نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری جک درب زیر سطحی SUB

سری جک درب زیر سطحی SUB

جک درب زیر سطحی SUB سازه ای اتوماتیک است که به کمک جک های زیر سطحی ( جک دفنی ) بدون تغییر در نمای درب حرکت اتوماتیک را فراهم می سازد. جک درب زیر سطحی سری SUB یک محصول ویژه کاملا تخصصی برای نصب روی درب های سنگین و بزرگ یا پر تردد که از نظر معماری امکان نصب جک بازویی بر روی آن امکان ندارد و یا به دلیل محدودیت های محیطی باید بیش از 120 درجه باز شود می باشد. برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

جک درب زیر سطحی SUB برای درب های لولایی!

جک درب زیر سطحی SUB یک محصول هیدرولیک ( الکترو هیدرولیک ) می باشد که با نصب در زیر لولای درب و یا در سطح ورودی پارکینگ و مجاورت درب یا اعمال نیرو به لولا یا بخش تحتانی درب امکان حرکت اتوماتیک را برای درب پارکینگ مقدور می سازد.

جک درب زیر سطحی SUB در دو مدل ولتاژی 24 و 230 ولت تولید می شود که گستره وسیعی از شرایط محیطی را برای نصب پوشش می دهد و امکان ایجاد یک درب اتوماتیک لولایی استاندارد را فراهم می سازد. جک کف گرد ( جک زیر سطحی ) SUB در تنوع محصولی می تواند درب هایی با عرض معبر 3 متر و وزن 800 کیلو تا 5 متر و وزن 800 کیلوگرم را جابجا کند . محصول 24 ولت در این سری جک زیرسطحی از قدرت کمتری نسبت به ولتاژ 230 برخوردار است ولی حرکت بدون هیچ تنشی دارد.

سیستم های اتوماسیون هیدرولیک به طور خاص برای استفاده فشرده طراحی شده اند و به طور ایده آل برای مکان های صنعتی یا ساختمانهای تجاری و مسکونی، که از درب ها بیشتر استفاده می شود، مناسب هستند. راه حل های هیدرولیک مانند جک درب زیر سطحی SUB باعث افزایش ایمنی می شود. D-Track داده ها را از شاخص های مختلف بدست می آورد و پردازش می کند تا درجه گشتاور مورد نیاز برای باز یا بسته شدن کامل درب را برای حداکثر کارایی در شرایط مختلف کالیبره کند.

از عملگرهای هیدرولیک زیرزمینی (Sub و Sub BT) در مواردی که مکانیزم اتوماسیون باید در زیر زمین پنهان شود استفاده می شود. طیف وسیعی از اپراتورهای گیت هیدرولیک دارای مزایای کامل اتصال با پلت فرم U-Link هستند. این توسط Bft ساخته شده است تا کاربران بتوانند سیستم اتوماسیون خود را از طریق تلفن های هوشمند یا کنترل از راه دور کنترل کنند. اپراتورهای هیدرولیکی که در دو نسخه 24 ولت و 230 ولت موجود هستند، به راحتی نصب می شوند.

امتیاز دهید

ویژگی های جک درب زیر سطحی SUB

 1. جک درب زیر سطحی SUB بدون مشاهده هیچ گونه جک برقی حرکت اتوماتیک را فراهم می سازد.
 2. بهره گیری این درب زیر سطحی از تکنولوژی محرکه هیدرولیک سیکل کاری بالا و دوام سیستم را تضمین کرده است.
 3. درب زیر سطحی تجهیز شده به جک BFT حرکت نرمی را به کمک میکرو سوئیچ های مغناطیسی به همراه خواهد داشت.
 4. جک زیر سطحی هیدرولیک SUB که برای درب های عریض پیشنهاد می شود با ترمز ویژه مانع از برخورد درب زیر سطحی به ستون درب شده که باز و بسته شدن بی صدایی را فراهم می کند.
 5. جک درب زیر سطحی SUB به کمک دو سری محصول متفاوت از جک های هیدرولیک SUB می تواند 24 ولت و یا 230 ولت کنترل شود که متناسب با کاربری و نیاز مصرف کننده قدرت انتخاب بالایی فراهم شده است.
 6. مزیت درب زیر سطحی هیدرولیک SUB را می توان خدمات سراسری البرز صنعت ( نماینده انحصاری BFT ) درایران دانست، با مراجعه به شعب و نماینگی های مجاز در اسرع وقت نیاز شما مرتفع خواهد شد.

