نماد اعتماد و اعتبار در ایران
ارائه انواع راهکارهای مختلف برای هر محیطی
بی رقیب در کیفیت بی نظیر در اجرا
سری راهبند GIOTTO

سری راهبند GIOTTO

راهبند GIOTTO یک سازه سمبلیک می باشد که با جهت هشدار به عابرین در ورودی های قابل کنترل نصب می گردد. راهبند اتوماتیک یا راهبند بازویی در دو تیپ کلی ( راهبند الکترو مکانیک و راهیند هیدرولیک ) تولید و به بازار عرضه می گردد.

 

راهبند GIOTTO

 راهبند GIOTTO کمپانی BFT ایتالیا با بهره مندی از سیستم الکترو موتور و گیربکس پر قدرت قابلیت کنترلی معابری با حد اکثر عرض مفید 5 متر را دارا می باشد. این سری راهبند اتوماتیک در سری ولتاژی 24 ولت تولید می گردد و مجهز به حس گر های ویژه جریان برای ممانعت از برخورد با مانع می باشد.
راهبند GIOTTO از یک سازه موتوری مجهز به مدار فرمان و فنر بالانس و تجهیزات کنترل حرکت تشکیل می شود که به کمک اتصالات ویژه بازوه آلومینیومی را در مسیر حرکت خودرو ثابت نگاه می دارد و با دریافت فرمان مناسب مسیر تردد را باز می کند.
راهبند GIOTTO یا راهبند میله ای نامی عمومی است که به واژه انگلیسی AUTOMATIC BARRIERS مترادف راهبند اتوماتیک اطلاق می گردد. ماهیت کاربری راهبند ها این الزام را فراهم می کند که مدار فرمان دیجیتال و پیش رفته ای فرامین مورد نیاز از تجهیزات کنترل تردد را برای عملکرد صحیح مدیریت کند.

 

 

امتیاز دهید

ویژگی های راهبند GIOTTO

 1.  راهبند GIOTTO بازویی مقاوم در مقابل هر نوع شرایط جوی و محیطی.
 2. گیربکس پر قدرت برای عملکرد طولانی مدت بدون هیچ گونه ضربه و تنش در مسیر حرکت.
 3. میکروسوئیچ و اینکودر نصب شده بر روی این راهبند عملکرد بسیار کنترل شده تری را نسبت به سایر محصولات مشابه ایجاد می کند.
 4. مدار فرمان این راهبندها کاملا هوشمند و با قابلیت نمایش هر رخداد و خطا می باشد.
 5. راه بندهای اتوماتیک از گارانتی 3 ساله وارد کننده انحاری ( البرز صنعت مبنا ) برخوردار است.

نوع کاربری راهبند GIOTTO

راهبند GIOTTO یک راهبند بسیار مقاوم برای معابر کم عرض تا حد اکثر عرض 6 متر می باشد. این راهبند با موتور 24 ولت برای مسیر هایی با تردد متوسط مناسب است که مورد کاربری این محصولات را برای پارکینگ های خصوصی و پارکینگ های مجموعه های کم تردد مقدور ساخته است.
راهبند GIOTTO با توجه به بدنه مقاوم و نوع رانگامیزی مناسب برای نصب در محیط های بیرونی طراحی شده است و در هر نوع شرایط آب و هوایی می تواند به عملکرد خود ادامه دهد.

داده های تکنیکی راهبند GIOTTO

 

بازار کنترل تردد و اتوماسیون امروزه شاهد حضور محصولات متنوعی از جمله راهبند های اتوماتیک در دو مدل کلی ( راهبند الکترومکانیک و راهبند الکتروهیدرولیک ) می باشد. اگر برای تجهیز ورودی های کم تردد و یا پر تردد نیاز به سیستم مناسبی دارید و کیفیت محصول و راندمان آن برای شما از اولوین انتخاب محصول می باشد راهبندهای این شرکت را بررسی فرمایید چون با بهترین مواد اولیه و در اروپا با بالا ترین شرایط استاندارد تولید و عرضه شده است.
بی اف تی یکی از پر سابقه ترین کمپانی های تولید تجهیزات اتوماسیون و راهبند اتوماتیک می باشد و در سالهای اخیر با خرید کمپانی O&O یک غول سازنده راهبند جاده ای گوی سبقت را از رقبا گرفته است، طراحی ایتالیایی و بدنه مقاوم و زیبا، نمایانگر یک سیستم بدون نقص می باشد که علاوه بر راندمان بالا به حفظ زیبایی شناختی در معماری محیط های خارجی ورودی ها کمک می کند.
مدار فرمان راهبند اتوماتیک BFT، کاربردی ترین کنترل برد برای این سیستم می باشد که باحذف پیچیدگی های زیاد نصب و عملکرد ساده ای را فراهم ساخته است. سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق 24 ولت، تردد بالا و به عبارتی نا محدود، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری همچنین گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک راهبند بازویی اتوماتیک محسوب می شود.
درضمن بهتر است برای نصب راهبند بازویی BFT از متخصصین نصب همین محصول بهره بگیرید. ریموت کنترل های بی.اف.تی دارای برد بلند می باشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است.  راهبند GIOTTO با توجه به حضور طولانی مدت در بازار ایران از محبوبیت بالایی در جامعه مصرف کنندگان برخوردار است.
این راهبند ها از تنوع بالایی در تنظیمات برخوردار است که مجری نصب و حتی مصرف کننده را مقدور می سازد هر نوع تنظیمی را در شیوه حرکت اعمال نماید. این سری راهبندالکترومکانیک در سه تیپ قدرتی برای نصب در معابر تا 4 متر یا معابری تا 6 متر و در بیشترین قدرت با نصب سری خاص تا 8 متر تولید می گردد.
سرعت عملکرد این گروه راهبند بازویی 6 و 8 ثانیه برای یک سکل حرکتی می باشد. سيكل كاری بالا از خصوصیات این سیستم مي باشد که کاربری آن را برای مجموعه های مسکونی و تجاری و صنعتی مناسب ساخته است.

