نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری جک هیدرولیک P

سری جک هیدرولیک P

جک هیدرولیک P از یک خانواده محصولی با تنوع 6 مدل جک هیدرولیک تشکیل شده است. این سری جک هیدرولیک P یا پارکینگی در تنوع قدرتی و متناسب برای محیط های متفاوت با درجه دمایی متغیر مناسب می باشد. از این رو، این نوع جک الکترو هیدرولیک در زمره قدرت مند ترین جک های درب اتوماتیک بازار بشمار می رود.
نوع عملکرد جک هیدرولیک P هیدرولیک بطور پیستونی بوده است و با نصب در امتداد درب ها نیروی لازم برای باز و بسته کردن را به آن اعمال می کند.

جک هیدرولیک P قوی ترین سیستم اتوماسیون ایران!

جک هیدرولیک P با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تولید می شود و مناسب ترین سیستم برای درب های فوق سنگین و یا درب های اتوماتیک با تردد بالا می باشد. این نوع جک هیدرولیک بازویی کمپانی BFT در مدل 230 ولت تولید می شود.

کاربری این سیستم را برای محیط های مسکونی نیز بسیار ساده و استاندارد می باشد. قدرت جک های هیدرولیک BFT بسیار متنوع می باشد و درب هایی با عرض 3.5 متر الی 7 متر و 300 الی 800 کیلو گرم را دارا می باشد. کورس حرکتی این سری جک هیدرولیک از 38 تا 45 سانتیمتر در مدل های مختلف متفاوت است.

برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

 

امتیاز دهید

ویژگی های جک هیدرولیک P

 1. جک هیدرولیک P با وجود ابعادی مناسب و ظرافت مثال زدنی قدرت بسیار بالایی را ایجاد می کند.
 2. پمپ هیدرولیک این سری جک هیدرولیک در مدل های  دوطرفه آزاد و دو سرعته برپایه پوشش به هر نوع نیاز اتوماسیون درب هیدرولیک طراح شده است.
 3. حرکت درب های هیدرولیک با سرعت ثابت می باشد تا از تنش در درب های هیدرولیک بکاهد ولیکن به کمک مدار الکترونیکی و یا شیر های برقی جک و یا بطور مکانیکی میتوان تغییر سرعت را برای این گونه از جک فراهم ساخت.
 4. اگر چه متناسب با روغن هیدرولیک خاص بکار رفته در جک بازویی هیدرولیک ضریب دمایی استانداری برای عملکرد با راندمان بالا مشخص شده ولی با تغییر روغن و یا نصب هیتر یا فعال سازی پارامتر زمستانه دری این سری جک هیدرولیک مشکا را می توان مرتفع ساخت.

نوع کاربری جک هیدرولیک P

جک هیدرولیک P معمولا برای درب های سنگین و یا پر تردد پیشنهاد می شود. از این رو استفاده این نوع از درب هیدرولیک اتوماتیک برای کاربری مسکونی، تجاری و صنعتی طبقه بندی شده است.

جک هیدرولیک P سازه اتوماتیک شده به وسیله ادوات جک های هیدرولیک است، این درب اتوماتیک حرکتی یکنواخت و نرم با سرعت ثابت دارد و به دلیل شرایط خاص روغن هیدرولیک دائماً در حال روان کاری است.
از سوی دیگر با توجه به قانین سیالات جک های هیدرولیک توان عملیاتی بالاتری نسیت به سیستم الکترو مکانیک هم رده خود دارد پس برای درب های سنگین وزن می توان از این نوع جک الکترو هیدرولیک بهره جست.

