نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
جک بازویی HERA

جک بازویی HERA

جک بازویی HERA

جک بازویی HERA یک خانواده  از سری جک‌های الکترومکانیک برای ایجاد درب ریموتی پارکینگ است.

برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

این خانواده محصول باتوجه به مکانیسم عملکرد و جنس مقاوم بدنه برای محیط‌های مختلف دمایی از 30- زیر صفر درجه تا 70+ بالای صفر توصیه می‌شود.

مقاومت دمایی بالای سیستم، امکان نصب این جک پارکینگی هرا را در هر محیط جوی مقدور ساخته است که یکی از مشهود ترین خصوصیات این محصول در مقابل رقبا می‌باشد .

محصولات این خانواده در سه تیپ ( S , M , L ) به بازار ارائه شده است که تفاوت آنها در طول جک، کورس حرکتی و توان موتور می‌باشد .

جک برقی HERA از شرکت بلانکو از خانواده جک‌های پیستونی است با با نام جک بلانکو HERA نیز شناخته میشود که با کورس حرکتی 30 الی 40 سانتیمتر امکان ایجاد زاویه باز شو 130 درجه را برای درب برقی پارکینگ ها فراهم می‌آورد.

جک پارکینگی HERA یک جک برقی با موتور 230 ولت است که علاوه بر آنکه حرکت کنترل شده ای را برای درب ایجاد می‌کند امکان قفل نگه داشتن درب را در هنگام بسته بودن نیز عهده دار می‌باشد .

جک بازویی HERA محصولی از کمپانی بلانکو محسوب می‌شود. ای محصول در زمره جک‌های متداول و پرکاربرد این خانواده محصولی است که در ایران نیز از استقبال خوبی برخوردار شده است!

جک برقی 220 ولت بلانکو HERA  با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تولید شده است. مناسب ترین سیستم برای درب‌های پارکینگ با وزن متوسط و کاربری مسکونی و تجاری است. این نوع جک بازویی هرا کمپانی BLANCO از جریان برق AC نیرو می‌گیرد.

در شرایط متعارف قدرت جک 220 ولت HERA شرکت بلانکو بگونه ای می‌باشد که در مدل کورس بلند آن یک درب پارکینگی با عرض هر لنگه 4 متر و وزن حد اکثری 400 کیلو گرم را به سهولت اتوماتیک می‌سازد .

طرح‌های سبک و متوسط آن که با HERA-S و HERA-M شناخته می‌شوند توان جابجایی درب‌هایی با وزن تقریبی هر لنگه 350 و 300 کیلوگرم و عرض هر لنگه 2.5 یا 3 متر را دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

ویژگی جک برقی 220 ولت HERA

جک برقی 220 ولت HERA یا جک بازویی HERA با توجه به ظاهری بسیار لوکس و ظریف قدرتی مثال زدنی دارد که این امر را باید مرهون مهندسی دقیق و ریزبین این جک بازویی دانست.

الکتروموتور این محصول با توجه به نوع سیم پیچ و ویژگی طراحی از دور و قدرت بالایی برخوردار است.  در ادغام با یک گیربکس ویژه، با کاهش ولتاژ قدرت به مراتب افزایش خواهد یافت که نیاز اصلی یک درب برقی خوب می‌باشد.

حرکت درب ریموتی مجهز شده به این نوع سیستم اتوماسیون در سه مقدار دهی می‌تواند قابل تنظیم باشد. به این گونه که در ابتدا با شتاب اولیه درب شروع به حرکت کند، در مرحله دوم درب پارکینگ وارد حرکت با شتاب ثابت شود و در مرحله سوم درب با یک شتاب کند شوند سرعت را کاهش دهد و در نهایت توقف صورت می‌گیرد.

ار خصوصیت‌های دیگر جک پارکینگی HERA می‌توان به استانداردسازی بین قطعات آن اشاره کرد که راندمان و مقاومت این سیستم را نسبت به محصولات مشابه افزایش می‌دهد.

کاربرد جک بازویی HERA

جک بازویی HERA که در سه مدل عرضه شده استفاده این سیستم را برای اتوماتیک نمودن هر نوع دربی فراهم آورده است.

