سری جک هیدرولیک P

قوی ترین سیستم اتوماسیون بازار ایران جک هیدرولیک سری P کمپانی BFT ایتالیا است !

جک هیدرولیک سری ( P ) از یک خانواده محصولی با تنوع 6 مدل جک هیدرولیک تشکیل شده .

این سری جک پارکینگی در تنوع قدرتی و متناسب برای محیط های متفاوت با درجه دمایی متغیر مناسب میباشد . از این رو ، این نوع جک الکترو هیدرولیک در زمره قدرت مند ترین جک های درب اتوماتیک بازار بشمار میرود .
نوع عملکرد این سری جک هیدرولیک بطور پیستونی بوده است و با نصب در امتداد درب ها نیروی لازم برای باز و بسته کردن را به آن اعمال میکند .

جک هیدرولیک P با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تولید میشود . و مناسب ترین سیستم برای درب های فوق سنگین و یا درب های اتوماتیک با تردد بالا میباشد . این نوع جک هیدرولیک بازویی کمپانی BFT در مدل 230 ولت تولید میشود .

کاربری این سیستم را برای محیط های مسکونی نیز بسیار ساده و استاندارد میباشد .
قدرت جک های هیدرولیک BFT بسیار متنوع میباشد و درب هایی با عرض 3.5 متر الی 7 متر و 300 الی 800 کیلو گرم را دارا میباشد . کورس حرکتی این سری جک هیدرولیک از 38 تا 45 سانتیمتر در مدل های مختلف متفاوت است .

 

 

ویژگی های این درب هیدرولیک

 • این جک برقی مجهز به شیر تنظیم ترمز انتهایی مسیر میباشد .
 • قابلیت تنظیم سرعت ابتدایی و انتهای حرکت بصورت الکترونیکی .
 • مجهز به سیستم خلاص کن دستی جهت غیر فعال کردن سیستم در مواقع خاص .
 • تردد بالا و یا وزن درب هیچ گونه خللی در عملکرد دقیق سیستم در بلند مدت ندارد .
 • سرعت بالای این جک هیدرولیک در مقابل محصولات برند های دیگر قابل توجه است .
 • مدار و مان دیجیتال این جک درب هیدرولیک قابلبت اتصال به تجهیزات هوشمند ساختمان را دارد .
 • ویژگی برگشت پذیری این جک هیدرولیک مقاومت آن را در برابر ضربات احتمالی به درب بالا میبرد .
 • کورس بالای جک هیدرولیک قابلیت زاویه باز شدن را برای درب هیدرولیک تا 130 درجه ایجاد میکند .
 • قابلیت تنظیم نوع کد گیری ریموت کنترل ها به صورت کد ثابت یا کد گردشی توسط کنترل برد دیجیتال BFT .
 • گارانتی بلند مدت و خدمات سراسری شعب البرز صنعت ( نماینده انحصاری bft ) مزیت این محصول بشمار میرود .

تصاویر پروژه

 • the_title()

ویژگی های جک هیدرولیک سری P

 1.  جک هیدرولیک P با وجود ابعادی مناسب و ظرافت مثال زدنی قدرت بسیار بالایی را ایجاد میکند .
 2. پمپ هیدرولیک این سری جک هیدرولیک در مدل های  دوطرفه آزاد و دو سرعته برپایه پوشش به هر نوع نیاز اتوماسیون درب هیدرولیک طراح شده است .
 3. حرکت درب های هیدرولیک با سرعت ثابت میباشد تا از تنش در درب های هیدرولیک بکاهد ولیکن به کمک مدار الکترونیکی و یا شیر های برقی جک و یا بطور مکانیکی میتوان تغییر سرعت را برای این گونه از جک فراهم ساخت .
 4. اگرچه متناسب با روغن هیدرولیک خاص بکار رفته در جک بازویی هیدرولیک ضریب دمایی استانداری برای عملکرد با راندمان بالا مشخص شده ولی با تغییر روغن و یا نصب هیتر یا فعال سازی پارامتر زمستانه دری این سری جک هیدرولیک مشکا را میتوان مرتفع ساخت .