درب هیدرولیک بهترین راهکار اتوماسیون برای برج های مسکونی، درب انبار ها، درب ادارات و سازمان های دولتی، درب بانک و …. می باشد. درب هیدرولیک مجهز شده به سری جک های P تولیدی کمپانی BFT ایتالیا می توانند تا عرض 7 متر طول داشته باشد که این امر شتاب انتهای کار را در بسته شدن زیاد می کند، از این رو جک هیدرولیک سری P مجهز به یک ترمز ثانویه نیز می باشد که از علاوه بر تنطیمات الکتریکی، بطور مکانیکی بر روی شیر های هیدرولیک اعمال می شود و در انتهای مسیر با کاهش سرعت از هر نوع تنش، ضربه و صدا می کاهد.

داده های تکنیکی جک هیدرولیک P

با توجه به تنوع بالای محصولات درب پارکینگ و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید جک هیدرولیک را دارید و اگر کیفیت و دوام درب هیدرولیک و تجهیزات جانبی آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک هیدرولیک خطی BFT مدل (P) را امتحان کنید، محصولی که یقیناً رضایت شما را جلب خواهد کرد.

کمپانی بی.اف.تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک برقی، جک بازویی، جک زیرسطحی ( جک دفنی یا جک کف گرد )، جک هیدرولیک و درب اتوماتیک الکترو مکانیک و درب اتوماتیک هیدرولیک در اروپا است.
محصول جک هیدرولیک P یک جک هیدرولیک پرقدرت است که تقریباً هیچگونه محدودیتی در اتوماتیک کردن انواع درب ها ندارد و این در شرایطی است که با انتخاب درست یک محصول از این خانواده بزگ محصولی شرایط استاندارد برای درب هیدرولیک ایجاد شده وجود خواهد داشت.

مدار فرمان های پیشنهاد شده برای این جک هیدرولیک پارکینگی BFT بسیار متنوع می باشد، از این رو قدرت انتخاب را برای مشاورین، مجریان نصب و حتی مصرف کنندگان ایجاد می کند تا نیاز خود را از این سیستم بطور کامل برآورده سازند.
جک بازویی P کمپانی bft ایتالیا یک محصول بهینه شده که در کنار قابلیت های گسترده که نیاز اتوماسیون را فراهم می سازد از قیمت رقابتی هم برخوردار است که این امر کاربری این جک اتوماتیک را نسبت به مدل های مشابه آن افزایش داده است.

ظاهری زیبا و شکیل در هفده طرح کاملاً متفاوت، کورس عملیاتی متفاوت ، فرکانس بالای رادیویی و امنیت کد ریموت ها، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری از دیگر ویژگی های این جک هیدرولیک بشمار می رود.
درضمن بهتر است برای نصب درب هیدرولیک BFT سری P از مشاورین دوره دیده شرکت و متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید تا از امکانات متعدد سیستم برخوردار شوید ، پکیج درب هیدرولیک سری P قابلیت های متنوعی دارد که برای فعال سازی آن مجریان دوره دیده شرکت البرزصنعت مبنا آموزش های لازم را فرا گرفته اند.

راندمان حرارتی این سیستم در بازه دمایی 60+ الی 20- درجه سانتیگراد میباشد ولیکن به دلیل فیزیک جک ها و کاور طراحی شده برای آنها برخی از مدل ها قابلیت نصب هیتر را برای محیط های سرد تر دارا می باشند.
جک هیدرولیک P قدرت جابجایی دربی تا حد اکثر وزن مجموع 800 کیلوگرم یا عرض کلی 5 متر را دارا می باشد. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه در مدل های مختلف متفاوت است ولی در بازه 14 تا 48 ثانیه مي باشد.

مدار فرمان پیش فرض جک هیدرولیک P در سری 230 ولت ALCOR-N میباشد که یک برد دیجیتال با امکانات متنوع بوده و کلیه نیاز های کاربری مسکونی و صنعتی را برای درب هیدرولیک ایجاد شده در بر خواهد داشت. برای این نوع از درب برقی اتوماتیک هیدرولیک مدار فرمان RIGEL نیز که از امکانات متنوعی برخوردار است هم پیشنهاد می گردد. برد کنترل یا مدار فرمان های دیجیتال کمپانی بی.اف .تی ایتالیا از ویژگی های متعددی برخوردارند که به گوشه ای از این ویژگی ها اشاره می شود.