نام محصول راهبندGIOTTO
کشور سازندهایتالیا
حداکثر عرض معبر راهبندبازویی6 متر
سرعت باز شوندگی6 ثانیه
ولتاژ ورودی موتور راهبند بازویی24 ولت
عملکرد در زمان قطع برقحرکت دستی / عملکرد با باتری / عملکردی با ups
نوع گیربکس راهبند های بازوییقفل دائم و خلاص کننده سوئیچی
تعداد کارکرد روزانه460  تردد متناسب با نوع و تجهیزات جانبی و شرایط نصب    ( در 24 ساعت )
تجهیزات ایمنی راهبند الکترومکانیکمیکروسوئیچ ، اینکودر ، مدار حساس به مانع ، چشم های مادون قرمز
ویژگی این راهبند اتوماتیکتغییرات سرعت در ابتدا و انتهای حرکت ، توقف در بین مسیر ، قابلت نصب چراغ  و پوشش و حصار روی بازو ،قابل اتصال به دوربین پلاک خوان و تجهیزات کنترل تردد .
گارنتی شرکتی3 الی 5 سال / ( البرز صنعت )
متعلقات همراه راهبندالکترو موتور و گیربکس – بدنه مقاوم و ضد زنگ – فنر بالانس – مدار فرمان BFT – بازوی راهبند – بیس پلیت – ریموت کنترل
تجهیزات جانبیچشم ایمنی – فلاشر هشدار دهنده – چراغ روی بازو – پوشش روی بازو – لوپ مغناطیسی – کلید فرمان دستی – کارت خوان – سیستم جامع کنترل تردد – ……

تنوع راهبند GIOTTO

 

1- سری راهبند اتوماتیک  GIOTTO-30

یک محصول ویژه الکنرو مکانیک که عملکردی مشابه با راهبند الکترو هیدرولیک دارد و برای تردد های بالا مناسب می باشد که برای معابر حد اکثر تا 3 متر طراحی شده است این راهبند برای مناسب ورودی های پارکینگ های طبقاتی می باشد.

2- سری راهبند اتوماتیک    GIOTTO-30S

یک راهبند پر سرعت الکترو مکانیک برای تردد های بالا که با توجه به سرعت عملکرد برای نصب در معابر پر تردد همچوع عوارضی ها مناسب است و این راهبند با بهره مندی از الکترو موتور 24 ولت راندمانی همپون راهبند های الکترو هیدرولیک داشته و بهترین گزینه برای محیط های پر تردد و کم عرض می باشد.

3- سری راهبند اتوماتیک    GIOTTO-60

از سری محصولات راهبند بازویی که به راهبند جاده ای هم شهرت دارد می باشد این راهبند الکترو مکانیک با گیربکس قدرت مند تا عرض 6 متر از مسیر را کنترل می کند.

4- سری راهبند اتوماتیک    GIOTTO-60S

جهت کاربری های خاص که عرض معبر زیاد می باشد و سرعت عملکرد بالا برای کنترل تردد نیاز می باشد این راهبند مکانیکی پیشنهاد می گردد که با توجه به الکترو موتور 24 ولت و گیربکس پر قدرت و همچنین سیتم فنر بالانس دقیق راندمان بسیار خوبی را جهت کنترل تردد ایجاد می کند، این راهبند رقیب سرسختی برای راهبند های هیدرولیک ( الکترو هیدرولیک ) می باشد.
قیمت راهبند الکترو مکانیک نسبت به راهبند الکترو هیدرولیک ( راهبند هیدرولیک ) پایین تر می باشد.
خدمات و تعمیر راهبند الکترو مکانیک سریعتر و هم هزینه تر از راهبند های الکترو هیدرولیک می باشد از این رو بهره مندی از این تجهیز اتوماسیون رونق بیشتری دارد.

