نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری درب اتوماتیک VISTA-SL

سری درب اتوماتیک VISTA-SL

درب اتوماتیک VISTA-SL یک خانواده بزرگ از درب های اتوماتیک می باشد. درب شیشه ای اتوماتیک یک محصول پر کاربرد در ورودی های مجموعه های خصوصی و عمومی میباشد که علاوه بر کنترل تردد نقش مهمی در حفظ انرژی محیط ها خواهد داشت. برای آشنایی با دیگر محصولات از جمله درب اتوماتیک، درب پارکینگ، درب شیشه ای، کرکره برقی، راهبند و غیره کلیک کنید.

 

درب اتوماتیک VISTA-SL

درب های شیشه ای اتوماتیک متناسب با شرایط متنوع معماری و نوع کاربری در اشکال و طرح های عملیاتی متفاوتی وجود دارند. متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای مدل ( SLIDING AUTOMATIC DOOR ) می باشد.
درب اتوماتیک VISTA-SL از کمپانی BFT ایتالیا با بهره گیری از تجهیزات با کیفیت و موتور قدرت مند و همچنین مدار فرمان کاملا هوشمند یک محصول مناسب برای تمام ورودی ها بشمار می رود.
موتور دانکر ( Dunker Motor ) نصب شده بر روی این محصول یکی از بهترین موتور های موجود در اروپا می باشد که به سفارش کمپانی BFT برای این سری اپراتور درب شیشه ای بهینه سازی شده است. درب اتوماتیک VISTA-SL ایتالیا برای تردد های بالا طراحی شده است از این رو ریل ضد سایش، نوار و تسمه قدرت الیاف دار، چرخ های تفلونی مقاوم شده بخش کوچکی از قطعات منحصر به فرد این پکیج است که برای محیط های کاری سخت و طولانی طراحی شده است.

امتیاز دهید

ویژگی های درب اتوماتیک VISTA-SL

1-درب اتوماتیک VISTA-SL در 31 تیپ با جریان برق DC برای راندمان بالا طراحی می شود.
2- گیربکس ویژه طراحی شده برای این نوع از دربهای اتوماتیک شیشه ای کاملاً بی صدا بوده و حرکت ایمنی را ایجاد می کند.
3- برای کنترل بهتر درب شیشه ای مدار مجهز به اینکودر می باشد تا لحظه به لحظه موقیت درب را کنترل کند.
4- سازه درب اتوماتیک VISTA-SL اتوماتیک از آلومینیوم سخت شده می باشد تا در کنار وزن کم حتی در عرض های بالا هم خمش نداشته باشد.
5-درب اتوماتیک VISTA-SL از گارانتی 3 ساله وارد کننده انحاری ( البرز صنعت مبنا ) برخوردار است.

نوع کاربری درب اتوماتیک VISTA-SL

درب اتوماتیک VISTA-SL بی.اف.تی ایتالیا محصولی است برای تمام محیط های پر تردد بدون محدودیت در شرایط کاربری ( مسکونی، تجاری و حتی صنعتی ) می باشد.
درب اتوماتیک شیشه ای BFT ایتالیا با موتور 24 ولت کمترین بار مصرفی را به جریان الکتریکی مجموعه ها وارد می کند و در ضمن راندمان بالا و سیکل کاری نا محدود را برای درب شیشه ای اتوماتیک رقم میزند.
این درب اتوماتیک به کمک بهره گیری از مدار فرمان کاملا دیجیتال خود قابلیت اتصال به تجهیزات کنترل تردد ( ACCESS CONTROL )، تجهیزات اعلام حریق و سرقت و حتی خانه های هوشمند را نیز دارا است.

داده های تکنیکی درب اتوماتیک VISTA-SL

با توجه به تنوع بالای محصولات درب شیشه ای اتوماتیک و رقابت برند های مختلف با یکدیگر چنانچه قصد خرید درب اتوماتیک شیشه ای را دارید و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است درب شیشه ای  BFT مدل ( VISTA-SL ) را از یاد نبرید.

