از جنس آلومینیوم با کیفیت بالا تولید شده‌اند. باز شدن عمودی این درب‌ها فضای بیشتری را در جلو و پشت درب بوجود می‌آورد. این مورد به شما امکان می‌دهد تا خودرو و وسایل نقلیه را نزدیک درب پارک کنید و فضای بلااستفاده کمتری وجود داشته باشد. درب سکشنال صنعتی را برای سیستم‌های کنترل دسترسی و اتوماسیون پیشرفته بکار می‌بریم. درب‌های صنعتی در زمان باز شدن به‌صورت مرتب، در زیر سقف و به‌طور صاف قرار می‌گیرند.

درب سکشنال پارکینگ

درب سکشنال پارکینگی از نوع زیرسقفی از پیشرفته‌ترین درب‌های اتوماتیک محسوب می‌شود. بازده بالا و زیبایی منحصربه‌فردی به ساختمان می‌دهد. به همین دلیل به‌وسیله متخصصان ماهر به‌منظور درب ورودی برای پارکینگ ساختمان‌ها بکار می‌رود.

طریقه باز و بسته شدن درب سکشنال 90 درجه افقی یا عمودی است. همین امر موجب شده تا  درب‌ها برای فضای کوچک مناسب باشند. در زمان نصب، برخلاف دیگر درب‌های پارکینگ، درب سکشنال پارکینگی می‌تواند بطور کامل ارتفاع و عرض درب را طی کند.

معمولا درب‌ سکشنال از دو لایه تشکیل شده است. پوشش رنگ الکترو‌استاتیک با پنل‌هایی با فوم عایق  که باعث عایق شدن آنها در مقابل صدا، گرما و سرما می‌شود.

خرید انواع درب پارکینگ؛ قیمت درب پارکینگ برقی، ساده، فرفوژه، جنوبی و مدرن 1401

قیمت درب سکشنال پارکینگ

راهنمای قیمت درب سکشنال پارکینگ به شما کمک می‌کند تا هزینه‌های احتمالی نصب شدن این نوع درب‌ها را تخمین بزنید. هزینه کلی شامل هزینه‌های مرتبط با ​​نصب و هزینه لوازم جانبی مورد نیاز خواهد بود. شرکت البرز صنعت مبنا چندین سال است که در زمینه درب سکشنال فعالیت تخصصی دارد و انواع خدمات در همین رابطه را ارائه می‌دهد.

درب‌های سکشنال پارکینگی دارای متریال، رنگ و اندازه مختلفی هستند. بنابراین، هزینه‌ها آنها نیز تا حدی تفاوت است. در ادامه به برخی موارد که روی هزینه این درب‌ها تاثیر دارند، اشاره می‌کنیم:

 • درب منفرد باشد یا دودرب
 • اتوماتیک باشد یا دستی
 • درب انتخابی عایق صدا و دما باشد یا نه
 • نوع متریال و مواد استفاده شده
 • رنگ و اندازه استفاده شده

درب برقی سکشنال

درب‌های سکشنال جدید و کاربردی با همه نوع پارکینگ‌ها هماهنگی دارند. درب سکشنال پارکینگی را می‌توان در پارکینگ‌ها و گاراژها با ورودی کوچک نصب کرد، زیرا فضای بیشتری برای باز کردن درب نیاز ندارد.

درب برقی سکشنال در پارکینگ ساختمان‌های هوشمند و پیشرفته امروزی کاربرد فراوان دارد. درب برقی سکشنال طبق استاندارهای روز طراحی و تولید می‌شود و نسبت به نوع دستی خود پرکاربردتر است. بخاطر مزیت‌های این درب در ایران نیز مورد توجه قرار گرفته است و در آینده‌ای نزدیک جای جک پارکینگی و درب کرکره‌ای را می‌گیرد.

کرکره سکشنال

ایمن سازی فضایی که قرار است از درب سکشنال استفاده کند در اولویت است. زمانی‌که به دنبال سیستمی می‌گردید که امنیت بالایی داشته باشد، معمولا انتخاب بین کرکره سکشنال و درب مقطعی خواهد بود. هر دو مدل این درب‌ها مزیت‌های فراوانی دارند.