نوع کاربری جک هیدرولیک BFT

جک هیدرولیک معمولا برای درب های سنگین و یا پر تردد پیشنهاد میشود .
از این رو استفاده این نوع از درب هیدرولیک اتوماتیک برای کاربری مسکونی ، تجاری و صنعتی طبقه بندی شده است .

درب هیدرولیک سازه اتوماتیک شده به وسیله ادوات جک های هیدرولیک است ، این درب اتوماتیک حرکتی یکنواخت و نرم با سرعت ثابت دارد و به دلیل شرایط خاص روغن هیدرولیک دائماً در حال روان کاری است.
از سوی دیگر با توجه به قانین سیالات جک های هیدرولیک توان عملیاتی بالاتری نسیت به سیستم الکترو مکانیک هم رده خود دارد پس برای درب های سنگین وزن میتوان از این نوع جک الکترو هیدرولیک بهره جست .

درب هیدرولیک بهترین راهکار اتوماسیون برای برج های مسکونی ، درب انبار ها ، درب ادارات و سازمان های دولتی ، درب بانک و …. میباشد .
درب هیدرولیک مجهز شده به سری جک های P تولیدی کمپانی BFT ایتالیا میتوانند تا عرض 7 متر طول داشته باشد که این امر شتاب انتهای کار را در بسته شدن زیاد میکند ، از این رو جک هیدرولیک سری P مجهز به یک ترمز ثانویه نیز میباشد که از علاوه بر تنطیمات الکتریکی ، بطور مکانیکی بر روی شیر های هیدرولیک اعمال میشود و در انتهای مسیر با کاهش سرعت از هر نوع تنش ، ضربه و صدا میکاهد .

جک هیدرولیک سری P در دو تیپ قدرتی و دو تیپ شرایط محیطی ( دما ) و دو تیپ از نظر سرعت در مجموع 6 مدل تولید میشود .

 1. جک هیدرولیک مدل P4.5  :

این سیستم الکترو هیدرولیک برای درب هایی با عرض حد اکثر 4.5 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 10- زیر صفر ای 60+ در جه بالا صفر و زاویه باط شو 130 درجه پیشنهاد میگردد .

 1. جک هیدرولیک مدل P7  :

این سیستم الکترو هیدرولیک برای درب هایی با عرض حد اکثر 7 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 10- زیر صفر ای 60+ در جه بالا صفر و زاویه باط شو 130 درجه پیشنهاد میگردد .

 1. جک هیدرولیک مدل P4.5 Winter  :

این سیستم الکترو هیدرولیک برای محیط های سرد سیر طراحی شده و درب هایی با عرض حد اکثر 4.5 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 30- زیر صفر ای 60+ در جه بالا صفر و زاویه باط شو 130 درجه پیشنهاد میگردد .

 1. جک هیدرولیک مدل P7 Winter  :

این سیستم الکترو هیدرولیک که برای نقاط سرد سیر پیشنهاد میگردد، برای درب هایی با عرض حد اکثر 7 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 10- زیر صفر ای 60+ در جه بالا صفر و زاویه باط شو 130 درجه پیشنهاد میگردد .

 1. جک هیدرولیک مدل P4.5 UL/CSA  :

این سیستم الکترو هیدرولیک برای تردد با سرعت بالا طراحی شده است ، سرعت این مدل از هم رده خود در این خانواده بالا تر میباشد .
همپنین  این جک هیدرولیک برای درب هایی با عرض حد اکثر 4.5 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 10- زیر صفر ای 60+ در جه بالا صفر و زاویه باط شو 130 درجه پیشنهاد میگردد .

