نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
گیت امنیتی

گیت امنیتی

گیت امنیتی یک حفاظ غیر قابل نفوذ جهت تردد غیر مجاز !

با توجه به طبقه بندی امنیتی مراکز گوناگون رشد چشمگیری در تجهیزات کنترل تردد و گیت های امنیتی را شاهد هستیم. برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.
در این میان گیت تمام قد ( گیت های میله ای و گیت های شیشه ای ) ویژه ای برای کنترل تردد طراحی شده است که با کنترل پارامتر های متنوع و متعدد امنیتی نفوذ غیر مجاز کاملا غیر ممکن ساخته اند.

نمونه پیشرفته گیت تمام قد ، گیت امنیتی شیشه ای یا ( security interlocking door ) میباشد که در کناز زیبایی چشم نواز بالا ترین ضریب ایمنی را میتواند برای یک ورودی ایجاد کند .
گیت امنیتی شیشه ای همچون یک اتاقک کنترل مراجعین را مجبور میکند که برای تردد به داخل آن وارد شوند و پس از ورود پارامتر های مجاز تردد را کنترل میکند .
سازه این گیت امنیتی شیشه ای از فولاد میباشد و شیشه های آن میتواند ضد گلوله ساخته شود تا در مقابل عملیات های تروریستی نیز مقاومت کند .

با نصب حسگر های بایو متریک ، وزن و یا پردازش تصویر همپنیین حسگر های فلز یاب و … میتوان کنترل ورود را بطور دقیق بر روی عامل کنترلی خاصی تنظیم نمود .

سیستم در صورت تشخیص یک عامل غیر مجاز در تردد میتواند به گونه های متنوعی اعلام هشدار کند و حتی میتواند مراجعه کننده را تا زمان رسیدن نیروهای حفاظتی محبوس کند .

بهره برداری از این گیت امنیتی شیشه ای برای ورودی های مراکز حساس همچون سفارت خانه ها و محیط های داخلی بطور مثال بخش هایی از مراکز فوق امنیتی با سطوح دسترسی متفاوت پیشنهاد میشود .

امتیاز دهید

ویژگی های گیت امنیتی

 1. گیت امنیتی متناسب با هر محیطی قابل طراحی میباشد !
 2. گیت امنیتی برای کنترل تردد یک مسیر بسته تردد را ایجاد میکند !
 3. عبور بدون مجاز تردد از پیش تعیین شده از این گیت شیشه ای امنیتی غیر ممکن میباشد !
 4. بدنه ساخته شده از فولاد و استیل این گیت امنیتی علاوه بر ایجاد زیبایی بصری ، سازه ای غیر قابل تخریب را ایجاد کرده است !
 5. خدمات و پشتیبانی گیت امنیتی تمام قد ( گیت تمام قد ) توسط کلیه نمایندگان و شعب البرز صنعت در سراسر ایران انجام می پذیرد !

نوع کاربری گیت امنیتی

گیت امنیتی شیشه ای عملکردی مشابه درب های اتوماتیک شیشه ای دارد که با دریافت فرمان لنکه درب شیشه ای را برای تردد باز و بسته میکند با این تفاوت که علاوه بر امکان تردد اتوماتیک وظیفه کنترل شرایط خاص امنیتی را دارا میباشد .

شخص در مرحله نخست با ارائه کات و یا کد و یا هر تعریف اولیه ای برای ورود وارد یک اتاقک میشود که پس از ورود درب پشت سر او بسته میشود .
مرحله دوم کنترل داخل اتاقک صورت میگیرد بطور مثال پارامتر های حیاتی فرد با وزن بررسی میشود یا وجود فلز به همراه فرد کنترل میگردد .
در صورت تایید اتوماتیک هویت فرد سیستم فرمان لازم برای باز شدن درب دوم و خروج از گیت به سمت مجموعه را صادر میکند .

کل روند کنترلی در چند ثانیه انجام میشود و اگر گیت امنیتی تردد را غیر مجاز دانست درب دوم باز نخواهد شد و با باز شدن درب اول و اعلان هشدار شخص مجبور به بازگشت میشود ، نکته جالب توجه در اینجا است که میتوان این گیت تمام قد را به گونه ای هوشمند کرد که در صورت تشخیص مواد منفجره ، سلاح و یا موارد مشابه ، درب ها را بسته و تا زمان حضور گروه حفاظت از متواری شدن فرد جلوگیری میکند .