مزایای یک درب کرکره سکشنال

قابلیت‌های درب کرکره سکشنال، بسته به مدل متفاوت است؛ با این وجود کرکره‌های استاندارد امنیت بالایی دارند و برای استفاده پرتکرار طراحی شده‌اند. کرکره سکشنال برای استفاده در مناطق با ترافیک زیاد مناسب است. کرکره درب‌های ضد حریق، حداکثر 4 ساعت مقاومت در برابر حرارت دارند. کرکره سکشنال عایق حرارتی از هدر رفتن دما ممانعت می‌کند و همچنین عایق در برابر صدا است.

اکثر کرکره‌های سکشنال‌ شامل یک جعبه سقفی برای نگهداری و جمع‌آوری کرکره هنگام باز بودن هستند.  این کرکره‌ها همچنین مقاومت بالایی در برابر آب و هوا دارند.

درب سکشنال یک تکه

درب سکشنال یک تکه نوع دیگری از درب سکشنال‌ اتوماتیک است. نحوه باز و بسته شدن آن بصورت یک تکه و کشویی بوده و در سقف قرار می‌گیرد تا ورودی کاملا باز شود. این‌ مدل درب سکشنال اغلب بصورت یک تکه است و به راحتی جمع می‌شود. از بیشترین فضای پارکینگ و گاراژ استفاده می‌برد و وسایل نقلیه با فاصله کم از آن می‌توانند پارک شنود. درب سکشنال یک تکه اتوماتیک مقرون به صرفه و بی‌صدا بوده و به این دلیل مناسب برای ساختمان‌های مسکونی است.

بیشتر درهای گاراژ یک تکه‌ای را به جای قرار گرفتن روی ریل‌های سقفی، روی یک سیستم لولای بسیار محکم آویزان می‌کنند. پس ازاتصال فنر، این امکان فراهم می‌شود که درب بدون دربازکن براحتی بچرخد و به بالا و پایین برود.درب اتوماتیک بیمارستانی یکی از انواع محصولات تخصصی و متنوع شرکت البرز صنعت4.7/5 - (3 امتیاز)

ویژگی درب سکشنال

 1. مشهود ترین ویژگی درب های سکشنال  سبک، زیبا و مقاوم بود این درب ها می باشد.
 2. ایجاد حد اکثری فضای مفید ورودی های پارکینگ، انبار و محیط های صنعتی.
 3.  تنوع بالا در نوع محصول و شکل ظاهری برای تناسب با کاربری درب.
 4. تنوع در سیستم موتوری برای ایجاد درب سکشنال اتوماتیک.
 5. ایمنی بالا در بهره برداری از درب در کاربری های گوناگون.
 6. درب سکشنال یک سازه استاندارد است.

مزایای درب های سکشنال

 • برعکس درب‌های شیب‌دار، درب سکشنال برای باز و بسته شدن به فضای خارج از درب نیازی ندارد. به همین دلیل اتومبیل‌های بیرون از پارکینگ یا گاراژ می‌توانند در نزدیکی درب توقف کنند.
 • بکارگیری چند صفحه به نسبت درب استاندارد فشار کمتری به کاستورها وارد می‌کند.
 • پنل‌های صدمه دیده قابلیت تعویض دارند و هزینه تعمیرات مناسب و مقرون ‌به‌ صرفه است.
 • درب سکشنال می‌توانند از متریال‌های مختلفی تولید شود. آنها می‌توانند برای مواردی از جمله تهویه، روشنایی طبیعی، محافظت از آتش و امنیت ساخته شوند.
 • این درب‌ها مقاومت و استحکام بالایی در مقابل صدمات ناشی از باد دارند.
 • درب‌های سکشنال امنیت بالایی دارند.

معایب درب های سکشنال

 • یک درب مقطعی حدودا 250 میلی‌متر فضای زیر سقف را دربر می‌گیرد که می‌تواند برای قرار گرفتن درب استفاده شود.
 • این‌گونه درب‌ها دارای بخش‌های متحرک زیادی هستند که احتیاج منظم به تعمیر و نگهداری دارند.
 • تعمیرات باید بوسیله تکنسین‌های ماهر صورت پذیرد. اگر توسط شخص آماتورانجام شود احتمال خطر زیادی دارد و همچنین احتمال خراب شدن درب وجود دارد.
 • در صورت وارد شدن آسیب جدی، درب باید بطور کامل جدا شود.
 • مواد مورد استفاده برای تولید این درب‌ها تا حدی گران قیمت هستند.