بی اف تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید جک اتوماتیک و درب اتوماتیک کشویی در اروپا است.
طراحی ایتالیایی و بدنه تمام آلومینیوم و تکنولوژی بکار رفته در آن ، نمایانگر یک سیستم زیبا و بدون نقص می باشد که علاوه بر راندمان بالا به حفظ زیبایی شناختی در معماری سازه درب اتوماتیک کشویی کمک می کند.

مدار فرمان درب شیشه ای کشویی BFT یکی از پر قدرت ترین کنترل برد های موجود در بازار می باشد که تنوع قابلیت ها و تنظیمات گسترده آن علاوه بر ایجاد یک نصب استاندارد، کاربری درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک شیشه ای ) را برای کاربران سهل و ایمن می سازد.

سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 24 ولت، تردد نا محدود، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این درب اتوماتیک محسوب می شود.
درضمن بهتر است برای نصب درب اتوماتیک BFT از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید. ریموت جک اتوماتیک بی اف تی دارای برد بلند می باشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است. درب اتوماتیک شیشه ای 24 ولت از محبوب ترین محصولات درب برقی در میان هم رده های خود بشمار می رود.
درب شیشه ای اتوماتیک از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور می سازد هر نوع تنظیمی را برای حرکت درب اعمال نماید!

محصولات 24 ولت برای تردد های نسبتا بالا طراحی شد که ضعف سیستم 230 ولت را پوشش دهد
اپراتور درب شیشه ای BFT ایتالیا قدرت جابجایی هر لت به وزن 250 کیلو گروم و حد اکثر عرض 6 متر را دارا می باشد. سرعت عملکرد اپراتور درب شیشه ای برای بهبود کارکرد و کاهش تنش یا اهمیت امنیت قابل تنظیم می باشد.
ولتاژ 24 با جریان مصرفی در حدود 230 به کمک طراحی ویژه گیربکس ، قدرتی بالایی را برای ردب شیشه ای اتوماتیک ایجاد می کند که در این حالت نیازی به نصب قفل هم برای اپراتور وجود ندارد. سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي باشد که کاربری آن را برای بانک ها، مجموعه های اداری و تجاری، بیمارستان ها، هتل ها و …..  مقدور ساخته است.

 

 

نام محصول اپراتور شیشه ایVISTA
کشور سازندهایتالیا
حداکثر توان جابجایی درب اتوماتیک240 کیلو گرم
حداکثر عرض درب شیشه ای12 متر برای
ولتاژ ورودی موتور جک اپراتور شیشه ای24 ولت
عملکرد در زمان قطع برقتوسط مدار باطری اضطراری فابریک امکان پذیر است
نوع گیربکس اپراتور شیشه ایقفل دائم و خلاص کننده اهرمی
تعداد کارکرد روزانه2160  تردد   ( در 24 ساعت )
تجهیزات ایمنی درب شیشه ای اتوماتیکاینکودر، مدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز فوقانی و جانبی
ویژگی این درب اتوماتیک شیشه ایتغییرات سرعت در ابتدا و انتهای حرکت ، توقف در بین مسیر ، تشخیص اتوماتیک وزن و اصطکاک درب برقی
طول حرکت  باز شو درب اتوماتیک6 متر در بلند تریل ریل اپراتور
سرعت باز شوندگی درب شیشه ای2 الی 10
گارنتی شرکتی3 الی 5 سال / ( البرز صنعت )
متعلقات همراه اپراتور شیشه ایریل و یراق اتصال – الکترو موتور و گیربکس – تسمه انتقال نیرو – هنگر اتصال به فریم – هرز گرد جانب – مدار فرمان – چشم فوقانب – چشم تلفیقی – پکیچ تجهیزات الکتیکی