سازه مقاوم ، الکترو موتور های DC برای تردد های بالا ، مدار کنترل دیجیتال ، تنوع بالای حسگر های قابل نصب بر روی این سیستم  و….. کاربری این سیستم را برای هر نوع مجموعه ای با هر نوع سناریو کنترلی ساده و مطمعن ساخته است .

 

داده های تکنیکی گیت تمام قد

این گیت امنیتی در دو استاندارد اروپایی و امریکایی تولید میشود .
ولتاژ مصرفی گیت های امنیتی در دو استاندارد 110 و 220 ولت ( 50 ~ 60 Hz ) مقاوم در برابر 10 ولت نوسان برق میباشد .
قفل برقی و الکترو موتور این گیت با ولتاژ 24 ولت مستقیم ( DC ) در جریان نامی 8 وات کار میکند که در شرایط پر باری تا 20 وات افزایش خواهد یافت .

ابعاد این گیت کنترل تردد در تیپ تک گذرگاهه  2335 * 1310 * 1292  با وزن تقریبی 260 کیلو گرم و در تیپ دو گذر گاهی  2335 * 1310 * 1292 میلیمتر با وزن تقریبی515 کیلو گرم میباشد .

طول بازو های این گیت امنیتی 740 میلیمتر است که عرض مفید را برای تردد یک فرد مقدور میسازد .

بازو های این گیت کنترل تردد با ضخامت 2.5 میلیمتر و قطر 45 میلیمتر در حالت استاندارد از جنس استیل 304 میباشد که در حالت انتخابی میتوان از استیل 316 یا آلو مینیوم نیز استفاده کرد ، بازو های سفارشی برای این گیت امنیتی در قطر های 45 و 38 میلیمتر هم موجود میباشد .

بدنه این گیت نفر تمام قد از استیل 304 ساخته شده است که مقاومت بالایی را برای کاربری محیط های سخت ایجاد نموده است ولی ایقابلیت وجود دارد که در حالت انتخابی بدنه با استیل 316 نیز ارائه شود .

برای راهنمایی مراجعین و نمایش عملکرد نمایشگر های قرمز و سبز در بخش فوقانی این گیت نصب شده است .

کیت میله ای در شرایط استاندارد قابلیت عملکرد در بازه دمایی 20- درجه سانتیگراد تا 68+ درجه سانتیگراد را دارا میباشد ولیکن میتوان برای محیط های سردسیر تا حد اکثر 50- درجه سانتیگراد سیستم را به هیتر مخصوص تجهیز کرد .

در بررسی دیتیل های فنی این گیت مقاوت بخش های داخلی این گیت در محیط هایی با رطوبت 95% غیر اشباع توجه را به خود جلب میکند و با توجه به احتمال نصب این سیستم در محیط های خارجی و فضای باز ضرب نفوذ پذیری ( IP56  ) برای این گیت میله ای در نطر گرفته شده است که در صورت نیاز این ضریب مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار تا تا مقدار ( IP66 ) قابل افزایش است .

مدار فرمان پیش فرض سری گیت امنیتی بصورت آنالوگ پیشبینی شده که فرامین ورودی و خروجی را بصورت فرامین لحظه ای دریافت و ارسال میدارد ولیکن این امکان وجود دارد برای اتصال به شبکه های کنترل تردد از مدار فرمان دیجیتال با کانکتور های ( RS232  ,   RS485  ,  TCP/IP  ) بهره جست .

حالت استاندارد این گیت نفر برای تردد دو جهت با فشار بدن میباشد به این صورت که پس از تشخیص حرکت قفل بازو ها آزاد شده و با حرکت فرد بازو ها برای یک تردد حرکت میکنند و مجدد قفل میشود .

گیت امنیتی تمام قد در حالت انتخابی به موتور الکتریکی نیز تجهیز میشود که پس از دریافت فرمان از سوی تجهیزات کنترل تردد موتور ،ستون میله ای مرکزی را برای یک سیکل کاری 90 درجه یا 120 درجه برای عبور یک نفر به حرکت در خواهد آورد .