نوع کاربری جک درب زیر سطحی SUB

 • جک درب زیر سطحی SUB در رده بندی مسکونی و تجاری و صنعتی طبقه بندی می شود و هیچ منعی در تعداد تردد برای این سیستم وجود نخواهد داشت.
 • این سری از درب زیر سطحی برای درب های لولایی با حد اکثر عرض مفید ورودی 5 متر و وزن کلی 800 کیلو گرم پیشنهاد می شود.
 • جک درب زیر سطحی SUB قابلیت عملکرد تک لنگه بازشو برای تردد وسایل نقیلیه کم عرض یا عابرین پیاده را دارا است.
 • در محیط هایی که نیاز به باز شده زائیه گردش درب بیش از 90 درجه باشد بهترین گزینه استفاده از درب زیر سطحی با جک کف گرد 180 درجه است، این سیستم تا 180 درجه امکان گردش را به درب می دهد که خیلی بیش از مقدار لازم برای تردد وسایل نقلیع حتی در مجاورت دو رمپ می باشد.
 • کاربری درب کف گرد برای پروژه های خاص که ظاهر درب باید از طرح معماری ویژه ای پیروی کند بسیار قابل توجه است. با نصب جک کف گرد در زیر درب هیچ عارضه ای بر روی سطح درب وجود نخواهد داشت تا طرح درب را دچار اختلال کند.

داده های تکنیکی

با توجه به تنوع بالای محصولات جک پارکینگی و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک را دارید و محدودیت فضایی مانع از نصب جک های متعارف می گردد و یا شرایط معماری سازه درب برقی مانع از نصب جک بازویی می شود و اگر کیفیت و دوام سیستم اتوماسیون برای شما اهمیت دارد بهتر است جک درب زیر سطحی SUB را امتحان کنید، محصولی که یقیناً رضایت شما را جلب خواهد کرد.

کمپانی بی.اف.تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک برقی، جک بازویی، جک زیرسطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) و درب اتوماتیک در اروپا است، محصول SUB یک جک الکترو مکانیک زیرسطحی یا دفنی پرقدرت است که پس از نصب قابلیت رویت را ندارد و با اتصالات مخصوص سازه درب را به حرکت در می ورد.

مدار فرمان های پیشنهاد شده برای این جک برقی پارکینگی BFT بسیار متنوع می باشد، از این رو قدرت انتخاب را برای مشاورین، مجریان نصب و حتی مصرف کنندگان ایجاد می کند تا نیاز خود را از این سیتم بطور کامل برآورده سازند.
جک بازویی ویرگو کمپانی bft ایتالیا یک محصول بهینه شده که در کنار قابلیت های گسترده که نیاز اتوماسیون را فراهم می سازد از قبمت رقابتی هم برخوردار است که این امر کاربری این جک اتوماتیک را نسبت به مدل های مشابه ان افزایش داده است.

ظاهری زیبا و شکیل در دو طرح کاملاً متفاوت، نصب مدار فرمان در جک، عدم نیاز به سیم کشی زیاد، فرکانس بالای رادیویی و امنیت کد ریموت ها، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری از دیگر ویژگی های این جک برقی بشمار می رود.

درضمن بهتر است برای نصب درب بازویی BFT سری SUB از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید تا از امکانات متعدد سیستم برخوردار شوید، پکیج درب بازویی سری SUB قابلیت های متنوعی دارد که برای فعال سازی آن مجریان دوره دیده شرکت البرزصنعت مبنا آموزش های لازم را فرا گرفته اند.
با توجه به مصرف عمومی این جک بازویی در پروژه های مسکونی طراحی این سیستم بر اساس موتور 24 ولت می باشد که علاوه بر مصرف پایین و کم صدا بودن، حرکن نرمی را ایجاد کند و در زمان قطع برق بسادگی با باطری پشتیبان به کار خود ادامه دهد.