مشخصات فنی درب سکشنال

نتیجه عملیاتی کارآمد در درب سکشنال با بکارگیری لوازم و تجهیزات استاندارد فراهم می‌شود. در مواردی که فضای کافی برای درب وجود نداشته باشد، تداخل در سقف مانند لوله کشی یا برق وجود داشته باشد یا ارتفاع سقف بالا رونده زیاد باشد، این نوع درب قابل استفاده نیست. مشخصات فنی درب سکشنال عبارتند از:

 • فضای مورد نیاز جهت نصب پکیج مرتبط با درب
 • سیستم حفاظت چندگانه
 • غلتک نهایی در بالا و پایین رفتن درب
 • بست نهایی چندکاره
 • محافظ متریال
 • ریموت

تنظیمات درب سکشنال

به‌طور کلی، مراحل نقشه کشی، محاسبات و اندازه گیری درب اتوماتیک سکشنال به شرح زیر است:

 • اندازه گیری عرض و ارتفاع‌های استاندارد بین المللی
 • ترسیم نقشه درست، منظم و مهندسی شده برای شروع کار
 • محاسبات عرض کار با در نظر گرفتن همه موارد
 • محاسبات ارتفاع کار در فضای دارای سقف یا بدون سقف
 • اندازه‌گیری طول لوله و نمره لوله مناسب در کار درب سکشنال
 • نحوه نصب پایه‌ها، غلطک‌ها و ریل‌ها
 • نصب قوطی در پشت پارکینگ
 • شناسایی و نحوه انتخاب ساندویچ پانل و موتور مناسب در انواع کارهای سبک و سنگین
 • نحوه انتخاب سیم بکسل و قرقره مناسب
 • طریقه نصب بلبرینگ ساپورت میانی شفت درب سکشنال
 • طریقه نصب کلن یا شیب‌بند و همچنین گیره متصل کننده دو طرف شفت
 • نصب قوطی‌‌های دو طرف کار
 • نصب صفحه پلیت‌های مورد

کاربری درب سکشنال

درب سکشنال که به درب زیرسقفی نیز شناخته می شود، مناسب برای نصب در ورودی پارکینگ ها، انبار ها، محیط های صنعتی و حتی سردخانه ها می باشد. بهره مندی درب سکشنال از فنر بالانس که وزن درب را خنثی می کند محدودیت ابعادی برای این نوع درب را کاهش داده از این رو پیشنهاد استفاده از درب های سکشنال برای هر نوع پروژه ای مقدور می گردد.

با توجه به تجهیزات نصب و بالانس موجود که استهلاک درب را به شدت کاهش داده است این نوع درب برای تردد های زیاد هم مناسب عرض یابی می شود. در ضمن تجهیز درب های سکشنال به چرخ های ضد سایش و ریل های نگهدارنده صنعتی و همچنین تغییرات جزئی در فنر بالانس امکان تبدیل درب سکشنال مسکونی به درب سکشنال صنعتی را مقدور می سازد. سیستم های موتوری که برای اتوماتیک کردن درب سکشنال یا درب زیرسقفی به کار می رود از تنوع بسیار زیادی بر خوردار بوده و هر کدام از این موتورها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند.

انتخاب درب سکشنال

درب سکشنال یک انتخاب مناسب برای هر نوع ورودی که علاوه بر ایجاد حداکثری فضای داخلی، تردد آسان، سریع و استاندارد را مقدور می سازد. درب سکشنال شرکت البرز صنعت دارای بالاترین استانداردهای روز امریکا و اروپا بوده و جزو مدرن ترین درب های اتوماتیک حال حاضر در بازار جهان می باشد.
با در نظر گرفتن رویکرد و توصیه مهندسین و معماران، سازندگان و از همه مهمتر مصرف کنندگان، هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی بهترین انتخاب جهت اتوماسیون درب پارکینگ، درب انبار، درب کارگاه صنعتی و درب عریض صنعتی درب سکشنال اتوماتیک می باشد.