 1. جک هیدرولیک مدل P7 UL/CSA  :

این سیستم الکترو هیدرولیک برای تردد با سرعت بالا طراحی شده است ، سرعت این مدل از هم رده خود در این خانواده بالا تر میباشد .
همپنین  این جک هیدرولیک برای درب هایی با عرض حد اکثر 7 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 10- زیر صفر ای 60+ در جه بالا صفر و زاویه باط شو 130 درجه پیشنهاد میگردد .

 


گالری تصاویر

ویدیو


داده های تکنیکی

با توجه به تنوع بالای محصولات درب پارکینگ و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید جک هیدرولیک را دارید و اگر کیفیت و دوام درب هیدرولیک و تجهیزات جانبی آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک هیدرولیک خطی BFT مدل (P) را امتحان کنید ، محصولی که یقیناً رضایت شما را جلب خواهد کرد .

کمپانی بی.اف.تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک برقی ، جک بازویی ، جک زیرسطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد ) ، جک هیدرولیک و درب اتوماتیک الکترو مکانیک و درب اتوماتیک هیدرولیک در اروپا است.
محصول P یک جک هیدرولیک پرقدرت است که تقریباً هیچگونه محدودیتی در اتوماتیک کردن انواع درب ها ندارد و این در شرایطی است که با انتخاب درست یک محصول از این خانواده بزگ محصولی شرایط استاندارد برای درب هیدرولیک ایجاد شده وجود خواهد داشت .

مدار فرمان های پیشنهاد شده برای این جک هیدرولیک پارکینگی BFT بسیار متنوع میباشد ، از این رو قدرت انتخاب را برای مشاورین ، مجریان نصب و حتی مصرف کنندگان ایجاد میکند تا نیاز خود را از این سیتم بطور کامل برآورده سازند .
جک بازویی P کمپانی bft ایتالیا یک محصول بهینه شده که در کنار قابلیت های گسترده که نیاز اتوماسیون را فراهم میسازد از قیمت رقابتی هم برخوردار است که این امر کاربری این جک اتوماتیک را نسبت به مدل های مشابه آن افزایش داده است .

ظاهری زیبا و شکیل در هفده طرح کاملاً متفاوت ، کورس عملیاتی متفاوت ، فرکانس بالای رادیویی و امنیت کد ریموت ها ، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری از دیگر ویژگی های این جک هیدرولیک بشمار میرود .
درضمن بهتر است برای نصب درب هیدرولیک BFT سری P از مشاورین دوره دیده شرکت و متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید تا از امکانات متعدد سیستم برخوردار شوید ، پکیج درب هیدرولیک سری P قابلیت های متنوعی دارد که برای فعال سازی آن مجریان دوره دیده شرکت البرزصنعت مبنا آموزش های لازم را فرا گرفته اند .

راندمان حرارتی این سیستم در بازه دمایی 60+ الی 20- درجه سانتیگراد میباشد ولیکن به دلیل فیزیک جک ها و کاور طراحی شده برای آنها برخی از مدل ها قابلیت نصب هیتر را برای محیط های سرد تر دارا میباشند .
جک هیدرولیک P قدرت جابجایی دربی تا حد اکثر وزن مجموع 800 کیلوگرم یا عرض کلی 5 متر را دارا میباشد .
سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه در مدل های مختلف متفاوت است ولی در بازه 14 تا 48 ثانیه ميباشد .

مدار فرمان پیش فرض جک هیدرولیک P در سری 230 ولت ALCOR-N میباشد که یک برد دیجیتال با امکانات متنوع بوده و کلیه نیاز های کاربری مسکونی و صنعتی را برای درب هیدرولیک ایجاد شده در بر خواهد داشت . برای این نوع از درب برقی اتوماتیک هیدرولیک مدار فرمان RIGEL نیز که از امکانات متنوعی برخوردار است هم پیشنهاد میگردد .

برد کنترل یا مدار فرمان های دیجیتال کمپانی بی.اف .تی ایتالیا از ویژگی های متعددی برخوردارند که به گوشه ای از این ویژگی ها اشاره میشود .