راندمان حرارتی این سیستم در بازه دمایی 50+ الی 15- درجه سانتیگراد می باشد ولیکن به دلیل فیزیک جک ها و کاور طراحی شده برای آنها قابلیت نصب هیتر یا فن خنک کننده وجود دارد و این امر مقاومت جک بازویی را در دما های بالا تر و پایین تر ایجاد می کند که متناسب با این امکان راندمان عملیاتی کاملا حفظ می شود. جک درب زیر سطحی SUB قدرت جابجایی دربی با حد اکثر وزن مجموع 800 کیلوگرم با عرض کلی 5 متر را دارا می باشد. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه 15 ثانیه مي باشد.

 

نام محصول جک زیرسطحی هیدرولیکSUB
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب هیدرولیک800 کیلو در مجموع دو لنگه درب
حداکثر عرض درب هیدرولیک5 متر عرض مفید تردد
ولتاژ ورودی موتور جک کف گرد230 ولت / 24 ولت
عملکرد در زمان قطع برقباطری پشتیبان  / UPS
قابلیت پمپ  جک زیر سطحیخلاص کننده مکانیکی
تعداد کارکرد روزانه280 الی 340 بار در 24 ساعت
تجهیزات ایمنی درب هیدرولیکمدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک کف گردبدون نیاز به نصب مجزا مدار فرمان  ، حرکت درب از اعماق ستون ، زاویه باز شوندگی
زاویه استاندارد باز شو درب هیدرولیک120 درجه
سرعت باز شوندگی درب هیدرولیک14 الی 33 ثانیه  ( دو سرعته )
گارنتی شرکتی ( البرز صنعت )3 الی 5 سال
متعلقات همراه جک2 عدد بازو جک – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

تنوع جک درب زیر سطحی SUB

جک درب زیر سطحی SUB ( جک دفنی یا جک کف گرد ) از نوع هیدرولیک با ولتاژ 230 ولت و پمپ قدرتی تک سرعته نفوذ ناپذیر. الکترو موتور پمپ هیدرولیک این جک زیرسطحی با وات مصرفی 250 وات قدرت لازم برای جابجا کردن دربی به وزن هر لنگه 800 کیلو گرم و عرض هر لنگه از 1.5 متر را دارا می باشد.
زاویه گشتاور این جک کف گرد 130 درجه می باشد که دقیقا همین مقدار را می تواند به درب هیدرولیک انتقال دهد. ضریب نفوذ پذیری این نوع جک برقی 67 ( IP67 ) بالا ترین مقدار مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک می باشد. ضریب حرارتی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 50+ الی 10- می باشد سرعت حرکت درب زیرسطحی در ایم مدل برای کورس 90 درجه 14  ثانیه می باشد. مدار فرمان پیش فرض این نوع جک پارکینگ ALCOR-N  می باشد.

 •  سری جک درب زیر سطحی  SUB-ER

محصول دیگر از سری جک زیرسطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) از نوع هیدرولیک با ولتاژ 230 ولت و پمپ قدرتی تک سرعته نفوذ ناپذیر. این جک زیر سطحی نمونه ارتقاع یافته مدل قبل است که با همان الکترو موتور و با تغییر در نوع پمپ با کاهش سرعت توان عملیاتی را بالا برده است.
الکترو موتور پمپ هیدرولیک این جک زیرسطحی با وات مصرفی 250 وات قدرت لازم برای جابجا کردن دربی به وزن هر لنگه 800 کیلو گرم و عرض هر لنگه از 2.5 متر را دارا می باشد. زاویه گشتاور این جک کف گرد 130 درجه می باشد که دقیقا همین مقدار را می تواند به درب هیدرولیک انتقال دهد. ضریب نفوذ پذیری این نوع جک برقی 67 ( IP67 ) بالا ترین مقدار مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک می باشد.

ضریب حرارتی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 50+ الی 10- می باشد سرعت حرکت درب زیرسطحی در ایم مدل برای کورس 90 درجه 24  ثانیه می باشد. مدار فرمان پیش فرض این نوع جک پارکینگ ALCOR-N  می باشد.