اگر چه تنوع این جک برقی HERA کاربری عمومی این سیستم را بالا برده است ولی باید به این نکته توجه داشت که به دلیل ولتاژ 230 این محصول پیشنهاد این سیستم برای تردد‌های زیاد توصیه نمی‌شود. از این رو استفاده این نوع از این سیستم برای درب اتوماتیک پارکینگی در مصارف مسکونی، تجاری و حتی صنعتی با تردد کم و متوسط گروه بندی شده است.

سیستم موتوری استفاده شده در این نوع از جک پارکینگی HERA برای سیکل کاری‌های 60% و 70% مدل سازی شده اند که این امر برای تردد متوسط از درب پارکینگ بسیار مناسب می‌باشد. این سیستم اتوماسیون کمک می‌کند در پیک کاری با راندمان بالا و عملکرد مناسب انتظارات را تحقق بخشد.

برای بهره مندی از این سیستم شرایط فیزیکی محیط درب باید مورد توجه باشد. از این رو که در مجاورت لولا ها نباید ستونی با ضخامتی بیش از 13 سانتیمتر وجود داشته باشد که شرایط نصب را از حالت استاندارد خارج می‌کند. در شرایط استاندارد این نوع جک بلانکو هرا هر لنگه درب با عرض 2.5 متر را می‌تواند به حرکت درآورده و در بیشترین حالت زاویه 130 درجه گشتاور را حول لولا ایجاد می‌کند.

در بستر سازی جهت ایجاد یک درب برقی استاندارد سطح درب که مانع در مقابل باد است. پیچیدگی احتمالی درب، عدم کارایی درست لولا ها و هرگونه موانع حرکتی باید شناسایی و رفع ایراد شود.

اگرچه این محصول کمپانی BLANCO یکی از محصولات پر قدرت این کمپانی است ولی برای بهره مندی بهینه و کاهش هزینه های سرویس و نگهداری سفارش می‌شود تا از قفل برقی برای این درب‌ها استفاده شود.

توضیحات جک 220 ولت HERA

جک بازویی الکترومکانیک HERA کمپانی بلانکو در سه تیپ نیمه صنعتی طراحی و تولید شده است. این محصولات که برای کاربری خاص و عمومی به بازار عرضه شده است از استاندارد های بالای تولید برخوردار است که اطمینان خاطر مصرف کنندگان را جلب نموده است.

جک بازویی NERA-S : یک محصول خاص در ابعاد کوچک در حدود 815 میلیمتر و کورس حرکتی 320 میلیمتر برای درب‌های نفر رو یا هابر پیاده و یا ورودی های کم عرض پیشنهاد می‌شود که جک مکانیکی مورد استفاده مانع تردد نشود.
جک برقی NERA-M : یک جک بازویی پیستونی در ابعاد بسته 865 میلیمتر با کورس حرکتی 370 میلیمتر که برای اتوماتیک کردن درب‌های پارکیتگی مناسب می‌باشد .
جک پارکینگی NERA-L : یک جک پیستونی پر قدرت و کورس باند که با کورس حرکتی 420 میلیمتر در شرایط حد اکثری در وضعیت باز کورس طولی معادل با 1335 میلیمتر را دارا می‌باشد. این امر امکان باز شدن درب تا زاویه 130 درجه را فرام می‌سازد .

الکترو موتور جک 2020 ولت HERA با قدرت گشتاور 2800 دور در دقیقه به گیربکسی کاهنده ای متصل شده که با کاهش دور موتور قدرت بالایی را برای بحرکت درآوردن درب ایجاد می‌کند.

گیربکس مستقیما به شفت محرکه ای متصل می‌شود که در قالب یک پیچ قدرتی در اثر دوران پیستون جک را به حرکت در خواهد آورد. در اثر اتصال این پیستون به درب پارکینگ حرکت اتوماتیک به درب اعمال خواهد شد.

این خانواده از جک‌ برقی هرا محدودیتی در جهت نصب ندارد یعنی بر خلاف برخی از جک‌ها مدل چپ و راست متفاوتی ندارد و از همه مهمتر قابلیت درب بیرون باز شو را نیز دارا است.

درب الکترومکانیک تجهیز شده به این سیستم به طور هوشمند میتواند سرعت را در ابتدا و انتهای حرکت کاهش دهد تا از تنش و یا ضربه های احتمالی بکاهد. به صورت هوشمندانه با برخورد با مانع آن را حس کرده و عملکرد متناسبی را انجام دهد. البته این فرایند برخورد با مانع زمانی است که از چشم‌های ایمنی یا ( چشم بین درب ) استفاده نشود.