 

نام محصول جک هیدرولیکP
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب1400 کیلو در مجموع دو لنگه درب ( هر لنگه 700 کیلو )
حداکثر عرض درب4.5 الی 7 متر عرض مفید تردد برای هر لنگه در دو تیپ قدرتی
ولتاژ ورودی موتور جک هیدرولیک230 ولت
عملکرد در زمان قطع برق UPS
وضعیت پمپ هیدرولیکفشار برگشت آزاد / فاقد قفل کننده پمپ
تعداد کارکرد روزانه300 بار در 24 ساعت
تجهیزات ایمنی درب هیدرولیکمدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک هیدرولیکبدون نیاز به نصب مجزا مدار فرمان  ، حرکت درب از اعماق ستون ، زاویه باز شوندگی
زاویه استاندارد باز شو درب هیدرولیک120 درجه
سرعت باز شوندگی درب هیدرولیک35 ثانیه  ( دو سرعته )
گارنتی شرکتی ( البرز صنعت )3 الی 5 سال
متعلقات همراه جک2 عدد بازو جک – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب


مشخصات درب اتوماتیک لولایی در یک نگاه

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک450 کیلوگرم3 الی 5 متر( با قفل برقی )95 تردد در روزBFT / ایتالیاPHOBOS
3 سالالکترومکانیک500 کیلوگرم4 الی 5 متر( با قفل برقی )118 تردد در روزBFT / ایتالیاKUSTOS
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم1.8 متر( با قفل برقی )75 تردد در روزBFT / ایتالیاE5
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم2 متر( با قفل برقی )110 تردد در روزBFT / ایتالیاVIRGO
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم4 الی 5  متر( با قفل برقی )148 تردد در روزBFT / ایتالیاIGEA
3 سالالکترومکانیک300 الی 800 کیلوگرم4 الی7  متر( با قفل برقی )84 الی 120 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاELI
3 سالهیدرولیک300 الی 800 کیلوگرم3 الی5  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاLUX
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاP
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاSUB

جک هیدرولیک از یک پکیج متنوع از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده است که در ترکیبی محاسبه شده برای کاربری خاص طراحی میشود .
جک هیدرولیک سری P که توسط کمپانی BFT ایتالیا پیشنهاد میگردد ، یک محصول بی رقیب از نظر کیفیت ، قدرت و تنوع عملکرد است .

این جک هیدرولیک باید با دقت فراوان و نهایت استاندارد نصب شود ، نصب صحیح این سیستم راندمان کاری را برای یک دهه تضمین میکند .

کلیه جک های هیدرولیک ( الکترو هیدرولیک ) در مقابل ضربه حساس میباشند زیرا مسیر حرکت روغن میبایستی یک چرخه بسته ( بی در رو ) باشد و نشدی روغن و ورود هوا نداشته باشد .
از این رو پیشنهاد میگردد برای جک های هیدرولیک حتما قفل برقی نصب شود تا در صورت برخورد وسایل نقلیه یا فشار های غیر متعارف نیرو توسط قفل مهار شود و به جک هیدرولیک آسیب وارد نشود .

این سری جک هیدرولیک قابلیت اتصال به انواع تجهیزات جانبی کنترلی را دارا است از این رو بهره برداری از چشم خطی یا سنسور نوری استاندارد و یا حلقه های مغناطیسی ( LOOP DETECTOR ) پیشنهاد میگردد .

کاربراین این سیستم هیدرولیک از طریق تجهیزات خانه هوشمند ، تجهیزات اعلاو ، ریموت کنترل و تجهیزات کنترل تردد مثل کارت های مغناطیسی جهت تردد امن میتوانند بهره برده و یک شبکه اتوماتیک کاملا هوشمند را در اختیار داشته باشند .

کارشناسان البرزصنعت همواره آماده ارائه مشاوره و پیشنهاد راهکار های مناسب برای اتوماسیون و حفاظت مسیر های تردد شما خواهند بود !