 • سری جک برقی SUB –ERS

این جک زیرسطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) از نوع هیدرولیک یکی از محبوب تری مدل های جک های کف گرد می باشد. با ولتاژ 230 ولت و پمپ قدرتی دو سرعته نفوذ ناپذیر  مزیت های دو مدل قبل را در خود یکجا دارد و از این رو بی نقص بشمار می رود.
الکترو موتور پمپ هیدرولیک این جک زیرسطحی با وات مصرفی 250 وات قدرت لازم برای جابجا کردن دربی به وزن هر لنگه 800 کیلو گرم و عرض هر لنگه از 2.5 متر را دارا می باشد. زاویه گشتاور این جک کف گرد 130 درجه می باشد که دقیقا همین مقدار را می تواند به درب هیدرولیک انتقال دهد.
سرعت حرکت درب زیرسطحی در ایم مدل برای کورس 90 درجه 14  ثانیه  با قابلیت ترمز در انتهای مسیر می باشد. ضریب نفوذ پذیری این نوع جک برقی 67 ( IP67 ) بالا ترین مقدار مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک می باشد. ضریب حرارتی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 50+ الی 10- می باشد مدار فرمان پیش فرض این نوع جک پارکینگ ALCOR-N  می باشد.

 • سری جک درب زیر سطحی SUB –G

جک زیرسطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) 180 درجه یک محصول ویژه برای این صنعت بشمار می رود که با ولتاژ 230 ولت و یک پکیج هیدرولیک ایزوله و بی در رو  اتوماسیون خاص را برای محیط های ویژه بوجود می آورد.
الکترو موتور پمپ هیدرولیک این جک زیرسطحی با وات مصرفی 250 وات قدرت لازم برای جابجا کردن دربی به وزن هر لنگه 300 کیلو گرم و عرض هر لنگه از 2.5 متر را دارا می باشد. زاویه گشتاور این جک کف گرد 180 درجه می باشد که دقیقا همین مقدار را میتواند به درب هیدرولیک انتقال دهد.
سرعت حرکت درب زیرسطحی در ایم مدل برای کورس 90 درجه 13  ثانیه  با قابلیت ترمز در انتهای مسیرمی باشد. ضریب نفوذ پذیری این نوع جک برقی 67 ( IP67 ) بالا ترین مقدار مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک می باشد. ضریب حرارتی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 50+ الی 10- می باشد مدار فرمان پیش فرض این نوع جک پارکینگ ALCOR-N  می باشد.

 • سری جک درب زیر سطحی  SUB –BT

از آن جهت که کمپانی bft سبد محصولات خود را با سری موتور های الکتریکی 24 ولت کامل می کند در سال 2017 محصول جدیدی را با این ویژگی به بازار معرفی کرد. سری جک زیرسطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) از نوع هیدرولیک با ولتاژ 24 ولت و پمپ قدرتی دو سرعته نفوذ ناپذیر.
الکترو موتور پمپ هیدرولیک این جک زیرسطحی با وات مصرفی 300 وات قدرت لازم برای جابجا کردن دربی به وزن هر لنگه 300 کیلو گرم و عرض هر لنگه از 2.5 متر را دارا می باشد. سرعت حرکت درب زیرسطحی در ایم مدل برای کورس 90 درجه 13  ثانیه با ترمز و تغییر سرعت انتهای مسیر می باشد.
ضریب نفوذ پذیری این نوع جک برقی 67 ( IP67 ) بالا ترین مقدار مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک می باشد. ضریب حرارتی استاندارد عملیاتی برای این جک اتوماتیک پارکینگ 60+ الی 20- می باشد مدار فرمان پیش فرض این نوع جک پارکینگ Thalia می باشد.

مدار فرمان درب اتوماتیک BFT ایتالیا

برد جک اتوماتیک BFT   ، جهت کنترل درب پارکینگ دو لنگه یا درب پارکینگ تک لنگه با ولتاژ 24 ولت و 230ولت متناسب با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت، تولید شده است. مدار فرمان جک پارکینگ  این کمپانی علاوه بر عملکرد با ریموت کنترل فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا  است.

برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت و تنظیمات جزئی  را آسان کرده می کند. در بعضی پارکینگ ها شرایط ناهماهنگ دربها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می کند، کمپانی بی.اف.تی ایتالیا برای حل این مشکل، در مدار فرمان های خود امکان برنامه ریزی جداگانه پارامترهای هر یک از جک های برقی نصب شده بر روی درب را فراهم ساخته است.