 

نام محصول جک هیدرولیکP
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب1400 کیلو در مجموع دو لنگه درب ( هر لنگه 700 کیلو )
حداکثر عرض درب4.5 الی 7 متر عرض مفید تردد برای هر لنگه در دو تیپ قدرتی
ولتاژ ورودی موتور جک هیدرولیک230 ولت
عملکرد در زمان قطع برق UPS
وضعیت پمپ هیدرولیکفشار برگشت آزاد / فاقد قفل کننده پمپ
تعداد کارکرد روزانه300 بار در 24 ساعت
تجهیزات ایمنی درب هیدرولیکمدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک هیدرولیکبدون نیاز به نصب مجزا مدار فرمان  ، حرکت درب از اعماق ستون ، زاویه باز شوندگی
زاویه استاندارد باز شو درب هیدرولیک120 درجه
سرعت باز شوندگی درب هیدرولیک35 ثانیه  ( دو سرعته )
گارنتی شرکتی ( البرز صنعت )3 الی 5 سال
متعلقات همراه جک2 عدد بازو جک – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

جک هیدرولیک سری P در دو تیپ قدرتی و دو تیپ شرایط محیطی ( دما ) و دو تیپ از نظر سرعت در مجموع 6 مدل تولید می شود.

جک هیدرولیک مدل P4.5:

این سیستم الکترو هیدرولیک برای درب هایی با عرض حد اکثر 4.5 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 10- زیر صفر ای 60+ در جه بالا صفر و زاویه باط شو 130 درجه پیشنهاد می گردد.

جک هیدرولیک مدل P7:

این سیستم الکترو هیدرولیک برای درب هایی با عرض حد اکثر 7 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 10- زیر صفر ای 60+ در جه بالا صفر و زاویه باط شو 130 درجه پیشنهاد می گردد.

جک هیدرولیک مدل P4.5 Winter:

این سیستم الکترو هیدرولیک برای محیط های سرد سیر طراحی شده و درب هایی با عرض حد اکثر 4.5 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 30- زیر صفر  60+ در جه بالا صفر و زاویه باز شو 130 درجه پیشنهاد می گردد.

جک هیدرولیک مدل P7 Winter:

این سیستم الکترو هیدرولیک که برای نقاط سرد سیر پیشنهاد می گردد، برای درب هایی با عرض حد اکثر 7 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 10- زیر صفر ای 60+ در جه بالا صفر و زاویه باز شو 130 درجه پیشنهاد می گردد.

جک هیدرولیک مدل P4.5 UL/CSA:

این سیستم الکترو هیدرولیک برای تردد با سرعت بالا طراحی شده است، سرعت این مدل از هم رده خود در این خانواده بالا تر می باشد. همپنین  این جک هیدرولیک برای درب هایی با عرض حد اکثر 4.5 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 10- زیر صفر ای 60+ در جه بالا صفر و زاویه باز شو 130 درجه پیشنهاد می گردد.

جک هیدرولیک مدل P7 UL/CSA:

این سیستم الکترو هیدرولیک برای تردد با سرعت بالا طراحی شده است، سرعت این مدل از هم رده خود در این خانواده بالا تر می باشد. همچنین  این جک هیدرولیک برای درب هایی با عرض حد اکثر 7 متر یا وزن حد اکثری 500 کیلو گرم و در شرایط دمایی 10- زیر صفر ای 60+ در جه بالا صفر و زاویه باط شو 130 درجه پیشنهاد می گردد.

 

جک هیدرولیک از یک پکیج متنوع از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده است که در ترکیبی محاسبه شده برای کاربری خاص طراحی می شود. جک هیدرولیک P که توسط کمپانی BFT ایتالیا پیشنهاد می گردد، یک محصول بی رقیب از نظر کیفیت، قدرت و تنوع عملکرد است.

