نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
جک بازویی VIRGO

جک بازویی VIRGO

جک پاملخی VIRGO یک محصول تخصصی برای درب های پارکینگ سبک و نیمه سنگین که در مجاورت ستون قرار دارند. بسیاری مواقع برای استفاده از فضای داخلی پارکینگ، درب اتوماتیک پارکینگ در بین دو ستون ساختمان و در بخش خارجی نصب می گردد که برای نصب جک خطی باید ستون تخریب شود و این امر باعث آسیب جدی در سازه ساختمان خواهد بود از این رو جک بازویی VIRGO راه حل مناسبی برای ایجاد درب برقی خواهد بود.

برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

 

جک بازویی VIRGO

جک بازویی VIRGO عموماً از دو مفصل و دو بازو تشکیل می شوند که امکان انتقال نیرو را در دو زاویه مختلف ایجاد می کند و این امر بدون آسیب به سازه ساختمان درب اتوماتیک استانداردی را ایجاد می کند.
در مواقعی که ضخامت ستون یا فاصله درب به دیوار ها حدود 25 سانتیمتر باشد جک برقی قابل نصب سری VIRGO خواهد بود که به کمک بازوی خم شونده درب را از اعماق ستون به خارج هدایت می کند.

جک پاملخی VIRGO برای دربهای لولایی با عرض 2 متر و وزن کلی 200 کیلوگرم طراحی شده است. سری جک برقی VIRGO از دو تیپ ظاهری تشکیل شده است که اگرچه قدرت یکسانی دارد ولی طراحی جدید با استقبال بیشتری روبرو بوده است. این خانواده دربازکن برقی با ویژگی حمل برد کنترل درون خود نیاز به نصب مدار فرمان بر روی دیوار و سیم کشی های متعدد را نیاز ندارد از این رو نصب بسیار ساده ای دارد.

 

 

امتیاز دهید

ویژگی های جک پارکینگی VIRGO

1- جک پارکینگی VIRGO حرکت درب در بیشترین عمق ممکن را دارا می باشد.
2- گیربکس قدرتی این سری جک بازویی راه گشای اتوماسیون درب های سنگین می باشد.
3- حرکت این نوع جک برقی با میکروسوئیچ مکانیکی کنترل می شود.
4- تغییرات سرعت در حرکت، حساسیت به مانع و بسیاری قابلیت عملیاتی دیگر که به افزایش ایمنی، راندمان درب جک دار اتوماتیک کمک می کند.
5- درب اتوماتیک یا درب برقی مجهز به جک برقی VIRGO از گارانتی 3 ساله شرکت البرز صنعت مبنا برخوردار است.

نوع کاربری جک دربازکن VIRGO

کاربری دربازکن VIRGO در رده بندی مسکونی طبقه بندی می شود. این جک بازویی برای درب های لولایی با حد اکثر عرض مفید ورودی 2 متر و وزن کلی 200 کیلو گرم پیشنهاد می شود. درب اتوماتیک تجهیز شده با این نوع جک قابلیت تک لنگه باز شو را دارد.
نوع بازوی طراحی شده برای این سری جک برقی درب لولایی اتوماتیک را می تواند به بیرون هم هدایت کند که این امر برای درب پارکینگ ی که فضای لازم برای باز شدن به داخل را ندارد مناسب باشد. درب پارکینگ مجهز شده با موتور دربازکن VIRGO حرکتی کاملا نرم و بی صدا را ایجاد میکند که برای ساختمانهای جنوبی بسیار مناسب است.

 

داده های تکنیکی جک bft

با توجه به تنوع بالای محصولات جک bft پارکینگی و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک را دارید و محدودیت فضای نصب جک به شما اجازه نصب جک خطی را نمی دهد و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک پارکینگی VIRGO را امتحان کنید، محصولی که یقیناً رضایت شما را جلب خواهد کرد.
کمپانی بی.اف.تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک برقی، جک بازویی و درب اتوماتیک در اروپا است، محصول VIRGO یک جک بازویی پرقدرت در سری محصولات مشابه خود می باشد. مدار فرمان این جک برقی پارکینگ BFT یکی از ساده ترین مدار فرمان های موجود می باشد که به دور از پیچیدگی های تکنیکی کنترل بی نقصی را ایجاد می کند.