این مدار کنترل های این قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشد و یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از بین درب برقی درب اتوماتیک شروع به بسته شدن خواهد کرد.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

مواقعی می باشد که به دلایل گوناگون امکان نصب جک خطی یا جک بازویی بر روی درب وجود ندارد و یا زاویه باز شوندگی درب به دلیل مجاورت رمپ باید بیش از 120 درجه باشد در این حالت جک درب زیر سطحی SUB با جک کف گرد یا جک های دفنی تنها راهکار ایجاد درب اتوماتیک خواهند بود.

 • درب زیر سطحی تجهیز شده با جک دفنی STB یک سازه کاملا محاسبه شده است از این رو قبل از انتخاب این محصول از کارشناسان و متخصصان مربوطه مشاوره دریافت فرمایید.
 • اگر چه این جک بازویی از قدرت بالایی برخوردار است ولی استفاده از قفل برقی یک پیشنهاد دور اندیشانه است که راندمان و کیفیت و همچنین امنیت را در استفاده از این درب برقی چند برابر می کند.
 • جک درب زیر سطحی SUB متناسب با شرایط دمایی محیط، سرعت تردد در تنوع بالایی است و به شما و مجری طرح قدرت انتخاب می دهد.
 • کنتل برد دیجیتال این سیستم از حافظه داخلی برای ثبت فرامین و خطا ها برخوردار است از این رو پس از نصب و قبل از هر تنظیم مجدد از هشدار های سیستم اطلاع پیدا کنید.
 • برای نصب یک درب زیر سطحی استاندارد از تجهیزات جانبی همچون ریموت کنترل، فلاشر و چشم درب برقی و کنترل برد فابریک بهره مند شوید.
 • جهت بهره مندی در هر شرایط و افزایش راندمان کاری درب زیر سطحی را برق اضطراری تجهیز نمایید.

—   —   —

کارشناسان و مشاوران گروه البرز صنعت در سراسر ایران آماده ارائه خدمات به شما مصرف کننده و همکار گرامی می باشند!

—   با ما در ارتباط باشید   —

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر
 • درب زیر سطحی بطور مجزا برای هر لنگه درب برنامه ریزی می شود.
 • گیربکس وکیوم این درب اتوماتیک خدمات را به حد اقل رسانده است.
 • شرایط تولید جک زیر سطحی امکان کار کردن آن را در آب هم مقدور ساخته.
 • درب زیر سطحی از انواع تجهیزات هشدار دهنده و کنترلی قابلیت فرمان پذیری دارد.
 • شعب و نمایندگان مجاز البرزصنعت پاسخگوی نیاز خدمات شما در سراسر کشور می باشند.
 • سرعت حرکت درب زیر سطحی در سه مرحله تند شونده، ثابت و کند شونده قابل تنظیم است.
 • جهت افزایش ایمنی این درب زیر سطحی امکان شناسایی و پاک کردن موردی ریموت کنترل وجود دارد.
 • جهت افزایش ایمنی تنظیمات سیستم قابلیت رمز گداری است تا بصورت غیر تخصصی تغییر داده نشود.
 • برد هوشمند درب زیر سطحی امکات هر نوع تنظیم عملیاتی و کاربری را بطور دیجیتال فراهم کرده است.
 • سیستم موتوری درب زیر سطحی به فشار وارده به لنگه های درب حساس است که حرکت ایمنی را ایجاد می کند.


جداول

مشخصات جک های درب اتوماتیک لولایی در یک نگاه

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک450 کیلوگرم3 الی 5 متر( با قفل برقی )95 تردد در روزBFT / ایتالیاPHOBOS
3 سالالکترومکانیک500 کیلوگرم4 الی 5 متر( با قفل برقی )118 تردد در روزBFT / ایتالیاKUSTOS
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم1.8 متر( با قفل برقی )75 تردد در روزBFT / ایتالیاE5
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم2 متر( با قفل برقی )110 تردد در روزBFT / ایتالیاVIRGO
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم4 الی 5  متر( با قفل برقی )148 تردد در روزBFT / ایتالیاIGEA
3 سالالکترومکانیک300 الی 800 کیلوگرم4 الی7  متر( با قفل برقی )84 الی 120 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاELI
3 سالهیدرولیک300 الی 800 کیلوگرم3 الی5  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاLUX
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاP
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاSUB
سایز ها