درب سکشنال مصرف بسیاری در پارکینگ ساختمانهای هوشمند و مدرن امروزی دارند. درب سکشنال(درب زیرسقفی) به علت مکانیزم خاص و مزیت های این درب در ایران نیز مورد توجه فراوان قرار گرفته و به زودی جای جک پارکینگی و درب کرکره ای را خواهند گرفت.

درب های سکشنال، مناسب فضاهایی می باشند که از لحاظ ارتفاع و فضای پارکینگ دارای محدودیت می باشند. فضای لازم برای نصب درب سکشنال بین 20 تا 25 سانتی متر از ارتفاع می باشند. مکانیزم خاص درب سکشنال باعث می شود که به کمک فنرهای بالانس و ریلهای خاص، درب در زیر سقف جمع شده و حجم و فضای بسیار محدودی از پارکینگ را می گیرد و سریع و بی صدا باز و بسته شوند. به همین دلیل به درب سکشنال درب زیرسقفی نیز می گویند.

در پاره ای از درب های سکشنال، تجهیرات ویژه ای جهت حذف احتمال سقوط درب حتی با قطع کبل های کشنده، شکستن فنر بالانی، از ریل خارج شدن چرخ ها وجود دارد. این دربها از تنوع رنگی بسیاری برخوردار می باشند و با قابل انطباق با نمای ساختمان می باشند.

درب سکشنال البرزصنعت در حالت دستی راندمان کاملی را جهت تردد ایفا می کند و در هر زمان که مصرف کننده تمایل داشته باشد با نصب یک موتور استاندارد که مجهز به چشم الکترونیکی خطی است و در ارتفاع ۵۰ سانتی متری از سطح زمین نصب می شود که در صورت عبور عابر پیاده یا وجود هر مانعی در زیر درب، در صورتی که درب در حال بسته شدن باشد؛ سریع متوقف شده و به صورت عقب گرد عمل می کند.

همچنین علاوه بر سیستم چشم فتوالکتریک موتورها درای سیستم هوشمند اینکودر می باشند که در صورت تشخیص الکترونیکی هر مانع توسط پانل انتهایی درب به صورت هوشمند متوقف شده و به حالت عقبگرد عمل می کند تا بتواند امنیت سازه در و یا مانع را تضمین کند. شرکت البرز صنعت مبنا در راستای بالا بردن کیفیت درب سکشنال از تجهیزات اتوماسیون  کمپانی های BFT و BLANCO بهره می برد.

قابلیت های درب سکشنال

 1. تعداد کمتر قطعات و پنل ها در سازه درب سکشنال نسبت به کرکره یکی از عوامل افزایش دهدنده راندمان این درب است.
 2. تنوع در طرح و رنگ و استایل درب سکشنال نسبت به کرکره برقی این نوع درب کنترلی را بسیار انعطاف پذیر با طرح های معماری ساخته.
 3. تنوع در تجهیزات جانبی استاندارد برای درب های سکشنال نسبت به کرکره اتوماتیک آرامش خاطر بیشتری را برای مجریان و مصرف کنندگان ایجاد می کند.
 4. ضخامت سازه ها و پروفیل در درب سکشنال نسبت به درب کرکره ای به عایق سازی فضا نسبت به صدا و حرارت کمک می کند.
 5. علاوه بر تجهیزات جانبی موتور های درب سکشنال قابلیت تشخیص مانع را دارا می باشند قابلیتی که در موتور کرکره برقی وجود ندارد.
 6. نوع قرار گیری درب سکشنال نسبت به درب کرکره، ارتفاع کمتری از سقف را اشغال می کند.
 7. سهوات استفاده از درب سکشنال نسبت به درب کرکره در زمان قطع برق ویژگی دیگر این نوع درب اتوماتیک می باشد.
 8. سرعت بالا تعویض قطعات معیوب و رفع نقص در درب سکشنال نسبت به درب کرکره کاملا مشهود است.
 9. به دلیل عدم تولید پنل سکشنال در ایران نسبتا تمام درب های سکشنال از یک استاندارد نسبی برخوردار می باشند.
 10. کرکره در اصل برای حفاظ سطحی فروشگاه طراحی شده و برای پارکینگ و محیط های صنعتی از نظر استاندارد نباید استفاده شود.