جک بازویی ویرگو کمپانی bft ایتالیا یک محصول بهینه شده که در کنار قابلیت های گسترده که نیاز اتوماسیون را فراهم می سازد از قبمت رقابتی هم برخوردار است که این امر کاربری این جک اتوماتیک را نسبت به مدل های مشابه آن افزایش داده است.
ظاهری زیبا و شکیل در دو طرح کاملاً متفاوت، نصب مدار فرمان در جک، عدم نیاز به سیم کشی زیاد، فرکانس بالای رادیویی و امنیت کد ریموت ها، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری از دیگر ویژگی های این جک برقی بشمار می رود.
درضمن بهتر است برای نصب جک پا ملخی VIRGO از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید تا از امکانات متعدد سیستم برخوردار شوید، پکیج جک پارکینگی VIRGO قابلیت های متنوعی دارد که برای فعال سازی آن مجریان دوره دیده شرکت البرزصنعت مبنا آموزش های لازم را فرا گرفته اند.
با توجه به مصرف عمومی این جک بازویی در پروژه های مسکونی طراحی این سیستم بر اساس موتور 24 ولت می باشد که علاوه بر مصرف پایین و کم صدا بودن، حرکت نرمی را ایجاد کند و در زمان قطع برق بسادگی با باطری پشتیبان به کار خود ادامه دهد.
راندمان حرارتی این سیستم در بازه دمایی 50+ الی 15- درجه سانتیگراد می باشد ولیکن به دلیل فیزیک جک ها و کاور طراحی شده برای آنها قابلیت نصب هیتر یا فن خنک کننده وجود دارد و این امر مقاومت جک بازویی را در دما های بالا تر و پایین تر ایجاد می کند که متناسب با این امکان راندمان عملیاتی کاملا حفظ می شود .
دربازکن برقی VIRGO قدرت جابجایی دربی با حداکثر وزن مجموع 200 کیلوگرم با عرض کلی 2 متر را دارا می باشد. سرعت عملکرد درب برای زاویه 90 درجه 15 ثانیه مي باشد.

نام محصول جک برقیVIRGO
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب200 کیلو در مجموع دو لنگه درب
حداکثر عرض درب2 متر عرض مفید تردد
ولتاژ ورودی موتور جک برقی24 ولت
عملکرد در زمان قطع برقباطری پشتیبان
نوع گیربکس جک برقیخلاص کننده مکانیکی
تعداد کارکرد روزانه110 بار در 24 ساعت
تجهیزات ایمنی درب برقیمدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این جک برقیبدون نیاز به نصب مجزا مدار فرمان  ، حرکت درب از اعماق ستون ، زاویه باز شوندگی
زاویه استاندارد باز شو درب برقی120 درجه
سرعت باز شوندگی درب برقی14 ثانیه  ( دو سرعته )
گارنتی شرکتی ( البرز صنعت )3 الی 5 سال
متعلقات همراه جک2 عدد بازو جک – 2 عدد ریموت – 1 عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – 1 جفت چشمی – یراق نصب

تنوع دربازکن برقی VIRGO

سری جدید دربازکن برقی VIRGO با ولتاژ 24 ولت و گیربکس قدرتی دو سرعته که ابعاد بزرگتری نسبت به نمونه قدیم خود دارد. مجهز به دو  بازو مجزا با دو محور دوران که درب را از اعماق ستون به بیرون هدایت می کند. این سیستم با ضریب نفوذ پذیری 44 ( IP44 ) در بازه دمایی 55+ الی 20- درجه سانتیگراد با حد اکثر راندمان کار می کند. این جک برقی به مدار فرمان جدید Thalia  مجهز شده است و تنوع تنظیمات و عملکرد بالاتری دارد.

سری جک پارکینگی VIRGO

سری  قدیم جک بازویی( ویرگو ) با ولتاژ 24 ولت و گیربکس قدرتی دو سرعته که ابعاد کوچکتری نسبت به نمونه جدید خود دارد. مجهز به دو  بازو مجزا با دو محور دوران که درب را از اعماق ستون به بیرون هدایت می کند. این سیستم با ضریب نفوذ پذیری  X4 ( IP*4 ) در بازه دمایی 50+ الی 15- درجه سانتیگراد با حد اکثر راندمان کار می کند. مدار فرمان این سری جک برقی سری آنالوگ LINX می باشد.

 

مدار فرمان درب اتوماتیک BFT ایتالیا

برد جک اتوماتیک BFT، جهت کنترل درب پارکینگ دو لنگه یا درب پارکینگ تک لنگه با ولتاژ 24 ولت متناسب با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت، تولید شده است. مدار فرمان جک پارکینگ این کمپانی علاوه بر عملکرد با ریموت کنترل فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا  است.
برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت و تنظیمات جزئی را آسان کرده است. در بعضی پارکینگ ها شرایط ناهماهنگ دربها، برنامه ریزی درب اتوماتیک را مشکل می کند، کمپانی بی.اف.تی ایتالیا برای حل این مشکل، در مدار فرمان های خود امکان برنامه ریزی جداگانه پارامترهای هر یک از جک های برقی نصب شده بر روی درب را فراهم ساخته است.