تنوع درب اتوماتیک VISTA-SL

سری درب شیشه ای اتوماتیک VISTA-SL

این سری درب اتوماتیک شیشه ای با ولتاژ 24 از پر کاربرد ترین محصولات کمپانی بی.اف.تی در سطح تجاری  بشمار می رود این خانواده محصولی متناسب با عرض ورودی محصول متناسبی را ارائه می دهد تا عرض حد اکثر 6 متر. با توجه به موقیعت نصب اینن تجهیزات در محیط های داخلی ولیکن این نوع اپراتور شیشه ای با مقاومت در شرایط دمایی50 درجه سانتیگراد را دارا می باشد. سری درب های اتوماتیک شیشه ای کمپانی BFT ایتالیا از استاندارد های بالایی پیروی میکنند همچون EE-LINK و …..

 

مدار فرمان درب اتوماتیک شیشه ای  BFT ایتالیا

برد اپراتور شیشه ایBFT، جهت کنترل درب شیشه ای یا درب اتوماتیک شیشه ای با ولتاژ 24 ولت با استاندارد های اروپایی و بالاترین کیفیت ساخت تولید شده است. برد درب اتوماتیک شیشه ای این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است.
برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت کنترل، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به باز نمودن درب کنترلی نماید.

روی اکثر مدار فرمان های BFT یک نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده است که تنظیم پارامترها، کددهی ریموت و حذف ریموت  را آسان کرده می کند. این مدار کنترل های قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن درب و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشند. یک قابلیت ویژه در این مدارکنترل ها تنظیم فصلی باز شو و یا قفل یک جهته حرکت و …. می باشد.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان میباشد !

برای بهره برداری از کلیه امکانات این درب شیشه ای اتوماتیک پیشنهاد می گردد از کلید مخصوص تعیین وضعیت درب در 6 حالت بهره مند شوید. با توجه به طراحی مدار فرمان و قطعات الکتریکی کاملا کم مصرف برای این نوع درب اتوماتیک پیشنهاد می گردد از باطری پشتیبان برای عملکرد در زمان قطع برق نیز بهره مند شوید.
اگرچه این درب اتوماتیک شیشه ای برای مصارف تجاری و صنعتی هم طراحی شده است ولیکن نصب استابلایزر یک انتخاب درست می باشد که باعث عدم آسیب پذیری سیستم در اثر اختلالات شدید الکتریکی به سیستم می شود.

تصاویر پروژه ها
اطلاعات بیشتر

برد کنترل درب اتوماتیک VISTA-SL ا 24 ولت این شرکت مدل ARIA می باشد که قابلیت های گسترده ای را در قیاس با محصولات مشابه ایجاد کرده است.

• قابلیت تنظیم نیمه باز شو ویا نفر رو برای درب شیشه ای، فعال سازی روشنایی پارکینگ، عملگر شرایط اضطراری.
• نمایشگر دیجیتال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی عملکرد اپراتور شیشه ای.
• تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار فرمان.
• حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش.
• قابلیت تنظیم شتاب اولیه و ترمز انتهایی درب شیشه ای جهت جلوگیری از تنش و ضربه.
• قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت کنترل.
• قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی و حساسیت در مقابل مانع.
• ورودی فرمان خارجی از اتاق نکهبانی یا اتاق کنترل.
• رمز گذاری برای عدم امکان تغییر در تنظیمات.جداول
مشخصات درب اتوماتیک
مدت زمان گارانتیسیستم محرکهحد اکثر وزنحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیک240 کیلوگرم6 متر2160 تردد در روزBFT / ایتالیاVISTA-SL
3 سالالکترومکانیک240 کیلوگرم4.5 متر1218 تردد در روزBFT / ایتالیاVISTA-TL
3 سالالکترومکانیک250 کیلوگرم1.7 متر720 تردد در روزBFT / ایتالیاVISTA-SW
CURVE
REVOLVING