نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری درب اتوماتیک ATTIS

سری درب اتوماتیک ATTIS

سری درب اتوماتیک ATTIS یک خانواده بزرگ از درب‌های اتوماتیک می‌باشد. درب شیشه ای اتوماتیک یک محصول پر کاربرد در ورودی‌های مجموعه‌های خصوصی و عمومی می‌باشد که علاوه بر کنترل تردد نقش مهمی در حفظ انرژی محیط ها خواهد داشت.

سری درب اتوماتیک ATTIS

درب‌های شیشه ای اتوماتیک سری  ATTIS متناسب با شرایط متنوع معماری و نوع کاربری در اشکال و طرح های عملیاتی متفاوتی وجود دارند. متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای مدل ( SLIDING AUTOMATIC DOOR ) می‌باشد.
درب اتوماتیک ATTIS از کمپانی بلانکو با بهره گیری از تجهیزات با کیفیت و موتور قدرت مند و همچنین مدار فرمان کاملا هوشمند یک محصول مناسب برای تمام ورودی ها به شمار می‌رود.

موتور دانکر ( Dunker Motor ) نصب شده بر روی سری درب اتوماتیک ATTIS یکی از بهترین موتورهای موجود در اروپا می‌باشد که به سفارش کمپانی بلانکو برای این سری اپراتور درب شیشه ای بهینه سازی شده است. درب اتوماتیک ATTIS برای ترددهای بالا طراحی شده است از این رو ریل ضد سایش، نوار و تسمه قدرت الیاف دار، چرخ‌های تفلونی مقاوم شده بخش کوچکی از قطعات منحصر به فرد این پکیج است که برای محیط های کاری سخت و طولانی طراحی شده است.

امتیاز دهید

ویژگی‌های درب اتوماتیک ATTIS

1-درب اتوماتیک ATTIS در 31 تیپ با جریان برق DC برای راندمان بالا طراحی می‌شود.
2- گیربکس ویژه طراحی شده برای این نوع از درب‌های اتوماتیک شیشه ای کاملاً بی صدا بوده و حرکت ایمنی را ایجاد می‌کند.
3- برای کنترل بهتر درب شیشه ای سری درب اتوماتیک ATTIS مدار مجهز به اینکودر می باشد تا لحظه به لحظه موقعیت درب را کنترل کند.
4- سازه درب اتوماتیک ATTIS اتوماتیک از آلومینیوم سخت شده است تا در کنار وزن کم حتی در عرض‌های بالا هم خمش نداشته باشد.
5-درب اتوماتیک ATTIS از گارانتی 3 ساله وارد کننده انحاری ( البرز صنعت مبنا ) برخوردار است.

نوع کاربری درب اتوماتیک ATTIS

درب اتوماتیک ATTIS بلانکو محصولی است برای تمام محیط‌های پر تردد بدون محدودیت در شرایط کاربری ( مسکونی، تجاری و حتی صنعتی ) است.
درب اتوماتیک شیشه ای سری درب اتوماتیک ATTIS بلانکو با موتور 24 ولت کمترین بار مصرفی را به جریان الکتریکی مجموعه ها وارد می‌کند و در ضمن راندمان بالا و سیکل کاری نا محدود را برای درب شیشه ای اتوماتیک رقم میزند.

این درب اتوماتیک به کمک بهره گیری از مدار فرمان کاملا دیجیتال خود قابلیت اتصال به تجهیزات کنترل تردد ( ACCESS CONTROL )، تجهیزات اعلام حریق و سرقت و حتی خانه های هوشمند را نیز دارا است.

داده های تکنیکی درب اتوماتیک ATTIS

با توجه به تنوع بالای محصولات درب شیشه ای اتوماتیک و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید درب اتوماتیک شیشه ای را دارید و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است درب شیشه ای بلانکو با مدل ATTIS را از یاد نبرید.

بلانکو یکی از پر سابقه ترین کمپانی‌های تولید جک اتوماتیک و درب اتوماتیک کشویی در اروپا است.
بدنه تمام آلومینیوم و تکنولوژی به کار رفته در آن، نمایانگر یک سیستم زیبا و بدون نقص است که علاوه بر راندمان بالا به حفظ زیبایی شناختی در معماری سازه درب اتوماتیک کشویی کمک می‌کند.

مدار فرمان درب شیشه ای کشویی بلانکو یکی از پر قدرت ترین کنترل برد های موجود در بازار است که تنوع قابلیت‌ها و تنظیمات گسترده آن علاوه بر ایجاد یک نصب استاندارد، کاربری درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک شیشه ای ) را برای کاربران سهل و ایمن می‌سازد.

سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 24 ولت، تردد نا محدود، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگی‌هایی قابل توجه این درب اتوماتیک محسوب می‌شود.

درضمن بهتر است برای نصب درب اتوماتیک  بلانکو از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید. ریموت جک اتوماتیک بلانکو دارای برد بلند می‌باشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است. درب اتوماتیک شیشه ای 24 ولت از محبوب ترین محصولات درب برقی در میان هم رده های خود به شمار می‌رود.