فروش درب سکشنال

درب سکشنال یک انتخاب سازگار و بهینه برای هر نوع ورودی است. فضای داخلی را افزایش می‌دهد و تردد آسان و سریع و استاندارد را فراهم می‌کند. درب سکشنال شرکت البرز صنعت دارای بالاترین استانداردهای روز آمریکا و اروپا بوده و جزو مدرن‌ترین درب‌های اتوماتیک حال حاضر در بازار دنیا است.

با در نظر گرفتن رویکرد و توصیه مهندسین و معماران، سازندگان و از همه مهمتر مصرف کنندگان، هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی، بهترین انتخاب جهت اتوماسیون درب پارکینگ، درب انبار، درب کارگاه و درب عریض صنعتی، درب سکشنال اتوماتیک خواهد بود.

خرید موتور درب سکشنال

قبل از خرید موتور، باید تعیین کنید که بهترین و مناسب‌ترین مدل برای شما کدام است. فاکتورهای متفاوتی برای تصمیم‌گیری در هنگام انتخاب موتور درب سکشنال وجود دارند؛ از جمله میزان صدا، قیمت، تعمیرات کمتر و غیره. اگر خانه شما در بالای درب پارکینگ است، بی‌صدا یا کم‌صدا بودن اهمیت زیادی دارد. قیمت مناسب و کیفیت بالا نیز مهم است.

اندازه موتور

در همه سیستم‌ها، موتور به عنوان قلب تپنده سیستم در نظر گرفته می‌شود و اهمیت بسزایی دارد. هر دربازکن باید حداقل دارای یک واحد 1/2 اسب بخاری باشد. با این وجود، هرچه موتور بزرگتر باشد، ماندگاری آن بالاتر است، زیرا لازم نیست در موقع کار کردن زیاد به آن فشار وارد شود.

برند موتور

شرکت سازنده موتور درب سکشنال با توجه به سابقه استفاده از آن و میزان رضایت خریداران اهمیت فراوانی دارد.

قیمت موتور

براساس میزان استفاده و مکان قرارگرفتن درب از انواع مختلفی می‌توان استفاده کرد. در نتیجه سایز، میزان کارکرد، نوع متریال و … در قیمت موتور تاثیر‌گذار هستند.

سوالات متداول درب سکشنال

در ادامه به تعدادی از رایج‌ترین سوالات درباره درب سکشنال پاسخ می‌دهیم:

قیمت درب سکشنال پارکینگی چقدر است؟

فاکتورهایی که در قیمت درب سکشنال تاثیرگذار هستند شامل وزن و ابعاد این نوع درب‌ها می‌شوند. در نظرداشته باشید که قیمت درب سکشنال پارکینگی به دلیل سایزهای متفاوت، بنا به کاربرد در ساختمان‌های بزرگ و کوچک یا صنعتی متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق این درب‌ها می‌توانید با کارشناسان ما در البرز صنعت تماس بگیرید.

قیمت درب سکشنال زیر سقفی چقدر است؟

هیچ دو درب سکشنال یکسان نیستند. به همین خاطر طیف گسترده‌ای از قیمت درب سکشنال وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع از قیمت دقیق انواع درب سکشنال با کارشناسان ما در شرکت البرز صنعت در تماس باشید.

فروش درب سکشنال در البرز صنعت مبنا با چه شرایطی انجام می‌شود؟

شرکت البرز صنعت مبنا مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع سیستم‌های اتوماسیون خانگی، تجهیزات کنترل تردد، خانه‌های هوشمند و حفاظت پیرامونی است. ما به خدمات شایسته‌، حرفه‌ای و کارآمد و قیمت‌های فوق‌العاده افتخار می‌کنیم. ضمانت می‌کنیم بهترین کیفیت و قیمت را ارائه دهیم. جهت اطلاع از شرایط فروش شرکت، حتما با ما در تماس باشید.

 واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

ویدیو

در محیط هایی که محدودیت فضایی وجود دارد و در طرفین ورودی فضایی جهت قرار گیری درب ها وجود نداشته باشد درب سکشنال یا درب بالا رونده پیشنهاد می گردد. تنوع در یراق و سازه های درب سکشنال کاربری این نوع درب اتوماتیک را برای هر نوع کاربری مقدور می سازد.
با توجه به حضور این نوع درب در مصارف مسکونی، تجاری و حتی صنعتی، صنعت اتوماسیون را به ارائه محصولات متنوعی جهت برقی کردن این گونه درب ها مجاب کرده است. در کنار درب برقی بالا رونده ادوات مکانیزه و ادوات کنترلی و ایمنی متنوعی طراحی شده است که جهت کیفیت و راندمان این گونه درب در مدل اتوماتیک استفاده از آنها پیشنهاد می گردد.

در محیط هایی که کنترل تبادل حرارت دو محیط اهمیت داشته باشد درب سکشنال یک گزینه مناسب می باشد که به دلیل فوم پولی اورتان تبادل حرارت دو محیط را کاهش می دهد. سازه درب سکشنال در هر ابعادی به دلیل قابلیت بالانس استاندارد به سادگی با نیروی دست نیز قابل جابجایی می باشد. در اجرای درب سکشنال حدود 20 الی 25 سانتیمتر ار ارتفاع سقف جهت نصب تجهیزات و قرارگیری درب اشغال می شود. همچنین در شرایط خاص امکان دارد عرض ورودی در حدود 20 سانتیمتر جهت نصب ریل مخصوص اشغال شود.

 

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر
 1. تنوع در طرح و رنگ درب سکشنال این محصول را برای هماهنگی با هر شرایط معماری مناسب کرده است.
 2. رنگ مخصوص کوره ای ورق سطحی درب مقاومت بالایی در مقابل شرایط گوناگون جوی دارد و این درب برقی برای همه نوع محیطی مناسب شده است.
 3.  استهلاک پایین قطعات و سازه درب عمر مفید این نوع درب اتوماتیک برقی را نسبت به نمونه های دیگر درب های بالا رونده بطور چشمگیری افزایش داده است.
 4. سیستم خلاص کن ویژه و ساده این نوع درب و بالانس درب به کمک فنر های ویژه سهولت استفاده از این درب برقی را افزایش داده است.
 5. ارتفاع متغیر تیغه ها (55 و یا 45 سانتیمتر) قدرت مانور را برای تعمیر و یا اصلاح بخشی درب مقدور ساخته است.
 6. نوع اتصال قطعات و اسمبل درب زمان نصب و یا  تعمیرات احتمالی را به شدت کاهش داده.
 7. در برخی از نمونه پنل های سکشنال به دلیل فوم خاص و ورق تقویت داخلی امکان برش تیغه نصب شده برای ورود غیر مجاز، مقدور نمی باشد.
 8. با بهره گیری از تجهیزات فابریک و استاندارد درب های سکشنال به یک درب ضد سرقت تبدیل می شود که از بیرون مجموعه قابل باز کردن نمی باشد.
 9. درب های سکشنال نسبت به درب های زیر سقفی دیگر از سرعت بالا تری برخوردار می باشند.
 10. درب سکشنال یک درب برقی خاص و لاکچری بشمار می رود و می تواند یک شخصیت متفاوتی از مجموعه شما را به نمایش بکشد.


جداول

</tbod

مدت زمان گارانتیحد اکثر عرض دربتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سال7 متر مربع144 تردد در روزBFT / BLANCOSECTINAL DOOR
1 سال4 متر مربع118 تردد در روزALBORZ SANATOVER HEAD DOOR
1 سال10 متر مربع52 تردد در روزALBORZ SANATROLL UP
1 سال12 متر مربعبدون محدودیتALBORZ SANATSLIDING GATE
1 سال7 متر مربعبدون محدودیتALBORZ SANATSWING GATE
3 سال8 متر مربع120 تردد در روزALBORZ SANATFOLDING GATE
3 سال11 متر مربعبدون محدودیتBFT / BLANCOHIGH SPEED DOOR