استفاده از جک بلانکو HERA برای برقی کردن درب پارکینگ قابلیت‌هایی همچون فرمان پذیری با ریموت کنترل، باز شدن درب با نور چراغ، باز کردن درب با گوشی همراه، فرمان ریموت با بلوتوث، روشن شدن چراغ های پارکینگ در هنگام ورود و ….. را فراهم می‌سازد.

جک پارکینگی HERA از یک پکیج متنوع از تجهیزات الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده است. این محصول در ترکیبی محاسبه شده برای کاربری اتوماتیک کردن درب پارکینگ ها طراحی شده است.
جک 220 ولت HERA باید با دقت فراوان و شرایط استاندارد نصب شود. نصب و راه اندازی صحیح این پکیج اتوماسیون راندمان کاری را برای یک دهه تضمین می‌کند.

کلیه جک‌های الکترو مکانیک ( جک پیستونی ) در مقابل ضربه حساس می‌باشند زیرا پیستون توسط یک محور ماردونی شکل در داخل هدایت می‌شود. ضربه های پی در پی و یا ضربه‌های شدید باعت انحراف این محور شده که حرکت را مختل می‌کند.

از این رو توصیه می‌شود برای جک‌های پیستونی حتما قفل برقی متصل گردد تا در برابر ضربه و یا برخورد وسایل نقلیه یا فشارهای غیر معمول، نیرو از طریق قفل جذب شود و به جک درب آسیب وارد نشود. این دسته جک برقی HERA توانایی اتصال به انواع تجهیزات جانبی کنترلی را دراد از این رو بهره برداری از چشم خطی یا سنسور نوری استاندارد و یا حلقه های مغناطیسی ( LOOP DETECTOR ) توصیه می‌گردد.

جک بازویی HERA بلانکو  از طریق تجهیزات خانه هوشمند، تجهیزات اعلان، ریموت کنترل و تجهیزات کنترل تردد مثل کارت‌های مغناطیسی جهت تردد امن می‌توانند بهره برده و یک شبکه خودکار تماما  هوشمند را در اختیار داشته باشند.

کارشناسان البرزصنعت همواره آماده ارائه مشاوره و پیشنهاد راهکارهای مناسب برای اتوماسیون و حفاظت مسیرهای تردد شما خواهند بود!

 

قابلیت‌های جک پارکینگی HERA

• قابلیت تنظیم زمان حرکت و قابلیت آمپر متریک را دارد.
• توانایی تنظیمات سرعت ابتدایی و انتهای حرکت به شکل الکترونیکی.
• مجهز به سیستم خلاص کن سوئیچی جهت غیر فعال کردن سیستم در مواقع خاص.
• سرعت بالای این جک برقی HERA در مقابل محصولات برندهای دیگر قابل توجه است.
• مدار کنترل دیجیتال این جک پارکینگی هرا قابلبت اتصال به تجهیزات هوشمند ساختمان را دارد.
• کورس حرکتی استاندارد قابلیت زاویه باز شدن را برای درب پارکینگ تا 120 درجه ایجاد می کند.
• قابلیت تنظیم نوع کد گیری ریموت کنترل ها به صورت کد ثابت یا کد گردشی توسط کنترل برد دیجیتال BLANCO در جک 220 ولت HERA .
• گارانتی بلند مدت و خدمات سراسری شعب البرز صنعت( نماینده انحصاری BLANCO ) از امتیازات محصول جک بازویی HERA محسوب می‌شود.

اطلاعات بیشتر

تنوع بالای محصولات توصیه شده برای ایجاد درب اتوماتیک یا درب ریموتی پارکینگ شاید انتخاب را برای مصرف کنندگان سخت کند. ولیکن به نقل قول از بسیاری از مجریان نصب و مشاورین این حوضه ” چنانچه قصد خرید درب ریموتی با کیفیت و دوام بالا را دارید که نمی‌خواهید دغدغه خدمات را داشته باشید پیشنهاد می‌گردد از سری محصولات کمپانی BLANCO استفاده کنید.”