درب شیشه ای اتوماتیک از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور می‌سازد هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب اعمال نماید!

محصولات 24 ولت برای تردد های نسبتا بالا طراحی شد که ضعف سیستم 230 ولت را پوشش دهد.
اپراتور درب شیشه ای بلانکو قدرت جابجایی هر لت به وزن 250 کیلو گروم و حد اکثر عرض 6 متر را دارا می‌باشد. سرعت عملکرد اپراتور درب شیشه ای برای بهبود کارکرد و کاهش تنش یا اهمیت امنیت قابل تنظیم می‌باشد.

ولتاژ 24 با جریان مصرفی در حدود 230 به کمک طراحی ویژه گیربکس، قدرتی بالایی را برای ردب شیشه ای اتوماتیک ایجاد می‌کند که در این حالت نیازی به نصب قفل هم برای اپراتور وجود ندارد. سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي‌باشد که کاربری آن را برای بانک‌ها، مجموعه‌های اداری و تجاری، بیمارستان‌ها، هتل‌ها و …..  مقدور ساخته است.

 

تنوع درب اتوماتیک ATTIS

سری درب شیشه ای اتوماتیک ATTIS

این سری درب اتوماتیک شیشه ای ATTIS با ولتاژ 24 از پر کاربرد ترین محصولات کمپانی بلانکو در سطح تجاری  بشمار می رود این خانواده محصولی متناسب با عرض ورودی محصول متناسبی را ارائه می‌دهد تا عرض حد اکثر 6 متر.

با توجه به موقیعت نصب اینن تجهیزات در محیط‌های داخلی ولیکن این نوع اپراتور شیشه ای با مقاومت در شرایط دمایی50 درجه سانتیگراد را دارا می باشد. سری درب‌های اتوماتیک شیشه ای کمپانی بلانکو از استاندارد های بالایی پیروی می‌کنند.

مدار فرمان درب اتوماتیک شیشه ای  بلانکو

برد اپراتور شیشه ای بلانکو، جهت کنترل درب شیشه ای یا درب اتوماتیک شیشه ای  ATTIS با ولتاژ 24 ولت با استانداردهای اروپایی و بالاترین کیفیت ساخت تولید شده است. برد درب اتوماتیک شیشه ای این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است.

برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می‌کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان‌های بلانکو یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت  را آسان کرده می‌کند. این مدار کنترل‌های قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می‌باشند. یک قابلیت ویژه در این مدارکنترل‌ها تنظیم فصلی باز شو و یا قفل یک جهته حرکت و … می‌باشد.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان میباشد !

برای بهره برداری از کلیه امکانات این درب شیشه ای اتوماتیک پیشنهاد می‌گردد از کلید مخصوص تعیین وضعیت درب در 6 حالت بهره مند شوید. با توجه به طراحی مدار فرمان و قطعات الکتریکی کاملا کم مصرف برای این نوع درب اتوماتیک پیشنهاد می‌گردد از باطری پشتیبان برای عملکرد در زمان قطع برق نیز بهره مند شوید.

اگرچه این درب اتوماتیک شیشه ای برای مصارف تجاری و صنعتی هم طراحی شده است ولیکن نصب استابلایزر یک انتخاب درست است که باعث عدم آسیب پذیری سیستم در اثر اختلالات شدید الکتریکی به سیستم می‌شود.

اطلاعات بیشتر

 

• قابلیت تنظیم نیمه باز شو ویا نفر رو برای درب شیشه ای، فعال سازی روشنایی پارکینگ، عملگر شرایط اضطراری.
• نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطاهای احتمالی عملکرد اپراتور شیشه ای.
• تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی‌های مدار فرمان.
• حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش.
• قابلیت تنظیم شتاب اولیه و ترمز انتهایی درب شیشه ای جهت جلوگیری از تنش و ضربه.
• قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت کنترل.
• قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی و حساسیت در مقابل مانع.
• ورودی فرمان خارجی از اتاق نکهبانی یا اتاق کنترل.
• رمزگذاری برای عدم امکان تغییر در تنظیمات.جداول
ویژگی‌های فنیPLUS L ADVANCED
نوع موتورATLTIS SLATLTIS DL
توان مصرفی اسمی230 W
نوع صفحهکشویی
تعداد درب2 leaves4 leaves
وزن درب2×120 Kg4×70 kg
چرخه دستیبرگشت پذیر
نوع موتورموتور دانکر / بلانکو
نوع لیمیت سوئیچ انکودرانکودر + توقف مکانیکی برای باز کردن
دهانه  شفاف800 ÷ 4000 mm
سرعت باز شدنup to 0.7 m/s
سرعت بسته شدنup to 0.7 m/s
قفلمکانیکی
خلاص کناهرم رهاسازی
واکنش ضربه ایمحدود کننده الکترونیکی گشتاور
استفاده از چرخهمستمر
درجه حفاظتیIP22
شرایط محیطی-15 ÷ 50 °C
قابلیت اتصال به یکدیگربله
ولتاژ موتور24 V