جک هیدرولیک P باید با دقت فراوان و نهایت استاندارد نصب شود، نصب صحیح این سیستم راندمان کاری را برای یک دهه تضمین می کند. کلیه جک های هیدرولیک ( الکترو هیدرولیک ) در مقابل ضربه حساس می باشند زیرا مسیر حرکت روغن میبایستی یک چرخه بسته ( بی در رو ) باشد و نشدی روغن و ورود هوا نداشته باشد.
از این رو پیشنهاد می گردد برای جک های هیدرولیک حتما قفل برقی نصب شود تا در صورت برخورد وسایل نقلیه یا فشار های غیر متعارف نیرو توسط قفل مهار شود و به جک هیدرولیک آسیب وارد نشود. این سری جک هیدرولیک قابلیت اتصال به انواع تجهیزات جانبی کنترلی را دارا است از این رو بهره برداری از چشم خطی یا سنسور نوری استاندارد و یا حلقه های مغناطیسی ( LOOP DETECTOR ) پیشنهاد می گردد.

کاربراین جک هیدرولیک P از طریق تجهیزات خانه هوشمند، تجهیزات اعلاو، ریموت کنترل و تجهیزات کنترل تردد مثل کارت های مغناطیسی جهت تردد امن می توانند بهره برده و یک شبکه اتوماتیک کاملا هوشمند را در اختیار داشته باشند.

کارشناسان البرزصنعت همواره آماده ارائه مشاوره و پیشنهاد راهکار های مناسب برای اتوماسیون و حفاظت مسیر های تردد شما خواهند بود!

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

ویژگی های جک هیدرولیک P

 • جک هیدرولیک P مجهز به شیر تنظیم ترمز انتهایی مسیر می باشد.
 • قابلیت تنظیم سرعت ابتدایی و انتهای حرکت بصورت الکترونیکی.
 • مجهز به سیستم خلاص کن دستی جهت غیر فعال کردن سیستم در مواقع خاص.
 • تردد بالا و یا وزن درب هیچ گونه خللی در عملکرد دقیق سیستم در بلند مدت ندارد.
 • سرعت بالای این جک هیدرولیک در مقابل محصولات برند های دیگر قابل توجه است.
 • مدار و مان دیجیتال جک هیدرولیک P قابلبت اتصال به تجهیزات هوشمند ساختمان را دارد.
 • ویژگی برگشت پذیری این جک هیدرولیک مقاومت آن را در برابر ضربات احتمالی به درب بالا می برد.
 • کورس بالای جک هیدرولیک P قابلیت زاویه باز شدن را برای درب هیدرولیک تا 130 درجه ایجاد می کند.
 • قابلیت تنظیم نوع کد گیری ریموت کنترل ها به صورت کد ثابت یا کد گردشی توسط کنترل برد دیجیتال BFT.
 • گارانتی بلند مدت و خدمات سراسری شعب البرز صنعت ( نماینده انحصاری bft ) مزیت این محصول بشمار می رود.


جداول

مشخصات درب اتوماتیک لولایی در یک نگاه

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک450 کیلوگرم3 الی 5 متر( با قفل برقی )95 تردد در روزBFT / ایتالیاPHOBOS
3 سالالکترومکانیک500 کیلوگرم4 الی 5 متر( با قفل برقی )118 تردد در روزBFT / ایتالیاKUSTOS
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم1.8 متر( با قفل برقی )75 تردد در روزBFT / ایتالیاE5
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم2 متر( با قفل برقی )110 تردد در روزBFT / ایتالیاVIRGO
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم4 الی 5  متر( با قفل برقی )148 تردد در روزBFT / ایتالیاIGEA
3 سالالکترومکانیک300 الی 800 کیلوگرم4 الی7  متر( با قفل برقی )84 الی 120 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاELI
3 سالهیدرولیک300 الی 800 کیلوگرم3 الی5  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاLUX
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاP
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپBFT / ایتالیاSUB
سایز ها