کمپانی بلانکو یکی از معتبرترین مجموعه‌های تولیدی تجهیزات اتوماسیون، درب‌های اتوماتیک، تجهیزات کنترل تردد و حفاظت پیرامونی در جهان است.  تجهیزات این کمپانی تبه وسیله شرکت البرز صنعت به عنوان نماینده انحصاری بلانکو در ایران توزیع می‌گردد.

محصولات بلانکو از طریق شبکه گسترده ای از نمایندگان و عاملین فروش و خدمات این برند در ایران ارائه می‌شود.  این اطمینان خاطر برای مشتریان این برند تجاری به وجود می‌آبد که در شهر و منطقه خود می‌توانند از خدمات و پشتیبانی استانداردی برای این محصول برخوردار شوند.

کنترل برد پیشنهاد شده برای جک بازویی الکترومکانیک HERA از سری مدارفرمان های دیجیتال می‌باشد. از این رو قدرت اعمال تنظیمات و قابلیت های حرکتی متنوعی برای این سیستم فراهم شده است .
جک بازویی HERA از کمپانی BLANCO یک محصول بهینه شده که در کنار قابلیت‌های گسترده که نیاز اتوماسیون را فراهم می آورد از قیمت رقابتی هم برخوردار است. همین موضوع موجب گردیده کاربری این جک اتوماتیک را نسبت به طرح‌های مشابه آن افزایش داده است.

ظاهری زیبا و شکیل، سیستم خلاص کننده سوئیچی با ایمنی بالا، حرکتی نرم وبی صدا، فرکانس رادیویی 433 مگاهرتز و امنیت کد ریموت ها، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری از دیگر ویژگی‌های این جک برقی HERA است.

برای نصب جک 220 ولت HERA از BLANCO از مشاورین دوره دیده شرکت و متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید تا از امکانات متعدد سیستم برخوردار شوید. پکیج درب برقی بلانکو قابلیت‌های متنوعی دارد که برای فعال سازی آن مجریان دوره دیده شرکت البرزصنعت مبنا آموزش های لازم را دیده اند.

این سیستم در بازه دمایی 70+ الی 30- درجه سانتیگراد میتواند عملکرد مناسی داشته باشد ولی در شرایط جوی بیش از مقادیر یاد شده بهتر است از محصولات ارتقاع یافته این کمپانی بهره جست.

جک بلانکو HERA قدرت جابجایی درب تا حد اکثر وزن مجموع 800 کیلوگرم یا عرض کلی 8 متر را دارا می‌باشد البته لازم به ذکر است استفاده از حد اکثر توان اجرایی مشروط به محاسبه نیرو های وارده بر درب و عوامل محیطی است. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه در مدل‌های مختلف متفاوت است ولی در بازه 14 تا 18 ثانیه مي‌باشد.

 جک برقی HERA جک 220 ولت هراجک بلانکو HERA جک پارکینگی هرابرد جک برقی HERA فلش جک بازویی هرا

Photo Sensors

Brackets

Brackets

Brackets

Board Box

Board Blanco

Flasher

سوالات متداول جک بلانکو HERA

در ادامه سوالات متداول مربوط به محصول جک پارکینگی هرا را پاسخگو خواهیم بود.

قیمت جک پارکینگی هرا؟

برای مشاوره و دریافت قیمت جک برقی HERA با البزر صنعت مبنا تماس بگیرید.

خرید جک بازویی HERA؟

برای خرید جک 24 ولت هرا با مشاورین البرز صنعت مبنا تماس بگیرید.

جداول
نام محصولجک پارکینگی برقی 220 ولت HERA
تحت لیسانساسپانیا
حداکثر توان جابجایی دربS=300 Kg   /   M=350 Kg    /    L=400 Kg
حداکثر عرض دربS=2.5 m    /       M=3 m     /   L=4 m
ولتاژ ورودی موتور جک بازویی220 ولت
عملکرد در زمان قطع برقUPS
وضعیت گیربکسخطی 1/2
تعداد کارکرد روزانه 200 بار در 24 ساعت
تجهیزات ایمنی درب برقیمدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی جک بازوییسرعت بالا ، حساسیت به مانع
زاویه استاندارد باز شو درب اتوماتیک130 درجه
سرعت باز شوندگی درب اتوماتیک11 ثانیه  ( دو سرعته )
گارنتی شرکتی ( البرز صنعت )3 الی 5 سال
متعلقات همراه جک2 عدد بازو جک – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق
سایز ها