جهت ایجاد گزارش در کاربری های مونیتورینگ گیت نفر تمام قد پس از هر مرحله حرکت یک سیگنال ایجاد میکند که برای برنامه نویسی در خانه های هوشمند و یا کنترل تردد بسیار پر اهمیت میباشد .

در شرایط اضطراری ستون میله ای مرکزی بطور خلاص حول محور خود حرکت خواهد کرد و مانعی در تردد نخواهد بود ولیکن در محیط هایی که حجم تردد بالا میباشد برای شرایط خطر و خروج سریع از درب های جانبی میتوان بهره برد .

گیت میله ای در کاربری دستی و بدون استفاده از موتور الکتریکی در حدود 60 تردد را در دقیقه بطور تئوری پاسخگو میباشد که در شرایط عملیاتی این عدد 18 تردد در دقیقه میباشد .

گیت میله ای در کاربری اتوماتیک با استفاده از موتور الکتریکی در حدود 48 تردد را در دقیقه بطور تئوری پاسخگو میباشد که در شرایط عملیاتی این عدد 15 تردد در دقیقه میباشد .

تنوع گیت تمام قد شیشه ای

این گیت امنیتی در هفت مدل طراحی شده است

 • گیت کنترل تردد تمام قد کد 635 برای محیط های داخلی

 • گیت کنترل تردد تمام قد کد 636 برای محیط های داخلی

 • گیت کنترل تردد تمام قد کد 656 برای ورودی های مجموعه ها

 • گیت کنترل تردد تمام قد کد 657 برای ورودی های مجموعه ها

 • گیت کنترل تردد تمام قد کد 603 یک گیت گردان امنیتی

 • گیت کنترل تردد تمام قد کد 673

 • گیت کنترل تردد تمام قد کد 674

گیت شیشه ای تمام قد به عنوان یک درب امنیتی داخلی معمولا کاربرد دارد ، از این نوع گیت برای محیط های پیرامونی استفاده نمیشود و بیشتر برای ورودی های مجموعه ها کاربرد دارد .

گیت امنیتی شیشه ای ( گیت تمام قد شیشه ای ) در اشکار گوناگون با ظرفیت تردد متنوع تولید شده است از این رو برای محیط های مختلف با کاربری های متفاوت کارشنسی و پیشنهاد میشود .

این گیت ها قابلیت تردد دو جانبه را برای ورود و خروج دارا میباشند ، اگرچه در محیط هایی با تردد بالا جهت جلوگیری از ترافیک پیشنهاد میشود که از دو گیت مجزا استفاده شود .

گیت امنیتی شیشه ای برای ادارات و سازمان های دولتی حساس  همچون صنایع دفاع ، انرژی اتومی ، کارخانجات تولید صنایع خاص تسلیحاتی ، کنسول گری و سفارت ها  و … مناسب میباشد .

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

ویژگی های گیت امنیتی

 • مجهز به قفل ایمنی مکانیکی و مغناطیسی !
 • مجهز به کنترل برد دیجیتال قابلیت اتصال به انواع تجهیزات کنترل تردد !
 • قابلیت نصب بر روی هر بستری بدون نیاز به زیر سازی و تخریب و ایجاد سازه !
 • مجهز به سیستم برق پشتیبان جهت عملکرد در زمان قطع برق احتمالی در مجموعه !
 • برخورداری از شیشه های ضد گلوله و یا تجهیز به ادوات ضد انفجار برای محیط های خاص !
 • این گیتتمام قد شیشه ای و یا گیت امنیتی مقاومت بالایی در برابر تخریب و آسیب های محیطی دارد  !
 • بدنه استیل ضد خش ، شیشه های مقاوم به همراه چراغ و علائم تردد و هشدار داخلی جهت اعلام تردد غیر مجاز !
 • مجهز به سیستم روشنایی اتوماتیک و مستقل برای نمایش مسیر تردد در کلیه ساعات شبانه روز و نور پردازی سوژه داخل گیت !
 • کلیه خدمات نگهداری و پشتیبانی و گارانتی این گیت امنیتی در ایران توسط شعب و نمایندگی های البرز صنعت صورت می گیرد !


سایز ها