 

مدار فرمان راهبند  BFT ایتالیا

 

برد راهبند اتوماتیک BFT، با نام MERAK جهت کنترل مسیر تردد جهت کنترل عملکرد موتور 24 ولت با استاندارد های اروپایی و بالا ترین کیفیت ساخت تولید شده است. برد راه بند این کمپانی علاوه بر عملکرد با کنترل برد فابریک با ضریب امنیت 279.654.220 قابلیت اتصال به گیرنده های رادیویی غیر فابریک را دارا است.
برد مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال به آنتن تشخیص کارت مغناطیسی، سیستم های کارت و کد، دوربین پلاک خوان و رسیور سیمکارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند. همپنین مدار فرمان راهبند امکان اتصال به گستره متنوعی از تجهیزات ایمنی را دارد که امکان خطا سیستم و برخورد بازوی راهبند به ویایل نقلیه و موانع احتالی در زیر آن را می کاهد.
از جمله تجهیزات ایمنی می توان به چشم خطی، مدار مغناطیسی زیر سطحی ( لوپ دیتکتور )، لبه حساس به مانع و پشم های پرده ای و …. اشاره کرد.

روی اکثر مدار فرمان MERAK کمپانی BFT ایتالیا  یک  صفحه نمایشگر دیجیتالی وجود دارد که شرایط  تنطیم اولیه، شرایط عملیاطی و حتی خطا های سیستم را نشان می دهد که علاوه بر افزایش دقت در تنظیمات اولیه، خطا یابی و تعمیر این گونه راهبند را ساده و سریع می کند.
راهبند اتوماتیک یکی از ادوات کنترل تردد به شمار میرود می بایستی قابلیت اتصاد به تجهیزات جانبی متنوع را دارا باشد. از این رو کمپانی BFT ایتالیا مدار فرمان دیجیتالی را برای این سری راهبند بازویی پیشنهاد کرده که قابلیت اتصال به تمام تجهیزات کنترل تردد را دارا باشد.

این مدار کنترل های قابلیت اتوماتیک بسته شدن را پس از باز شدن راه بند و گذشت زمان قابل تنظیم دارا می باشند. یک قابلیت ویژه دیگر تشخیص اتوماتیک خروج خودرو می باشد که با فعال شدن این ویژگی پس از خروج خودرو از جلوی راه بند، بازو به سمت پایین حرکت کرده و مانع از تردد خودرو دیگر می شود.

– واحد مشاوره شرکت البرز صنعت در سراسر ایران  همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به همکاران و مصرف کنندگان می باشد!

راهبند ها معمولاً به کمک مدار فرمان پیشرفته خود برخورد با مانع را حس کرده و عکس العمل نشان می دهند ولیکن پیشنهاد می گردد برای افزایش ایمنی در عملکرد راهبند ها از چشم های خطی یا سنسور لوپ مغناطیسی استفاده شود.
راهبند GIOTTO از برندBFT ایتالیا که با استاندارد های جهانی تولید می گردد امکان اتصال به سیستم های اعلام حریق یا اعلام سرقت و کارتخوان و ریموت کنترل را دارا می باشد. از این رو برای افزایش راندمان پیشنهاد می گردد متناسب با نیاز راهبند اتوماتیک را تجهیز و هوشمند سازی نمایید و از کاربری کلاسیک توسط اپراتور کاسته شود.

اطلاعات بیشتر

مدار کنترل پیش فرض راهبند GIOTTO

 

 • برد کنترل راهبند 24 ولت این شرکت، سری MERAK می باشد. این مدار فرمان یکی از کاملترین مدار فرمان های راهبندهای اتوماتیک بشمار می رود.
 • نمایشگـر دیجیتـال برای نمایش تنظیمات و خطا های احتمالی عملکرد راهبند اتوماتیک.
 • تنظیمات با دقت دهم ثانیه و قابلیت تنظیم عملکرد های مختلف در خروجی های مدار فرمان.
 • حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا بر روی صفحه نمایش.
 • قابلیت تنظیم شتاب اولیه و ترمز انتهایی بازوی راهبند جهت جلوگیری از تنش و ضربه.
 • قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت کنترل.
 • قابلیت اتصال به کلیه تجهیزات و حسگر های مانع در زیر بازوی راهبند.
 • قابلیت تنظیم قدرت و جریان مصرفی و حساسیت در مقابل مانع.
 • ورودی فرمان خارجی از اتاق نکهبانی یا اتاق کنترل.
 • رمز گذاری برای عدم امکان تغییر در تنظیمات.


جداول

 

مشخصات راهبند های اتوماتیک

مدت زمان گارانتیسیستم محرکهنام متعارفحد اکثر عرضتعداد تردد بهینهکپیانی سازندهنام محصول
3 سالالکترومکانیکراهبند بازویی3 الی 5 متر220 تردد در روزBFT / ایتالیاMOOVI
3 سالالکترومکانیکراهبند الکتروو مکانیک6 الی 8 متر518 تردد در روزBFT / ایتالیاMICHELANGELO
3 سالالکترومکانیکراهبند جاده ای3 الی6 متر460 تردد در روزBFT / ایتالیاGIOTTO
3 سالالکترومکانیکراهبند ستونینا محدود250 تردد در روزBFT / ایتالیاSTOPPY
3 سالالکترومکانیکراهبند ستونینا محدود475 تردد در روزBFT / ایتالیاPILLAR
3 سالالکتروهیدرولیکراهبند ضد تهاجم4 الی6 متر300 تردد در روزR-BLOCKER