این مدار کنترل قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشد و یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از بین درب برقی درب اتوماتیک شروع به بسته شدن خواهد کرد.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

جک پا ملخی VIRGO ایتالیا که برای درب برقی غیر نرمال پیشنهاد می گردد. اگر چه این دربازکن برقی از قدرت بالایی برخوردار است ولی استفاده از قفل برقی یک پیشنهاد دور اندیشانه است که راندمان و کیفیت و همچنین امنیت را در استفاده از این درب برقی چند برابر می کند.
مدار فرمان داخل پکیج فابریک یک کنترل برد ساده با حداقل امکانات است که برای محیط های مسکونی در نظر گرفته شده ولی پیشنهاد می گردد از مدار کنترل فول آپشن در نصب این درب بازویی استفاده شود. خلاص کن این موتور دربازکن VIRGO در دو مدل آچاری و سوئیچی ارائه میشود که پیشنهاد میگردد از سری سوئیچی استفاده شود.

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

مدار کنترل پیش فرض موتور دربازکن VIRGO

برد کنترل پیش فرض این پکیج موتور دربازکن zara می باشد که نیاز اتوماسیون درب اتوماتیک را برای مصارف معمول برآورده می کند ولیکن این سری جک بازویی توسط مدار فرمان دیجیتال Thalia که از پیشرفته ترین مدار فرمان های 24 ولت بازار می باشد قابلیت آپ گرید شدن را دارد و یک پکیج بی نقص را برای بهره برداری آسان و امن فراهم می سازد.

برد کنترل یا مدار فرمان آپ گرید شده (مدار فول آپشن ) این سری جک بازویی قابلبت ایجاد فرمان روشنایی پارکینگ در هنگام باز شدن درب، قابلیت اتصال به تجهیزات اعلام حریق و عملکرد اتوماتیک و بسیاری قابلیت دیگر را دارا است.
• قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت تعریف شده برای درب برقی پارکینگ.
• حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش برد کنترل.
• تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار کنترل.
• قابلیت تنظیم عملکرد اتوماتیک دو لنگه و تک لنگه برای درب بازویی اتوماتیک.
• نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی جک های بازویی.
• قابلیت نصب قفل برقی ، روشنایی پارکینگ ، عملگر شرایط اضطراری و خطر.
• قابلیت تنظیم سه سرعت برای هر لنگه درب برقی به صورت مجزا.
• قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی هر جک بازویی بطور مجزا.
• ورودی فرمان خارجی دولنگه و تک لنگه توسط تجهیزات جانبی.
• رمز گذاری برای مجریان نصب جهت عدم تغییر تنظیمات اولیه.سوالات متداول جک بازویی دربازکن برقی ویرگو

در ادامه سوالات متداول مربوط به محصول موتور دربازکن ویرگو را پاسخگو خواهیم بود.

قیمت دربازکن برقی VIRGO؟

برای مشاوره و دریافت قیمت جک پا ملخی VIRGO با البزر صنعت مبنا تماس بگیرید.

خرید جک بازویی VIRGO؟

برای خرید موتور دربازکن VIRGO با مشاورین البرز صنعت مبنا تماس بگیرید.

جداول

مشخصات درب اتوماتیک لولایی در یک نگاه

کپیانی سازندهنام محصولBFT / ایتالیاPHOBOSBFT / ایتالیاKUSTOSBFT / ایتالیاE5BFT / ایتالیاVIRGOBFT / ایتالیاIGEABFT / ایتالیاELIBFT / ایتالیاLUXBFT / ایتالیاPBFT / ایتالیاSUB

 

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینه
3 سالالکترومکانیک450 کیلوگرم3 الی 5 متر( با قفل برقی )95 تردد در روز
3 سالالکترومکانیک500 کیلوگرم4 الی 5 متر( با قفل برقی )118 تردد در روز
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم1.8 متر( با قفل برقی )75 تردد در روز
3 سالالکترومکانیک200 کیلوگرم2 متر( با قفل برقی )110 تردد در روز
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم4 الی 5  متر( با قفل برقی )148 تردد در روز
3 سالالکترومکانیک300 الی 800 کیلوگرم4 الی7  متر( با قفل برقی )84 الی 120 تردد در روز در دو تیپ
3 سالهیدرولیک300 الی 800 کیلوگرم3 الی5  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپ
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپ
3 سالهیدرولیک500کیلوگرم9 الی14  متر( با قفل برقی )360 الی 500 تردد در روز در دو تیپ